Anglická Premier League

AFC Bournemouth – Stoke City

2:1

konec (0:1)

03.02.2018, 16:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • 26. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.93 3.63 4.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

79

79. Lys MOUSSET - 2:1

79

Bournemouth právě vstřelil branku!
Parádně zahraná standardka posílá domácí tým do vedení! Jordon Ibe krásně odcentroval na vzdálenější tyč, kde hráči v bílém neuhlídali LYSE MOUSSETA a ten hlavičkou s odrazem o trávník zaznamenal svůj první gól v Premier League!

70

70. Joshua KING - 1:1

70

Domácí se v sedmdesáté minutě konečně dočkali a za svůj zlepšený výkon jsou odměněni vyrovnávajícím gólem! Po přízemní přihrávce z hloubi pole se dvojice hostujících hráčů trestuhodně nedomluvila a na hraně vápna pustila míč k JOSHUA KINGOVI, který zachoval klid a pravačkou zamířil mimo dosah Butlanda.

5

5. Xherdan SHAQIRI - 0:1

5

Stoke City právě vstřelilo branku!
Tak to je výborný start pro hosty, kteří se již na konci páté minuty radují z vedení! Velkou zásluhu na tom má Badou Ndiaye, který milimetrově přesně odcentroval na XHERDANA SHAQIRIHO a na jeho přesně umístěnou hlavičku brankář Begović nedosáhl.