7:2

konec (1:1, 3:0, 3:1) Stav série: 1:1

05.03.2018, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • Osmifinále • Šimon Sýkora

Tipsport: 2.72 4.6 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. Kobra vyrovnává sérii podobným výsledkem, jakým v sobotu padla a vyhrává 7:2. (20:15:49)

59:52

Kobra má puk u své brány a čeká na konec.

59:35

Vrchlabí vyhazuje.

59:23

Pravděpodobně poslední trest utkání, Pojkar je vyloučen za držení.

Kobra právě vstřelila branku!
LUKÁŠ TUMA se napřáhl na modré a propálil vše před sebou. Prosazuje se tak v přesilovce.
Asistence: Jakub Verbík.

56:27

Jirků dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Tři a půl minuty před koncem si zahraje Kobra přesilovku.

56:22

56:12

Puk je na domácí střídačce.

54:50

Vrchlabí opět kombinuje v útoku.
Podle oficiálního zápisu je dnes v hale 348 diváků.

52:57

Přihrávka rukou Stadionu.

51:40

Šimon Antončík našel před brankou DAVIDA KELLNERA, který pohotově vypálil k protější tyčce a získal tak zpět čtyřbrankové vedení pro svůj tým.
Asistence: Šimon Antončík.

50:59

Mouček opět přerušuje hru.

50:29

Hlaváč dostal přihrávku ke druhé tyčce a ostře vypálil, Mouček zasáhl betonem.

49:33

Hraje se ze strany na stranu, velmi aktivně a agresivně.

48:18

Vrchlabí má velký tlak, Kobře se ale daří dobře bránit.

47:25

Nyní byla k vidění podobná šance. Puk se odrazil od výstroje nad Moučka, který ho párkrát odklepl do vzduchu a nakonec ho dokázal se štěstím zalehnout.

45:56

Vrchlabí vstřelilo branku!
MARTIN FILIP vystřelil puk na Moučka, tomu se puk ale párkrát nešťastně odrazil a nakonec si ho nejspíš usměrnil za záda lapačkou.
Asistence: Tomáš Šťastný.

45:09

Po domácí akci se soupeři pustili před bránou do Antončíka s Kellnerem, kteří zůstali u brankáře.

44:40

Slanina s Tumou ujeli dva na jednoho. LUKÁŠ TUMA se rozhodl nakonec pro střelu a puk propadl za Abrahámova záda, který tak poprvé kapituluje.
Asistence: David Skočovský, Martin Matějček.

41:42

Tuma vypálil ze středu hřiště, puk se od mantinelu odrazil na Abraháma. Ten puk chytil.

41:21

Mouček přerušuje hru. Jako obě předchozí, i tuto třetinu začali aktivněji hosté.

40:01

Oprava čtvrtého gólu Kobry, branku vstřelil MARTIN MATĚJČEK, nahráli mu Lukáš Tuma a Michal Slanina.
Další třetina začne přibližně v 19:40. Druhá třetina nám přinesla tři branky. Nejprve přidal druhou branku v utkání Adam Chlapík, poté následovaly dva slepené góly. Zvyšovali postupně Filip Hlinka a následně Lukáš Tuma. Poté hosté vystřídali brankáře, do brány šel Abrahám.

40:00

39:58

Abrahám naposledy přerušuje tuto třetinu.

39:35

Hosté kombinují v útoku.

38:59

Aktivnější je nyní Vrchlabí. Opět je ale zastavil ofsajd.

38:37

Další Pojkarův pokus chytá Mouček.

38:15

Pojkarovu dělovku chytá Mouček do výstroje.

36:52

Ofsajd zastavuje postup Vrchlabí.

36:04

Zakázané uvolnění Stadionu.

35:50

Tuma měl puk na modré. Najel mu Matějček, dostal puk a jel sám na Abraháma. Nedokázal ale zakončit ideálně, brankář puk chytil.

35:00

Havránek střílel od modré, puk šel mimo.

34:36

Icing Vrchlabí.

