Statistiky:
Výsledky 2. jízdy:
1. Felix Loch (GER) 47.63
2. Chris Mazdzer (USA) +0.08
3. Roman Repilov (OAR) +0.12
4. Sam Edney (CAN) +0.13
5. Kevin Fischnaller (ITA) +0.16
6. Kristers Aparjods (LAT) +0.21
7. David Gleirscher (AUT) +0.21
8. Andy Langenhan (GER) +0.23
9. Wolfgang Kindl (AUT) +0.23
10. Reid Watts (CAN) +0.27
11. Reinhard Egger (AUT) +0.27
12. Semjon Pavličenko (OAR) +0.30
13. Stepan Fjodorov (OAR) +0.31
14. Johannes Ludwig (GER) +0.32
15. Tucker West (USA) +0.32
16. Dominik Fischnaller (ITA) +0.34
17. Emanuel Rieder (ITA) +0.41
18. Mitchel Malyk (CAN) +0.43
19. Mateusz Sochowicz (POL) +0.58
20. Ondřej Hyman (CZE) +0.65
21. Anton Dukač (UKR) +0.68
22. Inars Kivlenieks (LAT) +0.75
23. Adam Rosen (GBR) +0.79
24. Maciej Kurowski (POL) +0.84
25. Andrij Mandzij (UKR) +0.84
26. Andrei Turea (ROU) +0.86
27. Alex Ferlazzo (AUS) +0.96
28. Namkju Lim (KOR) +0.97
29. Arturs Darzinieks (LAT) +1.05
30. Jakub Šimoňák (SVK) +1.07
31. Šiva Kešavan (IND) +1.09
32. Taylor Morris (USA) +1.17
33. Valentin Cretu (AUT) +1.46
34. Giorgi Sogoiani (GEO) +1.53
35. Rupert Staudinger (GBR) +1.63
36. Pavel Angelov (BUL) +1.82
37. Jozef Ninis (SVK) +2.39
38. Nikita Kopyrenko (KAZ) +2.70
39. Te-An Lien (TPE) +3.85
40. Tilen Sirse (SLO) +11.15
Výsledky 1. jízdy:
1. David Gleirscher (AUT) 47.65
2. Felix Loch (GER) +0.02
3. Johannes Ludwig (GER) +0.11
4. Roman Repilov (OAR) +0.12
5. Chris Mazdzer (USA) +0.14
6. Kristers Aparjods (LAT) +0.17
7. Jozef Ninis (SVK) +0.18
8. Kevin Fischnaller (ITA) +0.20
9. Sam Edney (CAN) +0.21
10. Dominik Fischnaller (ITA) +0.28
11. Wolfgang Kindl (AUT) +0.30
12. Reid Watts (CAN) +0.31
13. Stepan Fjodorov (OAR) +0.38
14. Emanuel Rieder (ITA) +0.39
15. Taylor Morris (USA) +0.42
16. Alex Ferlazzo (AUS) +0.42
17. Mitchel Malyk (CAN) +0.42
18. Andy Langenhan (GER) +0.43
19. Maciej Kurowski (POL) +0.45
20. Reinhard Egger (AUT) +0.57
21. Inars Kivlenieks (LAT) +0.62
22. Arturs Darzinieks (LAT) +0.65
23. Ondřej Hyman (CZE) +0.67
24. Semjon Pavličenko (OAR) +0.68
25. Adam Rosen (GBR) +0.82
26. Tucker West (USA) +0.83
27. Anton Dukač (UKR) +1.24
28. Valentin Cretu (AUT) +1.38
29. Mateusz Sochowicz (POL) +1.40
30. Giorgi Sogoiani (GEO) +1.65
31. Namkju Lim (KOR) +1.81
32. Andrei Turea (ROU) +1.83
33. Rupert Staudinger (GBR) +1.97
34. Tilen Sirse (SLO) +2.24
35. Nikita Kopyrenko (KAZ) +2.50
36. Šiva Kešavan (IND) +2.93
37. Pavel Angelov (BUL) +3.92
38. Jakub Šimoňák (SVK) +4.07
39. Te-An Lien (TPE) +4.47
