Juniorská liga – Čechy

FK Mladá Boleslav – FK Jablonec

6:1

konec (3:0)

18.03.2018, 15:30 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • 22. kolo • Vít Muzikář, Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 1.45 4.2 4.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Duel je u konce a Jablonec si odváží z Mladé Boleslavi debakl 1:6. Středočeši byli po celou dobu lepším celkem, vypracovali si jedenáct střeleckých pokusů na branku a po zásluze berou tři body, jdou tak na druhé místo a mají v základní části splněno, před ně se ale ještě může dostat Sparta, která má hned tři duely k dobru. Jablonec zůstává předposlední. (17:19:32)

90

90

Domácí se dostali do dalšího zajímavého zakončení, ale Richter si tentokrát poradil a kryje.

88

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Tak ještě jedna branka Středočechů a tohle už je debakl, Richter loví míč ze sítě pošesté! Dnes podruhé se trefuje DOMINIK KOŠEK.

87

Jablonec se ubránil, ale je nadále pod tlakem.

87

Rohový kop pro Středočechy.

85

Boleslavští dokázali ohrozit hostující branku, ale Richter připisuje zákrok a pět minut před koncem je tak stav stále 5:1.

84

Avšak domácí se ubránil a kontrolují míč.

83

Jablonec u míče a snaží se ještě zaútočit.

81

Hraje se opět na polovině hřiště a v držení míče se oba týmy střídají.

80

Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Vitkovič, přichází Čech.

78

Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Schön, přichází Smíšek.

78

Jablonec právě vstřelil branku!
Tak i hosté se dočkali branky! První střela na Šedu končí gólem a Jablonec tak alespoň neodjede s nulou. Autorem branky Severočechů je DAVID BREDA.

77

Další střela Boleslavi přišla hned vzápětí, ale tentokrát nebyla přesná.

76

Dlouhé obléhání jablonecké branky nakonec přináší pátou branku! Domácí se prosazují podruhé ve druhém poločase a brankář Richter už se musí pořádně zlobit. Střelec gólu je PATRIK PROCHÁZKA!

76

Z další akce už střela Středočechů přišla, ale neskončila mezi třemi tyčemi.

75

Domácí delší dobu drželi míč na útočné polovině, ale k ohrožení Richterovy branky nedošlo.

74

Dlouhý nákop Středočechů letěl do ofsajdu.

73

Domácí kombinují na vlastní polovině a už se nikam neženou.

72

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Zabilanský, přichází Procházka.

71

Utkání už se jen dohrává. Hra probíhá převážně ve středu hřiště, Boleslav má nyní k dispozici autové vhazování.

69

Domácí se dostávali do zajímavé šance, ale zastavilo je mávnutí čárového sudího, hra je přerušena pro ofsajd.

68

Avšak Boleslav kontroluje hru, brání skvěle a ještě hostům nepovolila ani jedno zakončení na Šedu.

67

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Komárek, přichází Krčmář.

66

Jablonec kontroluje míč a snaží se o kontaktní branku.

64

Domácí se radují ze čtvrté branky! Kombinaci zakončil zblízka do sítě DOMINIK KOŠEK a Středočeši navyšují vedení.

63

Z přímého kopu domácích přišla jen střela mimo jabloneckou bránu.

62

Naopak Mladá Boleslav bude mít zajímavou příležitost při volném kopu z levé strany kousek před vápnem.

62

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Vejr, přichází Košek.

61

Jablonec je ve druhé půli více na balonu, dostává se mnohokrát s míčem na útočnou polovinu, ale zatím nedokázal ani jednou zakončit.

60

Akce hostů po pravé straně skončila jen autovým vhazováním.

58

Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Kozák, přichází Maqastena.

58

I domácí se dostávali do útočné akce, ale obránci zasáhli výborně a Jablonec dokonce vybojoval autové vhazování.

56

Žlutou kartu vytahuje z kapsy sudí Severýn, opět ji uděluje jabloneckému hráči, varován je Christian Vitkovič.

56

Ovšem Severočeši se dopustili útočného faulu, a tak ani z této akce není žádná šance.

55

Další rohový kop pro Jablonec.

