4:0

konec (1:0)

18.03.2018, 11:00 • Luční, Plzeň • 22. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.48 4.5 4.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Domácí potvrdili roli favorita a nakonec berou všechny tři veledůležité body! Výhra se nerodila snadno, první poločas byl hodně vyrovnaný, do kabin šla Viktoria s jednobrankovým náskokem. Druhá pětačtyřicetiminutovka už jednoznačně patřila Plzni, která nakonec vítězí 4:0. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:59:15)

90+1

90+1

Na zemi zůstal ležet jeden z hostující fotbalistů, rozhodčí přerušuje hru. Víc už se v tomto utkání však nejspíše stejně nestane.

90

Závěr utkání je jednoznačně v režii Viktorie Plzeň, Šrámek si musel připsat další zákrok, za malou chvíli se rozeběhne nastavený čas.

89

Domácí se dostali do dalšího kontru, tentokráte vše skončilo nepřesnou střelou, balón skončil vedle hostující svatyně!

88

Plzeň právě vstřelila branku!
V úplném závěru přidává TOMÁŠ VILČEK ještě jeden přesný zásah a navyšuje svůj náskok!

86

Do zámezí se nyní dostali také domácí, bude z toho další odkop od branky, závěr se blíží, do konce zbývá zhruba pět minut.

84

Velmi slibnou příležitost Plzně teď zastavil praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajd, hosté rychle rozehrávají.

83

Byli to naopak Pražané, kteří uháněli do rychlého brejku. Vše skončilo nepřesnou střelou, odkopávat bude brankář Sváček.

82

Plzeň má v závěru navrch, je nebezpečnější a bude mít možnost přidat další přesný zásah, čtvrtý rohový kop pro domácí.

81

Rozběhla se závěrečná desetiminutovka tohoto duelu, zdá se, že o vítězi je rozhodnuto, zápas se víceméně už jen dohrává.

79

Dlouhé obléhání branky, míč se nakonec dostal až do zámezí, Šrámek bude znovu odkopávat od branky, do konce zhruba dvanáct minut.

78

Viktoria má lehce navrch, domácí vybojovali další rohový kop na pravé straně hřiště, v této statistice už jsou také lepší.

77

Plzeň rozehrávala standardní situaci, balón se dostal až k brankáři Šrámkovi, který už hledá, komu by rozehrál.

75

Hra se nyní přiostřila, dva nedovolené zákroky Pražanů na polovině hřiště během krátké chvíle, zatím bez žluté karty.

72

Řekl bych, že je rozhodnuto! Domácí celek přidává třetí gól, o ten se postaral MILAN RYŠKA!

71

Rozběhla se závěrečná dvacetiminutovka hry, domácí teď podle předpokladů hrozí především z rychlých protiútoků.

70

Na druhé straně zakončovali domácí, ovšem na Šrámka znovu nevyzráli, hostující brankář rychle rozehrává spoluhráčům.

69

Utkání teď nabralo vysoké tempo, sledujeme jeden útok za druhým, hosté stříleli vedle branky, Sváček bude odkopávat.

67

Příležitosti přichází pouze na straně domácích fotbalistů! Další střelecký pokus od Viktorie, ten mířil znovu mimo tři tyče! Byla tam teč, domácí budou rozehrávat rohový kop.

66

K žádnému ohrožení hostující svatyně nakonec nedošlo, Bohemka se ubránila za cenu odkopu do zámezí, Plzeň bude vhazovat.

65

Plzeň se usadila na polovině soupeře, poté vybojovala svůj první rohový kop v zápase, který rozehraje z levé strany.

64

Šrámek musí být v pozoru! Hostující brankář si připisuje čtvrtý úspěšný zákrok v utkání, vzápětí rychle rozehrává.

62

Situace na hřiště se nijak nemění, domácí bez větších problémů kontrolují vývoj utkání, zatím to na nějaký zvrat příliš nevypadá.

61

Rozběhla se závěrečná třetina utkání, hosté drží balón ve středu hřiště, kombinují a snaží se něco vymyslet proti pozorné obraně soupeře.

60

Zhruba dvě minuty se nehrálo, už se ale zase pokračuje, za námi už téměř dvě třetiny tohoto duelu, Viktoria vede o dvě branky.