40. Andrij Mandzij (UKR) +15.28
Startovní listina 1. jízdy:
1. Semjon Pavličenko (OAR)
2. Wolfgang Kindl (AUT)
3. Johannes Ludwig (GER)
4. Dominik Fischnaller (ITA)
5. Felix Loch (GER)
6. Roman Repilov (OAR)
7. Reinhard Egger (AUT)
8. Kristers Aparjods (LAT)
9. Tucker West (USA)
10. Andy Langenhan (GER)
11. David Gleirscher (AUT)
12. Jozef Ninis (SVK)
13. Chris Mazdzer (USA)
14. Kevin Fischnaller (ITA)
15. Mateusz Sochowicz (POL)
16. Ondřej Hyman (CZE)
17. Inars Kivlenieks (LAT)
18. Valentin Cretu (AUT)
19. Sam Edney (CAN)
20. Emanuel Rieder (ITA)
21. Arturs Darzinieks (LAT)
22. Stepan Fjodorov (OAR)
23. Taylor Morris (USA)
24. Reid Watts (CAN)
25. Mitchel Malyk (CAN)
26. Maciej Kurowski (POL)
27. Alex Ferlazzo (AUS)
28. Pavel Angelov (BUL)
29. Namkju Lim (KOR)
30. Tilen Sirse (SLO)
31. Adam Rosen (GBR)
32. Andrij Mandzij (UKR)
33. Jakub Šimoňák (SVK)
34. Rupert Staudinger (GBR)
35. Anton Dukač (UKR)
36. Giorgi Sogoiani (GEO)
37. Šiva Kešavan (IND)
38. Te-An Lien (TPE)
39. Andrei Turea (ROU)
40. Nikita Kopyrenko (KAZ)
Startovní listina 2. jízdy:
1. Jozef Ninis (SVK)
2. David Gleirscher (AUT)
3. Andy Langenhan (GER)
4. Tucker West (USA)
5. Kristers Aparjods (LAT)
6. Reinhard Egger (AUT)
7. Roman Repilov (OAR)
8. Felix Loch (GER)
9. Dominik Fischnaller (ITA)
10. Johannes Ludwig (GER)
11. Wolfgang Kindl (AUT)
12. Semjon Pavličenko (OAR)
13. Maciej Kurowski (POL)
14. Mitchel Malyk (CAN)
15. Reid Watts (CAN)
16. Taylor Morris (USA)
17. Stepan Fjodorov (OAR)
18. Arturs Darzinieks (LAT)
19. Emanuel Rieder (ITA)
20. Sam Edney (CAN)
21. Valentin Cretu (AUT)
22. Inars Kivlenieks (LAT)
23. Ondřej Hyman (CZE)
24. Mateusz Sochowicz (POL)
25. Kevin Fischnaller (ITA)
26. Chris Mazdzer (USA)
27. Giorgi Sogoiani (GEO)
28. Anton Dukač (UKR)
29. Rupert Staudinger (GBR)
30. Jakub Šimoňák (SVK)
31. Andrij Mandzij (UKR)
32. Adam Rosen (GBR)
33. Tilen Sirse (SLO)
34. Namkju Lim (KOR)
35. Pavel Angelov (BUL)
36. Alex Ferlazzo (AUS)
37. Nikita Kopyrenko (KAZ)
38. Andrei Turea (ROU)
39. Te-An Lien (TPE)
40. Šiva Kešavan (IND)
1. Felix Loch (GER) 47.63
2. Chris Mazdzer (USA) +0.08
3. Roman Repilov (OAR) +0.12
4. Sam Edney (CAN) +0.13
5. Kevin Fischnaller (ITA) +0.16
6. Kristers Aparjods (LAT) +0.21
7. David Gleirscher (AUT) +0.21
8. Andy Langenhan (GER) +0.23
9. Wolfgang Kindl (AUT) +0.23
10. Reid Watts (CAN) +0.27
11. Reinhard Egger (AUT) +0.27
12. Semjon Pavličenko (OAR) +0.30
13. Stepan Fjodorov (OAR) +0.31
14. Johannes Ludwig (GER) +0.32