33:45

Kobra je nyní na koni, pálí za jakékoliv příležitosti a je vidět, že si herně věří.

33:27

Tuma se protáhl s hráčem na zádech k Abrahámovi a zakončil, hostující gólman puk pokryl.

32:52

S návratem Abrahama na led přerušuje Abrahám hru.

32:35

Novák neprošel přes obranu, Vrchlabí vyhazuje.

31:35

Novák zkoušel dorážet backhandem, Abrahám se stihl přesunout.

31:21

Po přetlačování o puk v rohu hřiště rozhodčí přerušuje hru.

31:00

Vrchlabí vyhazuje přes celý led.

30:52

Chlapík zůstává ležet na ledě, Abraham dostává trest za nedovolené bránění.

30:07

Ofsajd Vrchlabí.

30:07

Střídání v týmu HC Stadion Vrchlabí: ze hřiště odchází Jakub Jelínek, přichází Martin Abrahám.

29:08

Další branka domácích! Na tříbrankový rozdíl zvýšil MARTIN MATĚJČEK!
Asistence: Lukáš Tuma, Michal Slanina.

28:49

Chlapík vystřelil na Jelínka, ten puk vyrazil před sebe. K dorážce se dostal FILIP HLINKA, který odkázal pohotově zakončit.
Asistence: Adam Chlapík.

28:36

K velké nevoli hostujících hráčů i fanoušků je nyní pískán ofsajd v jejich neprospěch.

28:14

Zakázané uvolnění Kobry.

27:56

Kellner sklepl letící puk rukavicí, dostal se k němu ale první Jedlička. Je tak pískána přihrávka rukou.

27:33

27:10

Novák střílel z úhlu, Jelínek vyrazil.

26:50

26:07

Roman Verbík pálil od modré, Jelínek jeho pokus chytá.

25:33

Vrchlabí hrálo v šesti! Dvouminutový trest odpyká Miškovský.

24:39

Opět nenápadná akce. Skočovský najel po pravém křídle, nahrál ADAMU CHLAPÍKOVI, který prudkou střelou k tyči zakončil do vrchlabské branky.
Asistence: David Skočovský.

23:15

Stoupá agresivita na obou stranách, hráči do sebe stále více najíždí a dohrávají se.

22:15

Hraje se svižně z jednoho konce na druhý.

20:50

Šťastného střelu chytá Mouček.

20:20

Aktivněji začali opět hosté.

20:01

První třetina nám přinesla dvě branky. Nejprve se prosadil po nenápadné akci Chlapík, ale již po minutě a jedné vteřině srovnal na současný stav Miškovský. Šance měli hlavně hosté. Držení puku je sice srovnatelné, Vrchlabí však dokázalo z akcí více vytěžit.

17:49

Kellner dorážel u Jelínka, po odpískání se na něj vrhli soupeři a strhla se menší potyčka.

17:42

Hra vysokou holí, vhazování bude před Jelínkem.

17:25

Vrchlabský Matějček dostává dvě minuty za vyhození puku mimo led.

15:25

Drahorád šel ihned do úniku. Našel přihrávkou Tumu, zakončení ale nevyšlo.

15:14

14:40

Pojkarovu dělovku chytá Mouček, opět předvedl parádní zákrok lapačkou.

14:05

Vrchlabí kombinuje v útočném pásmu.

13:14

Drahorád dostává dvě minuty za vyhození puku.

12:38

Hra se přesouvá ze strany na stranu, brankáři ale práci nemají.

11:49

Ihned po buly šli hosté do útoku, zastavila je ale přihrávka rukou.

11:32

Vrchlabí se dlouho drželo v útoku. Nyní se ale provinili úmyslným ofsajdem a bude se vhazovat na jejich straně.

11:06

10:58

Abrahamův pokus od modré opět chytá domácí gólman, opět měl ale ztížený výhled přes hráče před sebou.

10:50

Šťastný vystřelil přes Kolaříka, jeho pokus ale Mouček chytil.

10:30

Mouček chytá nahozený puk a rozehrává, hosté střídají.

