konec (1:1, 1:1, 0:3)

20.02.2018, 18:20 • Ice Aréna Letňany • 42. kolo • Vojtěch Görög

Tipsport: 4.65 5.5 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše a u dalších zápasů na shledanou. (20:18:03)
Je konec! Letci drželi s Baníkem po dvě třetiny tempo hry, ale ve třetí třetině začal Sokolov dominovat. To vyústilo ve vedoucí branku na 2:3. Hrdinou dnešního utkání je David Hruška, který vstřelil hattrick a zajistil Sokolovu tři body!

59:35

Letci jen odevzdali puk do útočného pásma a v dnešním utkání se už pravděpodobně nic nestane.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:21

Baník právě vstřelil branku!
Hotovo! TOMÁŠ ROHAN poslal puk do prázdné branky a pečetí výhru Baníku! Asistence: Petr Přindiš a Tomáš Harkabus.

57:29

Klobouky a čepice dolů! DAVID HRUŠKA ujel obraně Letců a volil střelu mezi betony! To se mu nepovedlo, protože tenhle puk Pírs vyrazil, ale z následné dorážky už Hruška puk do branky dostal! Hattrick pro sokolovského snipera! Bez asistence.

56:59

Útočnou akci Letňan zastavil ofsajd.

56:49

Sokolovští mají puk pod svou kontrolou a tahají čas.

56:13

Letci drží puk a Sokolov se zatáhl do středního pásma, kde důrazně brání.

55:40

Dominik Volek jel sám na Hrušku a volil střelu zápěstím, ale tu sokolovský brankář pokryl!

55:25

Račanský se dostal ke střele z mezikruží, ale branku netrefil.

55:07

Puk vypadl ze hřiště a vhazování je nařízeno do středního pásma.

54:50

Krásná souhra Baníku skončila až u Hrušky, který hattrick zatím nevstřelil, protože trefil beton Pírse!

54:14

Rohan vystřelil z mezikruží a Pírs měl co dělat, aby tento puk zkrotil!

53:45

Davídek se dostal přes dva obránce až ke střele, která měla jít mezi nohy Pírse, ale ten to skvěle předpokládal a uzavřel mezírku mezi betony.

53:18

Kašpar zavezl puk do útočné třetiny a míří střídat.

53:00

Po vstřelené brance Sokolova dostala hra úplně nový náboj a oba týmy hrají velmi otevřený hokej, který nabízí spousty šancí! Tenhle zápas musí diváky bavit!

52:24

Zadražil zkušeně podržel puk a uklidnil hru.

2:5

Branky a nahrávky: 1. Saňa (Havlůj, Dyrynk), 23. Saňa (Havlůj, Dyrynk) – 4. Kuběna (Šik, Zadražil), 28. Hruška (Hohl), 51. Hruška (Kuběna, Zadražil), 58. Hruška, 59. Rohan (Přindiš, Harkabus)

HC Letci Letňany: Pírs (Hamalčík) – Gebell, Kučera L., Uhlíř, Lytvynov, Beran, Kučera J., Chvála, Saňa (A) – Janiurek, Švarc, Prchal Vo., Dyrynk, Kyclt, Volek (C), Hozák, Soukup, Havlůj, Lojka, Prchal Va.

HC Baník Sokolov: Hruška (Fečo) – Šafář, Kvapil, Weinhold, Michálek, Přindiš (A), Šik (C), Hohl – Kašpar, Račanský, Kuběna, Harkabus, Strunz, Čejka, Šmejc, Davídek, Trapl, Zadražil, Hruška, Osmík, Rohan

Rozhodčí: Škrobák – Horažďovský, Schopf

00:41 LET 1:0 Saňa (Havlůj, Dyrynk)
01:43 LET 2 Hozák, hákování
03:58 SOK 1:1 Kuběna (Šik, Zadražil)
13:41 LET 2 Lojka, napadení
15:55 LET 2 Prchal, sekání
16:51 LET 2 Chvála, podražení
22:55 LET 2:1 Saňa (Havlůj, Dyrynk)