Tipsport extraliga

HC Dukla Jihlava – HC Dynamo Pardubice

3:2

po prodl. (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)

30.01.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 45. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 2.72 4.0 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dámy a pánové, skončilo nám utkání plné zvratů. Dukla šla do vedení v 17. minutě, když skóroval Stříteský. Dynamo ale otočilo stav ve druhé třetině po gólech Bojka a Kauta a vypadalo to, že dnes body pro Duklu neklapnou. Jenže prohru odmítl tečí Josef Skořepa a v prodloužení rozhodl Radek Hubáček. Ode mě je to dnes vše, z rozveseleného HZS se s vámi loučí Tomáš Kalas. (20:17:45)

64:16

64:16 Radek HUBÁČEK - 3:2

64:16

Dukla právě vstřelila branku!
Tlak Dukly přerostl v gól, který rozhoduje o dvou bodech pro domácí! Čachotský posunul puk na RADKA HUBÁČKA, který si vyměnil rychle kotouč s Divišem a dorazil puk do brány. Asistence: Richard Diviš.

63:39

Rolinek vyhazuje z pásma a Dynamo jede střídat.

63:22

Bojko prostě musel zatáhnout za brzdu, nechtěl-li vidět třetí gól Dukly v síti a podrazil Anděla u branky Kacetla. Jasné dvě minuty.

62:44

Dukla snad poprvé za prodloužení ztratila kotouč, ale nemusí jí to mrzet, Dynamo vyhodilo na icing.

62:01

Skořepa přišel o kotouč a rozehrává, ale hodně se štěstím útok Dukly.

61:29

Domácí fanoušci urážejí v přerušené hře kapitána Pardubic Rolinka, ten to bere s úsměvem. Gól neplatí, pokračujeme ve hře!

61:29

Přerušena hra, střílel Suchánek, sudí jde volat video po střele Anděla!

60:37

Suchánek nastřelil brusle prvního obránce a vyhodil Jihlavu z pásma. Jenže Anděl si vzal puk a z levého kruhu střelil do pravé tyče, sudí rozpažil, domácí chtějí video!

60:17

Hubáček tvrdě dohrál Poulíčka, Dynamo i přesto vyhodilo z pásma a bude se hrát 4 na 4.

60:01

Jdeme do prodloužení, oba týmy tak mají po bodu. Bylo to drama až do konce, v 59. minutě tečoval střelu Stříteského Josef Skořepa a srovnal tak stav utkání na 2:2. Dukla půjde do prodloužení s přesilovkou po vyloučení Marosze, bude trvat celých 27 sekund.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:48

Stříteský napálil tvrdě Poulíčka a vyhodil Duklu z pásma.

59:25

Bude to drama až do konce, Poulíček je bez hole!

59:11

Dukla chce opravdu rozhodnout v šedesáti minutách a tlačí na pilu! Jedna ze střel nadělala Kacetlovi problémy a nechybělo mnoho, aby šli domácí do vedení. Timeout pro domácí.

3:2

Branky a nahrávky: 17. Stříteský (Čachotský, Dostálek), 59. Skořepa (Stříteský), 65. R. Hubáček (Diviš) – 24. Bojko (Trončinský, Treille), 37. M. Kaut (Tomášek)

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Volden) – Suchánek, Kajínek, J. Zdráhal, Bryhnisveen, Půža, Stříteský, D. Váňa – Dostálek, Zeman, Čachotský (C) – F. Seman, Skořepa (A), Straka – Anděl, M. Hlinka, Žálčík – Diviš (A), R. Hubáček, Hamill.

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Hrabal, Trončinský, Wishart, Cardwell, Mojžíš, Holland, Ščotka – Rolinek (C), Marosz, P. Sýkora (A) – Treille, Tomášek, T. Svoboda – Perret, Poulíček, M. Kaut – Beran, Dušek, Bojko.

Rozhodčí: Pešina, Svoboda – Kis, Rampír

Diváci: 4 183

06:39 PCE 2 Treille, hákování
11:30 JIH 2+2 Kajínek, faul kolenem+hrubost