konec (0:1)

18.03.2018, 14:30 • Rat Verlegh Stadion (Breda) • 28. kolo • Martin Pobořil

Tipsport: 1.71 3.84 4.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 7:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 7:0. Fauly: 12:3. (16:26:27)
Zápas který dopadl velmi překvapivě končí.
NAC Breda 0 – 1 Roda JC Kerkrade

Viděli jsme velký boj domácích o to zvrátit výsledek, ale hostující Roda si své tři body podržela a jede domu s o něco veselejší náladou.

Loučí se s Vámi Martin Pobořil a přeje krásný zbytek neděle, třeba u nějakého dalšího fotbalu.

90+5

90+4

Poslední střídání hostů, za Rosheuvela přichází Milts.

90+3

A za protesty z frustrace vidí žlutou Sporkslede.

90+3

U míče hosté.

90+3

A máme tu ještě jedno střídání hostů, nejspíš taktické pomalu odchází Schahin a nahrazuje ho Ngombo.

90+1

Nastavovat se budou 4 minuty.

89

Po zahrání přímého kopu se sice hráči Bredy dostali k hlavičce, ale byla slabá a brankář jí lapil.

89

A možná jedna z posledních šancí, domácí zahrají standartku z 25 metrů.

88

Domácí zakládají postupný útok.

87

Z rohu nebylo nic vážného, domácí budou odkopávat od brány.

86

Roh pro hostující celek který evidentně šetří čas.

85

Breda se z rohu opět pokusila zahrozit, ale odražený míč končí po střele mimo bránu.

84

Domácí zahrají roh.

83

Další šance, van Velzen si proklestil cestu až před brankáře a z úhlu balón končí jen v zámezí po odrazu od golmana.

81

Obrovská šance po centru z přímého kopu pro útočníka Rody, ten nezpracoval dobře a zahodil tak možnost jít do trháku.

81

Domácí jsou frustrovaní, rozhodčí jím odpírá fauly a následně potrestává za oplácení Verschuerena.

80

Sudí se vrátil k předchozí akci kde Gnjatic ostře sejmul rozbíhajícího se útočníka Bredy a uděluje po právu žlutou.

78

A opět na tahu hosté, zahrají si po faulu Bredy přímý kop ze vzdálenosti 28 metrů.

76

Čeká nás roh pro hosty.

75

Hostující van Velzen dostává žlutou kartu za nesportovní zakopnutí míče.

74

Roh dokázala obrana Rody odvrátit, a zakládá protiútok.

73

Domácí zahrají roh po sražené střele.

71

Domácí hráč byl ostře sražen k zemi a tohle měla být žlutá, jenže není.

70

Na druhé straně u domácích střídá Vloet a místo něj naskakuje te Vrede.

70

Odchází střelec gólu hostů Avdijaj a přichází místo něj van Velzen.

69

Breda zakládá další útok.

65

Sám na bránu šel Sadiq z týmu NAC Breda, brankář však výborným zmenšením úhlu dokázal míč vyrazit.

64

Hráči Bredy to zkoušejí jak to jen jde, například teď dostal Garcia nabito do vzdálenosti 30 metrů, přesto to zkusil a střela vypadala velmi nebezpečně, nakonec končí mimo.

63

Manu Garcia z týmu NAC Breda byl sražen k zemi, ale rozhodčí zákrok jako žlutokartonový neviděl.

60

První střídání domácího celku, odchází Ambrose a nahrazuje jej Fernandes.

59

59. Breda nastřelila tyč.

59

Tyč se rozezvučela nad celým stadionem, centr do šestnáctky hostujícího týmu si zpracoval útočník Bredy a napálil jej do tyče.

57

Hostující obránce teď špatnou malou domu namazal útočníkovi domácích, ten byl však u balónu o setinu později než brankář který odkopává do zámezí.

53

Breda se nemohla dostat do vápna, když tu jeden hráč upadl a domácí reklamovali penaltu. Rozhodčí jim na špek neskočil, nicméně balón se odrazil znovu k hráči domácího celku, který mířil jen nad bránu.

52

U míče opět domácí.

51

Hosté si zahrají standartní situaci z 35 metrů. Domácí se hodně zlobí.

48

První pokus o ohrožení brány si připsali domácí, ale střela byla spíše propagační. Z protiútoku však hostující hráč dokázal podržet míč a nastřelit tyč.

46

Vítám vás zpět u druhého poločasu. Ve vedení jsou zatím hosté, i když tomu průběh poločasu vůbec neodpovídal. Domácí byli lepší, ale fotbal už je takový, proto budou muset domácí přidat ještě to jedno, co jim v první půli chybělo a to nějaký ten gól.
První poločas končí za stavu 0-1 pro hostující Rodu JC. Autorem gólu byl Avdijaj. Těším se opět za cca. 15 minut.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

40

Autorem góly Rody je AVDIJAJ. Ten se prosadil nádhernou střelou a asistenci si připisuje Schahin.

36

Domácí leží na Rodě jako na dece.

35

Přímý kop proletěl na tyč kde byl připravený brankář Rody, ten vyráží na roh.

35

Po ostrém zákroku si domácí zahrají přímý kop z 22 metrů.

