konec (27:25, 28:26, 13:25, 22:25, 10:15)

14.03.2018, 18:00 • Play-off • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 3.32 1.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Je za námi krásná, dvě a půl hodiny trvající, bitva mezi Belchatowem a Civitanovou, ve které nakonec vítězí favorizovaní hosté, když museli otáčet průběh zápasu ze stavu 0:2 na sety. Do odvety si tak připravili výbornou pozici, k postupu do čtvrtfinále jim bude stačit jakékoliv vítězství. (20:33:31)

10:15

10:15

Wlazly ztroskotal na hostujícím trojbloku a Civitanova vítězí v pátém setu 15:10!

10:14

Cvetan Sokolov zaznamenává důležité eso! Výborný servis bulharského univerzála, Bednorz byl jako přikovaný k palubovce.

10:13

Další senzační rozehra, domácí bojovali i nad stolkem zapisovatele, nakonec se jim nepodařilo udržet míč ve hře.

10:12

Mariusz Wlazly nepřekonal skvěle postavený trojblok Civitanovy! Ovšem pozor, domácí si zažádali kontrolu u videa a to ukázalo nesmírně těsný dotyk sítě! Hosté se bouří, ale to jim určitě nepomůže.

9:12

Skvělý servis Wlazlyho, ještě lepší příjem Grebennikova a poté měli hosté štěstí, když při Sokolovově útoku do autu se domácí blok dotkl sítě! Velmi zásadní rozehra!

9:11

Mariusz Wlazly se po oddechovém času prosazuje útokem za hlavou nahrávače Lomacze.

8:11

Oddechový čas pro Belchatow.

8:11

Osmany Juantorena zaznamenává přímý bod z podání!

8:10

Srečko Lišinac chybuje zpoza koncové čáry.

8:9

Domácí zaváhali na servisu, ovšem Christenson se tentokrát nepohodl s Juantorenou a poslal svému smečaři velmi nepřesnou nahrávku.

7:9

Úžasný příjem Kováře velmi tvrdého servisu a Sokolov zapisuje devátý bod Civitanovy.

7:8

Mariusz Wlazly boduje z hlavního kůlu.

6:8

Osmany Juantorena z hlavního kůlu přidává osmý bod Civitanovy a strany se mění za stavu 8:6 pro hosty.

6:7

Středem sítě boduje Srečko Lišinac. Ten měl proti sobě tentokrát Candellara.

5:7

A znovu Christenson! To už je téměř one man show amerického nahrávače, ten se tentokrát prosadil úspěšnou hrou na druhou přes.

5:6

Reparát už íránskému smečaři vyšel na výbornou.

4:6

Senzační blok amerického nahrávače Christensona proti Ebadipourovi!

4:5

Bednorz jen velmi těsně míjí hřiště ze servisu.

4:4

Vyrovnáno! Jednu z mála delších rozeher zakončil Ebadipour povedeným útokem po lajně.

3:4

Výborná akce domácích, Ebadipour boduje útokem ze zadní zóny.

2:4

Wlazlymu nevyšel servis, ten doletěl daleko do zámezí.

2:3

Juantorenův servis páska sítě vynesla do zámezí.

1:3

Dragan Stankovič se nadvakrát prosazuje středem sítě.

1:2

Po výborné nahrávce Lomacze Wlazly vytlouká hostující dvojblok.

0:2

Dělový servis Christensona a po přímém bodu amerického nahrávače z podání si domácí berou velmi záhy oddechový čas.

0:1

Servisem zahájil pátý set Micah Christenson, ale domácí nedokázali zabodovat, když Lišinace už potřetí zablokoval Stankovič!

0:0

Začal pátý set.

22:25

Čtvrtý set skončil.

22:25

Po oddechovém času Bednorz servíruje do zámezí a půjdeme do pátého setu!

22:24

Další oddechový čas pro Civitanovu.

22:24

Belchatow se ubránil a Bednorz ještě protahuje čtvrtý set útokem ze zadní zóny.

21:24

Sokolov útočil do zámezí, hosté pak neúspěšně reklamovali údajný dotyk sítě, který se nekonal.

20:24

Také Kovář posílá míč zpoza koncové čáry do zámezí.

