Statistiky:
Konečné pořadí
1. Norsko 1:33:04,9
2. OAR +9,4
3. Francie +36,9
4. Finsko +1:40,5
5. Švédsko +2:05,6
6. Německo +2:08,2
7. Itálie +2:35,2
8. Kazachstán +3:31,4
9. Kanada +3:41,0
10. Česko +4:18,1
11. Švýcarsko +4:56,5
12. Estonsko +5:16,8
13. Rakousko +6:08,0
14. USA +9:24,2
Startovní listina
1. Norsko (Toenseth, Sundby, Krueger, Klaebo)
2. Olympijští sportovci z Ruska (Larkov, Bolšunov, Červotkin, Spicov)
3. Švédsko (Burman, Rickardsson, Hellner, Halfvarsson)
4. Švýcarsko (Baumann, Cologna, Livers, Furger)
5. Finsko (Hakola, Niskanen, Heikkinen, Lehtonen)
6. Německo (Katz, Bing, Bögl, Dobler)
7. Francie (Gaillard, Manificat, Parisse, Backscheider)
8. Itálie (Rastelli, de Fabiani, Salvadori, Pellegrino)
9. Kazachstán (Poltoranin, Veličko, Puchkalo, Volotka)
10. USA (Newell, Hanneman, Patterson, Hoffman)
11. Česko (Razým, Jakš, Knop, Novák)
12. Kanada (Valjas, Killick, Kennedy, Johnsgaard)
13. Estonsko (Veerpalu, Karp, Tammjarv, Rankel)
14. Rakousko (Baldauf, Hauke, Tritscher, Stadlober)
1. Norsko 1:33:04,9
2. OAR +9,4
3. Francie +36,9
4. Finsko +1:40,5
5. Švédsko +2:05,6
6. Německo +2:08,2
7. Itálie +2:35,2
8. Kazachstán +3:31,4
9. Kanada +3:41,0
10. Česko +4:18,1
11. Švýcarsko +4:56,5
12. Estonsko +5:16,8
13. Rakousko +6:08,0
14. USA +9:24,2
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
8,27km
6,6km
6,6km
4,97km
3,3km
1,67km
1,67km
3EXC
1. Norsko
2. Francie +0,4
3. OAR +16,2
4. Finsko +58,6
5. Itálie +1:11,8
6. Švédsko +1:57,5
3EXC
3EXC
8,27km
8,27km
6,6km
4,97km
4,97km
3,3km
3,3km
1,67km
1,67km
1. OAR
2. Itálie +24,5
3. Francie +28,0
4. Norsko +32,1
5. Kazachstán +51,2
6. Finsko +53,9
2EXC
2EXC
8,27km
6,6km
6,6km
4,97km
4,97km
4,97km
3,3km
3,3km
3,3km
1,67km
1. Kazachstán
2. OAR +1,2
3. Itálie +10,0
4. Francie +10,8
5. Norsko +18,2
6. Švédsko +36,9
7. Finsko +1:02,0
8. Německo +1:14,6
9. Česko +1:15,0
10km
10km
10km
10km
8,27km
8,27km
6,6km
6,6km
6,6km
4,97km
3,3km
3,3km
1,67km
1. Norsko (Toenseth, Sundby, Krueger, Klaebo)
2. Olympijští sportovci z Ruska (Larkov, Bolšunov, Červotkin, Spicov)
3. Švédsko (Burman, Rickardsson, Hellner, Halfvarsson)
4. Švýcarsko (Baumann, Cologna, Livers, Furger)
5. Finsko (Hakola, Niskanen, Heikkinen, Lehtonen)
6. Německo (Katz, Bing, Bögl, Dobler)
7. Francie (Gaillard, Manificat, Parisse, Backscheider)
8. Itálie (Rastelli, de Fabiani, Salvadori, Pellegrino)
9. Kazachstán (Poltoranin, Veličko, Puchkalo, Volotka)
10. USA (Newell, Hanneman, Patterson, Hoffman)
11. Česko (Razým, Jakš, Knop, Novák)
12. Kanada (Valjas, Killick, Kennedy, Johnsgaard)
13. Estonsko (Veerpalu, Karp, Tammjarv, Rankel)
14. Rakousko (Baldauf, Hauke, Tritscher, Stadlober)
Česká štafeta se před čtyřmi lety ve složení Aleš Razým, Lukáš Bauer, Martin Jakš a Dušan Kožíšek umístila na konečném osmém místě.