konec (0:0, 6:1, 2:1)

11.02.2018, 17:00 • STODOLA Aréna Střešovice • 23. kolo • Vojtěch Görög

Tipsport: 1.63 5.74 3.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (19:10:35)
Je dobojováno a Tatran bere tři body! Dnešní zápas rozhodl úvod druhé třetiny, ve kterém domácí hráči odskočili do vedení 4:0 a bylo hotovo! Spartě se sice podařilo korigovat stav po druhé třetině na 6:1, ale třetí třetinu opět ovládli domácí a s přehledem získali tři body.

59:40

Domácí drží míček a chtějí už v poklidu dohrát dnešní zápas.

59:05

Jenže hosté špatně rozehráli a domácí šli do rychlého brejku, rozebrali obranu Sparty, ale při střele do poloodkryté branky trefil Jakub Kolísko posledního blokujícího obránce.

58:57

Sparta bude mít rozehru z velkého brankoviště!

58:36

Marek Zouzal se pokusil sklepnout míček do branky z velké výšky, ale promáchl.

58:23

Robert Košir vystřelil po zemi a Rebro byl připraven!

58:00

Probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání.

57:43

Filip Ullmann dlouho držel míček a rozhodčí mu odpískal zdržování hry.

57:02

Sparťané jsou stále v pěti a vypadá to, že jsou s porážkou smířeni.

56:33

Sparta se sice snaží útočit, ale z dnešního utkání vyjde bodově naprázdno. Domácí mají hru pod kontrolou a nějakou zápletku nechtějí připustit.

56:12

Milan Meliš vystřelil do masky Beneše.

55:57

Robert Košir se ke střele z velkého úhlu dostal, ale trefil pouze bránícího hráče.

55:39

Rebro byl seknutý, míček pro Tatran.

55:18

Útočná faul Tatranu dává míček do držení Spartě.

54:30

Domácí hráči jsou napadáni i za svou brankou, ale zatím jim to nedělá problémy a v klidu kombinují.

53:59

Ondřej Svatoš vystřelil z velké dálky a Rebrovu branku minul jen o malý kousek.

53:28

Další tvrdý střet u kterého byl Marvánek, ale vylučovat se nebude.

53:02

Rebro ukryl míček do ruky a Tatran zakládá další útok od své branky.

52:22

Petr Heřmanský vystřelil z uctivé dálky a sparťanský brankář měl plné ruce práce, aby nedostal další branku.

52:03

52:03 Marek BENEŠ - 8:2

52:03

Tatran právě vstřelil branku!
MAREK BENEŠ dostal nahrávku na pravou stranu a jednoduše přehodil svého jmenovce v brance – 8:2! Asistence: Filip Ullmann.

51:31

51:31 Petr BRAUTFERGER - 7:2

51:31

Jiří Kolísko nahrál z rohu na střed, kde byl PETR BRAUTFERGER a ten střelou z první zvyšuje na 7:2 a pečetí výhru domácích.Asistence: Jiří Kolísko.

51:02

Jan Kolísko vystřelil velmi nebezpečně z levé strany a Beneš vyrazil míček za branku.

50:33

Martin Beneš byl zbytečně seknutý Melišem, ale vylučovat se nebude.

49:44

Jan Krejča nenašel nikoho ze svých spoluhráčů a domácí jsou u míčku.

49:24

Jakub Švejkovský vystřelil velmi nebezpečně, ale Beneš jeho pokus pokryl.

48:52

Jaroslav Jaroš trefil Kafku a následnou dorážku Bartoše zneškodnila domácí obrana.

48:21

Sparta je v plném počtu a okamžitě obléhá branku Tatranu.

48:02

47:49

Ani domácím se přesilová hra příliš nedaří a Sparta se pravděpodobně ubrání.

47:07

Ondřej Svatoš dlouho motal soupeře, ale poté o míček přišel. nicméně nasbíral velmi cenné vteřinky pro hostující celek.

