Michael Frolík 0+0, 2 střely, ice time 17:19

63:36

63:36 Brad MARCHAND - 1:2

63:36

Bruins právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! Rask skvěle chytil střelu domácích a dopředu se vydali Medvědi. Nash poslal z vlastního pásma skvělou přihrávku do jízdy na BRADA MARCHANDA, který jel v plné rychlosti směr branka, položil si Ritticha a poté mu poslal puk mezi nohama do branky. Asistence: Riley Nash.

63:28

Johnny Gaudreau se natlačil před Raska, ale k zakončení se nedostal.

63:00

Po střele z mezikruží dokázal Rask udržet puk a nedovolit žádnou dorážku.

62:43

Další zákrok Raska!

62:06

62:06 Zákrok Raska

62:06

Matthew Tkachuk vystřelil z blízka a Rask skvěle zasáhl!

61:38

V prodloužení tři na tři se zatím nic extra nestalo.

60:44

Domácí sice drží puk, ale Boston dobře napadá a dělá problémy v rozehrávce hostů.

60:12

Bergeron se dostal ke dvěma střelám, ale obě pokryl Rittich.

60:01

Ani 60 minut nepřineslo vítěze, a tak se podíváme na prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:54

A nyní Pastrňák zahrál skvělé do obrany a obral o puk hostujícího hráče.

59:27

Pastrňák objel dva hráče a dokázal vystřelit na Ritticha.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:32

Blížíme se do poslední minuty tření třetiny.

58:08

58:08 Šance Rileyho Nashe

58:08

Riley Nash měl velikou šanci, kterou promrhal!

57:38

Oba týmy si přehazují puk ze strany na strnu a vypadá to, že se blížíme prodoužení.

57:07

Rask nyní vytáhl skělý zákrok proti střele Bretta Kulaka

56:12

Ani jeden z týmů už nechce udělat chybu a závěr druhé třetiny bude ještě zajímavý.

55:51

Hamilton nahodil na branku a těsně před brankou tečoval jeden z domácích hráčů, tuto jízdu jako zklamání.

55:28

Johnny Gaudreau nahodil na Raska, který si připsal další důležitý zákrok.

54:47

Bennett vystřelil z vrcholu pravého kruhu a i on jen těsně minul.

54:19

Mark Giordano pálil od modré, ale jeho střela byla zablokována.

54:07

Morgan Klimchuk se dostal ke střele z levé strany a Rask byl pozorný a střelu pokryl.

53:51

Propagační pokus z levé strany pokryl Rittich.

53:28

Boston hraje celkem pasivně a vyhazuje na zakázané uvolnění. Pokud chce Calgary do play-ff tak by dnes mělo vyhrát.

52:42

Flames po delší době přišli o puk v útočném pásmu.

51:55

Ani jeden z týmů si nedokáže přesně nahrát, a tak se toho na ledě příliš mnoho neděje.

51:36

Další útočnou akci domácích zastavuje ofsajd.

50:53

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:53

Backes společně s Nashem drželi Calgary ve svém pásmu, ale Plamenům se nakonec povedlo vyhodit.

50:12

Brunis vyhodili puk velmi šikovně, aby se nepískalo zakázané uvolnění.

49:37

Moc nechybělo a Pastrňák se opět dostal do samostatného úniku.

49:03

Marchand se dostal k puku v útočném pásmu, ale spoluhráče nenašel a domácí vyváží puk do bezpečí.

48:28

Domácí mají puk pod svou kontrolou, ale ke střele na Rakovu branku se ještě nedostali.

47:48

Jake DeBrusk dostal nahrávku před poloodkrytou branku a jeho střela skončila jen těsně vedle.

47:30

Monahan se vytočil ke střele zápěstím, ale branku minul.

47:07

Marchand se chtěl dostat přes obránce, ale to se mu nepovedlo a puk se pomalu dokutálel až k Rittichovi, který si puk vzal do lapačky.