15. Tucker West (USA) +0.32
16. Dominik Fischnaller (ITA) +0.34
17. Emanuel Rieder (ITA) +0.41
18. Mitchel Malyk (CAN) +0.43
19. Mateusz Sochowicz (POL) +0.58
20. Ondřej Hyman (CZE) +0.65
21. Anton Dukač (UKR) +0.68
22. Inars Kivlenieks (LAT) +0.75
23. Adam Rosen (GBR) +0.79
24. Maciej Kurowski (POL) +0.84
25. Andrij Mandzij (UKR) +0.84
26. Andrei Turea (ROU) +0.86
27. Alex Ferlazzo (AUS) +0.96
28. Namkju Lim (KOR) +0.97
29. Arturs Darzinieks (LAT) +1.05
30. Jakub Šimoňák (SVK) +1.07
31. Šiva Kešavan (IND) +1.09
32. Taylor Morris (USA) +1.17
33. Valentin Cretu (AUT) +1.46
34. Giorgi Sogoiani (GEO) +1.53
35. Rupert Staudinger (GBR) +1.63
36. Pavel Angelov (BUL) +1.82
37. Jozef Ninis (SVK) +2.39
38. Nikita Kopyrenko (KAZ) +2.70
39. Te-An Lien (TPE) +3.85
40. Tilen Sirse (SLO) +11.15
Slovák Jozef Ninis zajel v první jízdě skvělé sedmé místo, ta druhá se mu ale vůbec nepovedla. Český reprezentant Ondřej Hyman byl po první jízdě třiadvacátý, po druhé dvacátý.
37
38
39
40
27
28
29
30
31
Z exotických závodníků na startu nechybí ani indický veterán Šiva Kešavan, který bojuje už na své páté olympiádě.
32
33
34
35
36
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1. David Gleirscher (AUT) 47.65
2. Felix Loch (GER) +0.02
3. Johannes Ludwig (GER) +0.11
4. Roman Repilov (OAR) +0.12
5. Chris Mazdzer (USA) +0.14
6. Kristers Aparjods (LAT) +0.17
7. Jozef Ninis (SVK) +0.18
8. Kevin Fischnaller (ITA) +0.20
9. Sam Edney (CAN) +0.21
10. Dominik Fischnaller (ITA) +0.28
11. Wolfgang Kindl (AUT) +0.30
12. Reid Watts (CAN) +0.31
13. Stepan Fjodorov (OAR) +0.38
14. Emanuel Rieder (ITA) +0.39
15. Taylor Morris (USA) +0.42
16. Alex Ferlazzo (AUS) +0.42
17. Mitchel Malyk (CAN) +0.42
18. Andy Langenhan (GER) +0.43
19. Maciej Kurowski (POL) +0.45
20. Reinhard Egger (AUT) +0.57
21. Inars Kivlenieks (LAT) +0.62
22. Arturs Darzinieks (LAT) +0.65
23. Ondřej Hyman (CZE) +0.67
24. Semjon Pavličenko (OAR) +0.68
25. Adam Rosen (GBR) +0.82
26. Tucker West (USA) +0.83
27. Anton Dukač (UKR) +1.24
28. Valentin Cretu (AUT) +1.38
29. Mateusz Sochowicz (POL) +1.40
30. Giorgi Sogoiani (GEO) +1.65
31. Namkju Lim (KOR) +1.81
32. Andrei Turea (ROU) +1.83
33. Rupert Staudinger (GBR) +1.97
34. Tilen Sirse (SLO) +2.24
35. Nikita Kopyrenko (KAZ) +2.50
36. Šiva Kešavan (IND) +2.93
37. Pavel Angelov (BUL) +3.92
38. Jakub Šimoňák (SVK) +4.07
39. Te-An Lien (TPE) +4.47
40. Andrij Mandzij (UKR) +15.28
1. David Gleirscher (AUT) 47,652
2. Felix Loch (GER) +0,022