46:35

Jakub Slavík vystřelil z otočky a Beneš vytáhl skvělý zákrok ramenem!

46:12

Milan Meliš nahrál před branku a Beneš musel zasahovat proti dorážce jednoho z domácích útočníků.

46:02

Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Martin Beneš – 2 minuty, Nesportovní chování).

45:50

Kafka musel zasahovat proti střele z velkého brankoviště.

45:40

Volný úder pro Spartu od levého mantinelu.

45:17

Mikuláš Komárek vybojoval míček na polovině Sparty, ale poté špatně nahrál a dopředu jdou hosté.

44:43

Oba dva týmy si nenechávají nic zadarmo a k vidění je velké množství tvrdých osobních soubojů.

44:11

44:11 Robert KOŠIR - 6:2

44:11

Sparta právě vstřelila branku!
Tahle přesilová hra byla výrazně lepší a je využita! Marvánek natáhl ke střele na polovině hřiště, ale ve skutečnosti poslal kros na ROBERTA KOŠIRA a ten střelou z první uklidil míček za Kafku. Asistence: Jan Marvánek.

43:57

Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Jan Kolísko – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

43:49

Jiří Kolísko nahrával před branku, ale žádného ze spoluhráčů nenašel.

43:27

42:53

Matěj Pruner chtěl překvapit Kafku nahozením z nulového úhlu, ale to se mu nepovedlo a domácí brankář chytil míček do ruky.

42:30

Domácí běželi dva na jednoho, ale tuhle akci zbytečně překombinovali.

42:12

Matěj Pruner vystřelil z první nad branku Kafky.

41:46

Adam Tlapák vyběhl ve vlastním oslabení až k brance Sparty, kde udržel míček okolo deseti vteřin. Hostům dnes přesilovka prostě nejde.

41:27

Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Petr Heřmanský – 2 minuty, Sekání).

41:01

Petr Heřmanský běžel sám na branku z levé strany, ale vystřelil přímo do Beneše.

40:26

Sparta je od úvodu třetí třetiny aktivní a chce ještě něco se zápasem udělat.

40:01

Druhá třetina je u konce a domácí ji jasně ovládli 6:1! Sparta dostala možnost pětiminutové přesilové hry, ale dokázala se prosadit pouze jednou. Třetí část se pravděpodobně bude odehrávat v režii domácích, kteří byli ve druhé třetině jasně lepší!

40:00

39:56

39:56 Ondřej NĚMEČEK - 6:1

39:56

Krásná branka ONDŘEJE NĚMEČKA! Ten získal míček na své polovině, proběhl celé hřiště a střelou na bližší tyč dává šestou branku Tatranu. Bez asistence.

39:48

To se jim ale nepovede, protože Tatran získal Míček a může zaútočit.

39:35

Sparťané jsou u míčku a pokoušejí se vstřelit druhou branku.

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:32

Sparta je pod dobrým napadáním Tatranu a to ji dělá velké problémy.

37:57

Sparta je na útočné polovině, ale domácí dnes velmi dobře brání a vykrývají nebezpečné prostory a hosté se nemohou dostat do dobré střelecké pozice.

37:43

Marek Beneš se zamotal do svých kliček a přišel o míček před brankou hostů.

37:15

Útočný faul domácích přerušil hru.

36:53

Sparta pokračuje v útočné aktivitě a pokouší se do konce druhé třetiny o snížení stavu.

36:37

36:35

36:35 Michal KAREŠ - 5:1

36:35

Pouhé dvě vteřiny před koncem přesilové hry se prosazuje MICHAL KAREŠ, který dostal krásný kros od Zemana a střelou z první snižuje na 5:1! Asistence: Michal Zeman.

36:09

Marvánkova střela byla zablokována a rychlý brejk Tatranu skončil střelou nad branku.