34

Další velká šance a opět po krásném pasu. Následoval centr po zemi, který se snažil propasírovat skrz obránce domácí forward. Brankář byl však na místě včas.

30

Nenápadný centr za obranu hostů mířil na domácího útočníka, ten však z pár metrů nedokázal míč posunout do sítě. Tohle smrdělo gólem.

28

Roda teď zahrozila z rychlého brejku, centrovaný míč který mířil na hlavu hráče hostů však lapil brankář domácích.

26

Přímý kop pro Rodu nedopadl dobře, střela ze záklonu končí v publiku. Snad se tato rána nestala někomu osudnou.

25

A hosty čeká přímý kop z 25 metrů, po ostrém zákroku loktem který nebyl potrestán.

24

24. Velká šance domácích.

24

Sám na bránu teď šel útočník domácích, klička mu však nevyšla. Co však musíme pochválit je ten pas který tomu všemu předcházel.

22

První žlutá zápasu a to konkrétně pro hostujícího Avdijaje. Ten se provinil šlapákem na půli soupeře, to byl tupl jako kovaný.

20

Po ostrém souboji na půli hřiště bude kopat Breda.

17

Velká šance a opět pro domácí fotbalisty. Z úhlu vystřelil Sadiq, ale brankář byl tam kde měl být.

15

Breda kombinuje na půli Rody a vše končí pěknou technickou střelou těsně nad šibenici.

12

Další střela domácích, tentokrát Garcia potáhl balón dobrých 40 metrů, přihrál spoluhráči, a ten vystřelil z hranice vápna jen do připraveného golmana hostů.

11

A domácí zahrozili znovu, po centru z téměř 40 metrů si naskočil na hlavičku Garcia, jeho hlavička však mířila vysoko nad.

8

Z rohu nehořelo, ale domácí zůstanou na půli soupeře.

8

Čeká nás první roh pro Bredu, po zblokovaném centru.

7

Poslední tým tabulky Roda JC vletěl do zápasu velice odhodlaně.

5

Chybu domácích mohli potrestat hráči Rody, ale nedostali se ani ke střele. Bude se odkopávat od brány domácích.

3

Ten však ukořistili hosté a pokračují na půli Bredy.

3

Domácí zakládají protiútok.

2

Hosté začali aktivněji a napadají domácí na jejich polovině.

1

Máme tu úvodní hvizd, domácí budou hrát první půli z prava do leva a hosté přesně naopak.

1

-1

Domácí Breda nastupuje ve svých klasických žlutočerných dresech a hostující Roda má dnes světle modré dresy.

-5

Vítám Vás ještě jednou u zápasu NAC Breda – Roda JC Kerkrade. Hráči jsou již v tunelu a zápas co nevidět propukne.

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

-45

Vítám Vás u dnešního utkání Holandské Eredivisie, mezi NAC Breda a Roda JC Kerkrade
Hráči se již pomalu rozcvičují a inkasují trenérské pokyny. Snad nás bude čekat zajímavý fotbal plný příležitostí, adrenalínu, napětí a všeho co dělá fotbal fotbalem. Začínáme za necelou hodinu.

NAC Breda: N. Bertrams – Angeliño, Marí, Mets, Sporkslede – García, Verschueren, Vloet – Sadiq, Ambrose, El Allouchi.
Náhradníci: Birighitti, Niemczycki – Koch, Fernandes, Brusselers, Meijers, te Vrede, Nijholt, Horsfield.

Roda JC Kerkrade: Jurjus – Kum, Banggaard, Vansteenkiste, Auassar – Gnjatić, Simon Gustafson, Ndenge, M. Rosheuvel, Avdijaj – Schahin.
Náhradníci: Mertens, Novakovic – van Eijma, Dijkhuizen, van Peppen, van Velzen, Vancamp, Rutjes, Milts, Ngombo.

Rozhodčí: Ed Janssen – Polman, Strijker.
Preview

NAC Breda

Domácí tým jde do zápasu rozhodně v roli favorita. Jedná se sice o duel týmů ze spodních pater Eredivisie, kdy se v těchto zápasech může stát prakticky cokoli a žádný výsledek nemusí být nutně překvapení, ale statistika mluví jasně. V posledních duelech domácí kteří okupují momentálně 14. příčku tabulky vystrčili růžky a dokázali udolat jak silný Feyenoord, tak ADO Den Haag. Ve výborné formě je navíc nejlepší střelec Bredy, Thierry Ambrose který v obou vyhraných zápasech slavil gól. Bude se tedy radovat Breda do třetice ?

Roda JC Kerkrade

Hosté z jižního cípu Holandska jedou do Bredy v úplně jiném rozpoložení. Od 20. kola se hráčům Rody nepodařilo zvítězit a co je horší, již tři zápasy nedokázali vstřelit ani branku. Forma se dá zhodnotit tedy jen jedním slovem Krize. Spekuluje se navíc o odvolání trenéra Molenaara, což psychice týmu také nepřidává. Roda tak zatím stále setrvává na poslední příčce tabulky a vypadá to s ní velmi bledě. Zlomí mizérii v Bredě ?