konec (1:0, 2:0, 3:3)

17.02.2018, 19:00 • SH Děkanka • 24. kolo • Ondřej Klos

Tipsport: 2.53 5.16 1.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:04:33)
Sledovali jsme utkání mezi domácí Bohemians a Tatranem Střešovice, která končí jednoznačně 6:3. Za domácí řádili především Cabejšek a pozorná obrana v čele s brankářem Kotoučkem, kteří většinu utkání drželi čisté konto. Tatran hrál posledních deset minut v šesti a lehce snížil výsledek. Hra byla plná emocí a faulů, tak jak to bývá ve správném derby!

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:13

Tatran právě vstřelil branku!
Autorem branky je MIKULÁŠ KOMÁREK, který perfektně dokázal prostřelit Michala Kotoučka. Asistence: Ondřej Vítovec.

58:11

Tatran opět v šesti hráčích, usilovně se připravují na play-off, kde to bude určitě potřeba.

57:53

Bohemians právě vstřelili branku!
Autorem branky je DANIEL CABEJŠEK, který pohodlně střílí do prázdné brány.

57:24

Nahození Bohemky opět jen těsně mimo prázdnou bránu.

56:20

Tatran stále v šesti, obrana Bohemky aktivně brání a nepouští Tatran do gólu.

55:42

Opět je hra hodně nervózní. Podle mého to dnes rozhodčí moc nezvládli.

55:10

Šimkova střela končí jen pár centimetrů vedle odkryté brány.

54:02

Autorem branky je ONDŘEJ NĚMEČEK, který se krásnou střelou prosazuje přes pětičlennou clonu. Najednou to Tatranu jde, ale myslím, že už je hodně pozdě. Asistence: Marek Beneš.

54:00

Kotouček teď drží Bohemku, na míčku je stále Tatran.

53:30

Cabejšek a spol. ušetřili cenné vteřiny na půlce Tatranu.

52:04

Autorem branky je MAREK BENEŠ, který využívá situace šesti proti pěti domácím hráčům a ničí Kotoučkovi čisté konto. Asistence: Adam Tlapák.

51:50

Tatran to zkouší bez gólmana se šesti hráči v poli.

50:52

Autorem branky je PAVEL ČIHÁK, který střílí branku na 5:0 a Bohemka zatím naprosto přehrává svého soupeře. Asistence: David Šimek.

49:24

Oddechový čas pro hosty.

49:24

Autorem branky je JAKUB ŠÁRKA, který dává v přesilové hře gól na 4:0 a Bohemka má jistotu, že dnes získá všechny tři body. Byl by to velký zázrak, kdyby to Tatran otočil. Asistence: Matyáš Krebner.

48:57

Dnešní utkání sleduje 212 diváků.

48:07

Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Milan Meliš – 2 minuty, hra rukou).

47:58

Tomáš Svačinka vyslal dalekonosnou střelu, jenže ta je bez problémů blokovaná.

47:00

Hra se nám opět vyhrocuje. Můžeme slyšet nadávky z tribuny, které jsou nespokojeny s výroky rozhodčích nebo chování hráčů Tatranu.

46:22

Útočným faulem se provinil hostující Petr Brautferger.

45:57

Tatran je u míčku a snaží se najít skulinku, jenže domácí obrana je dnes opravdu perfektní.

45:20

Hosté napadají již od brány domácího mužstva. Ještě se máme na co těšit.

44:40

Tatran od začátku třetí třetiny hraje pouze na dvě formace, Bohemka stále točí všechny tři útoky a pět obránců.

43:10

Dobisík se hezky vymotal z rohu, ale zakončil pouze do Kafky. Následná dorážka míří nad bránu.

42:40

Pár úvodních šancí na obou stranách, stav je však stále 3:0.

41:40

Tatran se stále snaží najít mezery v dobře postavené obraně domácích

40:25

Tatran začal aktivně, jenže Bohemka je na to připravena.

40:01

Poslední úvodní buly třetiny vyhrál hostující Filip Ullmann.

40:01

Střely ve druhé třetině: FbŠ Bohemians 12, Tatran Teka Střešovice 7.
Sledovali jsme druhou třetinu mezi Bohemkou a Tatranem Střešovice, které skončila výhrou 2:0, celkově tedy vedou 3:0. Bohemians těží z rychlých brejků, Tatran naopak není schopný kvalitně zakončit, i když je v obranné činnosti opatrný, vyvaroval se pár velkých chybiček. Uvidíme, co přinese třetina třetí.
Třetí třetina začne zhruba za deset minut.

40:00

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:45

Hosté v plném počtu. Tatran vše bez problémů zvládl a ještě je ve hře o nějaký ten bodík.

37:57

Tatran Střešovice se dobře brání a jsou po většinu času daleko od klece Tomáše Kafky.

