1:5

konec (0:1, 0:1, 1:3) Stav série: 0:1

19.03.2018, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Čtvrtfinále • Vojtěch Görög

To je ode mě z kladenského zimního stadionu vše a u dalších přenosů na shledanou. (18:10:53)
Je konec a Liberec vítězí v prvním utkání play-off na ledě Kladna 1:5! Liberec se ujímá v sérii vedení 0:1 na zápasy.

59:25

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Petr Wiencek – 2 min., nedovolené bránění).

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:53

Stahl vyhodil puk do středního pásma.

58:20

Hosté jsou v útočné třetině a kombinují.

58:01

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Vojtěch Svoboda – 5 min. + osobní trest do konce utkání, faul kolenem).

57:23

Březina se dostal ke střele z pravého kruhu, ale puk mu na poslední chvíli odskočil do hokejky a tahle střela nebyla vůbec povedená.

56:57

56:30

Domácím se přesilová hra moc nedaří a Liberec velmi dobře brání.

56:19

Husarik se dostal ke střele od modré a Žajdlík musel opět zasahovat.

55:41

Liberec dokázal získat puk a vyhazuje.

55:26

Domácí drží útočnou třetinu a kombinují.

54:57

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jan Šír – 2 min., napadení).

54:52

Kladno je v šesti v útočné třetině a kombinuje.

54:12

Ponechaná výhoda pro domácí tým.

53:53

Liberec už také nikam nespěchá a důsledně brání svou modrou čáru.

53:17

Kladno už výrazně ubralo a dnešní utkání je rozhodnuté.

52:27

Liberec právě vstřelil branku!
Autorem branky je ONDŘEJ CHRTEK, který získal puk v útočné třetině a propálil Stahla. Bez asistence.

52:15

Kladenští mají puk ve svém držení, ale do střelecké pozice se nemůžou dostat.

51:35

Tempo hry výrazně opadlo a dlouho jsme neviděli žádnou větší možnost.

51:13

Burda vyzkoušel pozornost Stahla střelou od mantinelu.

50:52

Nepovedená rozehrávka domácího týmu skončila až na zakázaném uvolnění.

50:08

Nahození na branku pokryl Žajdlík a před brankou Liberce vznikla mela, kterou včas roztrhl rozhodčí.

49:27

Domácí hodně přitvrdili a pokoušejí se s nepříznivým stavem ještě něco udělat.

48:41

Teplý zůstal nikým nehlídaný před brankou, ale domácí brankář ho vychytal!

48:14

Teplý vystřelil od modré čáry a domácí brankář kryje.

47:46

Nedáš, dostaneš. Tohle pravidlo se nyní potvrdilo. TOMÁŠ NEZBEDA dostal podruhé v dnešním zápase puk do branky a zvyšuje na 1:4. Asistence: Jan Jeník a Petr Wiencek.

47:05

Šimon Jelínek měl na hokejce kontaktní branku! Domácí útočník dostal nahrávku na levý kruh a Žajdlík už byl položený na zemi, ale domácí útočník trefil beton ležícího Žajdlíka.

46:45

Kladno je v útočném pásmu a kombinuje.

46:05

Liberec nedokázal přesilovou hru využít a naopak v ní inkasoval a tenhle zápas nám nabídne ještě pořádné drama!

45:52

45:12

Kladno vyhazuje a tohle oslabení hraje velmi dobře.

44:31

Burda se dostal ke střele z mezikruží a branku domácích minul jen o pár centimetrů!

44:06

Kladno je ve čtyrech.

43:52

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jakub Kučera – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

43:19

Kladno právě vstřelilo branku!
Jenže Liberec inkasuje ve vlastní přesilové hře! Patyk vyslal do brejku TOMÁŠE VILDUMETZA, který svůj nájezd vyřešil střelou mezi betony. Asistence: Petr Patyk.

42:38

Tahle přesilová hra se Liberci hodí, protože se liberecké šelmy dostávaly pod tlak.

42:04

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Pavel Husarik – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Vojtěch Svoboda – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

41:58

Ponechaná výhoda pro Liberec.

41:28

Domácí se pokoušejí rychle odpovědět a jsou v útočném pásmu.

40:58

Pravděpodobně rozhodující branka utkání! JAN JENÍK dostal puk na pravou stranu a střelou na vzdálenější tyč skóruje. Puk se ještě pro lepší efekt odrazil od tyče a za Stahlovými zády to jen cinklo. Asistence: Tomáš Nezbeda.

