5:0

konec (4:0)

11.03.2018, 11:00 • Širůch UT • 20. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 1.35 4.5 5.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Slovácko tedy dnes přesvědčivě poráží Olomouc po výsledku 5:0. Po celý zápas bylo jasně lepším celkem a zaslouženě si připisuje další tři body do tabulky. (13:01:25)

90

88

I Olomouc se z následného útoku dostala ke střele a připisuje si svou druhou šanci směrem na branku. Avšak brankář Trmal byl pozorný.

87

Domácí se udrželi v útoku a nakonec z toho byl střelecký pokus mimo branku.

85

Jedenáctý rohový kop v podání domácích.

84

Domácí mají bezesporu hru pod kontrolou a uvidíme, zda se soupeři podaří dosáhnout alespoň čestného zásahu. I když statistika střel na branku tomu příliš nenapovídá – 11:1!

83

Již desátý rohový kop zahrávalo Slovácko, ale tentokrát z něj neslaví brankovou radost.

81

Slovácko zahrávalo zajímavou standardní situaci ze střední vzdálenosti, soupeř se jí nakonec ubránil bez inkasované další branky.

79

K vidění je spíše boj o míč na půlící čáře, ve kterém mají výrazně navrch hráči domácího mužstva, ale do vážnějšího útoku se již nedostávají.

77

Ten nepřináší střelu na branku a míč je následně u brankáře Hrušky, který jej bude odkopávat od své vlastní branky.

76

Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Hellebrand, přichází Minx.

76

Útok středem hřiště byl zastaven a domácí přicházejí s protiútokem.

74

Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Rezek, přichází Pospíšil.
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Kubala, přichází Vaďura.

74

Prozatím nikoliv, hostům se podařilo dostat míč na polovinu jejich soupeře, ale ztrácí míč.

73

Domácí opět nebezpečně operují před brankou Olomouce, bude z toho další gólový zásah?

71

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Nízký, přichází Cekuras.

71

Domácí mají nahráno a nyní mohou v poklidu dohrát posledních zhruba dvacet minut zápasu.

70

Útok Olomouce zastavuje pomezní rozhodčí pro ofsajd.

69

Slovácko právě vstřelilo branku!
A po něm se domácí prosazují po páté! Kdy svou druhou trefu dává FILIP KUBALA.

67

V pořadí osmý roh Slovácka, ze kterého vyplynula nebezpečná situace a bude následovat další pokus rohového kopu.

65

Domácí však nepolevují ve své snaze být lepší na míči a i nadále drží vysoké procento v této statistice.

64

Olomouc se dostala ke své první střele na branku, ale hráč nedokázal zacílit přesně mezi tři tyče.

63

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Kamas, přichází Čech.

62

Útok hostů ztroskotal na dobré obranné práci domácích.

60

Po hodině hry je nadále aktivní domácí mužstvo, které nyní zahrávalo další rohový kop. Držení míče je 66:34%.

58

Odkop od branky Olomouce po další neúspěšné střele domácího celku.

57

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Grečmal, přichází Štencel.

57

Po následné ztrátě se domácí dostali do další střelecké šance, ale míč zamířil mimo tři tyče branky Hrušky.

56

Domácí po kombinaci na vlastním území nedokázali dobře zaútočit a Olomouc se na malou chvíli zmocnila míče a pohybovala se s ním v blízkosti půlící čáry.

54

...byl z toho centr na hranici pokutového území a následná střela mimo tři tyče.

53

Pátý rohový kop zahrávají domácí...

52

Sigma vhazovala na půlící čáře a snažila se o nějaký útok, nicméně obrana soupeře hráče Sigmy nepustila do šance.

49

Domácí fotbalisté pokračují ve stejném tempu v jakém skončili a i nadále mají míč ve své moci.

48

Domácí se snažili o útok z levé strany a velmi blízko operovali před brankou, avšak pátý zásah to není.

47

Olomouc na začátku druhé půle zahrávala dva po sobě rohové kopy, ale ani jeden nevedl ke korigování stavu ve skóre.

46

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Malacka, přichází Matoušek.

46

První poločas byl v jasné režii domácího mužstva, které postupně dokázalo vstřelit čtyři branky. Mohlo jich být rovnou pět, ale jedna branka Slovácka nebyla uznána. Olomouc prožila černou chvíli v posledních pěti minutách poločasu, kdy si nechala dát rovnou tři branky do svého soupeře.

45

44

Obrana Sigmy je v posledních minutách děravá jako cedník a dostávají další branku. První poločas tak pravděpodobně skončí stejně jako předchozí vzájemný zápas, kdy Slovácko taktéž vedlo 4:0 po první půli. JAKUB REZEK se podepisuje pod touto brankou.

43

A je tu třetí branka domácího celku, který již odskakuje do tří brankového vedení! Autorem branky je MAREK HAVLÍK.

43

Hosté to se svým dalším útokem zkoušeli po pravé straně, ale ani odtud nedokázali ohrozit Trmala v brance.

41

Olomouc se dostala do útoku, ale míč ztrácí na levé straně, odkud bude soupeř vhazovat aut.

40

Domácí se nakonec ještě před odchodem do šaten prosazují,pokutový kop proměnil FILIP KUBALA.

38

Sigma se ve svém útočném snažení nedostala příliš daleko a hráči Slovácka jejich snahu zastavuje ihned za půlící čarou.

36

Šance domácích, kdy po centru z levé strany přišla střela mimo tři tyče!