09:25

Pšurný ujel na Moučka a pálil do protějšího rohu. Domácí gólman parádně vytáhl svou lapačku a puk chytil.

08:45

Kobra se drží v útočném pásmu, nedokáže si ale puk v klidu udržet a vytvořit šanci.

08:08

07:50

Kobra se nemůže dostat přes polovinu hřiště.

06:40

Antončík dostal pěknou šanci a mohl pálit z úhlu, puk se mu ale špatně odrazil od hole.

06:08

Uvidíme přesilovku, Niko usedá na trestnou za podražení.

06:02

Mouček chytá protiútok Vrchlabí.

05:23

Zakázané uvolnění Vrchlabí.

04:58

Je opět srovnáno! DANIEL MIŠKOVSKÝ získal puk ve středním pásmu, ujel na bránu a v úniku backhandem zasunul puk mezi Moučkovy betony.
Asistence: Jiří Šimoníček, Tomáš Jirků.

04:45

Miškovského pokus letěl mimo.

03:57

Z ničeho nic se prosazují domácí! Novák byl s pukem za brankou, přihrál před ní ADAMU CHLAPÍKOVI, který pohotově zakončil pod Jelínka.
Asistence: Dominik Novák.

03:12

Urban dostal přihrávku k tyčce a měl skvělou možnost zakončit, Mouček se ale stihl přesunout a jeho pokus vychytal!

03:00

Domácí se dostali před Jelínka, neprověřili jo ale a puk si zase vzali hosté.

02:05

Velká šance Vrchlabí! Ve třech hráčích si rozebrali obranu domácích, položili Moučka na zem a mohli zakončovat do prázdné brány. Přidali ale přihrávku navíc a Kobra se stihla vzpamatovat a puku zabránila.

01:33

Drahorádův pokus od modré Jelínek chytá.

01:15

Vrchlabí vyhodilo puk a jde střídat.

00:44

Mouček zastavuje puk a přerušuje.

00:30

První útok měli na starost hosté. Kobra šla do protiútoku, ale zastavil jí ofsajd.

00:01

Trenér: Šeba Miloslav

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Tržický, Abraham, Pojkar, Jirků (A), Chleborád, Havránek, Matějček, Niko – Oppelt, Miškovský, Šimoníček, Urban, Kerekanič, Filip (C), Pšurný, Šťastný, Pilař, Moník, Procházka, Hlaváč
Trenér: Srnský Petr

Rozhodčí: Malota – Rubáš, Tvrdík.
Čeká nás druhé utkání série. Po sobotní výhře 8:2 vedou hosté z Vrchlabí 1:0 na zápasy. Pokud tedy dnes uspějí podruhé, bude jim chybět poslední krok od postupu do čtvrtfinále. Naopak pokud vyhraje domácí Kobra, bude mít jistotu, že se letos minimálně ještě jednou představí na svém ledě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

7:2

Branky a nahrávky: 4. Chlapík (Novák), 25. Chlapík (Skočovský), 29. Hlinka (Chlapík), 30. Matějček (Tuma, Slanina), 45. Tuma (Skočovský, Matějček), 52. Kellner (Antončík), 57. Tuma (Verbík J.) – 5. Miškovský (Šimoníček, Jirků), 46. Filip (Šťastný)

HC Kobra Praha: Mouček (Bílek) – Skočovský, Šteiner Do. (A), Drahorád, Verbík J., Verbík R., Kolařík – Mužík, Novák, Jedlička, Matějček, Tuma, Slanina (A), Chlapík, Šteiner Da., Kellner, Hlinka, Antončík (A), Malovický Trenér: Šeba Miloslav

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (od 31. Abrahám) – Tržický, Abraham, Pojkar, Jirků (A), Chleborád, Havránek, Matějček, Niko – Oppelt, Miškovský, Šimoníček, Urban, Kerekanič, Filip (C), Pšurný, Šťastný, Pilař, Moník, Procházka, Hlaváč Trenér: Srnský Petr

Rozhodčí: Malota – Rubáš, Tvrdík