WTA Indian Wells (tvrdý povrch)

Kateřina Siniaková – Darja Kasatkinová (20)

0:1 2:6, 2:5; 0-0

skreč Siniaková

10.03.2018, 22:43 • Indian Wells Tennis Garden - Stadium 7, Indian Wells (USA) • 2. kolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 3.02 1.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kateřina Siniaková usoudila, že aby Darja Kasatkinová chodila ještě na podání je už zbytečné a raději zápas skrečovala. I kdyby ne, tohle už by otáčela těžko, na druhou stranu, ten gem ještě mohla vydržet. Ruská tenistka vyhrála první set 6:2 a ve druhém vedla 5:2. (23:58:19)

2:5

Darja Kasatkinová druhý brejkbol využila a Kateřina Siniaková prohrává po další ztrátě podání 5:2 a rozhodla se zápas v závěru vzdát!

30-40

Kateřina Siniaková dobře podala a return její ruské tenistky se ze vzduchu snesl před síť. První brejkbol je odvrácen.

15-40

Jenže vzápětí přichází opět nevynucená chyba, po které má Darja Kasatkinová k dispozici dva brejkboly.

15-30

Tohle už ano! Kateřina Siniaková skvěle podala a poté zahrála vítězný úder podél levé postranní čáry.

0-30

Darja Kasatkinová opět dobře returnovala a Kateřina Siniaková vyhodila míč daleko za základní čáru. To není vůbec dobré.

0-15

Kateřina Siniaková dobře podala na téčko, jenže Darja Kasatkinová ji returnovala pod nohy a forhend skončil v síti.

2:4

Darja Kasatkinová fantasticky podala na téčko a po třetím esu v zápase potvrdila konečně ve druhém setu brejk!

40-A

Kateřina Siniaková se po dobrém returnu a krátké výměně pokusila zkrátit hru, jenže její obranný úder byl příliš nízký.

40-40

Darja Kasatkinová promarnila dva gemboly, když tentokrát forhend vyhodila z pravé strany daleko za základní čáru. Shoda.

30-40

Kateřina Siniaková měla výměnu ukončit mnohem dříve, jenže to na síti znovu podcenila, stejně jako v prvním setu. Výměnu ale získala, když do pravého rohu zahrála vítězný forhend.

15-40

Darja Kasatkinová dokázala zareagovat na skvělý return české tenistky a zahrála parádní forhend do levého rohu kurtu.

15-30

Darja Kasatkinová musela jít přes druhé podání, čehož Kateřina Siniaková využila, po forhendu a bekhendu se propracovala k síti, kde zahrála vítězný volej pod ostrým úhlem.

0-30

Darja Kasatkinová a její další skvělé podání, po kterém zahrála vítězný bekhend podél levé postranní čáry.

0-15

Darja Kasatkinová dobře podala a poté zahrála nabíhaný forhend do pravého rohu, odkud Kateřina Siniaková nedokázala míč vrátit.

2:3

Konec přestávky, podávat bude Darja Kasatkinová.

2:3

Kateřina Siniaková dokázala na dvojici ztracených servisů ihned odpovědět, co teď? Kdo jako první podrží podání, zřejmě druhý set vyhraje.

2:3

Následuje přestávka a výměna stran.

2:3

Kateřina Siniaková se opět vyhodila a Darja Kasatkinová čistou hrou potřetí ve druhém setu sebrala české tenistce podání!