37:01

Vojtěch Zezulka bojuje u mantinelu, kde na něho dotírali dva protihráči, celou situaci ovšem vyřešil dobře.

36:45

Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Milan Meliš – 2 minuty, Hrubost).

36:06

Autorem branky je PATRIK ŠEBEK, který dostal přihrávku od Cabejška. Šebek neměl problém a míček umístil pod horní tyčku. Asistence: Daniel Cabejšek.

36:00

Bohemka stále odvádí parádní výkon. Kdo by to před pár lety řekl, že takové výsledky nebudou vůbec náhodné, ale naprosto zasloužené.

35:20

Filip Ullmann zvládl těžkou situaci, kdy na něho nezdvořile dotíral Tomáš Kindl. Tento hráč, který působil i ve švédském AIK si však poradil.

34:35

Šárka se dobře zorientoval s míčkem na středu, ale svoji backhandovou střelu posílá pouze do bloku.

33:07

První lajna Tatranu teď zamkla Bohemku v obraně a snaží se najít skulinku v Kotoučkově brance.

32:57

Komárek s Melišem kombinovali v rohu domácích. Ke střele se nakonec nedostali.

31:42

Tatranu se stále nedaří útočná fáze hry, kde si domácí Bohemka bez problémů čístí nebezpečné prostory.

31:16

Autorem branky je DANIEL CABEJŠEK, který využil chyby v rozehrávce Tatranu a pohodlně posílá míček za záda Tomáše Kafky.

30:00

Přesně v polovině utkání vede domácí Bohemians pouze 1:0 nad Tatranem, takže ani zdaleka není nic rozhodnuto.

29:42

Bohemka je teď aktivnější, v šanci byl nejprve Poláček a potom i kanonýr Jakub Šárka.

29:07

Cabejšek pálil po sklepnutí od Dobisíka pouze do připraveného bloku.

28:30

Opět se přerušuje, tentokrát se útočným faulem, konkrétně seknutím provinil Jan Svoboda.

27:11

Tatran si opět poradil v obranné fázi hry. Velké starosti v dnešním zápase jim dělá útok, kde stále nevyzráli na Kotoučka.

26:50

Patrik Šebek se hnal po pravém křídle, vystřelil, jenže Vítovec se vložil do jeho střely. Bohemians budou rozehrávat z rohu.

25:31

Ondřej Němeček se pokusil o dalekonosnou střelu. Kotouček má další úspěšný zákrok.

25:15

Velká šance Tatranu! Milan Meliš se dostal do jedinečného nájezdu na Kotoučka, jenže ten svou pravou nohou vytáhl další ze svých pověstných zákroků.

24:59

Ronald Gašparík se dostal do konfliktu s domácím trenérem Jedličkou. Rozhodčí Šedivý nebude vylučovat.

23:36

Ondřej Němeček zabojoval a relativně ztracený míček vybojoval zpět. Tomu se říká bojovník!

22:00

Kryštof Krbec se prohnal kolem mantinelu, přihrál na Davida Šimka, který opět pálil nepřesně.

21:30

Standardka z rohu zůstala nevyužitá, Šimek střílel z výběhu pouze do Kafky.

20:50

Ronald Gašparík krásně vyvezl balonek, jenže z toho nic nebylo, protože se útočným faulem provinil Mikuláš Komárek.

20:01

Úvodní buly druhé třetiny vyhrál hostující Marek Beneš, který má již zkušenosti ze švédské Superligy.

20:01

Sledovali jsme první třetinu mezi Bohemkou a Tatranem, kterou vyhráli domácí 1:0, když se v 18.minutě prosadil po rychlé dorážce Martin Poláček. Celá první třetina byla velice vyrovnaná, oba celky se soustředí hlavně na obrannou fázi hry.
Střely v první třetině: FbŠ Bohemians 4, Tatran Teka Střešovice 4.
Druhá třetina začne zhruba za deset minut.

20:00

19:55

Čihák zlikvidoval dlouhé nahození na branku domácích a Bohemka končí s míčkem na svých hokejkách.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:50

Bohemka je stále pozorná v obraně a nepouští Tatran ke gólovým akcím.

17:05

Tatran je teď lehce aktivnější a žene se k vyrovnání.

16:54

Petr Brautferger potvrdil svoji rychlost tím, že předběhl Mandíka a poté mu čistě odebral balonek.

16:26

Adam Tlapák se dostal do problémů, protože ho napadal David Šimek. Střešovický obránce to ale vyřešil dobře, protože odpálil míček do bezpečí.

15:46

Autorem branky je MARTIN POLÁČEK, který se dostal k dorážce, kterou umístil za záda Tomáše Kafky. Bohemka jde do vedení 1:0! Asistence: Lukáš Miščík.

15:00

Střešovice jsou aktivnější, nicméně stále svítí na tabuli nerozhodný výsledek 0:0!

