2:3

konec (0:1, 1:2, 1:0)

05.02.2018, 18:20 • Ice Aréna Letňany • 38. kolo • Vojtěch Görög

Tipsport: 3.5 5.0 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Děčín potvrdil roli favorita a po těžkém boji vítězí na ledě Letňan 2:3! Domácí hráči byli lepší pouze ve třetí třetině a to jim na body nestačilo. I tak se Letci nemusí stydět, protože po předchozím vítězství s Vrchlabím dnes odehráli dobrý zápas, ale na body to tentokrát nestačilo. (20:28:19)

59:56

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Dominik Volek – 2 min., podražení).

59:27

Hosté drží puk v útočném pásmu a nedovolují Letcům ani odvolání brankáře.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:54

Icing Letců zastavuje hru.

58:21

Letňany právě vstřelily branku!
Kontaktní branka je na světě! DOMINIK VOLEK vystřelil od levého mantinelu a někdo z hostujících hráčů si puk srazil do vlastní branky! Asistence: Ivan Lytvynov.

57:35

Domácí jsou stále u puku, ale nestřílejí a tímto stylem jen těžko dají kontaktní branku.

56:22

Vyloučení v týmu HC Děčín (Michal Oliverius – 2 min., sekání).

56:15

Ponechaná výhoda pro Letce.

55:42

Postup děčínského týmu byl zastaven ofsajdem.

55:25

Havlůj vystřelil od modré a Dlouhý jeho pokus skryl do lapačky.

55:19

Zakázané uvolnění hostů zastavuje hru.

55:04

Petráš vystřelil zápěstím od modré a Pirs vyrazil do rohu.

54:42

Letci v útočném pásmu nevymysleli vůbec nic a Děčín vyhazuje.

54:20

Saňova střela byla zablokována a skončila v ochranné síti.

53:52

Hašek hledal spoluhráče před brankou, ale nikoho nenašel a dopředu mohou Letci.

53:03

Hosté vyhazují a kompletní pětice míří střídat.

52:32

52:11

Tak tohle byla tutovka, kterou měl na hokejce jeden z domácích útočníků! Tomáš Dyrynk se zjevil sám mezi kruhy a měl spoustu času, aby zamířil, ale jeho pokus šel přesně doprostřed branky, kde byl Dlouhý.

51:29

Děčín vyhazuje.

51:22

Domácí stále kombinují, ale chybí jim střelba na branku.

50:56

50:32

Vyloučení v týmu HC Děčín (Pavel Zajan – 2 min., vysoká hůl).

49:49

Macek dostal nahrávku před prázdnou branku, ale ani tenhle pokus neskončil v brance! Marek Macek dnes zkrátka nechce skórovat.

49:23

Nahození na Dlouhého nenapáchalo žádné problémy.

49:03

Zakázané uvolnění domácích.

48:25

Kadaně se proháčkoval do samostatného úniku, ale jeho bekhendový pokus skončil v lapačce Dlouhého.

47:19

Hraje se ze strany na stranu, ale ani jeden z celků nemá žádné větší šance.

46:26

Chválovu střelu a i následnou dorážku zlikvidoval Dlouhý.

46:15

Havlůj vystřelil z levého kruhu hodně vysoko.

45:16

Na druhé straně se k nebezpečné střele dostali hostující hráči a i Pirs předvedl dobrý zákrok.

44:47

Kotyra nahrál z pravé strany před branku, kde našel svého spoluhráče, který ve velké šanci napálil pouze beton Dlouhého!

44:02

Kotyra vyhrál vhazování, ale ani jeden z beků nebyl na správném místě, a tak puk projel až k Pirsovi.

43:56

Děčín vyhazuje na zakázané uvolnění.

43:40

Jenže se opět nedostali ani z pásma a ke střele z pravého kruhu se dostal Zika, kterého vychytal lapačkou Pirs.

43:23

Až nyní se domácí vymanili z tlaku a mohou založit útok.

42:58

Letci zase nedostali puk z obranné třetiny a Děčín kombinuje v útočné třetině.

42:40

Další střelu vyrazil Dlouhý do ochranné sítě.

42:07

Domácí jsou od začátku třetí třetiny lepším a aktivnějším týmem a hraje se především před brankou Děčína.

41:46

Jenže ani hosté nic nevymysleli a Letci se dostali do rychlého brejku, který likvidoval Dlouhý.

41:20

Domácím se nepovedlo vyhodit do středního pásma a Děčín se usadil v útočné třetině.