35:49

Robert Košir natáhl ke střele a Kafkovu branku přestřelil.

35:30

Tatran hraje toto oslabení výborně a Sparta se skoro k ničemu nedostala.

35:02

Domácí opět vyhazují.

34:35

První střela Sparty po třech minutách přesilové hry! Jan Krejča vystřelil z levé strany a Kafka letící míček pod břevno vyrazil rukou!

34:06

Jan Svoboda ve vlastním oslabení zaútočil, ale ke střele se nedostal, a tak alespoň zaběhl do rohu, kde našetřil pár vteřinek.

33:40

Dvě minuty z přesilové hry jsou pryč a Sparta se ještě k vůbec ničemu nedostala.

33:04

Až nyní se hosté usadili na útočné polovině.

32:43

Tatran si hraje se Spartou i ve čtyrech a sbírá cenné vteřinky z oslabení.

32:16

Jan Marvánek se dostal ke střele z poloviny hřiště, ale trefil obránce Tatranu. Sparťanské střely jsou dnes blokovány a Kafka si zatím příliš nezachytal.

31:40

Velká šance pro Spartu se vrátit do zápasu! Jakub Slavík je vyloučen na 5 minut za sestřelení Marvánka!

31:34

Petr Brautferger byl faulován v rohu hřiště a Tatran bude mít rozehrávku u Kafkovy branky.

30:46

Hosté se dostali na polovinu domácích, ale o míček velmi rychle přišli a Tatran se vydává dopředu.

30:18

Sparta drží míček daleko od Kafkovy branky a tohle Tatranu vyhovuje.

29:48

Tatran je aktivnější a snaží se přidat další góly.

29:19

29:19 Filip ULLMANN - 5:0

29:19

Krásná branku Tatranu! Marek Deutsch poslal nádhernou a přesnou přihrávku přes celé hřiště na FILIPA ULLMANNA, který okamžitě vystřelil a propálil Beneše. Asistence: Marek Deutsch.

28:56

Domácí hráči se dostali na polovinu soupeře a kombinují okolo Benešovy branky.

27:54

Sparta získala míček a uklidnila hru. Hosté však prohrávají o čtyři branky.

27:15

Jeden z domácích teď vystrašil Kafku, protože na něj poslal nahrávku a střešovický brankář musel míček odkopnout.

26:44

Mikuláš Komárek tvrdě narazil do sparťanského obránce a odchází střídat. Nicméně domácí zůstávají u míčku.

26:22

David Čermák vystřelil z otočky, ale trefil bránícího hráče Tatranu.

25:55

Souboj na polovině hrací plochy vyhráli hosté, kteří tak mohou zaútočit.

25:17

Jan Krejča se chtěl dostat před branku, ale Kafka mu skočil pod nohy a sebral mu míček.

25:10

Sparta se po delší době dostala k míčku a je na polovině domácích.

24:42

Další velkou šanci Tatranu zlikvidoval na poslední chvíli Martin Beneš!

23:44

23:44 Milan MELIŠ - 4:0

23:44

Neskutečné jak nyní Tatran přehrává Spartu! Ihned po buly se dostal dopředu MILAN MELIŠ a Michal Zeman udělal velkou chybu v obraně, protože se mu míček zamotal pod nohy a Meliš mu míček sebral a uklidil ho do branky! Bez asistence.

23:41

23:41 Marek BENEŠ - 3:0

23:41

Další míček ve sparťanské síti! MAREK BENEŠ si naběhl k pravé tyči, kde napoprvé trefil brankáře, ale následná dorážka skončila v brance! Asistence: Filip Ullmann.

23:14

Jakub Švejkovský nahrával před branku, ale i jeho přihrávka byla zablokována.

23:09

Jan Svoboda se natlačil před branku a jeho střela byl přizvednuta nad branku.

22:54

Domácí jsou při chuti a Sparta je dost opařená.

