Erste Bank Young Stars League

Fehérvár AV19 – HC LERAM Orli Znojmo

9:1

konec (5:0, 1:0, 3:1)

08.02.2018, 17:40 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • Nadstavba • Info o důležitých událostech (Nikola Katolická)

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek čtvrtečního večera. (20:03:04)
Poslední třetina přinesla deset střel na bránu domácích, na bránu Znojma o šest více.
V poslední třetině domácí přidali tři další góly. Čtyři vteřiny před koncem zaznamenal trefu ve vlastním oslabení Patrik Bulín, čímž domácí neubránili nulu svého brankáře, i tak budou Maďaři díky výhře odcházet jako šťastnější celek.

59:56

Orli právě vstřelili branku!
Hosté čtyři vteřiny před koncem kosmeticky upravují stav zápasu. Jedinou střelu za Znojemské v tomto duelu zaznamenává PATRIK BULÍN. Asistence: Martin Kosnar.

58:55

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Hladil – 2 min., podražení).

57:24

Fehérvár právě vstřelil branku!
Svůj čtvrtý gól dnes střílí NATAN VERTES. Asistence: Adam Nemeth.

54:55

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Hladil – 2 min., vražení na hrazení).

53:29

Domácí přidávají další branku, jejímž autorem je AKOS NAGY. Asistence: Benedek Madacsi.

45:46

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Roubal – 2 min., krosček).

45:19

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Hladil – 2 min., krosček).

42:27

NATAN VERTES dokončuje svůj hat-trick a navyšuje vedení hostů. Asistence: Mark Halasi.

40:01

Je za námi druhá třetina. Domácí v ní navýšili svůj náskok přesilovkovou trefou Vertese. Fehérvár v této třetině vyslal na znojemskou bránu třináct střel, Znojemští vystřelili na Horvatha osmkrát.

40:00

38:44

Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Nemeth – 2 min., hákování).

35:22

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kosnar – 2 min., hrubost).

35:22

Oslabení tři na pět hosté ustáli. Následující přesilovou hru pět na čtyři však proměňuje NATAN VERTES, a domácí tak mají k dobru již šest gólů. Bez asistence.

9:1

Branky a nahrávky: 6. Dezsi (Buzas), 10. Vincze (Csaszar), 10. Dezsi (Buzas, Almasi), 11. Peter (Madacsi, Nagy), 16. Vertes, 36. Vertes, 43. Vertes (Halasi), 54. Nagy (Madacsi), 58. Vertes (Nemeth) – 60. Bulín (Kosnar)

Fehérvár AV19: Horvath D. (Szeles) – Vas, Erdely, Szabo, Halasi, Horvath M., Nemeth, Balajthy – Nagy, Peter, Madacsi – Vertes, Csaszar, Vincze – Dezsi, Almasi, Buzas – Rajz, Retfalvi, Kovacs.

HC LERAM Orli Znojmo: Velička (Kolupaev) – Rudy, Konečný, Štěpanovský, Hladil, Hrubý, Peří – Kosnar, Růžička, Zelenkov – Piš, Roubal, Bulín – Miščík, Stromko, Zmeškal – Ligocký.

Rozhodčí: Wolf – Árkovics, Kedves