55

Avšak domácí o míč přišli a dopustili se faulu na polovině hřiště.

54

Boleslav se ubránila a míří dopředu.

54

Hosté dalším postupným útokem vybojovali rohový kop.

52

Jabloneční o balon přišli a byli nuceni faulovat.

51

Hosté rozehrávají přímý kop z poloviny hřiště.

51

Jablonec je u míče, ale zatím kombinuje pouze na vlastní polovině.

49

Domácí se dostali do zakončení, ale střela neskončila mezi třemi tyčemi.

48

Akce Severočechů skončila pouze odkopem od domácí brány.

46

Jablonec v úvodu druhé půle u míče, ale rychle o něj přišel.

46

V první půli Mladá Boleslav jasně potvrdila roli favorita, trefila se hned třikrát za záda a Richter a kráčí si v posledním kole juniorské základní části pro tři body.

45

45

Jablonec bude ještě v závěru poločasu zahrávat roh.

44

Faul je k vidění také na druhé straně v podání domácích.

43

Čas se hostům v prvním poločase alespoň na snížení krátí a navíc jeden z hráčů Jablonce fauloval.

43

Sudí Severýn do třetice vytahuje žlutou kartu a do třetice je potrestán hostující hráč, je jím Patrik Schön.

41

Boleslav postupovala do útoku a už je na polovině Jablonce.

40

Jablonec měl míč na noze na polovině hrací plochy, ale vzápětí vběhl jeden z hostujících fotbalistů do ofsajdu.

40

Po které však domácí vypálili mimo branku a to bude práce pro brankáře Richtera.

39

Mladá Boleslav bude rozehrávat standardní situaci z poloviny soupeře.

39

Jablonec se dostal celkem blízko vápna protivníka, ale zatím je ke změně skóre daleko.

38

Boleslav odstartovala svůj útok, nechybovala, jenže pak viděl pomezní rozhodčí ofsajd.

37

Sudí Severýn dává svým gestem výhodu domácím, kteří budou mít autové vhazování.

36

Jablonec se chtěl prosadit a byl již na domácí polovině, zatím však Šeda může jen dirigovat postavení svých spoluhráčů.

34

Domácí přidávají třetí trefu v zápase. Jablonec zatím neklade Boleslavi prakticky žádný odpor a vypadá to na tři body pro mužstvo kapitána Glöcknera. Autorem tohoto gólu je VÍTEK VEJR.

33

Jablonec zatím nevystřelil na branku. A to už nám nějakou chvíli běží druhá polovina úvodního dějství.

32

Mladá Boleslav se vydala do útoku, ale ten úspěchem neskončil, navíc Jablonec bere aut.

31

Albert Kozák si navíc z ruky hlavního arbitra Severýna prohlédl za faul na polovině domácích žlutou kartu.

31

Po faulu po ztrátě míče v podání hostů se můžou domácí fotbalisté zklidnit a zřejmě nebudou s rozehrávkou nikam pospíchat.

30

Druhý roh v krátkém sledu pro hostující mužstvo.

30

Mladoboleslavská rozehrávka byla v pořádku, nikoliv však přechodová fáze, a tak se musí domácí bránit.

29

Roh pro Jablonec a vše se stěhuje před Šedu.

28

Pro faul domácího hráče je pískán volný přímý kop hostů z poloviny Jablonce.

27

Jiří Piroch vidí první žlutou kartu v zápase.

27

Po chybě hostů na polovině domácích se míč vrátil na kopačky Boleslavi.

27

Hostující útok začne výkopem od vlastní branky Richter.

25

Mladoboleslavské zakončení mimo branku a domácí tak stále vedou o dva góly.

24

Boleslav si vyměňovala balón zhruba na polovině hřiště při svých nahrávkách, ale zatím Richter jen sleduje dění na trávníku.

23

Aut domácích z poloviny vyhrávajícího celku, takže Richter zatím není pod výraznějším tlakem.

22

Jenže po útoku hostů se měnit skóre potřetí v zápase nebude, výkop pro zatím celkem málo vytíženého Šedu od branky domácích.

22

Série ztrát na obou stranách až je na balonu hostující celek.

