7:3

konec (0:1, 3:1, 4:1)

24.02.2018, 20:30 • 21. kolo • Štěpán Slovák

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (23:13:27)
Jičínským florbalistkám vyšel vstup do třetí části, což se ukázalo jako klíčové. Domácí hráčky potvrdily roli favoritek a berou všechny body. Velmi pěkné bylo gesto od brankářky Elišky Kuchyňkové, která přiznala, že se jednalo o regulérní branku. Vinohrady tak zůstávají poslední, venku ještě nedokázaly získat ani jediný bod.

Hráčky utkání:
Gabriela Žůrková – Eliška Kuchyňková

59:03

Rozběhla se závěrečná minuta tohoto utkání, na balónku Vinohrady, které se snaží o ještě jeden přesný zásah.

58:14

Kosová získala míček, poté skórovala. Gól neplatí, všemu podle rozhodčí přecházel faul, domácí hráčka se pouze usmívá.

57:24

Přesilová hra je u konce, Vinohrady to zvládly na jedničku, domácí hráčky nepustily ani do jedné šance, blíží se závěr utkání.

56:13

Jičínské florbalistky drží balónek a je evidentní, že hrají přesilovou hru. Do zakončení se však zatím nedostávají.

55:24

Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Alena Žižková – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

54:22

Zápas se dohrává v režii domácích florbalistek, které jsou teď jasně lepším týmem, Vinohrady se téměř nedostávají na útočnou polovinu.

53:16

Strejcovská už zvedala ruce, balónek však skončil pouze na tyči, Jičín má v posledních minutách jednoznačně navrch!

52:38

Necelých sedm minut do konce třetí části, nejspíše i konce celého utkání, domácí drží balónek za bránou Kuchyňkové.

51:11

Několik nepřesností na obou stranách palubovky, zasahovat musela také Samková, u míčku už zase Jičín

50:22

Domácí hráčky pokračují v obléhání branky soupeřek, sedm vstřelených gólů jim nestačí, Vinohrady se brání.

49:37

Jičín právě vstřelil branku! Neskutečné gesto od hostující brankářky! KATEŘINA ROZSYPALOVÁ se radovala ze vstřelené branky, sudí za brankou upažila. Poté se běžela poradit s druhou rozhodčí, jenže mezitím za ní přišla Eliška Kuchyňková, která jim řekla, že se jednalo o regulérní branku! Gólmanka Vinohrad se dočkala zaslouženého potlesku!

48:16

Jičín právě vstřelil branku! Velmi rychle rozehraná standardní situace končí brankou GABRIELY ŽŮRKOVÉ. Pro ní je to už 200. přesný zásah v nejvyšší české florbalové soutěži žen. Asistence: Kristýna Bachmaierová.

47:38

Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! TEREZA TRUNEČKOVÁ zachytila balónek na středu hřiště, následně střílela po pravé ruce brankářky Samkové, která byla bez šance, hosté snižují!

46:17

Svobodová už neměla mnoho sil, vystřelila na bližší tyčku, Kuchyňková si připsala snadný zákrok, skóre se nemění.

45:47

Rozhodčí přerušují hru, pískají faul na domácí straně, Vinohrady budou rozehrávat z rohu na vlastní polovině.

45:11

I nadále se hraje před Kuchyňkovou, která si teď připsala dva dobré zákroky během krátké chvíle.

44:01

Jičín právě vstřelil branku! GABRIELA ŽŮRKOVÁ se ocitla úplně sama na pravé straně, poté vystřelila pod ruku hostující brankářky, Jičín jde do vedení o tři branky! Asistence: Markéta Kosová.

43:08

Jičín právě vstřelil branku! Nakonec přeci jen domácí hráčky přetavily svůj tlak ve čtvrtou vstřelenou branku, KRISTÝNA BACHMAIEROVÁ dostala hodně prostoru za brankou, poté překvapila Kuchyňkovou! Asistence: Markéta Kosová.

42:07

Domácí florbalistky hrají aktivně a tlačí se za čtvrtou vstřelenou brankou, zatím marně, Vinohrady dobře brání.

40:32

O první střelecký pokus třetí části se postarala Kosová, ta však nedokázala překonat hostující brankářku.

40:01

Prostřední dvacetiminutovka patřila domácím hráčkám, které během pěti minut vstřelily tři branky a měly jasně navrch. Vinohrady však nic nevzdaly a v závěru dokázaly zkorigovat na rozdíl jediného gólu, třetí část tak slibuje zajímavou podívanou!

40:00

39:34

Závěr druhé třetiny se blíží, Bachmaierová nedokázala trefit míček, v opačném případě by uklízela do prázdné branky!

