Chance liga

SK Horácká Slavia Třebíč – VHK ROBE Vsetín

1:5

konec (0:0, 0:3, 1:2)

24.02.2018, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA, Třebíč • 52. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 2.8 4.15 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

52:57

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Luboš Horký – 2 min., podražení).

50:09

Hraje se opravdu od podlahy, o tom žádná. Kopta dostal od Nedbala dvakrát naloženo. Poprvé ne úplně doslova, byl podražen, druhé dohrání u mantinelu už ale tvrdé, a hlavně bolestivé, bylo. Trestá se však jenom podražení.

46:00

I tohoto si všimli sudí a lavice dostává tak dvě minuty, trest odsedí Kratochvíl. Vsetín má 82 sekund výhody 4 na 3.

45:22

Oboje neušlo pozornému oku sudího Čecha a Havránka vylučuje za sekání, Janáčka pak za hrubost. Hraje se 4 na 4 po celou dobu dvou minut.

41:52

Kopta si jde odsedět dvě minuty za stejný prohřešek, jako předvedl domácí Süss, tedy vyhození puku mimo hřiště.

39:06

Navíc konec třetiny dohrají Horáci v oslabení. Vyloučen je domácí Süss, který vyhodil puk mimo hřiště bez přispění jiných osob, či předmětů.

29:26

Karafiát dostává během komerční přestávky dvě minuty a osobní trest navrch za úder do oblasti hlavy a krku.

12:50

Vyloučení na straně domácích, ven jde Havránek za sekání. Vsetín může tak jít do vedení.

10:34

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jiří Karafiát – 2 min., podražení).

1:5

Branky a nahrávky: 44. Nedbal (R. Erat) – 24. Karafiát (Kajaba, Ostrčil), 35. Podešva, 38. Protasenja (Kucharczyk), 58. Dundáček, 59. Kucharczyk (Protasenja)

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Do. Svoboda) – Nedbal, L. Vágner, Kaláb, Čejka, D. Mikyska, Půža, Hort – R. Erat, Dolníček, P. Kratochvíl – Malec, Kusko, L. Horký – T. Havránek, Jan Wasserbauer, Gajarský – Ferda, Süss, Kristl.

VHK ROBE Vsetín: J. Pavelka (Horčička) – Teper, Dundáček, Slováček, Janáček, Holomek, Frolo, Ostrčil – Vávra, Podešva, Šilhavý – Březina, Kucharczyk, Protasenja – P. Beránek, Kopta, Markovič – Kajaba, Karafiát, Vítek.

Rozhodčí: Čech, Přikryl – Lukš, Komínek

Diváci: 3 072

10:34 VSE 2 Karafiát, podražení
12:50 TRE 2 T. Havránek, sekání
23:11 VSE 0:1 Karafiát (Kajaba, Ostrčil)
29:26 VSE 2+10 Karafiát, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku