Pořadí MS po prvním závodu:
1.
Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) - 25 bodů
2.
Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) - 20 bodů
3.
Álex Márquez (ESP/Kalex) - 16 bodů
4.
Mattia Pasini (ITA/Kalex) - 13 bodů
5.
Miguel Oliveira (POR/KTM) - 11 bodů
6.
Brad Binder (RSA/KTM) - 10 bodů
7.
Marcel Schrötter (GER/Kalex) - 9 bodů
8.
Xavi Vierge (ESP/Tech 3) - 8 bodů
9.
Luca Marini (ITA/Kalex) - 7 bodů
10.
Jorge Navarro (ESP/Kalex) - 6 bodů
Konečné pořadí:
1.
Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) 40:19,802 min
2.
Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) +0,112 s
3.
Álex Márquez (ESP/Kalex) +5,625 s
4.
Mattia Pasini (ITA/Kalex) +6,657 s
5.
Miguel Oliveira (POR/KTM) +10,296 s
6.
Brad Binder (RSA/KTM) +10,344 s
7.
Marcel Schrötter (GER/Kalex) +11,419 s
8.
Xavi Vierge (ESP/Tech 3) +11,516 s
9.
Luca Marini (ITA/Kalex) +20,690 s
10.
Jorge Navarro (ESP/Kalex) +20,961 s
11.
Joan Mir (ESP/Kalex) +23,025 s
12.
Remy Gardner (AUS/Tech 3) +30,292 s
13.
Héctor Barberá (ESP/Kalex) +30,299 s
14.
Simone Corsi (ITA/Speed Up) +30,732 s
15.
Dominique Aegerter (SUI/KTM) +30,870 s
16.
Isaac Viñales (ESP/Kalex) +31,052 s
17.
Danny Kent (GBR/Speed Up) +31,958 s
18.
Bo Bendsneyder (NED/Tech 3) +32,382 s
19.
Andrea Locatelli (ITA/Kalex) +35,228 s
20.
Fabio Quartararo (FRA/Kalex) +35,357 s
21.
Tecuta Nagašima (JPN/Kalex) +35,969 s
22.
Steven Odendaal (RSA/NTS) +42,545 s
23.
Khairul Idham Pawi (MAL/Kalex) +42,776 s
24.
Romano Fenati (ITA/Kalex) +44,562 s
25.
Joe Roberts (USA/NTS) +56,077 s
26.
Stefano Manzi (ITA/Suter) +1:01,581 min
27.
Jules Danilo (FRA/Kalex) +1:01,853 min
28.
Zulfahmi Khairuddin (MAL/Kalex) +1:11,618 min
29.
Federico Fuligni (ITA/Kalex) +1:20,148 min
30.
Eric Granado (BRA/Suter) +1:26,192 min
Neklasifikováni:
Sam Lowes (GBR/KTM),
Iker Lecuona (ESP/Kalex)
Nejrychlejší kolo:
Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) - 2:00,303 min
Průběžné pořadí:
Pořadí po 18. kole:
1.
Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
2.
Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
3.
Álex Márquez (ESP/Kalex)
4.
Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5.
Miguel Oliveira (POR/KTM)
Pořadí po 15. kole:
1.
Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
2.
Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
3.
Álex Márquez (ESP/Kalex)
4.
Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5.
Miguel Oliveira (POR/KTM)
Pořadí po 12. kole:
1.
Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
2.
Álex Márquez (ESP/Kalex)
3.
Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
4.
Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5.
Marcel Schrötter (GER/Kalex)
Pořadí po 9. kole:
1.
Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
2.
Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
3.
Álex Márquez (ESP/Kalex)
4.
Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5.
Brad Binder (RSA/KTM)
Pořadí po 6. kole:
1.
Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
2.
Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
3.
Álex Márquez (ESP/Kalex)
4.
Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5.
Brad Binder (RSA/KTM)
Pořadí po 3. kole:
1.
Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
2.
Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
3.
Álex Márquez (ESP/Kalex)
4.
Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5.
Marcel Schrötter (GER/Kalex)
Postavení na startu:
1. řada: Álex Márquez (ESP/Kalex),
Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex),
Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
2. řada: Miguel Oliveira (POR/KTM),
Romano Fenati (ITA/Kalex),
Danny Kent (GBR/Speed Up)
3. řada: Jorge Navarro (ESP/Kalex),
Mattia Pasini (ITA/Kalex),
Marcel Schrötter (GER/Kalex)
4. řada: Sam Lowes (GBR/KTM),
Xavi Vierge (ESP/Tech 3),
Remy Gardner (AUS/Tech 3)
5. řada: Brad Binder (RSA/KTM),
Simone Corsi (ITA/Speed Up),
Iker Lecuona (ESP/Kalex)
6. řada: Fabio Quartararo (FRA/Kalex),
Luca Marini (ITA/Kalex),
Isaac Viñales (ESP/Kalex)
7. řada: Héctor Barberá (ESP/Kalex),
Bo Bendsneyder (NED/Tech 3),
Dominique Aegerter (SUI/KTM)
8. řada: Steven Odendaal (RSA/NTS),
Andrea Locatelli (ITA/Kalex),
Joan Mir (ESP/Kalex)
9. řada: Khairul Idham Pawi (MAL/Kalex),
Tecuta Nagašima (JPN/Kalex),
Joe Roberts (USA/NTS)
10. řada: Stefano Manzi (ITA/Suter),
Jules Danilo (FRA/Kalex),
Eric Granado (BRA/Suter)
11. řada: Federico Fuligni (ITA/Kalex),
Zulfahmi Khairuddin (MAL/Kalex)
Cíl
15
12
10