Uniqa extraliga žen

TJ Ostrava – VK Dukla Liberec

3:1

konec (25:18, 26:24, 22:25, 25:20)

08.03.2018, 18:00 • Hala míčových sportů, Ostrava • 26. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.55 2.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:14:32)

0:0

Utkání je u konce a důležitý duel vyhrávají volejbalistky Ostravy. Ty dnes ukázaly velkou vůli, v každém setu zvládly smazat ztrátu a byť třetí set i přes velký obrat nezískaly, nenechaly se tím rozhodit a v následné sadě zápas ukončily. Výhrou 3:1 na sety se Ostrava dostala na třetí místo se 48 body, Liberec klesl na místo čtvrté, má o bod méně.

25:20

Čtvrtý set skončil.

25:20

Zápas je u konce, liberecké hráčky poslaly rychlou kombinaci do autu, Ostrava vyhrává čtvrtý set 25:20 a zápas 3:1 na sety.

24:20

Jsou tu mečboly, ty přichází po technickém obloučku.

23:20

A stále to platí, Liberec zakontroval povedeným útokem do růžku.

23:19

Další nechytatelná rána Kojdové, Ostrava potřebuje už pouhé dva body.

22:19

Makauskaiteová posílá servis do autu.

22:18

Zablokovaný útok Liberce, na domácí straně propuká radost z dalšího bodu.

21:18

Kojdová si počkala na přihrávku na levý kůl a ráznou smečí do zadní části pole přidala jednadvacátý bod domácích hráček.

20:18

Odkrytý střed pole byl pro domácí jako magnet a hráčky toho dokázaly využít.

19:18

Píská se proti domácím, přetahovaná pokračuje.

19:17

Prudká rána Diatkové dává bod Ostravě, po úspěšném útoku jde sama podávat.

18:17

Nachmilnerová byla v síti, už je to zase pouze o bod.

18:16

Je sníženo, Zemanová útok po lajně nezvládla vybrat.

18:15

No tohle bylo hodně těsné, ale rozhodčí ukazuje, že útok hostujících hráček skončil v autu.

17:15

Hezká výměna z obou stran, z bodu se raduje domácí tým. A následuje oddechový čas pro Liberec.