14:40

Filip Ullmann, který minulé kolo nasázel hattrick, se dostal ke střele, nicméně Dan Cabejšek ji stihl blokovat.

13:30

Čihák vybízel Šimka ke střele, ale ten pálí jen mimo.

12:35

Domácí opět kombinují kolem půlicí čáry a hledají volnou mezírku v obraně hostů, kteří jsou na dnešní zápas dobře připraveni.

11:49

Vojtěch Zezulka se dostal k zakončení, jenže jeho pokus efektivně blokuje Tomáš Svačinka, který začal svoji kariéru v ostravském FBC, stejně jako Ondra Vítovec.

10:11

Bohemka stojí trpělivě v obraně a sleduje přihrávky tatranských borců na jejich vlastní polovině.

09:29

Meliš vyslal na Kotoučka krásnou střelu. Gólman domácích ale pohotově vyrazil.

08:31

V hale sleduje zápas spoustu diváků a ti doufají, že jeden z týmů brzy otevře gólový účet dnešního zápasu.

07:59

Lukáš Miščík si netroufl jít do souboje jeden na jednoho, a tak radši vrátil míček zpátky na své spoluhráče.

06:51

Do rychlého brejku se hnal Jakub Kolísko, jenže jeho pokus bez problémů lapil domácí brankář Michal Kotouček.

05:42

Hosté v plném počtu. Střešovice se ubránili a opět drží balonek na své polovině hřiště.

05:39

Jakub Slavík ve svém vlastním oslabení získával cenné vteřinky za brankou Kotoučka.

04:27

Bohemka se nemůže dostat do souvislého tlaku, Tatran skvěle brání, hlavně Marek Deutsch a Ondřej Vítovec.

03:42

Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Ondřej Němeček – 2 minuty, Bránění ve hře).

02:26

Největší hvězda Tatranu Marek Beneš vyvezl míček do útočné poloviny, jenže poté míček ztratil, protože si to zamířil do tří hráčů.

01:23

Jan Svoboda vybojoval míček, který přihrává ihned na své spoluhráče z obrany.

00:50

V úvodu utkání jsou aktivnější domácí, kteří hledají mezírku v obraně Tatranu.

00:01

FbŠ Bohemians: Kotouček (Kratěk) – Zezulka, Krebner, Cabejšek, Čihák, Šefčík, Krbec – Poláček, Šebek, Dobisík – Šimek, Miščík, Mandík – Kindl, Růžek, Šárka.

Tatran Střešovice: Kafka (Mich. Rebro) – Heřmanský, Tlapák, Svačinka, Deutsch, Mühlfait, Marek Beneš, Vítovec – Komárek, Slavík, Sládeček – Jak. Kolísko, Meliš, Svoboda – Gašparík, Ullmann, Brautferger – Pixa.

Rozhodčí: František Pangerl a Jiří Šedivý.
Posledních pět vzájemných utkání:
12.11.17 Střešovice-Bohemians 10 : 3
23.03.17 Bohemians-Střešovice 5 : 8
21.03.17 Střešovice-Bohemians 3 : 7
19.03.17 Bohemians-Střešovice 9 : 7
18.03.17 Bohemians-Střešovice 4 : 9
Tatran Střešovice se nacházejí na sedmém místě. Na svém kontě mají 37 bodů, tedy o bod méně než jejich dnešní soupeř, za osm výher, pět výher v prodloužení a tři prohry v prodloužení. Skóre mají kladné 136:118. Z posledních pěti ligových utkání získali 11 bodů za tři výhry a výhru v prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem je s 37 body Marek Beneš.
Bohemians se nacházejí tři kola před koncem na krásném šestém místě. Na svém kontě mají 38 bodů za deset výher, tři výhry v prodloužení a dvě prohry v prodloužení. Skóre mají kladné 138:128. Z posledních pěti ligových utkání získali devět bodů za dvě výhry, jednu výhru v prodloužení a prohru v prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem je s 52 body David Šimek.
Hezký den u sledování 24.kola florbalové Tipsport Superligy! V dnešním utkání se střetne domácí Bohemians, kteří vyzvou Tatran Střešovice, půjde tedy o bitvu o Prahu. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

6:3

Branky a nahrávky: 16. Poláček (Miščík), 32. Cabejšek, 37. Šebek (Cabejšek), 50. Šárka (Krebner), 51. Čihák (Šimek), 58. Cabejšek – 53. Marek Beneš (Tlapák), 55. O. Němeček (Marek Beneš), 59. Komárek (Vítovec)

PSN Tatran Střešovice: Kafka (Mich. Rebro) – Heřmanský, Tlapák, Svačinka, Deutsch, Mühlfait, Marek Beneš, Vítovec – Komárek, Slavík, Sládeček – Jak. Kolísko, Meliš, Svoboda – Gašparík, Ullmann, Brautferger – Pixa, O. Němeček.

Rozhodčí: František Pangerl a Jiří Šedivý