58

Nepřesná rozehrávka Plzně, vhazovat bude nakonec jejich soupeř, hra je přerušena, na zemi zůstal ležet jeden z fotbalistů Bohemians.

57

Hosté budou muset otevřít hru, domácí budou hrozit především z rychlých brejků. Jeden takový teď žádné nebezpečí pro Šrámka nepřinesl.

56

Další útočná akce už končí gólem, domácí navyšují svůj náskok, LUKÁŠ PIHRT přidává svůj druhý přesný zásah!

55

Domácí celek se dostal ke třetí střele, která mířila mezi tři tyče! Gólem však celá akce neskončila, druhý úspěšný zákrok si připsal Šrámek!

53

Plzeň bude vhazovat poblíž rohového praporku, domácí teď dlouho kombinovali před vápnem soupeře, budou v tom pokračovat.

52

Čárový rozhodčí teď signalizoval ofsajd, hlavní rozhodčí tak ihned přerušuje hru. Třetí ofsajd domácích fotbalistů v dosavadním průběhu.

51

Další rychlá akce Bohemky skončila nepřesnou střelou, Sváček si další zákrok nepřipsal, nyní bude odkopávat od branky.

50

Nakonec se museli rychle vracet, přišel útočný faul jednoho z domácích fotbalistů, necelá pětiminutovka druhého poločasu za námi.

48

Na druhé straně zahrozili také hosté, ti vybojovali druhý rohový kop v tomto utkání, dokáží si vypracovat nějakou příležitost?

47

Domácí se hned v úvodu druhé půle dostali do zakončení, to však směřovalo vedle branky, Šrámek zasahovat nemusel.

46

Úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi. Sledujeme hodně vyrovnané utkání, domácí vedou díky brance ze samotného závěru. Vše je ale naprosto otevřené, druhý poločas začne zhruba ve 12:10.

45

44

Domácí se dostali do druhého zakončení, které směřovalo mezi tři tyče. Tentokráte si brankář Šrámek připsal úspěšný zákrok!

43

Tentokráte vhazuje Plzeň, která už příliš nespěchá. Je to evidentní, domácí už nechtějí před odchodem do kabin přijít o jednobrankový náskok.

41

Nepřesnosti na obou stranách hřiště, vhazovat budou na vlastní polovině Pražané, závěr prvního poločas se nám blíží.

40

Další nepřesný pokus domácích, už pátá střela vedle branky! Šrámek rychle rozehrál, za chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka.

39

Fotbalisté Plzně dnes útočí většinou po pravé straně hřiště, tentokráte se museli s míčem vrátit a začínají znovu až od obránců.

38

Domácí se z první střely na branku ujímají vedení! Prosadil se LUKÁŠ PIHRT!

36

Hostující obrana teď zastavila rychlý výpad domácích ještě před velkým vápnem, Bohemka si pomohla i s gólmanem Sváčkem.

35

Dva nepřesné střelecké pokusy na obou stranách hřiště, o ten poslední se postarali domácí hráči, rozehrávat bude Šrámek.

33

Další ofsajd domácích, v tomto zápase druhý. Jeden z hráčů Plzně se nacházel až za obranou soupeře, což neuniklo čárovému sudímu.

32

Rozhodčí Matějček přerušuje hru, píská faul na polovině hřiště. Rozehrávat budou hostující fotbalisté.

31

Jedna třetina tohoto duelu je za námi, tentokráte se ke střele dostala domácí Plzeň, Šrámek však ani v tomto případě zasahovat nemusel.

30

Hosté se po necelé půlhodině hry dostali k dalšímu střeleckému pokusu! Zkoušeli to z hranice velkého vápna, Sváček si připsal druhý zákrok!

28

Bohemka se bez větších potíží ubránila, domácí však pokračují v kombinaci na polovině hřiště, na první branku stále čekáme.

27

Útočný faul nyní zastavil útočnou akci hostujícího celku, domácí fotbalisté berou míč, rychle rozehrávají a už postupují směrem dopředu.

25

Teď se Plzeň dostala s míčem až do velkého vápna soupeře, nakonec z toho nic nebylo, Šrámek bude odkopávat od vlastní branky.

24

Dlouhá kombinace Viktorie na vlastní polovině, domácí hráči nyní vyčkávají a hledají skulinku v defenzivě svého protivníka.