40:01

Druhá třetina je u konce a nabídla nám opět jednu branku, kterou vstřelil opět Liberec. Kladno bylo ve druhé třetině lepším týmem a dokázalo soupeře dostat pod tlak, i přesto se prosadili pouze hosté. Tomáš Nezbeda po přihrávce v první třetině zaznamenal i branku a zvýšil na 0:2. Třetí třetina bude ještě hodně zajímavá a začne okolo 17:35

40:00

39:41

Hosté drží puk a chtějí v klidu dohrát druhou část zápasu.

39:20

Veberova střela od modré čáry byla zablokována prvním bránícím hráčem.

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:48

Kladno teď odstřeluje libereckého brankáře co to jde a snaží se vstřelit kontaktní branku.

38:40

Další šance Řepkova útoku! Pavel Řepka nahrál před branku na Jelínka, kterého dobrým zákrokem vychytal Žajdlík!

38:20

Rytíři se snaží, ale liberecká obrana zatím funguje na výbornou.

38:00

Liberečtí si ve středním pásmu nahráli rukou a hra se musela přerušit.

37:17

Starosta nahodil puk od modré čáry a puk jen zaduněl o betony Stahla, který si připisuje další zákrok. Liberec je v této části utkání mírně lepší.

36:56

Šíma dostal puk před branku a chtěl prostřelit Žajdlíka do teploměru, ale jeho záměr liberecký brankář tušil a stihl zasáhnout.

36:29

36:02

Kladno vyhazuje a přesilová hra Liberce patří mezi ty nepovedené.

35:27

Následnou akci hostujícího celku zastavuje ofsajd.

35:10

Ve vlastním oslabení se do útoku vydal Pavel Řepka a dokázal i vystřelit z vrcholku levého kruhu, ale Žajdlík jeho pokus pokryl.

34:29

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Michal Šíma – 2 min., podražení).

34:17

Liberec se z ničeho nic prosazuje. TOMÁŠ NEZBEDA dorazil puk do branky a posílá Liberec do dvoubrankového vedení. Asistence: Jan Jeník a Jan Šír.

33:58

Liberec získal puk a trpělivě kombinuje ve svém pásmu.

33:38

Tomáš Vildumetz se dostal k dorážce z pravé strany a mířil mezi betony Žajdlíka, ale ten je včas sklapl a nedovolil vyrovnání. Následně hosté vyhodili na zakázané uvolnění.

33:03

Liberečtí dostali puk do útočného pásma, ale za brankou o černou gumu přišly a Kladno vyhodilo do středního pásma.

32:17

Liberec se v posledních minutách tlačí více dopředu a má více ze hry. Kladno však dobře brání.

31:39

Chrtek tečoval nahození na branku a nadělal velké problémy Stahlovi.

30:56

Druhá třetina se příliš často nepřerušuje a hra má velký spád.

29:57

Domácí se dostali do útočného pásma, ale ke střele se nepropracovali. Na druhé straně se do zakončení dostal jeden z hostujících útočníků, který byl úplně sám na levé straně, ale Stahla nepřekonal!

29:24

Wiencek střílel z kruhu, ale jeho pokus byl zablokovaný.

29:14

Nezbeda zůstal ležet v obranném pásmu, ale vylučovat se pravděpodobně nebude.

28:59

Svobodovi se puk zamotal pod nohy a dojel až pod Žajdlíka, který si připisuje další zákrok.

28:10

Stahl vyjel z branky a pomohl domácím s rozehrávkou. I přesto se Liberec dostal do útočné třetiny a pokouší se něco vymyslet.

27:42

Střela Pavla Řepky z pravé strany trefila obránce a puk se doploužil až k Žajdlíkovi, který kotouč přikryl do lapačky.

27:26

Zakázané uvolnění Liberce. Řepkova formace dostala Liberec pod tlak a v dnešním zápase hraje opravdu dobře.

27:16

Žajdlík vyjel na levý kruh pro puk a raději ho ukryl do lapačky a přerušil hru.

26:57

Kladno hraje lépe než Liberec, ale stále nemůže vstřelit vyrovnávací branku.

26:35

Střela od domácího obránce netrefila cíl a Liberec dostal puk do středního pásma.

25:55

Liberec se na tlak domácího celku snaží odpovědět svým náporem a drží Rytíře v obranném pásmu.

