konec (2:0, 0:1, 2:1)

19.03.2018, 02:00 • Honda Center, Anaheim • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.01 3.89 3.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:14

Keith Kinkaid opustil svou bránu a zamířil na střídačku! Devils zkouší zdramatizovat zápas při hře bez brankáře.

58:08

Andrew Cogliano vystihl rozehrávku Devils a v pravém kruhu se řítil do nadějné šance, ještě se ale rozhodl puk rozdal doleva, kde Jakob Silfverberg kotouč nezpracoval a jeho následné bekhendové zakončení z ostrého úhlu Keith Kinkaid snadno zastavil a rychle rozehrál!

53:07

Nico Hischier mohl vrátit Devils zpět do zápasu, jeho krásná střela z levého kruhu ale skončila na brankové konstrukci! John Gibson měl obrovské štěstí.

50:51

Ryan Getzlaf a Patrick Maroon se do sebe pustili před bránou a oba byli vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

50:51

50:51 Rickard RAKELL - 4:2

50:51

Anaheim právě vstřelil branku!
Cam Fowler po zpětné diagonální přihrávce Marcuse Pettersona z pravého křídla na levé straně vypálil od modré čáry a v levém kruhu jeho pokus čepelí hole ve vzduchu skvěle tečoval RICKARD RAKELL! Puk skončil v síti a Ducks potřetí v zápase vedou o dvě branky. Tentokrát 4:2. Asistence: Cam Fowler a Marcus Pettersson.

50:05

50:05 Patrick MAROON - 3:2

50:05

Devils právě vstřelili branku!
Bývalá dvojice hráčů Anaheimu zařídila kontaktní gól, když Sami Vatanen z pravého křídla nahodil puk na vzdálenější levou tyč, kde do něj vložil hůl PATRICK MAROON a z blízkosti ho po ledě poslal do sítě! Devils jsou zpět. Asistence: Sami Vatanen a Stefan Noesen.

47:55

47:55 Brandon MONTOUR - 3:1

47:55

Rickard Rakell z levého křídla přihrál za bránu Ryanovi Getzlafovi a po jeho krásné zpětné diagonální přihrávce bez přípravy zamířil v pravém kruhu BRANDON MONTOUR do sítě! Nádherně sehraná přesilová hra, po které Ducks opět vedou o dvě branky. Nádherná kombinační akce. Asistence: Ryan Getzlaf a Rickard Rakell.

47:42

Rickard Rakell v blízkosti levé tyče zamíchal s pukem, Keitha Kinkaida ale z úhlu nepřekonal, stejně jako vzápětí dorážející Adam Henrique! Hra byla přerušena.

47:29

John Moore to v pravém rohu ledové plochy přehnal s forčekingem a v obranném pásmu zezadu nepříjemně narazil na hrazení Jakoba Silfverberga. Dvě minuty krosček.

45:56

Adam Henrique se ocitl u pravé tyče po vybruslení zpoza brány v šanci, puk ale mezi betony Keitha Kinkaida zasunout nedokázal a následný závar dorážku nepřinesl!

44:02

Andrew Cogliano se ocitl u pravé tyče ve velké šanci, jenže ani on Keitha Kinkaida nedokázal propálit!

42:26

Miles Wood v průběhu druhé části podstoupil ve středním pásmu nepříjemný střet s Francoisem Bechauminem a zamířil na ošetřovnu. Nevypadá to dobře.

Perry se řítil sám na bránu, Kinkaida ale neprostřelil!

41:14

Corey Perry se po dlouhé kolmé přihrávce řítil z pravého křídla sám na bránu a snažil se Keitha Kinkaida prostřelit mezi betony, jenže brankář Devils puk pravým betonem vykopl a připsal si fantastický zákrok!

39:22

Brandon Montour na pravém křídle nahodil puk od modré čáry do mezikruží, kde se ocitl ve slibné šanci Jakob Silfverberg, jeho pokus ale těsně minul pravou tyč!

37:20

A další šance Coreyho Perryho, který se u pravé tyče snažil propálit Keitha Kinkaida mezi betony, ale neuspěl!

36:52

Corey Perry se ocitl u pravé tyče v obrovské šanci, jenže přihrávku z levého křídla usměrnil těsně mimo!

32:30

Sami Vatanen fauloval v levém kruhu obranného pásma Rickarda Rakella a dostal dvě minuty za hákování.

30:31

30:31 Kyle PALMIERI - 2:1

30:31

Travis Zajac po přihrávce Taylora Halla z pravého křídla mohl zakončovat před bránou, ještě ale posunul puk doleva, kde KYLE PALMIERI v levém kruhu napřáhl ke tvrdé střele s příklepem a bez přípravy zamířil z úhlu do odkryté brány! Devils využili první přesilovou hru a vrátili se zpět do zápasu. Asistence: Travis Zajac a Taylor Hall.

