3:4

konec (0:2)

18.03.2018, 16:45 • 28. kolo • Marek Jašek

Tipsport: 4.81 3.85 1.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tak a je konec dnešního zápasu. Hosté zvítězili 4:3 a připisují si tak další tři body do tabulky, závěr zápasu byl ještě hodně zajímavý! Nejprve byla pět minut před koncem nařízená penalta pro domácí celek a tím to vlastně všechno začalo, Piotr Parzyszek ji dokázal proměnit a minutu před koncem ještě snížil na rozdíl jediné branky, hosté si ale poté už vedli hodně dobře v obraně a žádné překvapení už nedopustili, na začátků druhého poločasu hrací plochu opustil Robin Van Persie, který dneska vstřelil dva góly. Více se už tedy nestalo a to je z dnešního přenosu všechno. (18:35:12)

90+4

90+4

Odkop od hostující branky, zápas každou chvíli skončí.

90+4

Ryan Thomas se provinil faulem u rohového praporku a vypadá to, že si hosté už skóre pohlídají.

90+2

Roh pro hosty, situace byla zcela podle očekávaní rozehrána na krátkou vzdálenost.

90

Hlavní rozhodčí bude nastavovat čtyři minuty, to je poměrně ještě hodně času!

90

Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Steven Berghuis, přichází Eric Botteghin.

88

88. Piotr PARZYSZEK - 3:4

88

Zwolle právě vstřelilo branku!
Tak ono to přece jen bude ještě hodně zajímavé! Dvě minuty před koncem řádné hrací doby je sníženo na rozdíl jediného gólu a opět se prosadil PIOTR PARZYSZEK, ke kterému se odrazil míč a zbývalo mu už jen zakončovat do prázdné branky. Zápas může být ještě hodně zajímavý.

87

Už se toho moc neděje, domácí se sice snaží něco vymyslet, ale kombinace končí většinou velice rychle.

85

85. Piotr PARZYSZEK - 2:4

85

K míči se postavil PIOTR PARZYSZEK, který se soustředil do poslední chvíle, jeho rána mířila do levého dolního rohu branky, brankář sice vystihl směr, ale na míč nedosáhl.

85

Hlavní rozhodčí nařídil penaltu pro domácí celek!

84

Volný kop pro hostující celek.

83

Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Youness Mokhtar, přichází Erik Israelsson.

83

Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Queensy Menig, přichází Terell Ondaan.

82

Wouter Marinus se po souboji ocitl na zemi a bude ošetřovaný.

81

K žádné velké šanci nedošlo.

81

Rohový kop pro domácí celek.

80

Diederik Boer musel znovu zasahovat, tentokrát proti ráně Berghuise, který mířil pod horní tyčku, brankář byl připravený.

78

78. Tonny VILHENA - 1:4

78

Feyenoord právě vstřelil branku!
Vitězství je definitivně potvrzeno, Nicolai Jörgensen vymyslel geniální přihrávku na Berghuise, který poslal míč na zcela osamoceného TONNYHO VILHENU, který už jen zakončoval do prázdné branky, což nebyl nejmenší problém. Asistence: Steven Berghuis.

77

Faul jednoho z hostujících hráčů, rozhodčí ale ponechává výhodu a hra bude dále pokračovat kombinaci Zwolle.

75

Akce hostujícího celku skončila střelou Ahmadiho, jeho rána ale letěla pár milimetrů od levé tyčky.

75

Rick Dekker špatně zpracoval míč v pokutovém území.

74

Youness Mokhtar a jeho rána z otočky, ta byla ale hodně slabá.

74

Míč se v posledních minutách hodně nachází uprostřed hřiště a žádné kombinace vlastně vůbec nikam nevedou, hra místy budí hodně nudným dojmem.

73

Volný kop pro domácí.

72

Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Mustafa Saymak, přichází Piotr Parzyszek.

71

Rychlý protiútok Feyenoordu, nakonec k žádnému zakončení nedošlo.

70

Hodně velká šance na domácí straně! Dostal se do ni Rick Dekker, hostující brankář ale dokázal včas vyběhnout a povedlo se mu reagovat, následná dorážka letěla mimo hrací plochu.

68

Hra je přerušena, Mustafa Saymak se ocitl na zemi, ale nebude z toho zřejmě nic vážného.

67

Mustafa Saymak a jeho rána těsně za pokutovým územím, jeho pokus letěl těsně nad horní tyčku.

65

Autové vhazování pro hostující celek uprostřed hrací plochy.

64

Domácí celek kombinuje a snaží se rychlými přihrávkami přejít do nějaké šance, která by ohrozila brankovou konstrukci.

64

Rohový kop pro hosty.

63

Youness Mokhtar a jeho rána z malého vápna, brankář byl u míče ale dříve.

61

Brad Jones bude odkopávat od své branky.

60

Míč skončil až v pokutovém území hostujícího celku, tam ho ale nedokázal nikdo z útočníků zasáhnout.

59

První žlutá karta dnešního zápasu, proti pravidlům se prezentoval Steven Berghuis.

58

Kdyby měl Ryan Thomas o něco delší nohy, tak by se dostal do hodně zajímavé šance, na míč tedy nakonec nedosáhl.