38:02

Rozběhly se poslední dvě minuty druhé třetiny, u míčku florbalistky Vinohrad, které se ženou za vyrovnávací brankou.

37:23

Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! KRISTÝNA VEJVODOVÁ dostala hodně prostoru, její následná střela skončila až za zády Samkové, hostující florbalistky snižují na rozdíl jediné branky!. Asistence: Anna Kutnarová.

36:31

Královské Vinohrady zklidňují tempo hry a střídají, Jičín nenapadá, pouze vyčkává na polovině hřiště.

35:24

Kutnarová se otočila, poté vystřelila. Její pokus skončil vedle branky, brankářka Samková zasahovat nemusela!

34:12

Florbalistky ve žlutých dresech teď drží balónek na polovině svého soupeře, ostrý zákrok za brankou, nakonec se nevylučuje.

32:56

Útočný faul domácích teď zastavuje další akci jičínských florbalistek, hra je přerušena, oba celky střídají.

32:12

Vinohrady chybovaly v rozehrávce, Kosová si míček navedla na střed, její střelu však dokázala zachytit Kuchyňková!

31:39

Tlak domácích florbalistek pokračuje, dva dobré zákroky si nyní připsala gólmanka Kuchyňková, Jičín zůstává u balónku.

30:26

Jičín právě vstřelil branku! Tato část hry vychází jednoznačně domácím hráčkám, MARKÉTA KOSOVÁ svou střelu poslala do horního růžku a navýšila náskok florbalistek Jičína na dva góly! Asistence: Nikola Mrázková.

29:36

Hostující florbalistky rozehrávaly standardní situaci, balónek proletěl mezi zdí, dobrý zákrok si připsala brankářka Samková!

28:38

Tempo hry je v těchto chvílích opravdu vysoké, jedna útočná akce střídá tu druhou, do přečíslení postupovaly také Vinohrady.

27:12

Mohlo to být už o tři góly, Bachmaierová dělala kličku, dostala se ale do těžkého úhlu a nedokázala zakončit!

26:22

Jičín právě vstřelil branku! Trvalo to dvaadvacet vteřin, domácí florbalistky otáčí skóre tohoto utkání a dostávají se do vedení! KRISTÝNA BACHMAIEROVÁ využila přihrávky od Kosové, následně se trefila do prázdné branky! Asistence: Markéta Kosová.

26:00

Jičín právě vstřelil branku! ZUZANA SVOBODOVÁ zůstala úplně sama před hostující brankou a ocitla se tváří v tvář Kuchyňkové, kterou překonala a srovnala skóre tohoto utkání! Asistence: Žaneta Kůželová.

25:14

Tempo hry je vysoké, jeden útok střídá druhý, brankářky však zatím tolik práce nemají, obrany jsou výborné!

23:58

Na útočný výlet se vydala Florianová, která ani nadvakrát nedokázala překonat hostující gólmanku!

23:01

Hostující hráčky i nadále pozorně brání a své protihráčky nepouští téměř do žádných vážnějších příležitostí.

22:04

Vinohrady se dostaly do rychlého kontru, který skončil zblokovanou střelou, Samková následně chytila balónek.

20:54

Domácí florbalistky začaly aktivně, tlačí se před branku soupeřek, na svůj první přesný zásah však stále čekají.

20:01

Je za námi první část, která přinesla jednu branku, poslední celek tabulky se dokázal prosadit v přesilové hře a vede. Oba týmy vychází z dobré obrany, sledujeme bojovné utkání! Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne zhruba ve 21:05.

20:00

19:34

Hráčky ve žlutých dresech kontrolují závěr první části, víc už se v úvodní dvacetiminutovce nejspíše nestane.

18:53

Vinohrady si přihrávají na vlastní polovině, Jičín teď pouze vyčkává, za malou chvílí se rozeběhne závěrečná minuta.

18:07

Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Hostující florbalistky využívají přesilové hry a dostávají se do vedení! ANEŽKA DOBISÍKOVÁ. využila přihrávky od Žižkové a dokázala otevřít skóre tohoto utkání! Asistence: Alena Žižková.

17:32

Trunečková dostala přihrávku na střed a vystřelila z první. Branka z toho nakonec není, závěr první třetiny se blíží.

16:41

Domácí hráčky to oslabení zatím hrají výborně, drží míček za brankou soupeřek, čas ubíhá, více než třicet vteřin je pryč.

16:06

Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Kristýna Bachmaierová – 2 minuty, nadzvedání hokejky).

15:35

Vinohrady teď drží balónek na útočné polovině a kombinují, jičínské florbalistky se brání jen za cenu faulů.