3. Johannes Ludwig (GER) +0,112
4. Roman Repilov (OAR) +0,124
5. Chris Mazdzer (USA) +0,148
______________________
7. Jozef Niniš (SVK) +0,181
23. Ondřej Hyman (CZE) +0,672
40
39
38
37
36
35
34
33
32
31
30
29
28
27
26
25
24
23
22
21
1. David Gleirscher (AUT) 47,652
2. Felix Loch (GER) +0,022
3. Johannes Ludwig (GER) +0,112
4. Roman Repilov (OAR) +0,124
5. Chris Mazdzer (USA) +0,148
______________________
7. Jozef Niniš (SVK) +0,181
16. Ondřej Hyman (CZE) +0,672
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
1. Jozef Niniš (SVK)
2. David Gleirscher (AUT)
3. Andy Langenhan (GER)
4. Tucker West (USA)
5. Kristers Aparjods (LAT)
6. Reinhard Egger (AUT)
7. Roman Repilov (OAR)
8. Felix Loch (GER)
9. Dominik Fischnaller (ITA)
10. Johannes Ludwig (GER)
11. Wolfgang Kindl (AUT)
12. Semjon Pavličenko (OAR)
13. Maciej Kurowski (POL)
14. Mitchel Malyk (CAN)
15. Reid Watts (CAN)
16. Taylor Morris (USA)
17. Stepan Fjodorov (OAR)
18. Arturs Darzinieks (LAT)
19. Emanuel Rieder (ITA)
20. Sam Edney (CAN)
21. Valentin Cretu (AUT)
22. Inars Kivlenieks (LAT)
23. Ondřej Hyman (CZE)
24. Mateusz Sochowicz (POL)
25. Kevin Fischnaller (ITA)
26. Chris Mazdzer (USA)
27. Giorgi Sogoiani (GEO)
28. Anton Dukač (UKR)
29. Rupert Staudinger (GBR)
30. Jakub Šimoňák (SVK)
31. Andrij Mandzij (UKR)
32. Adam Rosen (GBR)
33. Tilen Sirse (SLO)
34. Namkju Lim (KOR)
35. Pavel Angelov (BUL)
36. Alex Ferlazzo (AUS)
37. Nikita Kopyrenko (KAZ)
38. Andrei Turea (ROU)
39. Te-An Lien (TPE)
40. Šiva Kešavan (IND)
1. Semjon Pavličenko (OAR)
2. Wolfgang Kindl (AUT)
3. Johannes Ludwig (GER)
4. Dominik Fischnaller (ITA)
5. Felix Loch (GER)
6. Roman Repilov (OAR)
7. Reinhard Egger (AUT)
8. Kristers Aparjods (LAT)
9. Tucker West (USA)
10. Andy Langenhan (GER)
11. David Gleirscher (AUT)
12. Jozef Niniš (SVK)
13. Chris Mazdzer (USA)
14. Kevin Fischnaller (ITA)
15. Mateusz Sochowicz (POL)
16. Ondřej Hyman (CZE)
17. Inars Kivlenieks (LAT)
18. Valentin Cretu (AUT)
19. Sam Edney (CAN)
20. Emanuel Rieder (ITA)
21. Arturs Darzinieks (LAT)
22. Stepan Fjodorov (OAR)
23. Taylor Morris (USA)
24. Reid Watts (CAN)
25. Mitchel Malyk (CAN)
26. Maciej Kurowski (POL)
27. Alex Ferlazzo (AUS)
28. Pavel Angelov (BUL)
29. Namkju Lim (KOR)
30. Tilen Sirse (SLO)
31. Adam Rosen (GBR)
32. Andrij Mandzij (UKR)
33. Jakub Šimoňák (SVK)
34. Rupert Staudinger (GBR)
35. Anton Dukač (UKR)
36. Giorgi Sogoiani (GEO)
37. Šiva Kešavan (IND)
38. Te-An Lien (TPE)
39. Andrei Turea (ROU)
40. Nikita Kopyrenko (KAZ)