Play-off 2. ligy, skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – DRACI PARS ŠUMPERK

0:3

konec (0:2, 0:0, 0:1) Stav série: 2:3

22.03.2018, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • Semifinále • Ivan Hochman

Tipsport: 1.6 5.0 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:10

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Kovařík – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Žabčík – 2 min., hrubost).

58:35

Vachutka se dostal k puku a zkusil zamířit přes celé hřiště do prázdné klece, mezitím k němu přijel Michal Kuba (HOD) a poslal ho k ledu. Kuba usedá na trestnou za vysokou hůl.

55:41

V rohu kluziště se snažil Dominik Matula (HOD) vybojovat kotouč a fauloval při tom protihráče. Verdikt zní vysoká hůl.

55:09

Ale pozor! Mimo hru byl faulovaný Matula Vladimírem Cinkem (SUM), hosté jdou do tří!

53:47

Jiskřička naděje pro Hodonín. Na trestnou usedá Ondřej Šťáva (SUM) za krosček. Přesilovka pro domácí!

49:43

Sotva přesilovka Šumperku skončila, hned mají k dispozici další. Martin Miklík (HOD) vysekl protihráči hokejku z ruky a dostává za to dvě minuty.

47:24

Domácí jdou do čtyř! Matěj Charvát (HOD) sundal protihráče u mantinelu krosčekem a míří na trestnou.

37:05

Drtiči si dobrým pohybem vynutili faul, budou hrát přesilovku! Na trestnou lavici usedá Lubomír Kovařík (SUM) na 2 minuty za hákování. Stejný hráč navíc dostává dvě minuty za hrubost, stejně tak Michal Venclík (HOD) 2 minuty za hrubost.

33:37

Vít Černohous (HOD) dohrál Michala Vymazala u mantinelu, avšak tento zákrok nebyl v mezích pravidel a hodonínský útočník dostává dvouminutový trest za faul loktem.

23:12

Jakub Kadlec (HOD) oslabuje svůj tým a odsedí si dvouminutový trest za sekání.

20:13

Ve vlastním pásmu hákoval soupeře Tomáš Sedlák (SUM), poměr sil na ledě se vyrovná.

18:50

Na trestnou je odkázán po nebezpečném faulu u hrazení Petr Peš (HOD) na 2 minuty za krosček.

13:31

Bude se vylučovat! Hodonínský tlak sice nepřinesl branku, ale alespoň domácí vybojovali přesilovou hru. Na trestnou odchází Jakub Ďurkáč (ŠUM) na 2 minuty za podražení.

0:3

Branky a nahrávky: 8. Králík (Vachutka), 10. Vachutka (Cink), 53. Cink (Sedlák T., Vachutka)

SHK Drtiči Hodonín: Haloda O. (Kotvan) – Sedlák J., Mojžíš (A), Hladiš, Miklík, Žabčík, Kužílek, Haloda M. – Matula, Peš (C), Peška – Jurča, Vaněk, Matějka – Hajný, Charvát, Kadlec – Kuba, Černohous, Venclík – Sajdl (A) Trenér: Roman Čechmánek

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Svoboda) – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Gewiese, Řezáč, Sedlák T. (C) – Kovařík, Hroch, Lehečka – Vachutka, Müller, Králík – Skopal, Půhoný, Fischer – Vymazal (A), Cink (A), Ostřanský Trenér: Jozef Zavadil

Rozhodčí: Fiala, Přikryl – Poruba, Konvička

07:59 SUM 0:1 Králík (Vachutka)
09:33 SUM 0:2 Vachutka (Cink)
13:31 SUM 2 Ďukáč, podražení
18:50 HOD 2 Peš, krosček
20:13 SUM 2 Sedlák T., hákování