21

Boleslav rozehrávala z vlastní poloviny a posléze se přesunula s míčem u nohou na polovinu soupeře, kde však zapsala ztrátu.

20

Jablonec útočil, ale Šedu zatím nepřekonal. Prohrávající tým bude mít k dispozici autové vhazování.

19

Richter zasáhl proti zakončení domácích a rozhodně je pořádně vytížený, daleko více než jeho protějšek Šeda.

18

Domácí potvrdili svojí střeleckou převahu z posledních minut, ale míč tentokráte minul tři tyče hostující branky.

18

Další volný přímý kop, kterému bude čelit Richter, bude k vidění v souboji Mladá Boleslav – Jablonec.

17

2:0 pro Boleslav. Krátce po rozehrávce standardní situace je Richter podruhé překonaný, postaral se o to DAVID KOMÁREK!

16

Standardní situace proti Richterově bráně.

16

Mladá Boleslav rozehrávala z vlastní poloviny, respektive před Šedou a vymýšlela, jak svoje vedení ještě zvýraznit.

14

Domácí vedou 1:0 a po čtvrté boleslavské střele v zápase se nám poprvé mění skóre zápasu.Autorem branky je JAN ZABILANSKÝ!

14

V posledních minutách platí, že domácí jsou střelecky aktivnější a hraje se spíše před Richterem než před Šedou.

13

Protože jeden z domácích hráčů poslal míč do zámezí, tak sudí Severýn ukazuje, že z poloviny Jablonce bude vhazovat Richterův spoluhráč.

13

Domácí sevřeli svého soupeře okolo hostující šestnáctky, ale Richter všemu odolal.

12

Boleslav střílela, ale vinou zákroku Richtera nerozhodný stav v souboji s Jabloncem trvá.

11

Míč se dotýkal hostujících kopaček na vlastní polovině až vše skončilo faulem mladoboleslavského fotbalisty.

10

Mladoboleslavský útok a zase žádná střela na Richtera.

9

Šeda a Richter v úvodních devíti minutách nezasahovali. Jinak řečeno – nikdo z dvaadvaceti fotbalistů na hrací ploše neprověřil brankáře.

8

Po rozehrávce standardní situace padal míč mimo hostující branku, jako poslední se dotkl balónu na hrací ploše domácí fotbalista.

8

Volný přímý kop proti Jablonci, který tak nyní bude plnit roli bránícího se týmu.

7

Domácí drželi míč krátce na vlastní polovině a pochopitelně mohli využít v kombinaci nohy Šedy, nakonec v útočné fázi nikdo z fotbalistů mladoboleslavské juniorky nevypálil.

6

Sudí Severýn viděl faul domácích na polovině hostujícího mužstva.

6

Mladá Boleslav šla do útoku a dostala se na jabloneckou polovinu, kde také bude mít aut.

4

Jablonec vypálil mimo branku protivníka a z vlastního vápna vykopává Šeda.

4

Zatím se hraje bez střely na Šedu či Richtera.

2

Byla nařízena standardní situace ve prospěch jabloneckých fotbalistů.

2

Mladá Boleslav šla do útoku, ale vše se obešlo bez zákroku Richtera. Soupeř vhazuje z vlastní poloviny.

1

FK Mladá Boleslav: Šeda – Komárek, Rudzan, Zabilanský, Vejr, Dohnalík, Sus, Mareš, Kopa, Machů, Glöckner (C)
Náhradníci: Truksa – Košek, Procházka, Krčmář

FK Jablonec: Richter – Piroch, Petržilka, Breda, Krištof (C), Schön, Kozák, Kebísek, Vitkovič, M. Kubista, Hajdo
Náhradníci: Klement – Smíšek, Čech, Maqastena

Rozhodčí: Severýn – Vít, Černý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

6:1

konec (3:0)

Branky: 14. Zabilanský, 17. Komárek, 34. Vejr, 64. Košek, 76. Procházka, 88. Košek – 78. Breda

Karty:   27. Piroch (JAB), 31. Kozák (JAB), 43. Schön (JAB), 56. Vitkovič (JAB)

Rozhodčí: Severýn – Vít, Černý