57

Feyenoord se vůbec nikam nehrne a hráči si jen vyměňují přihrávky uprostřed hrací plochy, domácí se sice snaží napadat, ale míč se jim získat zatím nepovedlo.

56

Brad Jones zvolil rozehrávku na krátkou vzdálenost a přenechal tak míč obráncům.

55

Domácí obránci kombinují u své vlastní branky.

53

Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Robin van Persie, přichází Jens Toornstra.

52

52. Mustafa SAYMAK - 1:3

52

Snížení na rozdíl dvou branek je na světě ! Po rychlé kombinaci se k míči v pokutovém území dostal MUSTAFA SYYMAK, který okamžitě střílel, jeho rána zapadla do levé strany brankové konstrukce, brankář neměl nejmenší šanci se střelou něco dělat.

51

51. Karim El Ahmadi - 0:3

51

To je ale produktivita! Hosté se dostali k vůbec první akci v druhém poločase a už slaví třetí gól v zápase, mezi střelce se zapisuje kapitán KARIM EL AHMADI, nutno poznamenat, že tomu hodně pomohl domácí brankář, kterému spadl míč z rukavic až do sítě.

51

Ke kombinaci se dostávají i hosté, konkrétně Steven Berghuis, jeho průniková přihrávka ale nenašla svého adresáta.

50

A další roh, domácím asi výsledek moc nevyhovuje a jsou hodně aktivní, tentokrát se k hlavičce dostal Sepp van den Berg, jeho pokus letěl mimo tři tyčky.

49

Younes Namli to zkoušel ze střední vzdálenosti, jeho rána byla hodně prudká, ale letěla pouze do dobře postaveného brankáře, který si poradil.

48

Rohový kop pro domácí celek, když jeden z obránců Feyenoordu byl zatlačený až za postranní čáru i s míčem. Z rohu ale nakonec nebylo žádné zakončení.

47

Brad Jones a jeho odkop do hloubky hřiště.

46

Domácí tým je zatím v úvodní minutě druhého poločasu aktivnější a snaží se něco vymyslet.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:45.
A máme tady konec prvního poločasu, Feyenoord se dostal do dvoubrankového vedení, když hlavní roli plnil Robin Van Persie, který byl opravdu aktivní a prosadil se hned dvakrát, poprvé, když zakončoval ve skluzu z bezprostřední blízkosti. Druhou branku vstřelil po krásné kombinaci díky, které se objevil naprosto osamocen před brankářem, míč poslal do levého dolního rohu branky. Více už nestalo a závěr poločasu budil trošku nudným dojmem. Uvidíme, zda hosté ještě navýší svůj náskok v druhém dějství utkání.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45

Jean-Paul Boëtius se ještě snaží před koncem něco vymyslet, ale vůbec se to nedaří.

42

Další souboje o míč.

40

Zwolle se dostalo do zajímavého zakončení, hostující brankář byla ale dostatečně připravený a schoval míč do svých rukavic.

37

Robin van Persie se provinil faulem uprostřed hrací plochy a bude z toho volný kop, situace byla rozehraná na krátkou vzdálenost.

36

Další roh hostujícího celku, ke střele nedošlo.

35

Jean-Paul Boëtius a jeho rána pár centimetrů za pokutovým územím, míč mu ale sjel na vnější nárt a jeho rána byla hodně slabá, brankář neměl žádný problém.

35

Rychlý protiútok hostujícího celku skončil špatnou finální přihrávkou.

33

K zakončení došlo, a kdo jiný než Robin van Persie, jeho zakončení patou skončilo těsně kolem pravé tyčky.

32

Možná se něco změní po rohovém kopu hostujícího celku.

31

Hra se hodně uklidnila a vlastně i úplně zpomalila, ani jeden z celků si v posledních minutách nevytvořil nic zajímavého.

29

Odkop od domácí branky.

28

Tohle byl faul na Van Persieho, kterého si hlavní rozhodčí všiml a bylo tedy odpískáno.

27

Standartní situace i na druhé straně hřiště, k míči se nakonec nikdo nedostal.

27

Do zakončení se nedostal nikdo z domácích útočníků.

26

Standartní situace pro domácí celek, bude následovat centr do pokutového území.

25

Ridgeciano Haps nevěděl co dělat s míčem a raději zvolil přihrávku na brankáře, aby nic nezkazil.

24

Třetí branka nebyla vůbec daleko a byl u toho opět Robin van Persie, který tentokrát přihrával, čárový rozhodčí ale odmávl ofsajdové postavení.

23

Volný kop Feyenoord.

22

Autové vhazování pro domácí, míč do hry pošle Kingsley Ehizibue.

21

Domácí jsou hodně aktivní, ale nedaří se jim dostat do nějakého nebezpečného zakončení, které by stálo za zmínku.

20

Kevin Diks se svou rozehrávkou vůbec nikam nespěchá a v poklidu si vyměňuje přihrávky se svým brankářem.

18

Queensy Menig a jeho rána z levé strany, útočník mířil na vzdálenější tyčku , jeho pokus letěl těsně nad brankovou konstrukci.