19:24

Belchatow nadále riskuje na servisu, ten Wlazlyho ale nepřeletěl síť.

19:23

Bartosz Bednorz boduje z hlavního kůlu.

18:23

Po dalším nepřesném příjmu Christenson nechal míč proletět na domácí polovinu a Klos poté chybuje u sítě, když se provinil nečistým úderem.

18:22

Hosté přeci jen mají problémy na příjmu ve čtvrtém setu a ještě uklidňují hru oddechovým časem.

18:22

Snad poprvé se Lišinac pořádně trefil do servisu a zaznamenává přímý bod z podání.

17:22

Servis Stankoviče se do hřiště nevešel.

16:22

Penčev servíruje do zámezí.

16:21

Srečko Lišinac boduje útokem středem sítě.

15:21

Další výborný servis Ebadipoura hosté jen odevzdali soupeři, ovšem Bednorz byl ubráněn a Juantorena pak skóruje.

15:20

Ebadipour poté dokázal přidat přímý bod z podání, trefil se parádně mezi Juantorenu a Grebennikova.

14:20

Ebadipour zaznamenává čtrnáctý bod Belchatowa.

13:20

Další výborný útok Cvetana Sokolova, hosté znovu vedou o sedm bodů.

13:19

Nechytatelný útok od Osmanyho Juantoreny.

13:18

Výborná akce domácích, z pipu boduje Bednorz razantním útokem do Sokolovovy hrudi.

12:18

Sokolov se znovu dokázal prosadit a jeho úspěšnost v třetím a čtvrtém setu je skutečně velmi vysoká.

12:17

Perfektní servis Bednorze, přímý bod z podání.

11:17

Domácí snižují na 11:17.

10:17

Penčev nepřekonal hostující dvojblok.

10:16

Smutný příběh píše Belchatow, když domácí dokázali zatlačit soupeře výborným servisem, tak přesto Sokolov boduje.

10:15

Bulharský univerzál Belchatowa poté netrefuje hřiště ze servisu.

9:15

Cvetan Sokolov si snadno poradil s nekompaktním dvojblokem.

9:14

Po přerušení hry domácím trenérem Lišinac boduje útokem středem sítě.

8:14

Lišinac útočí jen do zámezí a za šestibodové ztráty si Belchatow bere oddechový čas.

8:13

Parádní útok Candellara středem sítě přímo na postranní čáru, hosté vedou už o pět bodů.

8:12

Jiří Kovář vytlouká domácí dvojblok.

8:11

Bednorz si poradil s hostujícím dvojblokem.

7:11

Znovu bezchybný Juantorena.

7:10

Teď ale fantasticky zakročilo domácí libero a Bednorz boduje z hlavního kůlu.

6:10

Další výborný útok Sokolova, domácí se v poli snaží, ale nedaří se jim ubránit hostující drtivé ataky.

6:9

Candellaro podával pouze do sítě.

5:9

I přes výborný servis Bednorze se hosté znovu prosazují, Juantorena vytloukl dvojblok.

5:8

Středem sítě boduje Klos, ten trefil Grebennikova do brady a francouzskému liberu se omlouvá.

4:8

Vynikající zákrok Grebennikova v poli a při následném útoku Juantoreny se domácí blok dotkl sítě.

4:7

Davide Candellaro se prosazuje středem sítě.

4:6

O čtvrtý bod domácích se postaral Mariusz Wlazly.

3:6

3:5

Bednorz při prvním útoku byl ještě přibrzděn blokujícím Sokolovem, podruhé už se dokázal bodově prosadit.

2:5

Jiří Kovář rychle vrací vedení na stranu Civitanovy.

2:4

Juantorena drtil přihrávku domácích, teď dostal i možnost sám zaútočit, ovšem trefuje jen soupeřův blok.

1:4

Dělový servis Juantoreny domácí odevzdali zpět soupeři a Stankovič snadno boduje útokem středem sítě. Oddechový čas pro Belchatow.

1:3

Další krásné zákroky v poli, čtvrtou výměnu v tomto setu pak vyhrávají hosté díky Sokolovově bodovému bloku.

1:2

Stankovič podruhé jednoblokem vyzrál na Lišinace!

1:1

Stankovič boduje středem sítě.

