28.02.2018, 19:30 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe • 26. kolo • Martin Dvořák

Tipsport: 1.85 3.5 5.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:20:24)
Dnešní utkání sledovalo 5 097 diváků.
Je dobojováno, Getafe získává cenné a v podstatě povinné tři body. Deportivo dnes působilo naprosto neškodně, za zmínku z celého utkání stojí snad pouze střele Luisinha ve druhém poločase, jinak to byla neskutečná bezradnost, v útočné fázi. Naproti tomu domácí působili mnohem lepším dojmem a po zásluze berou všechny body.

90+3

90+2

Tři minuty nastavil sudí, nyní se ke střele dostává domácí Vitorino Antunes, který ale branku Deportiva netrefil.

90+1

Nakonec se Rémy zvedá, za pomoci lékařů týmu a odchází za postranní čáru.

90

Poslední minuta řádné hrací doby, nyní se nehraje, na trávníku leží Loïc Rémy (Getafe), který musí být ošetřován.

88

Loïc Rémy (Getafe) se dostal k hlavičce ve vápně soupeře, ale Rubén Martinez tentokrát chytá.

88

Žlutou kartu dostává Eneko Bóveda (Deportivo La Coruňa).

85

Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Amath Ndiaye, přichází Merveille Ndockyt.

82

82. Jorge MOLINA - 3:0

82

Getafe právě vstřelilo branku!
Definitivní hřebíček do rakve Deportiva dává JORGE MOLINA! Ten vyučil neskutečné chyby Eneko Bóvedy, jež po předchozím vlastním gólu tentokrát neskutečně pokazil malou domů a k míči se dostal právě Molina, jež poté překonal gólmana Martíneze.

80

80. Pěkná střela Luisinha zpoza vápna

80

Damian Emiliano Martínez (Getafe) musí zasahovat, proti střele Luisinha, který pálil zpoza vápna a střela měla velmi dobré parametry!

80

Není z toho nic, myšlenou střela na branku soupeře, naopak, k míči se dostávají hosté.

79

Rohový kop pro Getafe, z pravé strany bude rozehrávat Damián Suárez.

79

Odkop od branky Getafe, utkání již postrádá potřebné tempo.

77

Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Zakaria Bakkali, přichází Federico Cartabia.

74

Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Ángel Rodríguez, přichází Loïc Rémy.

3:0

konec (2:0)

Branky: 40. Á. Rodríguez (Ndiaye), 44. Bóveda (vla.), 82. J. Molina

Karty:   25. Mora (GET), 50. Ndiaye (GET) – 20. Luisinho (DEP), 34. Krohn-Dehli (DEP), 57. Mosquera (DEP), 88. Bóveda (DEP)

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 9:8. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 18:21.

Getafe CF: E. Martínez – Dakonam, Bruno González, Damián Suárez, Antunes – Ndiaye (85. Ndockyt), Arambarri, Portillo, Mora (64. Šibasaki) – Á. Rodríguez (74. Rémy), J. Molina.
Náhradníci: Manojlović – Cabrera, Šibasaki, Rémy, Molinero, Pacheco, Ndockyt.

Deportivo La Coruňa: R. Martínez – Juanfran, Luisinho, Bóveda, Schär – Muntari (63. Andone), Krohn-Dehli (46. C. Borges), Mosquera, Adrián López – Bakkali (77. Cartabia), Pérez Martínez.
Náhradníci: Tytoń – F. Navarro, Çolak, Cartabia, Andone, Sidnei, C. Borges.

Rozhodčí: Munuera – Baena, Alcoba

Diváci: 5 097