22:21

22:21 Jakub SLAVÍK - 2:0

22:21

Beneš natáhl míček k pravé tyči a poté nahrál bekhendem před branku. Tam byl připravený JAKUB SLAVÍK, který rychle vystřelil a posílá domácí do dvoubrankového vedení! Asistence: Marek Beneš.

22:04

Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Robert Košir – 2 minuty, Zdržování hry).

21:52

Střelecky pokus Kolíska skončil hodně vedle.

21:20

Střešovice jsou povzbuzeni vedoucí brankou a drží míček na polovině soupeře.

20:37

20:37 Ondřej NĚMEČEK - 1:0

20:37

Velmi kuriózní branka domácích! Ullman nahrával na Slavíka, který nevystřelil, protože si zlomil florbalku, a tak míček dojel až na ONDŘEJE NĚMEČKA, který vystřelil z první a propálil Beneše. Asistence: Filip Ullmann.

20:10

Sparta se okamžitě aktivně vrhla na svého soupeře, ale k zakončení se nedostala a dopředu jdou domácí.

20:01

První třetina je minulostí a skončila 0:0. Dnes nesledujeme příliš pohledný florbal a oba týmy dost dlouho drží míček, ale ke střele se nedostanou, a tak jsme kromě velké šance Slavíka neviděli vůbec nic. Snad nám druhá třetina přinese záživnější podívanou.

20:00

19:39

Sparťanské krosové nahrávky jsou zatím nepřesné a Kafka nemusel za celou přesilovku zasahovat.

19:15

Jan Marvánek trefil pouze bránícího hráče.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:21

Hosté kombinují okolo bránící čtveřice a ke střele se zatím neodvážili.

18:02

Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Tomáš Svačinka – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

17:38

Nyní domácí faulovali a Sparta má rozehru z rohu hřiště.

17:25

Marek Beneš ztratil míček na své polovině a hosté šli do brejku, ale k zakončení se nakonec nedostali, protože Beneš svou chybu napravil.

17:07

Útočný faul hostujícího celku zastavuje hru.

16:48

Matěj Pruner se vytáčel do střely a byl faulován, další standartka pro Spartu.

16:20

Sparťané se dostávali do přečíslení dva na jednoho, ale rozšlápli míček a hra musela být přerušena.

15:57

Adam Tlapák byl faulován na středu hřiště a vybojoval míček pro svůj tým.

15:40

Hosté se k ničemu nedostali a podobný styl jako hosté předvádí i Tatran. Dnešní utkání není příliš pohledné.

15:24

Sparta je u míčku a kombinuje na své polovině.

14:45

Matěj Pruner trefil zeď a z dobré pozice nedošlo k ohrožení branky domácích.

14:36

Matěj Pruner zpracoval hodně těžkou nahrávku a vynutil si faul. Standartní situace pro hosty.

14:20

Dominik Bartoš byl poslán k zemi, ale Sparta je stále u míčku.

13:55

Faul domácích zastavuje hru a u míčku zůstávají hosté.

13:32

Tatran se dostal na útočnou polovinu, ale žádnou větší šanci si nevytvořil.

12:59

Oba dva týmy mají v hlediště své příznivce a sledujeme vyrovnaný boj nejen na hřišti ale i v hledišti.

12:17

Jeden z hostujících obránců vystřelil velmi tvrdě z první a jen o malý kousek minul branku domácích!

11:53

Domácí jsou pod dobrým napadáním Sparty a mají velké problémy s rozehrávkou.

11:26

Sparťané se pokusili o rychlý přechod před branku Kafky, ale o míček přišli v rohu hřiště. Nicméně z dalšího brejku se do velké šance dostal Marek Zouzal, ale Kafkovu branku minul!

11:03

Útočný faul Tatranu zastavuje hru.

10:35

Jan Kolísko vystřelil z poloviny hřiště a tahle střela neměla nárok na úspěch.