1:0

Čtvrtý set začíná chybou Christensona, to protože hosté a především Grebennikov skvěle udrželi míč ve hře po útoku Wlazlyho, americký nahrávač poté ale "bagrem" přehrál míč až za koncovou čáru.

0:0

Začal čtvrtý set.

13:25

Třetí set skončil.

13:25

Dragan Stankovič uzavřel dění ve třetím setu útokem středem sítě a utkání bude pokračovat.

13:24

Mariusz Wlazly ještě oddaluje závěr třetího setu technickým útokem z hlavního kůlu.

12:24

Třetí set se proměnil v totální zmar domácích, Penčev je zablokován.

12:23

Přímý bod z podání trefuje i Davide Candellaro.

12:22

Sokolov boduje útokem ze zadní zóny a Civitanova vede už o deset bodů.

12:21

Stanković se prosadil nad sítí.

12:20

Úspěch domácích z hlavního kůlu.

11:20

Čisté eso Jiřího Kováře, jeho druhé v tomto setu.

11:19

Vynikající útok Sokolova.

11:18

Mariusz Wlazly se prosazuje útokem ze zadní zóny, trocha vzpruhy pro Belchatow.

10:18

Sokolov následně servíruje do sítě.

9:18

Excelentní servis Sokolova, Penčev byl na příjmu bez šance.

9:17

Hosté nadále odskakují, po dalším zaváhání soupeře vedou už o osm bodů a domácí si berou další oddechový čas.

9:16

Chyba na podání domácích, při druhém technickém oddechovém času vede Civitanova o sedm bodů.

9:15

Domácí snižují úspěšným útokem z hlavního kůlu.

8:15

Hosté ubránili Klose a Sokolov vytlouká domácí dvojblok.

8:14

Wlazly servíruje do zámezí.

8:13

Karol Klos se snadno prosadil nad sítí.

7:13

Domácí výborně zpracovali Juantorenův dělový servis, Bednorz ale útočí do zámezí.

7:12

Dragan Stanković se prosadil středem sítě a byť domácí se ještě mocně snažili udržet míč ve hře, nakonec se jim to nepodařilo.

7:11

Hosté měli další možnost k odskočení, Juantorena si ale tentokrát z těžké pozice neporadil s blokujícím Wlazlym.

6:11

Osmany Juantorena sestřelil domácí libero! Skvělý útok naturalizovaného italského smečaře.

6:10

Přeci jen hosté zastavili Lišinace! Postaral se o to Stankovič výborným jednoblokem.

6:9

Další úspěch Lišinace středem sítě. Srbský blokař je takřka bezchybný na útoku.

5:9

Hosté měli velký problém na příjmu, Christenson ale dokázal situaci napravit a Sokolov boduje útokem ze zadní zóny.

5:8

4:8

Jiří Kovář, který v koncovce druhého setu nahradil Sandera a v sestavě se udržel, zaznamenává přímý bod z podání!

4:7

Také Klosův servis doplachtil do zámezí.

4:6

Hosté pomáhají soupeři nepovedeným servisem.

3:6

To bude Belchatow mrzet! Domácí dokázali trojblokem zastavit Kováře, hosté ale dokázali udržet míč ve hře a nakonec sami bodují blokem Sokolova proti Bednorzovi!

3:5

Bednorz vytlouká hostující dvojblok.

2:5

Sokolov si poradil s domácím blokem, ten se navíc dotkl sítě.

2:4

Juantorena servíruje těsně do zámezí.

1:4

Oddechový čas pro Belchatow již v úvodu třetího setu.

1:4

Osmany Juantorena drtivým servisem rozložil soupeřův příjem a domácí už nedokázali míč přehrát přes síť.

1:3

Bednorz útočí do zámezí, domácím nepomohlo ani video, které mělo ukázat dotyk bloku, který se ale nekonal.

1:2

Neuvěřitelný moment! Juantorena skóruje hlavou, když byl zablokován domácím dvojblokem, ovšem od jeho hlavy se míč odráží na zem domácí poloviny!

1:1

Také Christenson kazí podání.

0:1

Třetí set domácí rozehráli podáním do sítě.

0:0

Začal třetí set.

28:26

Druhý set skončil.

28:26

Cvetan Sokolov je zablokován a Belchatow vítězí i ve druhém setu po podobně dramatické koncovce!

