ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Dynamo Pardubice – HC Kometa Brno

3:2

konec (1:1, 2:0, 0:1)

24.02.2018, 12:00 • Tipsport arena • Skupina D • Info o změnách stavu (Radomír Fukala)

55:15

Je tady ještě šance pro Kometu se stavem něco udělat. Václav Školoudík usedá na lavici trestů, kde si bude odpykávat dvě minuty za vražení na hrazení.

44:36

Dynamo bude mít navíc možnost pojistit se své vedení. Menší trest za vysokou hůl pro Tomáše Vyroubala.

23:43

Následně jsou vyloučeni hráči obou týmů. Domácí Adam Paleček a hostující Petr Žák dostávají dvě minuty za hrubost.

20:00

Se závěrečnou sirénou je ještě potrestán dvěma minutami za sekání domácí Martin Kubíček a Kometa tak druhou část začne v dvojnásobné přesilové hře.

18:19

Hosté ovšem budou mít možnost první přesilové hry. Za podražení je na dvě minuty vyloučen David Špinka.

3:2

Branky a nahrávky: 17. Pavlík (Hledík, Školoudík), 24. Heligr (Šťastný), 32. Kloz (Hledík) – 4. Fajmon (Masař, Bartes), 58. Kos (Mišiak)

HC Dynamo Pardubice: Kraus (Batěk) – Odehnal, Vojtěch, Školoudík, Pavlík, Hrdlička, Špinka, Heligr – Hebek, Kubíček, Herčík, Paleček, Kloz, Lichtag, Šťastný, Hledík

HC Kometa Brno: Bizoň (Korček) – Řehák, Holcman, Běhůnek, Fajmon, Furch, Němec – Žák, Bartes, Mišiak, Kos, Malý, Vyroubal, Masař

Rozhodčí: Kratochvíl – Gregar, Bohuněk

03:11 KOM 0:1 Fajmon (Masař, Bartes)
16:28 PCE 1:1 Pavlík (Hledík, Školoudík)
18:19 PCE 2 Špinka, podražení
20:00 PCE 2 Kubíček, sekání
23:22 PCE 2:1 Heligr (Šťastný)
23:43 PCE 2 Paleček, hrubost