46:07

46:07 Nájezd Pastňáka

46:07

Souboj českých hokejistů vyšel lépe pro Ritticha! David Pastrňák ujel obraně Flames a jel sám na Ritticha, který se roztáhl co nejvíc to šlo a Pastrňák při svém zakončení trefil levý beton Ritticha.

45:31

Hosté velmi aktivně napadali v útočném pásmu, ale k ničemu se nedostali.

44:54

Další střela od modré v podání domácích skončila na betonech Raska.

44:46

Tentokrát už puk prošel na Raska, který přerušil hru.

44:40

Garnett Hathaway střílel z levé strany a jeho pokus byl přizvednutý nad branku.

44:10

Rask podržel nahození od modré a přerušil hru.

43:45

Střelu od modré čáry zlikvidoval Rittich, který nyní drží Calgary!

42:29

Noel Acciari vystihl rozehrávku Flames ve středním pásmu a Bruins jeli tři na jednoho. Acciari to vzal na sebe a jeho střelu zlikvidoval Rittich.

42:01

Na tyčky vedou Flames 2:1.

41:53

41:53 Břevno Benneta

41:53

Sam Bennett dostal nahrávku na čárky a jeho střela zápěstím skončila na tyči!

41:21

Třetí třetina se hraje velmi svižně a o první přerušení se postarali hosté, kteří vyhodili puk na zakázané uvolnění. Následuje vhazování po pravici Raska.

40:40

Domácí získali kotouč, ale hned ve středním pásmu o něj přišli a Bruins se na malou chvíli dostali do útočné třetiny.

40:16

Marchand se sice dostal do útočné třetiny, ale nahrát na svého spoluhráče už nedokázal.

40:01

Je tu konec druhé třetiny, ve které jsme viděli pouze jednu branku a to na straně domácích, kteří z přesilové hry. Hra je velmi vyrovnaná a ve třetí třetině se dozvíme, kdo dnes ukořistí více bodů.
Střely na branku po druhé třetině 12:23.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:44

39:43

Matthew Tkachuk si prohodil puk pod nohama a poté chtěl nahrát před branku, ale tahle nahrávka byla zablokovaná.

39:16

Calgary se usadilo v útočném pásmu, ale tahle akce neměla dlouhého trvání.

38:41

Další vyhození Bostonu. Dnes se ani jednomu z týmů přesilové hry příliš nedaří, i když se Flames z přesilovky prosadili.

38:18

Bergeron zavezl puk do útočného pásma a ušetřil pár cenných vteřinek.

38:00

Hosté vyhazují puk až za branku Calgary.

37:44

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Matt Grzelcyk – 2 min., držení).

37:04

Šance na obou stranách neskončili brankou, a tak je stav utkání stále vyrovnaný. Nyní se Bruins provinili zakázaným uvolněním.

36:39

36:39 Samostatného únik Ryana Spoonera

36:39

Monahan se chtěl dostat do ke střele z levé strany, ale jeho klička mu nevyšla. Vzápětí se do samostatného úniku dostal Ryan Spooner, kterého skvěle vychytal David Rittich!

36:03

Frolík se dostal k dorážce před brankou a Rask musel předvést dobrý zákrok!

35:43

Bruins jsou stále nastěhováni před brankou českého brankáře a dostávají Flames pod tlak.

35:24

Backes trefil tyčku nebo Rittich skvěle zasáhl!

34:46

Ani domácí se k ničemu nedostali a Bruins jsou zpět v útočném pásmu.

34:21

Charlie McAvoy neprocpal puk na Ritticha a dopředu mohou domácí.

34:05

Ofsajd zastavil další útok domácího týmu. Následuje komerční přestávka.

33:55

DeBrusk trefil svou střelou Hamonica.

33:42

33:06

Další vyhození domácího týmu. Přesilová hra Bruins je zatím otřesná.

32:34

Spooner chtěl sám zavézt puk do útočné třetiny, ale to se mu nepovedlo a Bruins ještě nic nevymysleli.

32:06

Hosté přišli o útočné pásmo a musí začít znovu od své branky.

31:49

Pastrňákova dělovka minula branku.

31:41

Vyloučení v týmu Calgary Flames (Matt Stajan – 2 min., sekání).

