konec (4:0, 1:0, 3:1)

17.02.2018, 17:00 • SC Dubina Ostrava • 24. kolo • Ondřej Klos

Tipsport: 1.1 9.5 10.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (18:49:18)
Sledovali jsme utkání mezi Vítkovicemi a Znojmem, které končí jasným vítězstvím domácích 8:1. Vyzdvihl bych výkon Součka, dvougólového Jastřembského nebo velice rychlého Tokoše. Znojmo hrálo v úvodu každé třetiny dobře, jenže poté postupně odpadávali. Vítkovice doufají ve ztrátu Boleslavi nebo Chodovu, jinak budou nadále třetí, Znojmo je sice desáté, jenže Liberec o zápas méně.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny a celého zápasu.

58:11

O zakončení se ještě pokusil Martin Ďuriška, jenže Souček má další úspěšný zákrok.

57:42

Domácí fanoušci již děkují svým hráčům za skvělý výkon díky neustálému bubnování.

56:20

Jan Šebesta mohl zvýšit na 9:1, jenže na jeho smůlu jen těsně minul bránu Hándla.

55:53

Domácí v plném počtu. Vítkovice nedostali branku, navíc vstřelil gól Adam Delong.

55:09

Znojmo se sice snaží, jenže na Vítkovice zkrátka nemají. Chce to ještě hodně potrénovat.

54:20

Vítkovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je ADAM DELONG, který ve svém vlastním oslabení zužitkoval přihrávku od Tokoše a poté se krásně prosazuje. Asistence: Martin Tokoš.

53:53

Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Jakub Vilím – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

53:53

Oddechový čas pro hosty.

52:14

Hra se mírně uklidnila, protože Vítkovice drží míček kolem své brány.

51:49

V posledních sekundách se nám opět rozstřílelo, tentokrát se prosadili i hostující hráči.

50:29

Znojmo právě vstřelilo branku!
Autorem branky je FILIP HORÁK, který dostal dobrou přihrávku od Slámy a poté pěknou střelou překonal Součka, kterému odebral čisté konto. Asistence: Petr Sláma.

49:46

Autorem branky je LUKÁŠ HÁJEK., který krásným způsobem prostřeluje hostujícího Jiřího Skácelíka. Asistence: Jakub Hubálek.

48:52

Autorem branky je JAN JASTŘEMBSK, který posílá Vítkovice do pohodlného vedení 6:0! Asistence: Petr Jankulár.

48:52

Střídání v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ: ze hřiště odchází Jiří Skácelík, přichází Jan Hándl.

47:00

O dalekonosnou střelu se pokusil domácí kapitán Tomáš Sladký, jenže míček zakroutil vysoko nad bránu.

46:27

Stále se hraje nahoru dolů, jenže stále bez žádné brankové radosti.

45:33

Šindelář ve velké šanci ale Součka nepřestřelil.

44:51

Daniel Krejčíř se pokusil o střelu, jenže jeho střela jde mimo bránu. Za brankou má míček v moci Jiří Besta, který čeká na to, aby celá formace úspěšně vystřídala.

43:50

Znojmo zkouší taktické prvky rozehrávky, jenže zatím to na obranu Vítkovic nestačí.

43:19

Dnešní utkání sleduje 123 diváků.

42:13

Domácí fanoušci stejně jako jejich oblíbenci předvádí skvělý výkon.

41:51

Lukáš Hájek v obranné činnosti fauloval Pavla Paláta. Oba celky jdou střídat.

41:30

Jiří Salava táhlou střelou ohrozil bránu Vítkovic, nicméně v bráně je Lukáš Souček, který je dnes skvělý.

40:41

Do závěrečné části vstoupili lépe hosté, kteří jsou na míčku.

40:01

Vítkovice vyhrály i třetí úvodní buly.

40:01

Sledovali jsme druhou třetinu, která nám nabídla jenom jednu branku a to na straně domácího celku, který již vede 5:0. Vítkovice bez problémů brání Znojmo a samo si vytváří spoustu střeleckých příležitostí.
Třetí třetina začne zhruba za deset minut.

40:00

38:49

Autorem branky je JOSEF RÝPAR. Asistence: Lukáš Hájek.

37:49

Hájek hledal před brankou Neheru, nicméně ten se nedostal k zakončení, protože netrefil poskakující míček.

36:03

Aktuálně třetí celek nejvyšší české soutěže drží stále pohodlné vedení a přihrává si kolem své brány.

35:21

Jiří Salava získal míček, spěchal do brejku ze kterého i vystřelil, jenže střela jde vysoko nad.

34:23

Tokoš se jeho typickým pohybem dostal k zakončení, nicméně Jiří Skácelík tentokrát tento souboj vyhrává a dál drží nulu z druhé třetiny.

33:59

Útočným faulem se provinil domácí Marek Bräuer. Alan Juříček je u míčku.

