6:1

konec (2:0)

09.02.2018, 20:45 • TEZA Hodonín • 15. kolo • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný z zbytek večera. (22:20:28)
Tangu se podařilo navýšit vedení a v druhém poločase jasně dominovalo. Za domácí nastoupil v posledních minutách i dorostenec Beneš, který tak získával cenné zkušenosti mezi dospělými.

39:13

Další vynikající zákrok Kunického! Tentokrát vychytal Starého.

39:00

Poslední minuta tohoto utkání.

38:14

Hodonín právě vstřelil branku!
TOMÁŠ POSPIŠ trefuje prázdnou bránu a přidává šestou branku Tanga. Asistence: Bez asistence

37:34

Skvělý zákrok vytáhl Kunický proti Svobodovi!

36:48

Kunický vyslal do běhu BOHUMÍRA DOUBRAVSKÉHO, který procpal míč mezi nohama Pšurného.

36:23

Domácí už kontrolují hru a vypadá to, že si pohlídají zisk tří bodů v dnešním utkání.

35:26

Levčík v obrovské šanci pouze nastřeluje bližší tyč!

34:22

Oddechový čas pro hosty.

34:22

Nejspíš je rozhodnuto! MILAN SVOBODA dostal přihrávku od Novotného a nádherným lobem překonal hostujícího brankáře. Asistence: Novotný

33:23

Doubravský v pádu zakončil, jeho střelu ale vychytal skvělý Pšurný.

31:48

Levčík dal křižnou nahrávku na TOMÁŠE POSPIŠE, který napálil míč do odkryté brány, a zvýšil tak na 3:1. Asistence: Levčík

31:05

To je futsal nahoru-dolů! Dvě šance na obou stranách.V krátkém časovém úseku teď předvedli své schopnosti i brankáři, kteří vytáhli nádherné zákroky.

30:48

Hostující obránci se dostali pořádně pod tlak a celou situaci musel vyřešit až Kratochvíl vysokým odkopem.

29:35

Vypadá to na velmi dramatický závěr! Hostující tým ožívá a v posledních minutách pořádně zavařuje domácímu Tangu.

28:50

Kratochvíl byl zfaulován a hosté budou mít k dispozici přímý volný kop.

6:1

konec (2:0)

Branky: 14. Levčík (Doubravský), 19. Cenek (Doubravský), 32. Pospiš (Levčík), 35. Svoboda (Novotný), 37. Doubravský (Kunický), 39. Pospiš – 26. Starý (Pšurný)

FC Tango Hodonín: Kunický (Dvořák) – Chadzidis, Cenek, Svoboda, Novotný, Beneš, Janulík, Pospiš, Levčík, Doubravský, Dvořák, Vanda

Žabinští Vlci Brno: Pšurný – Stoklásek, Kratochvíl, Svoboda, Starý, Chroust, Mezník

Rozhodčí: Čep – Kolář