10:08

Tatran kontroluje míček na své polovině a pokouší se něco vymyslet.

09:26

Hraje se ze strany na stranu, ale ani jeden celek nemá žádné velké brankové příležitosti.

08:54

Jakub Slavík byl sám před Benešem, který ho vychytal!

08:20

Luka Časar vystřelil z pravé strany a Kafka kryje.

07:42

Sparta je zatím aktivnější a je na polovině domácích, ale žádné větší šance si zatím nevytvořila.

06:05

Sparta je i v oslabení aktivnější než Tatran a ohrožuje branku Kafky.

05:18

Další vyhození Sparty.

05:02

Hosté vyhazují až ke Kafkovi.

04:41

Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Ondřej Svatoš – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

04:02

Ondřej Němeček vystřelil z velké dálky a hostující brankář zasahuje.

03:44

Kombinace domácích skončila až za mantinelem a u míčku je Sparta.

03:01

Robert Košir poslal na Kafku pěknou střelu a ten míček vyrazil pravou rukou.

02:16

Tatran je stále u míčku a zatím nic nevymyslel.

01:43

Domácí hráči se zmocnili míčku a kombinují na své polovině.

01:23

Matěj Pruner trefil prvního bránícího hráče.

01:12

Jan Marvánek se ke střele z bekhendu nedostal.

00:45

Hosté se dostali k míčku a pokoušejí se založit útočnou akci.

00:20

Domácí drží míček na polovině soupeře a kombinují.

00:01

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Eckhardt) – Ježek, Bartoš, Čermák, Marvánek, Zeman, Koščo, Kalaš – Zouzal, Košir, Jaroš – Svatoš, Kareš, Krejča – Časar, Pruner, Špalek.

Tatran Střešovice 4:6 ACEMA Sparta Praha

Sparťané jsou na čtvrtém místě tabulky se ziskem 39 bodů. Sparta je na vrcholu mezi týmy, které bojují o čtvrté až osmé místo. Na třetí Boleslav ztrácí Sparta 17 bodů a dnes ji jde o upevnění čtvrté pozice. Sparta má také dobrou formu a z posledních pěti utkání vyhrála 3. Naposledy hrála Sparta s Boleslaví a prohrála 14:6.

Nejproduktivnější hráči
Robert Košír 21+6
Lukáš Ujhelyi 15+12
Milan Garčar 15+11

Tatran Střešovice
Střešovice jsou na sedmém místě se ziskem 34 bodů a bojují o postupové příčky s Bohemkou, Otrokovicemi a Pardubicemi. Tatran má dobrou formu a vyhrál poslední tři utkání. Naposledy zvítězili Střešovice nad Pardubicemi 10:3. Podaří se Tatranu vyhrát a stáhnout náskok na Spartu, který je nyní pětibodový?

Marek Beneš 22+12
Milan Meliš 16+13
Jakub Slavík 20+8
Hezké nedělní odpoledne všem florbalovým fanouškům! V dnešním textovém přenosu se společně podíváme na souboj mezi Tatranem a Spartou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

8:2

Branky a nahrávky: 21. O. Němeček (Ullmann), 23. Slavík (Marek Beneš), 24. Marek Beneš (Ullmann), 24. Meliš, 30. Ullmann (Deutsch), 40. O. Němeček, 52. Brautferger (Jiř. Kolísko), 53. Marek Beneš (Ullmann) – 37. Kareš (Zeman), 45. Košir (Marvánek)

PSN Tatran Střešovice: Kafka (Mich. Rebro) – Tlapák, Heřmanský, Deutsch, Švejkovský, Svačinka, Mühlfait, Ja. Kolísko, Marek Beneš, Vítovec – Komárek, Jiř. Kolísko, Slavík – Jak. Kolísko, Meliš, O. Němeček – Svoboda, Ullmann, Brautferger.

Rozhodčí: Drápal Filip, Pospíšil Jakub