2:1

konec (2:0)

30.01.2018, 17:00 • Estádio Municipal Bela Vista, Parchal • Michal Raška

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:57:48)
Je konec. Jablonec zvládl první zápas v přípravném turnaji na Atlantic cupu. Už ve 2. minutě Jan Chramosta dorazil míč do brány po rohovém kopu. O minutu později dostal skvělou přihrávku do běhu Jan Chramosta a střelou k levé tyči poslal Jablonec do dvoubrankového vedení. V 65. minutě snížil Leo Bengtsson, ovšem poté už hosté branku nevstřelili a Jablonec vyhrál 2:1.

90+3

90+3

Ten ovšem skončil pouze v domácí zdi a Hammarby má ještě autové vhazování.

90+3

Nyní má Hammarby poslední příležitost vstřelit branku z přímého kopu.

90+1

Nyní se hosté dopustili ofsajdového postavení.

90+1

Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.

90

Střela hostujícího hráče skončila jen u vyražení jabloneckým obráncem.

89

Nyní se jablonecký hráč dopustil faulu ve středu hrací plochy.

88

Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Trávník, přichází Piroch.

86

Nepřesná přihrávka hostů skončila jen u domácího brankáře Hanuše.

84

Khalili si naběhl za obranu, ale následně mu byl odpískán ofsajd.

82

Poslední minuty se hra přelívá z jedné strany na druhou a hosté se snaží vstřelit vyrovnávací gól, ovšem do žádné vážnější situace se po první vstřelené brance nedostali.

81

Doležal se provinil faulem a u míče tak opět bude Hammarby.

80

Skvěle se Pleštil dotíral na hostujícího obránce a vybojoval autové vhazování.

78

Střídání v týmu Hammarby IF: ze hřiště odchází Tanković, přichází Khalili.
Střídání v týmu Hammarby IF: ze hřiště odchází Hamad, přichází Smárason.

77

Jablonec dostal mí do vápna po centru z pravé strany, ale obrana Hammarby odkopla míč do bezpečí.

76

Hammarby se dostala do solidní šance, ale domácí obránce skvěle zblokoval střelu hostujícího hráče.