17

Hráči podstupují hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy.

15

15. Robin VAN PERSIE - 0:2

15

A už je to dva přesné zásahy, ROBIN VAN PERSIE zavzpomínal na své nejlepší časy a střílí svou druhou branku v dnešním zápase, útočník obdržel skvělou přihrávku a poté už to měl vlastně úplně jednoduché, mohl si prakticky vybrat, kam míč pošle, nakonec ho umístil do levého dolního rohu branky. Asistence: Jean-Paul Boëtius.

15

Volný kop pro domácí celek.

13

Jeden z domácích hráčů se objevil po souboji na zemi, zřejmě to ale nebylo nic vážného, protože Younes Namli už je na svých nohou a bude pokračovat.

12

Další útočné snažení domácích skončilo špatnou finální přihrávkou.

11

11. Robin VAN PERSIE - 0:1

11

A je tam! Nedáš, dostaneš. Hosté se ujímají vedení, po rychlé kombinaci se do zakončení dostal známý nizozemský střelec ROBIN VAN PERSIE, na jeho ránu z bezprostřední blízkosti byl brankář krátký a neměl nejmenší nárok. Asistence: Steven Berghuis.

10

Tohle klidně mohla první branka dnešního zápasu, do úniku se totiž dostal Queensy Menig, brankář jeho ránu zlikvidoval, když vyběhl, poté ale byla jeho svatyně úplně prázdna a toho nedokázal využít Younes Namli , kteří mířil vedle.

9

Younes Namli se chtěl pokusit zrychlit hru, ale byli o něho hned dva obránci a tento záložník to tedy moc daleko nedotáhl a zpomalil celou akci.

8

Hosté se dostávají do útoku, Steven Berghuis se snažil míč propasírovat až do vápna, jeho přízemní centr skončil u obránce, který míč poslal na autové vhazování.

6

Nakonec zakončoval Youness Mokhtar, jeho rána letěla hodně mimo a bude z toho teda odkop od branky.

6

Mustafa Saymak byl při svém úniku zfaulovaný a bude z toho standartní situace pro domácí tým, míč nejspíš bude mířit do malého vápna.

5

Následný centr skončil pouze u hlavičky prvního obránce Feyenoordu.

5

První rohový kop domácího týmu.

5

Robin van Persie tentokrát centroval do pokutového území, kde zakončoval Steven Berghuis, jeho hlavička ale letěla hodně mimo tři tyče.

4

Ridgeciano Haps a jeho průnik z levé strany, záložník chtěl procpat míč do pokutového území, jeho centr byl ale zblokovaný.

3

Feyenoord se dostává do své první kombinace, Robin van Persie ale při své rozehrávce o míč přišel a hosté tak budou muset zakládat novou akci.

2

Domácí tým je překvapivě hodně aktivní.

1

O úvodní rozehrávku se postarali domácí fotbalisté a chtěli se hodně rychle dostat do zakončení, na to ale posléze vůbec nedošlo.

1

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

PEC Zwolle: Boer – Ligeon, Sandler, S. van den Berg, Ehizibue – Saymak, Dekker, Thomas (C) – Mokhtar, Menig, Namli.
Náhradníci: Hauptmeijer, van der Hart – E. Bakker, Benschop, Freire, Israelsson, Marinus, Ondaan, Parzyszek.

Feyenoord Rotterdam: Jones – Haps, van der Heijden, van Beek, Diks – Vilhena, van Persie, El Ahmadi (C) – Boëtius, N. Jörgensen, S. Berghuis.
Náhradníci: Bijlow, Ten Hove – S. Amrabat, Basaçikoglu, Botteghin, Malacia, Nieuwkoop, Tapia, Toornstra, Vente..
Hezké odpoledne při sledování 28. kola nizozemské Eredivisie. Feyenoord Rotterdam se dnes představí na hřišti PEC Zwolle. Mezi oběma celky je v tabulce rozdíl 5 bodů, Rotterdam zaujímá 5. místo s 45 body a Zwolle patří 7. příčka a 40 bodů. Domácí mužstvo nedokázalo zvítězit ani v jednom z posledních 5 utkání, pouze jednou zvládli uhrát remízu. Hosté si v předchozích 5 zápasech připsali 3 výhry a 2 porážky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:45.

3:4

konec (0:2)

Branky: 52. Saymak, 85. Parzyszek, 88. Parzyszek – 11. van Persie, 15. van Persie, 51. El Ahmadi, 78. Vilhena

Karty:   59. S. Berghuis (FEY)

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 7:9. Střely mimo: 9:2. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 3:13.

PEC Zwolle: Boer – Ligeon, Sandler, S. van den Berg, Ehizibue – Saymak (72. Parzyszek), Dekker, Thomas (C) – Mokhtar (83. Israelsson), Menig (83. Ondaan), Namli.

Feyenoord Rotterdam: Jones – Haps, van der Heijden, van Beek, Diks – Vilhena, van Persie (53. Toornstra), El Ahmadi (C) – Boëtius, N. Jörgensen, S. Berghuis (90. Botteghin).

Rozhodčí: van Boekel P. (Ned)