Tipsport: 2.29 3.82 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Tatar (DET) 0+1, 3 střely, čas na ledě 15:55 (04:48:34)
1. Jimmy Howard (DET) 36 zák., 2 góly, 94,7 %
Střely na branku – 38:34 (13:11, 6:12, 19:10 – 0:1)
Zblokované střely – 15:17
Vyhraná vhazování – 36:326:4
Trestné minuty – 6:4
Hity – 17:16
Hokejisté Detroitu nakonec vítězí v New Yorku 3:2 v prodloužení! Domácí sice dokázali vymazat dvougólové manko, ale ani tak sedmé porážce v řadě nezabránili. 6 sekund před koncem prodloužení totiž tečoval puk mezi betony gólmana Rangers Trevor Daley.

64:54

64:54 Trevor DALEY - 2:3

64:54

Detroit právě vstřelil branku!
Hosté rozhodují pouhých 6 sekund před koncem prodloužení! Frans Nielsen si vybruslil s kotoučem od mantinelu až na osu hřiště a poslal před branku nabídku na teč, kterou s díky využil TREVOR DALEY, jenž puk sklepl mezi betony brankáře Lundqvista – 2:3. Asistence: Frans Nielsen a Tomáš Tatar.

64:06

Na začátku poslední minuty prodloužení se natlačil do zakončení Chris Kreider. Jeho bekhendový pokus přizvedl do ochranné sítě holí bránící hráč.

62:49

Prodloužení je vedeno hodně takticky. Ani při hře 3 na 3 se nerodí šance.

62:11

Athanasiouovi nevyšel pokus o efektní stahovačku, puk mají domácí.

61:57

Ofsajd Detroitu.

61:23

Tomáš Tatar musel s pukem ven z útočného pásma. Hosté to zkoušejí znovu.

60:35

Domácím první útočná akce nevyšla. Na tahu jsou Red Wings.

60:01

Ve třetí třetině se trefil pouze domácí Jesper Fast, který tak srovnal na 2:2. Rangers přeci jen zlepšili svůj výkon a zaslouženě tak dotáhli zápas do prodloužení. Byť měli v závěru i velké štěstí, vždyť Tomáš Tatar nastřelil břevno.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:33

Domácí měli obrovské štěstí! Nejprve se z dorážky neprosadil Luke Glendening. Ten se však dostal k puku znovu a naservíroval ho Tomášovi Tatarovi, který trefil s přispěním jemné teče brankáře Lundqvista břevno!

2:3

Branky a nahrávky: 28. J. T. Miller (Spooner, DeAngelo), 52. Fast (K. Hayes, Spooner) – 20. Athanasiou (Jensen, D. Larkin), 25. Helm, 65. Daley (Nielsen, Tatar)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Pionk, Skjei, O'Gara, M. Staal (A), DeAngelo, Gilmour – Bučněvič, Zibanejad, Kreider – Zuccarello (A), K. Hayes, Vesey – Fast (A), Desharnais, Spooner – J. T. Miller, Carey, Lettieri.

Detroit Red Wings: Howard (Coreau) – Jensen, DeKeyser, Daley, Ericsson, Ouellet, Kronwall (A) – Nyquist, Zetterberg (C), Mantha – Athanasiou, D. Larkin, Tatar – Abdelkader (A), Nielsen, Helm – Booth, Glendening, Bertuzzi.

Rozhodčí: Hanson, Rooney – Gawryletz, Gibbs

Diváci: 18006

12:05 NYR 2 Desharnais, držení
13:05 DET 2 D. Larkin, sekání
19:53 DET 0:1 Athanasiou (Jensen, D. Larkin)
24:31 DET 0:2 Helm