2. Futsal liga západ

FTZS Liberec – FK Kladno

2:1

konec (0:1)

11.02.2018, 19:30 • SH TU Liberec - Harcov • 17. kolo • Marek Pohunek, Jan Přikryl

Ode mne to je pro toto utkání vše a přeju Vám hezký zbytek nedělního večera. (21:19:37)
Máme tu konec utkání a domácí futsalisté si připisují do tabulky velice důležité body a utíkají dnešnímu soupeři na čele tabulky. Domácím se podařilo ve druhém poločase dvěmi brankami otočit vývoj utkání zásluhou Němce a Žočeka. Největší šanci na vyrovnání měl dvě minuty před koncem Šnídl, ale Vogt podržel domácí mužstvo.

37:52

Vogt teď podržel domácí celek proti zakončení Šnídla.

Liberec právě vstřelil branku!
Domácí otáčí vývoj utkání. Němec předložil JAKUBU ŽOČKOVI a ten posílá domácí do vedení. Asistence: Josef Němec.

36:00

Domácí mohli jít do vedení. Benek ve vyložené šanci trefil pouze Tetoura.

35:03

Faul domácích.

32:30

Žlutou kartu dostává Martin Kaválek (FK Kladno).

33:10

Hra se odvíjí v tuto chvíli na středu hřiště.

33:04

Hra se přiostřuje.

31:48

Domácím se přeci jen podařilo překonat Tetoura. Benek našel přihrávkou JOSEFA NĚMCE, který k radosti domácích vyrovnává. Asistence: Jakub Žoček

31:25

Kaválek znovu v dobré šanci tentokrát Vogt musel zasahovat.

29:51

Kaválek v dobré šanci Kladna netrefuje branku.

29:13

Další vyložená šance pro Benka, ale znovu netrefuje. Aby to domácí mužstvo nakonec nemrzelo.

28:48

Žlutou kartu dostává Bína Pavel (FT Zlej se(n) Liberec).

25:59

Dvě šance domácích v krátkém sledu. Obě střely však Tetour s přehledem chytá.

25:29

Hosté mohli přidat druhou branku. Sám na Vogta postupoval Stejkal, ale nedává.

23:23

Žlutou kartu dostává Tomáš Marek (FK Kladno) nesportovní chování nepočítá se do akumulovaných faulů.

22:00

V obrovské šanci na vyrovnání se zjevil Vrabec, Tetour chytá.

20:01

Úvodní výkop obstarali domácí.

20:01

Druhý poločas začne přibližně v 20:25.
Máme tu konec prvního poločasu po kterém možná překvapivě vedou hosté z Kladna 1:0. První poločas nabídl množství šancí na obou stranách, ale více vyložených měli domácí a hlavně trio Benek, Šisler a Milan Soukup. Uvidíme jestli se ve druhém poločase podaří domácím skóre obrátit a nebo si hosté odvezou všechny body.

20:00

19:24

18:45

Mohlo být vorovnáno. Benek vyslal na Tetoura ránu. Hostující brankář s velkým štěstím chytá.

18:27

17:23

Kladno právě vstřelilo branku!
Hosté se dostávají do vedení zásluhou TOMÁŠE MARKA. Asistence: David Muller.

15:55

Faul hostů.

14:48

Na hřišti se nám začíná přiostřovat.

14:09

Milan Soukup vyprodukoval jedovatou střelu, Tetour chytá.

13:50

Žlutou kartu dostává Petr Šnídl (FK Kladno).

12:37

Petr Šnídl ve velké šanci přestřeluje branku.

11:12

Další obrovská šance domácích. Aleš Benek v 100% šanci nedává.

10:13

10:08

Milan Soukup se objevil v obrovské šanci, trestuhodně přestřeluje.

09:16

U obou týmů je vidět hlad po gólu, avšak oba brankáři zatím drží své týmy.

07:21

Do kombinace se dostali Benek se Šislerem. Jiří Šisler mířil do prázné branky, Tetour s velkým štěstím chytá.

06:30

Fauly: 1:2.

06:19

Faul hostů.

06:03

Benek se dostal do brejku s Žočkem. První jmenovaný vystřelil ovšem pouze do Tetoura. Obrovská šance Liberce.

05:25

Stejkal se zjevil sám před Vogtem, ten však chytá.

04:39

Roh pro Kladno nezahráli hosté vůbec dobře a byl z toho rychlý protiútok, střelu Šislera však hosté zablokovali.

04:35

03:16

Šnídl v obrovské šanci netrefuje branku.

01:34

Šisler vyslal tvrdou střelu na Tetoura, ten střelu chytá a také i následnou dorážku.

00:44

Faul hostů.

00:29

Kladno se usadilo na liberecké polovině.

00:01

Úvodní výkop pro Kladno.

00:01

FT Zlej se(n) Liberec: Vogt (Soukup R.) – Bína P. (C), Žoček, Šisler, Vrabec, Benek, Němec, Soukup M., Krasnický, Bína M.

FK Kladno: Tetour – Stejskal (C), Kaválek, Marek, Muller, Šnídl, Vašák, Bejbl, Čurda, Jaráb.

Rozhodčí: Šmíd – Košťál.
Poslední vzájemný zápas

První letošní střetnutí bylo k vidění v 6. kole na palubovce Kladna a skončilo výhrou hostujícího týmu v poměru 6:9. Branky střelili za hosty Benek 3x, Kazda 2x, Toman, Soukup, Vodička a Vogt všichni 1x.
FK Kladno

Kladno se nachází po 16. kolech na 2. místě z 12. Na dnešního soupeře ztrácí Západočeši pouhé 3 body.
FT Zlej se(n) Liberec

Liberec se nachází po 16. kolech na 1 místě z 12. Severočeši mají na čele tabulky tří bodové vedení. Nejlepším střelcem týmu je Aleš Benek se 30 brankami.
Příjemný nedělní večer všem fanynkám a fanouškům futsalu! Vítejte u sledování textového přenosu ze šlágru 17. kola Futsalové 2. Ligy skupiny Západ mezi FT Zlej se(n) Liberec a FK Kladno. Výkop je stanoven na 19:30 hodin. V tomto zápase je těžké najít favorita.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.