23

Domácí se hnali do zajímavé příležitosti, zastavil je ale praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajd!

21

Další rychlá akce po pravé straně, hosté se dokázali ubránit, míč končí v zámezí, Plzeň rychle rozehrává a kombinuje na středu.

20

Dvacetiminutovka hry téměř za námi, stále čekáme na první přesný zásah, Šrámek ještě zasahovat nemusel, Sváček už jeden zákrok předvedl.

19

Dva fauly na polovině hřiště během krátké chvíli, Bohemka rychle rozehrála, balón však putuje zpět až k brankáři Šrámkovi.

17

Plzeň se bez větších problémů ubránila a už zakládala rychlou útočnou akci. Na polovině hřiště však přišla o balón.

16

Hostující fotbalisté na levé straně hřiště vybojovali úvodní rohový kop v tomto zápase. Jak s ním naloží?

15

Tempo hry se v posledních minutách trochu zklidnilo, hraje se převážně ve středu hřiště, na nějaké střelecké pokusy čekáme.

14

Rozhodčí odpískal útočný faul jednoho z domácích fotbalistů, Bohemka bude rozehrávat na hranici vlastního pokutového území.

12

Nedočkali jsme se ji ani po dalším výpadu domácích fotbalistů po levé straně, hosté budou vhazovat poblíž rohového praporku.

11

Je za námi úvodních deset minut tohoto utkání, zatím sledujeme hodně vyrovnaný duel, na první branku však stále čekáme.

10

Bylo to na přímou střelu, která nakonec skončila těsně vedle branky, Šrámek znovu bez zákroku, teď bude odkopávat.

9

Jen kousek za velkým vápnem přišel faul z hostující strany, rozhodčí přerušuje hru, dobrá příležitost pro domácí celek!

7

Hosté už zhruba minutu svému soupeři nepůjčili míč, přihrávají si před pokutovým územím Plzně a zkouší něco vymyslet.

6

Bohemka teď útočila po pravé straně, následně se dostala k prvnímu zakončení, Sváček vytahuje úvodní zákrok v zápase!

5

Začalo se poměrně ve vysokém tempu, jedna útočná akce střídá tu druhou, brankáři však zatím ještě zasahovat nemuseli.

4

Po levé straně zahrozili také hosté, ti však o míč přišli, vhazovat zhruba na polovině hřiště bude domácí Viktoria Plzeň.

2

Domácí začali aktivněji a hned ve druhé minutě se dostali do zakončení. Střelecký pokus však směřoval vedle branky!

1

FC Viktoria Plzeň: Sváček – Suchý, Svoboda, Pihrt, J. Pek, Vilček, Ryška, Živulič, Pavlík (C), O. Pek, Arzberger
Náhradníci: Míka, Holík, Petr, Řezáč, Valeš

Bohemians Praha 1905: Šrámek – Brak, Přibyl, Václavík, Vrána, Vaníček, Melíšek, Dias, Horizrál, Káš (C), Vetešník
Náhradníci: Buneš, Kocourek, Hadi, Bassey, Růžička, Jeslínek, Fiala

Rozhodčí: Matějček – Wilczek, Koval.
První vzájemné utkání skončilo vítězstvím Plzně (4:3). Domácí jsou favoritem i v tomto utkání. Dokáží naplnit papírové předpoklady? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Domácí celek je na tom o něco málo lépe, má jednatřicet bodů, nachází se na sedmé příčce. Hradec i Liberec mají o dva body více, také však mají odehraných jednadvacet utkání, zatímco Viktoria dvacet. Poslední dva zápasy se Plzni vůbec nevydařily, v obou případech Plzeň padla rozdílem o tři branky. Plzeň boduje hlavně doma, v této statistice ji patří čtvrtá pozice. Na druhé straně soupeř, který má bodů dvaadvacet a je desátý. Bohemka ještě může předskočit Duklu, která má o jediný bodík více. Z venkovních hřišť letos Bohemka přivezla celkově deset bodů!
Hezký den přeji všem fotbalovým příznivcům. Juniorská liga má na programu závěrečné dvaadvacáté kolo, v rámci kterého nás mimo jiné čeká také souboj, ve kterém FC Viktoria Plzeň přivítá celek Bohemians Praha 1905.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.