konec (1:0) Stav série: 3:0

23.03.2018, 20:00 • Sportovní hala Chrudim • Čtvrtfinále • Petr Dejnožka

32:37

Chrudim právě vstřelila branku!
A tento risk se hostům zatím nevyplácí. K míči se dostal ÉVERTON, který s přispěním hostujícího hráče dokázal trefit odkrytou klec – 4:0!

29:24

V polovině druhého poločasu přichází třetí chrudimská radost! LUKÁŠ REŠETÁR měl míč ve stoje, rychlou kličkou se zbavil bránícího hráče a trefil míč neomylně k tyči – 3:0!

24:22

Střelecké trápení ERA-PACKu je prolomeno. K parádní střele ze střední vzdálenosti natáhl Brazilec ÉVERTON, trefil milimetrově přesně a přiblížil Chrudimské k postupu do semifinále – 2:0!

01:57

Na konci druhé minuty zde máme první trefu dnešního duelu! Tomáš Koudelka z rohu neomylně našel volného MATĚJE SLOVÁČKA, který dokázal z první zamířit do černého – 1:0!

4:0

Branky: 2. Slováček (Koudelka), 25. Éverton (Rešetár), 30. Rešetár (Éverton), 33. Éverton

Karty:   35. Koudelka (CHR) – 35. Ovčačík (HEL)

FK Chrudim: Žďánský (32. Hlouš) – Éverton, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Sorokin, Rešetár (C), Slováček, Felipe

Helas Brno: Konečný (Kubica) – Doubravský (C), Ovčačík, Presl, Klimeš, Šarközy, Lidmila, Mužík, Poul

Rozhodčí: Nešněra, Čep – Milner