35

Žlutou kartu dostává Kamas (SK Sigma Olomouc).

35

Ze standardní situace domácí vytěžili vhazování na pravé straně a snaží se o další pokus dobýt branku Hrušky.

34

Hosté se zatím jen brání v dosavadním průběhu hry a na branku Trmala ještě nevystřelili. Za to domácí mají ve statistikách již tři střelecké pokusy na Hrušku.

32

Hráč Slovácka zachytil rozehrávku Olomouce a ihned poslal míč na levou stranu, odkud přišel centr do pokutového území, ale obrana Olomouce zareagovala správně a odkopává míč.

31

Domácí operují a vhazují na levé straně hřiště, odkud se snaží dostat míč do před brankového prostoru.

30

Držení míče po půl hodině hry je stále vysoko ve prospěch domácích, konkrétně 70:30%.

29

Snaha domácích odskočit do dvoubrankového vedení stále pokračuje a s míčem hraje na polovině soupeře.

28

Olomouc se při přechodu půlící čáry dopouští faulu a Slovácko bude rozehrávat.

27

Slovácko notnou chvíli operovalo před brankou Olomouce, ale Hruška nakonec nebyl donucen zasáhnout.

25

Domácí podnikají další nebezpečný útok po levé straně, který nakonec řeší brankář a bude následovat jeho odkop od branky.

22

Z něj domácí nevytěžili nic, avšak i nadále mají míč ve svém držení.

21

Rohový kop Olomouce nepřinesl vyrovnávací branku a následuje rychlý přechod do útoku ze strany soupeře, který si vybojoval čtvrtý rohový kop.

20

Šance pro hosty ke srovnání skóre, kteří budou zahrávat rohový kop.

19

Minulý zápas již Slovácko vedlo po poločase nad svým soupeřem 4:0! Olomouc následně dokázala korigovat výsledek ve druhém poločase na 2:4 z jejich pohledu.

18

Slovácko prozatím naplňuje předpoklady, že se jim proti Olomouci daří.

17

Domácí dosáhli branky, avšak ta nakonec není uznána.

15

Žlutou kartu dostává Raab (SK Sigma Olomouc).

15

Slovácko i nadále hodně aktivní v držení míče, které je po čtvrt hodině hry 71:29 v jejich prospěch.

13

Po nepodařeném útoku bude Olomouc vhazovat na vlastní polovině z pravé strany.

12

Snaha o rychlý přechod do útoku se domácímu celku nepodařila a soupeř odvrátil míč alespoň k půlící čáře.

11

Druhý rohový kop domácích nepřinesl změnu ve skóre.

9

Olomouc při snaze dostat se do nějakého útoku nakonec za polovinou hřiště ztrácí míč a ten mají v držení opět domácí fotbalisté.

7

Aktivnějším celkem je od úvodu Slovácko, které kombinuje s míčem na polovině soupeře. Jednou se jim nyní podařilo vystřelit na branku, avšak míč šel mimo tři tyče.

6

Do prvního vážnějšího útoku se dostala i Olomouc, ale je z toho nakonec jen odkop od branky.

6

...po něm domácí přetáhli míč až na druhou stranu hřiště, nakonec je míč v držení hostů.

5

Domácí narušují rozehrávku svého soupeře a vybojovalo si svůj první rohový kop v zápase...

4

Po dalším útoku vedeného po pravé straně se již Slovácko neprosazuje a následuje odkop od branky Olomouce.

3

Slovácko se však udrželo v útoku a po kombinaci na levé straně dokázalo nakonec dostat míč do branky. Střelcem branky je PATRIK HELLEBRAND.

1

Slovácko kombinovalo na vlastní polovině a následně se dostalo do útoku po pravé straně. Centr z této strany však neprošel před branku.

1

1.FC Slovácko: Trmal – Krejčí (C), Hofmann, Machalík, Rezek, Tischler, Hellebrand, Kubala, Mareš, Havlík, Vasiljev.
Náhradníci: Trčka – Minx, Vaďura, Skopljak, Pospíšil, Hani, Flasar.

SK Sigma Olomouc: Hruška – Galus, Kodeš, Kotouč (C), Nízký, Malacka, Kubáč, Grečmal, Vybíral, Kamas, Raab.
Náhradníci: Pobořil – Štencel, Čech, Matoušek, Cekuras.

Rozhodčí: J. Adámková – I. Nádvorník, Z. Dobrovolný.
Slovácko po třech odehraných duelech v jarní části získalo dva body do tabulky. Za první dvě remízy (0:0 s Třincem a 3:3 se Zlínem). Následně hrálo Slovácko na hřišti Jihlavy, kde odešlo poraženo po výsledku 3:0. Slovácko se pohybuje v tabulce na hraně. Pouhé dva body je dělí od toho, aby spadli do dolní skupiny tabulky, do části poražených týmů.
Olomouc ze svých třech odehraných zápasů vytěžila čtyři body. První zápas skončil remízou 1:1 s Ostravou, následně přišla porážka od Brna 4:0 a v posledním kole pak výhra 3:2 nad Karvinou. Sigma ztrácí na svého dnešního soupeře dva body a v případě vítězství jej může sesadit z horní poloviny tabulky – tedy z první čtveřice = část tabulky vítězných týmů.
V posledních pěti vzájemných zápasech bylo ihned čtyřikrát úspěšnější Slovácko. Pouze jednou dokázala Sigma remizovat. Tudíž tato statistika mluví plně pro domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.