40:53

Letci kombinovali v útočné třetině, ale ke střele se nedostali.

40:12

Saňa hned na začátku třetiny prověřil tvrdou střelou Dlouhého.

40:01

Druhá třetina je u konce a hosté ji vyhráli 1:2! Děčín se dostal do vedení 0:2, ale Letci z ničeho nic dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Poté měly oba týmy spoustu šancí, ale nikdo nedokázal skórovat. Až v závěru druhé třetiny si vzali slovo hosté, konkrétně Hašek, který překonal Pirse a poslal Děčín zpět do dvoubrankového vedení! Do třetí třetiny se půjde za stavu 1:3.

40:00

39:50

Hosté drží puk a chtějí v poklidu dohrát druhou třetinu.

39:08

Děčín právě vstřelil branku!
Hosté se přece jen prosazují! JAROSLAV HAŠEK dostal přihrávku před branku a z bezprostřední blízkosti propálil Pirse, který byl bez šance. Asistence: Radomír Vaněk a Daniel Volráb.

38:48

Haškova střela byla zablokována a domácí vyhazují.

38:33

Pirs předvedl další zákrok.

37:54

Macek dostal přihrávku k pravému mantinelu a jel sám na Pirse, který jeho pokus zlikvidoval! Macek se ocitl sám v úniku již poněkolikáté, ale ani jednou neproměnil! Na druhé straně se ve vlastním oslabení dostal do samostatného nájezdu Švarc, ale ani on si na brankáře nepřišel!

37:08

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

37:08

Zajan dostal po krásné kombinaci přihrávku do prázdné branky a tohle měl být gól! Jenže Pirs předvedl tygří skok a tuhle obrovskou šanci zlikvidoval!

36:39

Prchal nabral rychlost a chtěl projet okolo mantinelu, ale byl zastavený důrazným zákrokem.

36:16

Molnár vystřelil od modré a Pirs zasahoval vyrážečkou.

35:16

Za posledních třicet vteřin byli k vidění hned dvě přečíslení, na každé straně jedno, ale oba týmy tyhle situace zbytečně překombinovaly a nedošlo tak k žádnému zakončení.

34:45

Děčín drží kotouč, ale do útočného pásma se zatím nedostal a Letci velmi dobře brání.

33:59

Domácí chtěli přejít rychle do útoku, ale jejich rozehrávka byla nepřesná a skončila až na zakázaném uvolnění.

33:23

Letňany jsou od vstřelené branky aktivnější a pokoušejí se vyrovnat.

32:33

Letci z ničeho nic udeřili! TOMÁŠ CHVÁLA vystřelil přesně do pravé šibenice a Dlouhý se jen ohlédl za pukem v síti. Asistence: Václav Prchal a Martin Gebell.

32:14

Petráš nasadil domácímu hráči jesle, ale poté byl zastavený na modré čáře a o puk přišel.

31:47

Hašek poslal přesný pas před branku, kde byl Faigl, který puk tečoval, ale ten skončil těsně nad břevnem Pirsovy branky!

31:09

Děčínští fanoušci si toto utkání užívají a nadále hlasitě povzbuzují svůj celek.

30:20

Lytvynov se chtěl uvolnit stahovačkou, ale obránce Děčína mu na tuhle kličku neskočil a vypíchl mu puk.

29:48

Navarra vystřelil z levého kruhu a jen těsně minul pravou šibenici!

29:00

Balcar vyslal dělovku od modré čáry, která jen těsně minula branku!

27:56

Hosté se dočkali druhé branky! Vaněk vystřelil od modré čáry a MICHAL OLIVERIUS tečoval před Pirsem, kterému puk projel mezi betony! Asistence: Radomír Vaněk a Roman Navarra.

27:13

Macek si povodil Uhlíře na modré a dostal se do samostatného úniku, udělal kličku do forhendu, ale na dlouhou hůl nedokázal přehodit beton Pirse!

26:30

Kadaně se dostal k dorážce z mezikruží, ale jeho bekhendový pokus vyrazil Dlouhý vyrážečkou.

26:18

Pirs je pod palbou a vytahuje jeden zákrok za druhým!

25:55

Navarra poslal střílenou přihrávku před branku, kde byl Zajan a jeho teč poslal puk na břevno a poté do ochranné sítě!

25:11

Velká šance Letců! Jeden z domácích hráčů se dostal ke střele z mezikruží a Dlouhý tenhle puk vyrazil před sebe, kde na kořist čekali hned dva hráči Letňan, ale ani jeden z nich nedokázal procedit puk za betony Dlouhého!