29:57

Ducks hráli v šesti a vyfasovali týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který odpyká Corey Perry.

25:28

Cam Fowler se ocitl v pravém kruhu ve slibné šanci, Keith Kinkaid ale jeho střelu vkleče vyrazil za bránu.

24:04

Rickard Rakell se dostal na vrcholu pravého kruhu ke střele, kterou Keith Kinkaid vyrazil pouze před sebe a Brandon Montour při pokusu o dorážku ztroskotal na jeho levém betonu!

23:03

Devils na pravém křídle nahodili puk z nulového úhlu na bránu a John Gibson musel dávat pozor, aby si ho náhodou nesrazil do vlastní brány a vyrazil ho mimo!

21:52

Vyloučený Brandon Montour se vrátil zpět na led z trestné lavice a Anaheim přečkal oslabení 5 na 3!

19:52

Tayler Hall rychle objel bránu a u pravé tyče ho zasouval do prázdné brány, jenže Brandon Montour ho na poslední chvíli fauloval a dostal dvě minuty za vysokou hůl.

19:25

Adam Henrique fauloval v pravém kruhu útočného pásma a dostal dvě minuty za hákování. Zbytečný faul.

18:49

Ducks se ocitli po nahození z levého kruhu ve velké šanci, Keith Kinkaid ale puk vyrazil za bránu, když fantasticky zasáhl proti střele Nicka Ritchieho z mezikruží pravým betonem!

10:32

Ondřej Kaše v pravém kruhu útočného pásma fauloval Briana Gibbonse a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Devils mají šanci vrátit se do zápasu.

06:37

06:37 Jakob SILFVERBERG - 2:0

06:37

Hampus Lindholm podél útočné modré čáry přenesl hru z levého křídla doprava, kde ho Josh Manson okamžitě nahodil na přední tyč, a JAKOB SILFVERBERG kotouč skvělou tečí sklepl mezi betony Keitha Kinkaida! Ducks vedou 2:0. Asistence: Josh Manson a Hampus Lindholm.

06:14

06:14 John Gibson fantasticky vychytal Travise Zajaca!

06:14

Taylor Hall vyrazil na levém křídle do přečíslení dva na jednoho a z levého kruhu pro vhazování přihrál do jízdy Travisovi Zajacovi, který se ocitl sám před bránou a zvedal puk pod horní tyč, jenže John Gibson lapačkou vytáhl puk na poslední chvíli mimo! Brian Gibbons poté vypálil z levého kruhu pro vhazování, jeho rána ale skončila v ochranné síti a na řadu přichází komerční přestávka.

04:56

Ondřej Kaše přihrávkou zpoza brány našel mezi kruhy pro vhazování Nicka Ritchieho, který ani nadvakrát fantastického Keitha Kinkaida nepřekonal z blízkosti mezi betony!

02:19

Ducks ihned po vhazování tvrdě vypálili z pravého kruhu pro vhazování, Keith Kinkaid ale pravým betonem puk vyrazil!

01:14

01:14 Ryan GETZLAF - 1:0

01:14

Corey Perry si najel v levém kruhu na dlouhou kolmou přihrávku a po zaseknutí puku našel na vzdálenější pravé tyči Ryana Keslera, který z blízkosti Keitha Kinkaida nepřekonal. John Moore ale puk nedokázal uklidit do bezpečí a RYAN GETZLAF ho z vrcholu pravého kruhu napálil do prázdné brány! Anaheim vede 1:0.

4:2

Branky a nahrávky: 2. Getzlaf, 7. Silfverberg (Manson, H. Lindholm), 48. Montour (Getzlaf, Rakell), 51. Rakell (Fowler, M. Pettersson) – 31. Palmieri (Zajac, Hall), 51. Maroon (Vatanen, Noesen)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Fowler, Montour, H. Lindholm, Manson, M. Pettersson, Beauchemin – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Chimera, D. Grant, Kelly. Hlavní trenér: Randy Carlyle.

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – A. Greene (C), Vatanen, J. Moore, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall (A), Zajac (A), Palmieri – Grabner, Hischier, Gibbons – Noesen, Coleman, Maroon – Wood, Boyle, Stafford. Hlavní trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Steve Kozari, Jake Brenk. Čároví: Darren Gibbs, Travis Gawryletz

Diváci: 16401

01:14 ANA 1:0 Getzlaf
06:37 ANA 2:0 Silfverberg (Manson, H. Lindholm)
10:32 ANA 2 O. Kaše, nedovolené bránění
19:25 ANA 2 Henrique, hákování