31:13

Tim Schaller bojoval o puk za brankou Flames, ale domácí byli v přesile a získali kotouč.

30:47

Matthew Tkachuk prověřil pozornost Raska a následuje komerční přestávka.

30:21

Travis Hamonic si sjel pro puk z druhé vlny a jeho tvrdý projektil skončil vedle branky.

30:08

Další přerušení hry a další zakázané uvolnění domácích.

29:55

Hra se opět přelévá ze strany na stranu a k vidění je pěkný ofenzivní hokej.

29:16

Mark Jankowski dostal střílenou nahrávku před branku a puk se m povedlo šikovně tečovat, ale Rask byl připraven.

28:46

Krejčí chtěl vystřelit z otočky, ale trefil pouze obránce.

28:38

Calgary vyhodilo přes všechny čáry a píská se zakázané uvolnění.

28:13

Heinen střílel z pravého kruhu na bližší tyč, ale Rittichovu branku minul.

27:42

Rask poslal nahrávku do středního pásma a jeho spoluhráči se dostali do útočného pásma.

27:05

Rittichova branka vypadla ze své pozice a hra je přerušena.

26:53

Krug vystřelil na branku a před ní se snažil o teč Marchand, ale ten puk netrefil a Rittich zasahoval betonem.

26:33

Marchand usměrnil puk na Ritticha z velké blízkosti a český brankář předvedl další skvělý zákrok!

25:28

25:28 Matthew TKACHUK - 1:1

25:28

Calgary právě vstřelilo branku!
Využitá přesilová hra Flames a je vyrovnáno! Johnny Gaudreau zavezl puk skoro až za branku. Tam nahrál před branku na Monahana, který vypálil a Rask vyrazil puk k pravé tyči. U pravé tyčky stál MATTHEW TKACHUK, který puk dorazil za záda Raska. Asistence: Sean Monahan a Johnny Gaudreau.

25:10

Rittich pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou a Calgary je v útočném pásmu.

24:49

Marchand byl poslán k zemi ve středním pásmu, ale rozhodčí zůstávají v klidu.

24:30

Hosté vyhazují až za branku českého brankáře.

24:15

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Danton Heinen – 2 min., sekání).

24:09

Michael Stone vystřelil od modré čáry, ale minul branku.

23:47

Pastrňák chtěl zachytit dlouhou rozehrávku Flames a skončil po puku, ale tahle nahrávka nakonec prošla.

23:04

Stejně jako v první třetině sledujeme hodně neuspořádaný hokej, který nabízí šance na obou stranách.

22:19

Jenže domácí se k ničemu nedostali a Spooner jel s Krejčím dva na jednoho. Druhý jmenovaný dostal špatnou nahrávku a nedokázal zakončit.

21:52

Krejčí nahodil do útočného pásma, ale k puku se už nedostal a dopředu míří domácí.

21:30

Heinen prověřil pozornost Ritticha, který musel zasahovat lapačkou.

21:12

21:12 Garnett Hathaway (CGY), Adam McQuaid (BOS)

21:12

Vyloučení v týmu Calgary Flames (Garnett Hathaway – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Adam McQuaid – 5 min., bitka).

21:09

Backes byl sám na levém kruhu, ale se střelou tak dlouho váhal, až mu puk odpálil jeden z domácích hráčů. Následně se do pěstní výměny názorů pustili Garnett Hathaway a Adam McQuaid.

20:24

Carlo byl dohrán za svou brankou, ale stihl odehrát kotouč a založit akci Bruins, která skončila střelou na Ritticha.

20:01

První třetina je u konce a o jedinou branku se postaral český útočník David Pastrňák, který prostřelil Davida Ritticha. Hra byla celkem neuspořádaná a ani jeden z týmů neměl nějaký velký tlak. Druhá třetina začne přibližně ve 23:00.
Střely po první třetině 4:13.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:31

Matthew Tkachuk nahrál krosem na Bennetta, který nedokázal přehodit beton Raska!

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:48

Sean Kuraly byl obrán o puk za brankou a Monahan vyvezl puk do středního pásma.