27:26

Stanković servíruje daleko do zámezí.

26:26

Juantorena boduje tentokrát útokem ze zadní zóny.

26:25

Bartosz Bednorz si dokázal poradit s hostujícím dvojblokem i z velmi těžké pozice.

25:25

Druhý setbol odvrací Osmany Juantorena.

25:24

Mariusz Wlazly znovu posílá Belchatow do vedení!

24:24

První setbol odvrací Osmany Juantorena.

24:23

Dragan Stanković středem sítě útočí do zámezí! Velký obrat Belchatowa, dokáží jej domácí dokonat do úplného konce?

23:23

Cvetan Sokolov ztroskotal na jednobloku Penčeva!

22:23

Důležitá situace! Hosté zablokovali Lišinace, Lomacz ale fantastickým zákrokem udržel míč ve hře a domácí poté bodují svým blokem.

21:23

Karol Klos také kazí podání, hosté si v koncovce drží dvoubodový náskok.

21:22

Další raketa z ruky Mariusze Wlazlyho, ten našel mezeru mezi hostujícím dvojblokem.

20:22

Bednorz podává pouze do sítě.

20:21

Tentokrát Wlazly boduje útokem, prosadil se ze zadní zóny.

19:21

Po oddechovém času Wlazly servíruje jen do sítě.

19:20

Mariusz Wlazly trefuje eso! Parádní servis domácího univerzála a hosté si berou oddechový čas.

18:20

Domácí vystřídali nahrávače a Bednorz boduje z hlavního kůlu.

17:20

Wlazly se neprosadil proti trojbloku a poprvé v dnešním utkání některý z týmů vede tříbodovým rozdílem.

17:19

Dragan Stanković boduje útokem středem sítě.

17:18

Mariusz Wlazly snižuje na rozdíl jediného bodu.

16:18

Hosté odskakují na rozdíl dvou bodů ve skóre, oddechový čas pro Belchatow.

16:17

Další skvělá rozehra, v jejím závěru Sander vytlouká domácí trojblok.

16:16

Hostům se znovu podařilo vyrovnat.

16:15

Mariusz Wlazly boduje z hlavního kůlu, při druhém technickém oddechovém času Belchatow vede 16:15.

15:15

Nezdar domácích při Bednorzově útoku z pipu, hosté vyrovnávají.

15:14

Cvetan Sokolov koriguje skóre na 14:15.

15:13

Znovu íránský nahrávač Belchatowa volil hru středem sítě a tentokrát toho k bodu využil Lišinac.

14:13

Klos poté kazí podání.

14:12

Parádní útok Karola Klose středem sítě.

13:12

Osmany Juantorena boduje útokem ze zadní zóny.

13:11

Mariusz Wlazly perfektně trefil roh hostující poloviny.

12:11

Po timeoutu Wlazly servíruje do zámezí.

12:10

Oddechový čas pro Civitanovu.

12:10

Belchatow odskakuje díky Mariuszi Wlazlému. Ten zatím není moc vidět, ale když je potřeba, dokáže se prosadit.

11:10

Velký blok domácích proti Sanderovi!

10:10

Lišinac následně servíruje jen do sítě, dnes mu to tedy zpoza koncové čáry tedy vůbec nejde.

10:9

Srečko Lišinac boduje středem sítě.

9:9

Domácí chybují na podání.

9:8

Christenson kazí podání, Belchatow je nadále mírně vpředu.

8:8

Hezká dlouhá rozehra zakončená Osmany Juantorenou.

8:7

Juantorena se provinil blokováním nahrávky Ebadipoura.

7:7

A následně i sedmý díky bodovému zápisu Juantoreny.

7:6

Další sporná situace, po domácím bloku se míč evidentně odrazil od země, což ale rozhodčí neviděli a Civitanova poté získává šestý bod.

7:5

Cvetan Sokolov nevyzrál na domácí dvojblok, další bodový zápis pro Lišinace.

6:5

Z výborné nahrávky Ebadipoura se prosazuje Srečko Lišinac. To byla velmi těžká pozice pro domácího nahrávače.

5:5

Sander servíruje do zámezí.

4:5

Po výborném servisu Sandera se nad sítí prosazuje jeho krajan Micah Christenson.

