Liga mistrů

Greenyard Maaseik – Lokomotiv Novosibirsk

3:0

konec (25:23, 26:24, 30:28)

14.03.2018, 20:30 • Steengoed Arena MAASEIK • Play-off • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tipsport: 1.5 2.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

30:28

A poslední bod je domácím přidělen kvůli protestům hostujícího trenéra! Je tu konec!

29:28

Po smeči do zámezí přichází další mečbol!

27:26

Z podání dopadá míč do autu! Další mečbol!

26:25

Od hostujícího dvojbloku se i tentokrát odráží balón ven ze hřiště!

25:24

Od dvojbloku Lokomotivu jde míč do zámezí! Další mečbol!

24:24

Ovšem první mečbol se domácím nedaří proměnit, jelikož Van Heyste svým podáním nevměstnal míč do hřiště.

24:23

A znova! Stejný hráč a stejná situace! Je tu mečbol!

21:17

Domácí si jdou pro vítězství v tomto utkání! Rychlicki blokuje smeč soupeře, a tak utvrzuje diváky v tom, že je jednoznačně nejlepším hráčem utkání!

18:16

Nádherná výměna, ve které jsme byli svědky hned několika přímo neskutečných zachráněných míčů, končí smečí domácího hráče.

15:14

A je to jen o jeden bod! Hosté chtějí koncovku třetího setu pořádně zdramatizovat.

14:10

Tak a to už je kritická stav pro Lokomotiv! Znovu to byl Rychlicki, díky kterému získali výměnu domácí.

24:24

Podání Savina doplachtilo jen do sítě!

23:24

Smeč Savina nevybral žádný z domácích hráčů, a tak tu je setbol pro Lokomotiv!

20:22

Následná smeč končí v autu, to začíná být vážné pro domácí hráče.

12:13

A Lokomotiv otáčí průběh druhého setu, když přesnou smečí ukončuje výměnu Savin.

25:23

Savin nenapodobil svá minulá podání a posílá míč daleko za zadní čáru.

24:22

I následující výměna jde na stranu hostí, kteří se nebezpečně dotahují na svého soupeře.

24:19

To stejné se podařilo následně Mannovi, jenž vytloukl setbol pro svůj celek!

22:17

A domácí v dominantním závěru prvního setu pokračují, nyní to byl Maan, jenž dopravil míč na polovinu soupeře a uspěl.

17:14

Nejzajímavější výměna tohoto zápasu končí vítězně pro domácí, kteří si poradili s přetahovanou u sítě.

3:0

Greenyard Maaseik: Dumont, Dronkes – Cox, Ahyi, Tammemaa, Maan, Blankenau, Bruno, Rychlicki, Van Heystem, Gevert, Mijatovič, Signinolfi

Lokomotiv Novosibirsk: Golubev V., Golubev D. – Andrievskii, Nilsson, Sapozhkov, Savin, Tkačev, Lukyanenko, Lukyanenko, Pozdniakov, Podkolzin, Sčerbakov, Rodičev

Rozhodčí: Jankovič – Geldof