18:28

Johnny Gaudreau se přes Cháru nedostal a dopředu míří hosté.

17:56

17:31

Další vyhození Flames.

17:07

Calgary opět vyhazuje a ani první přesilovka Bruins není kdo ví jak nebezpečná.

16:32

Mikael Backlund se dostal ve vlastním oslabení do útočného pásma, ale ke střele se neproháčkoval.

16:12

Bruins se dostali do útočného pásma a kombinují okolo branky Flames.

15:56

Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mark Giordano – 2 min., sekání).

15:50

Bruins jsou v útočném pásmu a mají výhodu.

15:21

Nepovedená rozehrávka Bruins skončila až na zakázaném uvolnění.

15:00

Krejčí nahrál před branku na Pastrňáka, který se do zakončení nedostal, ale Marchand už ano a Rittich předvedl skvělý zákrok betonem!

14:40

Brett Kulak vystřelil od levého mantinelu a Rask musel zasahovat.

14:08

Bruins se nedostali do útočného pásma, a tak to zkouší domácí.

13:35

Tahle pasáž hry je velmi neuspořádaná a oba týmy si přehazují puk jako horký brambor.

12:55

Domácí se dostali do útočného pásma, ale k žádné střele se nepropracovali.

12:02

Michael Frolík se chtěl dostat ke střele z pravého kruhu, ale Pastrňák se dobře vrátil a vložil hokejku do Frolíkovy střely.

11:33

Calgary se dostalo do ofsajdu a po přerušení následuje komerční přestávka.

11:08

Krejčí si najel mezi kruhy a vystřelil na vzdálenější tyčku a tenhle pokus jen těsně minul Rittichovu branku!

10:43

Rask se vydal hodně daleko od branky, aby pomohl svým obráncům s rozehrávkou.

10:34

Noel Acciari vystřelil z velkého úhlu a tuhle střelu Rittich v poklidu pokryl.

10:27

09:57

Calgary se stále nedostalo do útočného pásma a přesilovka domácích pomalu končí.

09:36

Mark Giordano drží kotouč za Rittichem a čeká na najetí svých spoluhráčů.

09:08

Další vyhození hostujícího celku. Flames se první polovina přesilové hry nedaří.

08:40

Domácí si dlouho hráli s ohněm na modré čáře až o puk přišli, ale naštěstí pro ně se Bruins do útoku nevydali.

08:26

Vyloučení v týmu Boston Bruins (David Krejčí – 2 min., hákování).

08:12

Sam Bennett nahrával před branku, kde neměl žádného ze svých spoluhráčů.

07:50

Ryan Spooner se dostal ke dvěma střelám a obě dvě musel likvidovat Rittich.

07:33

Medvědi získali puk a zavezli ho do útočného pásma, kde o něj přišli. Domácí se pokusili o rychlý přechod do útoku, ale jejich nepřesná rozehrávka skončila až na zakázaném uvolnění.

06:58

Johnny Gaudreau zavezl kotouč do útočného pásma a Calgary kombinuje v útočném pásmu.

05:59

05:59 David PASTRŇÁK - 0:1

05:59

DAVID PASTRŇÁK prostřelil Ritticha a posílá Bruins do vedení! Český útočník si tuhle akci zařídil sám. Sám si zavezl puk do útočného pásma, kde o puk přišel, ale dokázal ho vzápětí vybojovat. Pastrňák se s pukem dostal mezi kruhy a přesně zamířil. Asistence: Patrice Bergeron.

05:44

Boston se usadil v útočném pásmu, ale puk vyletěl mimo hrací plochu a hra se musela přerušit.

05:07

Hra se přelévá ze strany na stranu a oba dva týmy si vytvářejí dobré střelecké příležitosti.

04:06

Noel Acciari se natlačil před obránce Calgary a střílel bekhendem do Ritticha a vzápětí se na druhé straně dostal do úniku Johnny Gaudreau, který napřáhl až ke stropu a jeho tvrdá rána z pravého kruhu skončila vedle Rakovy branky.