4:4

Domácím je pískán nečistý úder.

4:3

Bartosz Bednorz uspěl útokem po lajně z hlavního kůlu.

3:3

Hosté bodují útokem středem sítě.

3:2

Mariusz Wlazly zaznamenává přímý bod z podání.

2:2

Cvetan Sokolov ztroskotal na domácím dvojbloku.

1:2

Hosté se prosazují středem sítě.

1:1

Osmany Juantorena poté kazí servis.

0:1

Druhý set rozehrál Stanković výborným blokem proti Lišinacově útoku středem sítě.

0:0

Začal druhý set.

0:0

Nesmírně vyrovnaná bitva, ve které žádný z týmů nevedl o více než dva body tak dospěla k překvapivému konci a můžeme se těšit na velmi zajímavý další průběh zápasu.

27:25

První set skončil.

27:25

Hosté měli znovu problém na příjmu, Juantorena dostal míč ve velmi těžké pozici nalepený na síť a nepřekonal domácí blok!

26:25

Hosté kazí podání, třetí setbol pro Belchatow.

25:25

Druhý setbol odvrací perfektním útokem Cvetan Sokolov.

25:24

Bartosz Bednorz se prosadil z hlavního kůlu.

24:24

Ebadipour znovu rozložil hostující přihrávku, Christenson musel nahrávat spodem, Sander ale překonal domácí trojblok!

24:23

Milad Ebadipour trefuje eso ve velmi důležitý moment!

23:23

Srečko Lišinac uspěl středem sítě.

22:23

Cvetan Sokolov vrací hostům vedení.

22:22

Davide Candellaro kazí servis, velmi nepovedené plachtící podání doletělo dva metry do autu.

21:22

21:22

Lomacz útočil do zámezí, turecký rozhodčí však nejdříve ukázal ve prospěch Belchatowa, poté své rozhodnutí změnil ve prospěch italského týmu a do akce přišlo následně i video, které prokázalo, že míč nebyl blokem tečován.

21:21

Taylor Sander dokázal uspět z velmi těžké pozice, důležitý bod pro hosty.

21:20

Senzační příjem Penčeva po tvrdém útoku Juantoreny a Mariusz Wlazly připisuje jednadvacátý bod Belchatowa.

20:20

Bednorz poté ale také kazí podání a na příjem jej nahrazuje Nikolaj Penčev.

20:19

Lomacz vrací Belchatow do vedení.

19:19

Belchatow kazí moc podání zatím, tentokrát nedokázal uvést míč do hry Mariusz Wlazly.

19:18

Středem sítě se prosazuje Karol Klos, hostům nepomohl ani předchozí senzační zákrok v poli.

18:18

Po nahrávce Grebennikova Juantorena vytlouká domácí trojblok.

18:17

To samé na druhé straně, "provinil" se americký smečař Taylor Sander.

17:17

Těsný aut po domácím servisu.

17:16

Bednorz boduje útokem z pipu.

16:16

Bulharský univerzál přidává i přímý bod z podání!

16:15

Cvetan Sokolov zatloukl hřebík na domácí polovinu a po jeho dělovém útoku hosté snižují.

16:14

Sporná situace, Lomacz útočil do bloku a rozhodčí posoudili, že míč při letu do zámezí nebyl tečován smečujícím hráčem, ačkoliv se hosté mocně dožadují odpískání teče.

15:14

Taylor Sander uspěl ulívkou za domácí blok.

15:13

Osmany Juantorena podává jen do sítě.

14:13

Cvetan Sokolov otečoval svůj útok o domácí blok.

14:12

Bednorz se prosadil technickým úderem přes hostující blok.

13:12

Čisté eso hostujícího nahrávače Christensona!

13:11

Další dělový servis Wlazlyho už hosté dokázali zpracovat a Cvetan Sokolov se prosadil útokem po lajně.

13:10

Oddechový čas pro hosty.

13:10

Brilantní servis Wlazlyho a Bartosz Bednorz tentokrát už nezaváhal a snadno boduje nad sítí.

12:10

Belchatow odskakuje, po ubránění Juantoreny boduje Mariusz Wlazly.

11:10

Také podání Čestera na druhé straně se nevešlo do hřiště.