24:23

Kaltenböck se dostal do problémů za vlastní brankou, a tak raději poslal puk ven ze třetiny.

24:12

Ve druhé třetině se hra velmi kouskuje a nyní hru zastavil další ofsajd domácích.

23:57

Špatná rozehrávka Letců končí až na zakázaném uvolnění.

23:51

Děčín se dostal na malou chvíli do útočné třetiny, ale velmi rychle přišel o puk a dopředu šli domácí, kteří se nedostali ani za modrou čáru, protože je zastavil ofsajd.

23:04

22:46

Volráb se dostal ve vlastním oslabení do samostatného úniku a jako řešení této situace volil střelu mezi betony, ale Pirs je stihl včas zaklapnout a i tenhle pokus zneškodnil.

22:22

Další vyhození hostujícího celku.

22:02

21:36

Další zákrok Dlouhého, tentokrát po střele Josefa Saňi.

21:25

Tvrdá střela Volka od modré čáry prověřila Dlouhého.

21:04

Vyloučení v týmu HC Děčín (Radomír Vaněk – 2 min., hákování + 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Tomáš Dyrynk – 2 min., sekání).

20:42

Jenže Letci založili rychlý brejk, který musel řešit několika dobrými zákroky!

20:13

Děčín se hned od úvodu druhé třetiny tlačí dopředu a je v útočném pásmu.

20:01

První třetina dnešního utkání je u konce a Děčín po zásluze vede 0:1! O jedinou branku se postaral Oliverius, který takovým dloubákem dostal puk do branky a otevřel skóre.

20:00

19:41

Zajan byl sám před Pirsem a pokoušel se ho překonat bekhendovou kličkou, ale to mu nevyšlo! Po hrubce Pirse na začátku zápasu se domácí brankář dostal do tempa a drží naděje domácích na bodový zisk.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:40

Tak teď to hosté zbytečně překombinovali. Děčín byl před brankou hned ve třech, ale ani jeden z hráčů to nechtěl vzít na sebe, a tak sebral puk domácí obránce a poslal ho do bezpečí.

18:16

Kadaně se natlačil před Dlouhého, ale na dlouho hůl nedokázal zakončit.

17:50

Děčínu se nepovedl přechod do útočného pásma a domácí získali kotouč.

17:22

Horák vystřelil od levého mantinelu a tenhle pokus ukryl Dlouhý do náručí.

16:28

Hašek byl obrán na modré čáře o puk, ale Letci během chvilky puk ztratili a hosté jsou opět v útočném pásmu.

15:46

Až nyní se domácí osvobozují a mohou vystřídat.

15:20

Děčín má velký tlak a točí Letce na kolotoči.

14:53

Navarra se natlačil před Pirse, ale ten se roztáhl jak jen mohl a puk vyrazil.

14:24

Děčín drží kotouč za svou brankou a oba týmy střídají.

13:48

Letci kombinovali v útočné třetině, ale ke střele se nedostali a u puku jsou hostující hráči.

13:13

Macek posílal krosovou nahrávku na Volrába, ale ten puk nestihl dojet a z dobré šance nebylo vůbec nic.

12:42

Martin Kotyra se zvedá a za potlesku hostujících fanoušků odjíždí na střídačku.

12:42

Domácí hráč dostal pukem do obličeje a zůstává ležet u mantinelu.

12:02

Po přesilové hře hostů má hra ohromné tempo a oba týmy si vytvářejí dobré brankové příležitosti.

11:30

Gebell jel sám na Dlouhého a tenhle únik vyřešil střelou, která letěla hodně vedle!

11:07

Kaltenböck poslal dělovku od modré čáry a Pirs vyrazil do rohu.

10:36

Hosté šli do brejku dva na jednoho, ale Navarra vyl podražen modrou čárou a z nadějné akce nebylo vůbec nic.

10:17

Saňa vypálil od modré a Dlouhý vůbec nic neviděl, ale i tak dokázal tuhle střelu chytit a nedovolil žádnou dorážku!

09:46

První Mackova střela byla zablokována, ale druhá už prošla na Pirse, který zasahoval pravým betonem.

09:40

Letcům se nepovedla rozehrávka a puk skončil až na zakázaném uvolnění.

09:17

09:03

Hosté se nemohou dostat do útočné třetiny a Letci hrají oslabení velmi dobře.

08:10

Děčínští hokejisté dlouho kombinovali v útočné třetině, ale ke střele se neodhodlali a Letci vybojovali puk a vyhodili.