25:34

Bláha se dostal ke střele z bodu pro vhazování a Žajdlíkovi puk vypadl, ale nikdo z domácích nebyl u branky a liberecký brankář na podruhé kotouč přikryl.

24:39

Řepka poslal krásnou nahrávku před branku, kde byl jeho spoluhráč, kterému stačilo trefit branku, ale to se nestalo a domácí stále prohrávají. Tohle byla velká možnost Kladna!

24:09

Patyk chtěl sestřelit protihráče, ale moc se netrefil a liberecký bek v klidu odjíždí.

23:33

Hra se přelévá ze strany na stranu a oba celky si vytvářejí střelecké příležitosti.

23:03

Michal Kučera vystřelil mezi kruhy a před brankou tečoval jeho spoluhráč, ale puk skončil mimo tři tyče.

22:34

Turský vystřelil od modré čáry a Stahl ukryl puk do náručí.

21:45

Řepka vystřelil z pravého kruhu, ale trefil pouze protihráče. Liberec ubránil i své druhé oslabení a hraje v plném počtu.

20:52

Kladno se usadilo v útočné třetině a od modré vystřelil Jakub Kučera, ale před Žajdlíkem nikdo nebyl a liberecký brankář mohl v klidu zasáhnout.

20:23

Liberec i ve vlastním oslabení útočí a opět vstupuje lépe do začátku třetiny.

20:01

První třetina je u konce. Na začátku zápasu byl jasně lepší Liberec, který se po zásluze dostal do vedení. Domácí po inkasované brance zlepšili hru a vyrovnali se hostům. Ke konci první třetiny už bylo Kladno lepší, ale vyrovnat nedokázalo.

20:00

19:54

Liberec vyhazuje a druhá třetina končí.

19:39

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jan Jeník – 2 min., podražení).

19:29

Domácí drží puk za svou brankou a nikam nespěchají.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:29

18:24

Patyk nahrával před branku, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.

17:42

Kladenská přesilovka je zatím nepovedená a domácí se k ničemu nedostali.

17:16

Kladno neudrželo útočné pásma a Nezbeda vyvezl puk a dokázal i vystřelit, ale Stahl jeho pokus pokryl.

16:43

Domácí vyhráli vhazování a dostali se i ke střele, ale Žajdlík kryje.

16:29

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

16:18

Zakázané uvolnění Liberce zastavuje hru.

15:54

Velká šance Liberce! Situaci dva na jednoho vyřešili hosté skvěle, ale hostující útočník netrefil prázdnou branku!

15:07

Na středovém kruhu byl jasně podražený domácí hráč, ale rozhodčí zůstává v klidu. To se nelíbí domácím fanouškům, kteří to dali jasně najevo.

14:26

Kladno se dostalo do tempa a hra je naprosto vyrovnaná.

13:57

Domácí se radují, že dosáhli branky, ale puk skončil někde pod Žajdlíkem a hlavní rozhodčí branku neuznal!

13:25

Další jedovatý pokus Liberce! Jeden z hostujících útočníků se dostal ke střele z bodu pro vhazování a jeho projektil jen těsně minul pravou šibenici.

13:01

Teplý se dostal na vrcholek levého kruhu, ale jeho střela byla zablokována.

12:32

K ohrožení branky nedošlo a Liberec se vydal do útoku. Střela od modré čáry byla sražena do ochranné sítě.

11:50

Domácí se dostali do útočného pásma a kombinují.

11:17

Patyk jel sám na branku, ale Žajdlík se ani nehnul a kladenského útočníka vychytal! Na druhé straně se do šance dostal Teplý, ale ani on nepřekonal brankáře!

10:56

10:36

Hanousek vystřelil tvrdě od modré čáry, ale minul branku. Následnou dorážku už Stahl pokryl a přerušil hru.

10:07

Až nyní se hosté dostali do útočného pásma, ale moc dlouho v něm nepobyli, protože jim je odpískána přihrávka rukou.

09:32

Stahl vyjel za branku a pomohl s rozehrávkou domácím hráčům, kteří i jeho zásluhou dokázali vyhodit puk za branku Liberce.

09:04

Řepka dobře vyjel proti střelci na modré čáře, který musel pálit bez přípravy a Stahl v klidu zasáhl.

08:56

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Dominik Havelka – 2 min., nedovolené bránění).