14:56

První vážnější příležitost v zápase, hodně prostoru na levé straně dostala Kosová, která střílela na vzdálenější tyčku, přišel však dobrý zákrok hostující brankářky!

13:34

Čas ubíhá, příliš šancí nevidíme, hraje se hodně u mantinelů, Vinohrady svému soupeři nedávají téměř žádný prostor.

12:33

Jičínské florbalistky se usadily před hostující brankou, k žádnému ohrožení však nedošlo, Vinohrady se ubránily.

11:50

Po dlouhé době se teď hráčky posledního celku tabulky dostaly na útočnou polovinu, přišel však útočný faul.

10:41

Další střelu směrem na hostující bránu vyslala Žůrková, ani v tuto chvíli se skóre nemění, další zákrok brankářky Vinohrad!

09:52

Z dlouhé vzdálenosti to teď zkusila Bachmaierová. Se střelou domácí florbalistky si však poradila domácí gólmanka!

08:12

Výborná hra v obraně na obou stranách palubovky, osm minut hry za námi, brankářky téměř bez práce.

06:53

Týmy si nedávají žádný prostor, zápas je velmi bojovný, nikdo nechce v samotném úvodu zbytečně chybovat.

05:42

Královské Vinohrady se dostaly do zajímavého přečíslení, to však nedokázaly vyřešit podle svých představ.

04:59

Pět minut hry už téměř za námi, žádnou šanci jsme ještě neviděli, domácí florbalistky drží balónek a přihrávají si.

03:36

Dva rychlé útoky, ani jednou však nepřišlo dobré řešení, u balónku momentálně domácí hráčky, které ho drží u mantinelu.

02:33

Oba celky střídaly, na první vážnější příležitost čekáme, zatím se hraje velmi opatrně na obou stranách palubovky.

01:04

Domácí hráčky jsou podle očekávání na míčku, do šancí se zatím nedostávají, je za námi minuta hry.

00:01

První vzájemné měření sil v této sezóně skončilo úspěšněji pro Královské Vinohrady, které zvítězily na domácí palubovce 3:2. Jak utkání dopadne nyní? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
TJ Sokol Královské Vinohrady, momentálně poslední tým tabulky. Hostující hráčky mají na svém kontě devět bodů a velice nelichotivé skóre. Nejen, že zatím nastřílely nejméně branek (57), ony jich také nejvíce dostaly (179). V posledních devíti zápasech nedokázaly Vinohrady ani jednou bodovat, ovšem hostující prostředí jim vůbec nevyhovuje, o čemž svědčí fakt, že venku ještě nedokázaly uhrát ani jediný bod.
KM automatik FBK Jičín je v tuto chvíli s devatenácti body na osmém místě tabulky. Je to poslední umístění, které zaručuje play-off, deváté Střešovice mají o dva body méně. Jičínské florbalistky si v posledním kole připsaly velmi důležité body, zvítězily na půdě Bohemians. Domácí hráčky mají druhou nejhorší defenzivu v soutěži a to právě po dnešním soupeři, dostaly už 174 gólů.
Pěkný den přeji všem příznivcům florbalu. Extraliga žen má na programu jednadvacáté kolo, v rámci kterého nás čeká mimo jiné také souboj, ve kterém na sebe narazí celky KM automatik FBK Jičín a TJ Sokol Královské Vinohrady.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

7:3

Branky a nahrávky: 26. Svobodová (Kůželová), 27. Bachmaierová (Kosová), 31. Kosová (N. Mrázková), 44. Bachmaierová (Kosová), 45. Žůrková (Kosová), 49. Žůrková (Bachmaierová), 50. Rozsypalová – 19. Dobisíková (Žižková), 38. Vejvodová (A. Kutnarová), 48. Trunečková

Finance Novák FBK Jičín: Samková (A. Kociánová) – Chlumská, Florianová, N. Mrázková, Strejcovská, Bachmaierová – Kůželová, Drbohlavová, Kloutvorová – Žůrková, T. Mrázková, Rozsypalová – Svobodová, Kosová.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Kuchyňková (Vyrobíková, A. Kutnarová) – Sladkovská, Trunečková, Vejvodová, Jiříčková – Kalistová, Tvrzníková, Žižková – Dobisíková, Honzová, Lingová – Rinta-Pollariová, Bartošová, Zelníčková – Kylarová, Šádková.

Rozhodčí: Hátlová, Jansová

16:06 JIC 2 2MIN Bachmaierová, nadzvedání hokejky
18:07 SKV 0:1 Dobisíková (Žižková)
26:00 JIC 1:1 Svobodová (Kůželová)
26:22 JIC 2:1 Bachmaierová (Kosová)
30:26 JIC 3:1 Kosová (N. Mrázková)