03:45

Flames jsou v útočném pásmo a pokoušejí se něco vymyslet.

03:07

Bergeron hledal najetého Marchanda, ale ten byl sražený do útočného pásma, a tak nemohl hrát.

02:50

Domácí vyhodili přes všechny čáry a píská se zakázané uvolnění.

02:32

Krejčí nahrával před branku na DeBruska, ale ten kotouč netrefil! Tohle byla dobrá možnost Medvědů.

02:05

Marchand se postrkoval s Tkachukem, ale k větší výměně názorů nedošlo.

01:43

Chára neudržel puk v útočném pásmu a domácí vyhodili do středního pásma.

01:09

Boston se dostal do útočného pásma a kombinuje za brankou Ritticha.

00:25

00:25 Tyčka Tkachuka

00:25

Domácí hráči vyhráli vhazování a z první akce Calgary zvoní tyčka za Raskem!

00:01

Calgary Flames: Rittich (Gillies) – Giordano (C), Brodie, Hamonic, Stone, D. Hamilton, Kulak – Backlund (A), J. Gaudreau, Stajan – Tkachuk, Lazar, Hathaway – Monahan (A), Frolík, Jankowski – Ferland, S. Bennett.

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Carlo, Chára (C), Krug, Grzelcyk, McQuaid, McAvoy – Riley Nash, Bergeron (A), Backes (A) – Heinen, Krejčí, Spooner – Kuraly, Acciari, Schaller – Marchand, DeBrusk, Pastrňák.

Rozhodčí: Marc Joannette, Ghislain Hebert – Ryan Gibbons, Vaughan Rody.

Boston Bruins 35-13-8
Medvědi jsou na skvělém druhém místě východní konference a na druhé Toronto mají náskok tří bodů a čtyř zápasů! Na vedoucí Tampu mají Medvědi ztrátu tří bodů a tři zápasy k dobru. Medvědi jsou na nejlepší cestě uhrát play-off a dojít daleko. Bruins dokázali vyhrát tři z posledních pěti utkání a v minulém zápase padli na led Vancouveru vysoko – 6:1. Tuhle porážku budou chtít hráči Bostonu odčinit a dnes mají skvělou možnost.

Nejproduktivnější hráči
Brad Marchand 21+33
Patrice Bergeron 27+24
David Pastrňák 21+30
Calgary Flames 30-21-8
Domácí Plameny jsou mimo play-off a aktuálně jsou na desátém místě západní konference se ziskem 68 bodů po 59 utkáních. Calgary stále střídá výhru s prohrou a to jim celkem komplikuje život v boji o postup do play-off. Flames se na domácím ledě absolutně nedaří a z posledních pěti utkání se jim před domácími fanoušky podařilo vyhrát jen jednou. V minulém zápase Plameny prohrály s Floridou 3:6.

Johhny Gaudreau 19+49
Sean Monahan 27+26
Matthew Tkachuk 21+21
Krásný pondělní večer všem fanouškům zámořské NHL! V dnešním přenosu nás čeká souboj mezi Calgary a Bostonem! Oba týmy čeká tzv. back to back zápas a během pár hodin se dozvíme, kdo bude vítěz! Textovým přenosem Vás provede Vojtěch Görög.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.

1:2

Branky a nahrávky: 26. Tkachuk (Monahan, J. Gaudreau) – 6. Pastrňák (Bergeron), 64. Marchand (Riley Nash)

Calgary Flames: Rittich (Gillies) – Giordano (C), Brodie, Hamonic, Stone, D. Hamilton, Kulak – Backlund (A), J. Gaudreau, Stajan – Tkachuk, Lazar, Hathaway – Monahan (A), Frolík, Jankowski – Ferland, S. Bennett, Klimchuk.

Rozhodčí: Marc Joannette, Ghislain Hebert – Ryan Gibbons, Vaughan Rody

05:59 BOS 0:1 Pastrňák (Bergeron)
08:26 BOS 2 Krejčí, hákování
15:56 CGY 2 Giordano, sekání
21:12 CGY 5 Hathaway, bitka