08:38

Nezbeda kroužil okolo kladenské branky, ale Václav Veber ho k ničemu nepustil.

07:51

Vildumetz vybojoval puk ve své třetině a vyvezl ho alespoň do středního pásma.

07:02

Domácí Rytíři už hrají o poznání lépe než na začátku zápasu a do dobré střelecké pozice se dostal Husarik, ale střelou nad beton Žajdlíka nepřekonal.

06:30

Šelmy se opět nastěhovaly do útočného pásma a kombinují s pukem na hokejkách.

06:10

Puk skončil na kladenské střídačce a bude se vhazovat ve středním pásmu.

05:55

I liberečtí vyhodili na zakázané uvolnění a hra se nám pořádně přiostřila. V rohu hřiště došlo i k menší potyčce, ale rozhodčí stihl včas zasáhnout.

05:22

Kladenští se po inkasované brance osmělili a už to není hra jen na jednu branku. Žajdlík už si sáhl na puk a musel likvidovat dobré pokusy domácích hráčů.

04:56

Zakázané uvolnění domácího celku zastavuje hru.

04:44

Veber vystřelil od modré čáry a o kousek minul libereckou branku.

04:15

Kladno se poprvé v utkání dostalo do útočného pásma, ale Žajdlík zůstává stále bez zásahu.

03:20

Liberecký tlak vyvrcholil první brankou zápasu. Tomáš Nezbeda poslal puk zpoza branky mezi kruhy, kam si najel JAN JENÍK a uklidil puk do branky. Asistence: Tomáš Nezbeda a Jan Šír.

02:48

Střelu od modré čáry Stahl zlikvidoval, ale Liberec je stále na puku v útočné třetině.

02:25

Liberec svírá Kladno a až David Stahl přerušil hru a domácí mohou vystřídat. Liberec má opravdu skvělý vstup do utkání.

01:55

Další zakázané uvolnění kladenských rytířů.

01:47

Kladno vyhodilo jen za cenu zakázaného uvolnění.

01:24

Hosté vstoupili do zápasu velmi ostře a jsou stále v útočném pásmu.

00:53

Nezbeda se dostal ke střele z levého kruhu, ale kladenskou branku minul.

00:36

Domácí se snažili také zavést puk do útočného pásma, ale zastavil je ofsajd.

00:20

Jako první se do útočného pásma dostali hráči Liberce, ale ke střele se nepropracovali.

00:01

Rytíři Kladno: Stahl (Blažek) – Cibák, Veber, Klusáček, Šíma, Kučera J., Müller, Zelingr, Havelka – Gnusin, Sokolov, Patyk (C), Bláha (A), Jelínek, Řepka, Vildumetz, Husarik, Kučera M., Březina, Svoboda.

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Polášek) – Mirochnikov, Hanousek, Krejsa, Turský, Benák, Kunst, Starosta (A) – Holenda, Šír, Průžek, Piroutek, Wiencek (A), Jeník, Nezbeda (C), Jursa, Burda, Teplý, Hrabík, Chrtek.

Rozhodčí: Petr Úlehla – Jan Schopf, David Klouček.
Hezký pondělní odpoledne všem hokejovým fanouškům! DHL extraliga juniorů se dostala do své závěrečné části, tedy play-off! My se společně podíváme na souboj mezi domácím Kladnem a hostujícím Libercem. Tygři jsou pasováni na černého koně soutěže a dnes se budou chtít dostat do vedení v sérii. Jak dopadne první zápas? To se dozvíme za malý okamžik a přenosem Vás přímo z místa provede Vojtěch Görög.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

1:5

Branky a nahrávky: 44. Vildumetz (Patyk) – 4. Jeník (Nezbeda, Šír), 35. Nezbeda (Jeník, Šír), 41. Jeník (Nezbeda), 48. Nezbeda (Jeník, Wiencek), 53. Chrtek

Rozhodčí: Petr Úlehla – Jan Schopf, David Klouček

03:20 LIB 0:1 Jeník (Nezbeda, Šír)
08:56 KLA 2 Havelka, nedovolené bránění
16:29 LIB 2 HL příliš mnoho hráčů
19:39 LIB 2 Jeník, podražení
34:17 LIB 0:2 Nezbeda (Jeník, Šír)
34:29 KLA 2 Šíma, podražení
40:58 LIB 0:3 Jeník (Nezbeda)