19.03.2018, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Čtvrtfinále • Martin Vavruša

Tipsport: 2.75 3.9 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešní večer vše. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště u online přenosů z olomouckého zimního stadionu, na počtenou. (20:41:48)
Střely na branku ve třetí třetině (celkem):
Olomouc – 12 (32)
Plzeň – 10 (23)
Dnešní utkání je za námi a po velké bitvě a napínavém závěru se ujímají vedení v sérii Indiáni, kteří dnes zvítězili 4:3. V poslední třetině jim v 52. minutě vystřelil vedení Michal Moravčík a Olomouc i přes vytrvalou snahu nenašla na jeho branku odpověď. V závěru zápasu pak Kohouti zkusili také hru bez brankáře, celkem odehráli v šesti hráčích 68 vteřin, ale bez gólového efektu. Šanci na reparát však budou mít už zítra, kdy se na olomouckém zimním stadionu odehraje čtvrté čtvrtfinálové utkání, které můžete sledovat s námi od 17:20.
Nejlepší hráči utkání:
Zbyněk Irgl (Olomouc)
Michal Moravčík (Plzeň)

59:59

Kantner se tlačí do protiútoku, ale zakončit už nestihne.

59:37

Schleiss posouvá puk do středního pásma.

59:07

Zakázané uvolnění Plzně.

58:59

Střela od modré končí někde ve Svobodově výstroji.

58:52

Domácí to zkoušejí bez brankáře!

58:52

Oddechový čas pro domácí.
Dnešní utkání sleduje 5500 diváků (vyprodáno).

58:52

57:35

Eberle zachytil puk ještě v útočném pásmu a Laš tvrdou ranou protáhl Svobodovu vyrážečku.

56:59

Vyrůbalíkovo nahození proskákalo brankovištěm, ale žádný z domácích hráčů se nestihl včas zorientovat, aby puk dorazil.

56:17

Moravčík svádí souboj o puk s Irglem a je úspěšnější.

56:00

Irgl posílá puk do útočného pásma.

55:52

Denis Kindl se dostal na puk a ihned ho poslal na Konráda. Ten jej vyrazil jen ke Kantnerovi, ale plzeňský útočník nedokázal zakončit a puk končí pod lapačkou olomouckého brankáře.

55:05

Vyrůbalík se pokusil o založení rychlého protiútoku, ale Holec nezpracoval jeho přihrávku.

3:4

Branky a nahrávky: 10. Strapáč (Irgl), 31. Irgl (Staněk, Konrád), 40. Ostřížek – 10. Mertl (Moravčík), 26. Hollweg (J. Kindl, T. Kubalík), 28. Gulaš (Moravčík, Mertl), 52. Moravčík (Kracík, P. Kadlec)

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Škůrek, Vyrůbalík (C), Jaroměřský (A), Staněk, L. Galvas, J. Galvas, Houdek – Eberle, J. Knotek (A), Laš – Irgl, Strapáč, Burian – Skladaný, Ostřížek, J. Káňa – Jergl, Herman, Holec.

HC Škoda Plzeň: M. Svoboda (Hylák) – P. Kadlec (C), Moravčík, Čerešňák, J. Kindl, Jones, D. Sklenička, Pulpán – Gulaš (A), Mertl, Schleiss – Indrák (A), Kratěna, Stach – Kantner, Kracík, D. Kindl – T. Kubalík, Preisinger, Hollweg.

Rozhodčí: Pešina, Hejduk – Tošenovjan, Zíka