33:29

Daniel Krejčíř hrdinsky běžel do útoku, jenže zde si na něho počkal Hrubý s Jastřembským.

32:47

Hubálek po lajně do rohu na Firdu, ten sklepává na střed na Rýpara, který přestřeluje.

31:55

Vítkovice opět uklidňují celou situaci. Na hrací plochu jde druhá útočná formace.

31:42

Filip Horák se dostal k volnému míčku, vystřelil, jenže trefil pouze levou tyč Součkovy brány.

30:00

Přesně v polovině utkání vedou domácí Vítkovice 4:0 nad Znojmem, nicméně v druhé třetině jsme branku neviděli. Dočkáme se?

29:34

Jakub Hubálek přihrál Hájkovi, který vystřelil od mantinelu, jenže obrana Znojma ji tečovala do bezpečí.

28:48

Vilím trefuje Skácelíkovu hruď.

27:04

Martin Pánek ovšem dobrým pohybem získal míček, který drží kolem své brány.

26:46

Domácí v plném počtu. Vítkovice vystřídaly a opět začínají točit soupeře kolem rohů a mantinelů.

26:39

Vítkovice si ke konci oslabení vytvořily nejspíš více šancí než samotné Znojmo.

25:56

Jan Novák z velké šance míjí bránu Lukáše Součka, který nadále drží čisté konto.

25:00

Petr Číhal zkusil vystřelit tahem, jenže domácí obrana vystavila pevný blok.

24:43

Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Martin Tokoš – 2 minuty, Sekání).

24:09

Vítkovice drží balonek na své obranné polovině. Znojmo se pokouší o napadání, které jim zatím vychází.

23:34

Brauerovu nahrávku na číhajícího Tokoše u levé tyčky Skácelíka zachytil jeden z bránících hráčů.

22:30

Jakub Hubálek se včas vydal zpátky z útočného výletu do obrany a odstavil od míčku Jiřího Salavu.

21:40

Navrátilec Lukáš Hrubý nedovoleně fauloval Martina Pánka, který je velice šikovný.

21:01

Martin Nehera nepřesně hledal Jakuba Vilíma. Dan Krejčíř, který minulý rok hrál za Vítkovice, bude rozehrávat.

20:42

První vítkovická lajna točil tu znojemskou, jenže ta se s štěstím ubránila. Oba celky jdou střídat.

20:01

Jan Šebesta dokázal vyhrát první buly druhé třetiny.

20:01

Střely ve 2. třetině: Vítkovice 9, Znojmo 5.
Druhá třetina začne za deset minut.
Znojmo sice vstoupilo do utkání dobře, jenže poté Vítkovice vstřelili čtyři branky a naprosto dominantně ovládli první třetinu. Prosadil se Brauer, Jastřembský, Tokoš a Hubálek. Uvidíme,co nám přinese druhá třetina.

20:00

19:36

Tak to byla rychle využitá přesilová hra! Autorem branky je JAKUB HUBÁLEK, který se prosazuje z levého křídla, když dostal dobrou přihrávku od Delonga. Skácelík byl bez šance. Asistence: Adam Delong.

19:32

Lukáš Hájek nedokázal proměnit nájezd, neboť Jiří Skácelík předvedl dobrý zákrok.

19:32

Uvidíme trestné střílení pro Vítkovice, které provede Lukáš Hájek

18:47

Vítkovice mačkají svého soupeře, který po dobrém úvodu začíná odpadávat.

17:39

Krejčíř trefuje pouze chumel hráčů před Součkem.

17:10

Martin Pánek obehrál Lukáše Hájka, hnal se po pravém křídle, jenže ostravský snajpr se dokázal vrátit a zblokovat střelu.

16:29

Patrik Němec dokázal vybojovat míček, který poslal na Neheru, který zkušeně drží balonek.

15:47

Vítkovice již vedou 3:0 a bez problémů to vypadá, že si připíšou další tři body do tabulky. Pro Znojmo velká škola.

15:32

Autorem branky je MARTIN TOKOŠ, který dostal kvalitní přihrávku od Sladkého a v jeho oblíbeném úniku zkušeně skóruje. Asistence: Tomáš Sladký.

14:33

První velká šance Znojma! Jakub Procházka se dostal nadvakrát k zakončení, jenže Lukáš Souček vždy předvedl skvělý zákrok a potvrzuje, že je zaslouženě v reprezentaci.

13:17

Tokoš našel před bránou Brauera, ten však tečoval jeho skákavou nahrávku vedle Skácelíkovy brány.

12:52

Josef Rýpar dostal přihrávku u levého mantinelu. Pokusil se o střelu z příklepu, jenže těsně míjí bránu hostů.

11:02

Petr Číhal kombinuje na své obranné polovině se svými spoluhráči, kde hledají neustálým pohybem volný prostor k Součkové bráně.

10:46

Znojmo neudrželo sympatický výkon a dostalo dva góly v první desetiminutovce, i když hrají docela obstojně, jenže Vítkovice jsou tento rok zkrátka skvělé.

