26.02.2018, 13:00 • Kovona • 18. kolo • MCh

Tipsport: 1.6 4.3 3.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hlavní rozhodčí v druhém poločase nepřidá ani minutu a utkání končí.

Engri teď mohl přidat další gól, tentokráte ale proti gólmanovi hostí neuspěl.

87

Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Řapek, přichází Přibyl.

86

Karviná právě vstřelila branku!
Tam přeci ještě jednu branku uvidíme. Po přihrávce Webera přidává šestou branku DAVID ENGRI.

83

Mašič teď napodobil své spoluhráče, když z další vyložené šance branku přestřeluje.

79

Lorenc v další šanci. Tentokráte ale střílí nad.

77

Jihlava právě vstřelila branku!
Hosté teď využívají svého tlaku a snižují. K odraženému míči se dostal NICOLAS DANÍČEK, který z malého vápna překonává Ciupu.

76

K následné dorážce se dostal Opluštil, ale ten branku neterfil.

75

Šisler teď zachránil domácí, když vykopával míč z brankové čáry!

73

Karviná přidává pátý gól z pokutového kopu. K míči se postavil PAVEL MOSKÁL, který se štěstím propasoval míč za brankáře Dubu. Ten si na míč sáhl, ale cestě do sítě mu nezabránil.

72

Po faulu na Rokyčáka nařízuje rozhodčí pokutový kop!

71

Do útoku se zatím nikdo extra nežene, ale hostující celek by si měl pospíšit, jelikož nemá moc času na srovnání výsledku.

70

Řapkovi se dnes nedaří! Opět z vyložené situace na hranici malého vápna netrefuje bránu.

67

TOMÁŚ LORENC se opřel do míče na hranici pokutového území a trefuje se přesně k levé tyči.

66

Mašič na druhé straně z levé strany trefuje připraveného Ciupu.

65

Karviná se snaží svůj náskok ještě navýšit, ale ve finální fázi byla zastavena ve vápně a jihlavští tak můžou nebezpečně prchat na branku Ciupy.

64

Domácí přidávají další branku. Po rychlé akci se do zakončení dostal MICHAL ROKYČÁK, který zakončuje přesně k tyči.

60

Hraje se nám převážně ve středu hrací plochy, bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.

57

Oba týmy teď hrají hodně útočně, k vidění jsou ale nepřesnosti.

54

Řapek v obrovské šanci! Sám před gólmanem z pěti metrů ale branku netrefil! To může domácí ještě mrzet !

50

Matulka v zajímavé příležitosti, dokázal se uvolnit na levé straně. Trefil ale pouze Ciupu.

50

Hosté jsou ve druhé půli aktivnější, ale žádná vážnější událost k vidění není.

46

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Lorenc.
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Vašíček, přichází Karmazín.

46

Máme za sebou první půlku hry, kde jsme od začátku viděli opatrný fotbal, který trval do sedmnácté minuty. Oba celky si snažili vytvořit tlak, ale zužitkovat ho dokázal pouze domácí celek, díky dvěma trefám Lingrta a Egri. Další poločas začne přibližně ve 14:10

45+2

45+2

Hosté zkoušeli nadvakrát dvě dalekonosné střely, ale žádná se neujala a rozhodčí píská konec prvního poločasu.

44

Domácí jsou u míče a snaží se postupnou hrou vymyslet do konce poločasu ještě brankovou příležitost. Hlavní rozhodčí Dubravský nastavuje dvě minuty navíc.

42

Roman Čáp se rozběhl a skončil až v pokutovém území, kde nalezl svého spoluhráče Milana Vrzala, který obrovskou šanci zahodil, když jeho střela mířila nad branku.

41

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Mašič.

40

Hostující celek rozehrával standardní situaci ze středu hřiště a rozhodl se pro postupný útok.

38

Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Štěrba, přichází Rokyčák.

37

Těžkých deset minut pro hostující celek. K míči se opět dostal dnes aktivní ONDŘEJ LINGR, který zaznamenává svojí druhou dnešní branku. – 3:0

35

Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Sorochenko, přichází Coma.

33

Tak vše je v pořádku a můžeme pokračovat.

32

Brankář Duba a Sorochenko leží s obrovskými bolestmi na zemi a k němu rychle spěchají lékaři, hra je přerušena!

30

Netrvalo dlouho a domácí si vytvářejí slušný náskok do další části hry. Rychlý přechod teď předvedli hráči trenéra Gazdy, k míči se dostal David EngriI, jehož střelu tečoval prsty brankář Duba, ale střela byla dost razantní na to, aby míč skončil za brankovou čárou. – 2:0,

25

A je tu první branka dnešního utkání, která je na straně domácího celku. Obrovský závar před brankou Duby, který první střelu vyrazil, ale ve skrumáži kopaček se nejlépe zorientoval ONDŘEJ LINGR a z blízkosti prostřeluje strážce svatyně. – 1:0

19

Rychlá akce po pravé straně, kterou režíroval domácí Ondřej Lingr, na hranici malého vápna se snažil najít ještě svého spoluhráče, ale míč našel pouze obránce Jihlavy.

17

Hosté jsou první, kteří zaznamenávají střelu do statistik dnešního utkání a hned z toho byla nebezpečná šance, jeden z hráčů vystřelil na brankáře Ciupa, ten míč vyrazil do strany a útočící hráč míč trefil do branky, ale pomezní rozhodčí píská ofsajd.

13

Utkání se zatím vyvíjí ve stejném duchu jako na začátku. Ani jeden z celků se nedokáže dostat do závěrečné fáze a vystřelit.

13

Žlutou kartu dostává Opluštil (FC Vysočina Jihlava).

8

Hostující celek si vypracoval rohový kop, který byl mířen do vápna, ale jeden z útočících hráčů si pomohl faulem, a tak bude rozehrávat Karviná.

6

U míče jsou častěji hráči domácího celku, kteří se snaží kombinovat, ale nedaří se jim dostat před odolnou defenzívu Jihlavy.

3

Nejčastěji vidíme míč ve středové části hřiště, kde o něj bojují oba celky.

2

Na úvod utkání si nikdo míč neužije dlouho, jelikož hra je velice opatrná a míč létá sem a tam.

1

MFK Karviná: Ciupa – Bernatík, Egri, Lingr, Moskál (C), Řapek, Sas, Sorochenko, Weber, Štěrba, Šisler
Náhradníci: Coma, Rokyčák, Přibyl

FC Vysočina Jihlava: Duba – Daníček, Smejkal, Matulka, Opluštil, Svoboda, Nerad, Čáp, Beseda (C), Vrzal, Vašíček
Náhradníci: Jágrik – Karmazín, Lorenc, Mašič, Rychetník

Rozhodčí: Dubravský – Boček, Dresler.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

6:2

konec (3:0)

Branky: 25. Lingr, 30. Duba (vla.), 37. Lingr, 64. Rokyčák, 73. Moskál (pen.), 86. Engri – 67. Lorenc, 77. Daníček

Karty:   13. Opluštil (JIH)

MFK Karviná: Ciupa – Bernatík, Egri, Lingr, Moskál (C), Řapek (87. Přibyl), Sas, Sorochenko (35. Coma), Weber, Štěrba (38. Rokyčák), Šisler

FC Vysočina Jihlava: Duba – Daníček, Smejkal (41. Mašič), Matulka, Opluštil, Svoboda (46. Lorenc), Nerad, Čáp, Beseda (C), Vrzal, Vašíček (46. Karmazín)

Rozhodčí: Dubravský – Boček, Dresler