07:28

Letci vyhráli vhazování a vyhazují puk až za branku Dlouhého.

07:17

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Martin Kotyra – 2 min., hákování).

07:11

Děčín má ponechanou výhodu.

06:48

Prchal se dostal ke střele od modré čáry a Dlouhý jeho pokus vyrazil betonem.

06:14

Balcarovu tvrdou ránu od modré čáry vyrazil Pirs do ochranné sítě.

05:35

Chválovo nahození v poklidu pokryl Dlouhý, který si po dlouhé době sáhl na kotouč.

05:07

Zika vystřelil z mezikruží a Pirs musel zasahovat!

04:45

Uhlíř nahodil do útočné třetiny, ale to bylo vše co Letci předvedli a dopředu jdou hosté.

04:25

Haškovi přejel spoluhráč do útočného pásma a píská se ofsajd.

03:56

Letci se osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.

03:40

Hosté jsou při chuti a stále se drží v útočném pásmu.

02:52

Autorem branky je MICHAL OLIVERIUS, který od pravého mantinelu nahodil puk na Pirse a ten nepochopitelně odjel od bližší tyče a tenhle puk propadl až do branky. Asistence: Lukáš Zika.

02:16

Saňa vystřelil z vrcholku pravého kruhu a Dlouhý vytáhl skvělý zákrok ramenem!

01:47

Letci se dostali do útočné třetiny, ale ke střele je hosté nepustili.

01:14

Děčínští vlétli na domácí tým a drží je pod tlakem v obranném pásmu.

00:40

Vaněk vystřelil od modré čáry, ale jeho střela byla zablokována domácím obráncem.

00:10

Úvodní vhazování vyhráli domácí hokejisté. Do haly dorazilo i několik fanoušků Děčína, kteří od začátku zápasu fandí velmi hlasitě!

00:01

HC Letci Letňany: Pirs (Hamalčík) – Gebell, Kučera L., Uhlíř, Lytvynov, Kučera J., Chvála, Saňa (A) – Švarc, Prchal, Dyrynk, Kadaně (A), Volek, Slavík, Kotyra (C), Nárovec, Soukup, Horák, Havlůj, Prchal

HC Děčín: Dlouhý (Lavinger) – Hříbal, Balcar, Kaltenböck, Macek, Tenkrát, Chmel, Vaněk, Molnár (A) – Zajan, Volráb, Faigl, Oliverius (C), Chovanec, Petráš, Vacek, Hašek, Kopta, Zika, Navarra, Amirov

Rozhodčí: Beránek – Tasch, Štěpánek.
Vzájemné zápasy
HC Děčín 2:6 HC Letci Letňany
HC Letci Letňany 3:8 HC Děčín
HC Děčín
5:1 HC Letci Letňany
Domácí hokejisté se nachází na sedmém místě tabulky druhé ligy západ se ziskem 39 bodů po 34 utkáních. Letci bojují o místo v play-off a každý bod je pro ně velmi cenný! Na své konkurenty (Bílina a Dvůr Králové) mají Letňany náskok pouze jeden bod. V posledním utkání prohráli Letci na půdě Trutnova 6:2. Nicméně na domácím ledě jsou Letňany silní a dokázali zde porazit silné Vrchlabí a potrápili Jablonec i Sokolov. Dnes je čeká další těžký soupeř, Děčín!
Hosté se nacházejí na třetím místě tabulky se ziskem 66 bodů po 34 zápasech. Děčín bojuje o první místo se Sokolovem a Vrchlabím, ale minulý zápas proti Sokolovu nezvládl a prohrál doma vysoko – 1:9! Dnes budou chtít tuto porážku hosté odčinit a dotáhnout se na špičku ligy.

Dokáží Letňany potrápit favorita utkání jako tomu bylo v předešlých utkáních?
Hezký pondělní večer všem hokejovým fanouškům! V tomto textovém přenosu se společně podíváme na souboj mezi domácími Letci a hosty z Děčína.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:20.

2:3

Branky a nahrávky: 33. Chvála (Prchal, Gebell), 59. Volek (Lytvynov) – 3. Oliverius (Zika), 28. Oliverius (Vaněk, Navarra), 40. Hašek (Vaněk, Volráb)

Rozhodčí: Beránek – Tasch, Štěpánek

02:52 DEC 0:1 Oliverius (Zika)
07:17 LET 2 Kotyra, hákování
21:04 DEC 2+2 Vaněk, hákování+sekání