10:03

Autorem branky je JAN JASTŘEMBSKÝ. Dnes velice agilní Besta přihrál od mantinelu na střed na Jastřembského, který dokázal překonat hostujícího brankáře. Asistence: Jiří Besta.

09:15

Tomáš Sladký nedokázal dobře zpracovat. Do rychlého brejku se hnal Ondřej Palát, jenže ten ve velké šanci nedokázal překonat Lukáše Součka.

08:55

Jan Šebesta táhlou střelou nedokázal kvalitně umístit míček. Jiří Skácelík bezpečně chytá.

07:42

Martin Šindelář dobrým napadáním vybojoval míček, jenže poté ho ztratil díky nepřesné přihrávce.

07:04

Autorem branky je MAREK BRÄUER, který dostal parádní přihrávku od Delonga a poté bez problémů střílí první branku utkání. Asistence: Adam Delong.

06:51

Besta projel půlku hřiště a našel na levém mantinelu Hrubého, který trefuje Skácelíka.

05:29

Martin Tokoš se dostal k dorážce po střele Tomáše Sladkého. Domácí fanoušci se skoro radovali, jenže brankář Jiří Skácelík předvedl efektivní zákrok.

04:37

Martin Pánek se jako obránce vydal na útočný výlet, nicméně Petr Jankulár předvedl své dobré obranné schopnosti.

04:02

Vítkovice v minulém utkání prohráli vysoko 4:10 s Chodovem. I Znojmo vypadá dobře připravené a domácí budou muset pořádně zabrat.

03:19

Hosté jsou překvapivě od druhého střídání aktivnější. Uvidíme, jak se budou Vítkovice nadále prezentovat.

02:33

Jakub Procházka se zkoušel uvolnil kolem mantinelu, jenže selhal na dobře postaveném Jastřembském.

01:52

Do první šance se dostal Jiří Besta, nicméně tento mladý hráč nedokázal umístit střelu do Skácelíkovy brány.

00:58

Domácí hráči drží balonek na svých hokejkách a hledají skulinku v obraně superligového nováčka.

00:01

Úvodní buly vyhráli domácí florbalisté.

00:01

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Jankulár, Nehera, Jastřembský – Firda, Hrubý, Sladký – Jan Šebesta, Tokoš, Vilím – Hájek, Rýpar, Bräuer – Hubálek, Delong, Němec – Besta.

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Skácelík (Hándl) – Rada, Horák, Pánek, Virgl – Salava, Palát, Procházka II – Sláma, Číhal, Novák – Juříček, Kriš, Šindelář – Krejčíř.

Rozhodčí: Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
Posledních pět vzájemných utkání:
11.11.17 Znojmo-Vítkovice 4 : 6
24.11.16 Znojmo-Vítkovice 5 : 8
04.11.13 Znojmo-Vítkovice 13 : 7
09.01.10 Vítkovice-Znojmo 2 : 3
04.10.09 Znojmo-Vítkovice 3 : 15
Znojmo se jako nováček ligy nachází na slušném desátém místě a touží se vyhnout baráži. Na svém kontě mají 23 bodů za šest výher, výhru v prodloužení a tři prohry v prodloužení. Skóre mají záporné 110:148. Z posledních pěti ligových utkání získali deset bodů za tři výhry a prohru v prodloužení proti Liberci. Nejproduktivnějším hráčem je s 34 body Tomáš Kucharič.
Vítkovice se nacházejí na třetím místě čtrnáctičlenné tabulky. Na svém kontě mají 58 bodů za šestnáct výher a pět výher v prodloužení. Skóre mají kladné 171:111. Z posledních pěti ligových utkání získali 12 bodů za čtyři výhry. V posledním utkání překvapivě podlehli Chodovu vysoko 4:10. Nejproduktivnějším hráčem týmu i celé ligy je s 63 body Lukáš Hájek.
Hezký den u sledování 24.kola Tipsport Superligy! V dnešním kole se představí domácí Vítkovice, které vyzvou Znojmo. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

8:1

Branky a nahrávky: 8. Bräuer (Delong), 11. Jastřembský (Besta), 16. Tokoš (Sladký), 20. Hubálek (Delong), 39. Rýpar (Hájek), 49. Jastřembský (Jankulár), 50. Hájek (Hubálek), 55. Delong (Tokoš) – 51. Horák (Sláma)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Jankulár, Nehera, Jastřembský – Firda, Hrubý, Sladký – Jan Šebesta, Tokoš, Vilím – Hájek, Rýpar, Bräuer – Hubálek, Delong, Němec – Besta, Řezanina.

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Skácelík (49. Hándl) – Rada, Horák, Pánek, Virgl – Salava, Palát, Procházka II – Sláma, Číhal, Novák – Juříček, Kriš, Šindelář – Ďuriška, Krejčíř.

Rozhodčí: Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík