Olympiáda dětí a mládeže

Olomoucký kraj – Moravskoslezský kraj

2:4

konec (1:1, 1:1, 0:2)

29.01.2018, 08:00 • Na Skalce, Česká Třebová • Skupina A • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)

43:47

A ještě šance pro Olomoucký kraj, byť čas značně pokročil. Další faul, tentokrát hrdiny utkání. Josef Krejsa vyloučen za podražení. Olomoucký kraj stále bez brankáře.

42:28

A Olomoucký kraj to zkouší bez brankáře.

42:23

Tak ještě šance pro Olomoucký kraj, Ondřej Cubo vyloučený za hru vysokou holí.

40:53

Hrůzek oslabuje navíc Olomoucký kraj a teď už opravdu vypadá, že celek z Moravskoslezského kraje dokráčí k vítězství.

40:47

Moravskoslezský kraj právě vstřelil branku!
Skvělý výkon korunuje formace Krejsa – Kotásek – Brada další brankou! A nejspíš to byl opět JOSEF KREJSA, který tak završuje hattrick! Tečoval totiž před brankou nahození od modré a Moravskoslezský kraj je nyní velmi blízko vítězství!

37:11

Ryšavý ale nyní zavezl do útočného pásma, puk nechal pod sebou a Stanislav Svozil pak svou bombou zacinkal na břevno Slížovy branky!

33:00

A Moravskoslezský kraj si bere zpět své vedení! JOSEF KREJSA zatím u všech branek svého týmu, tentokrát zakončil přihrávku Marka Brady! Asistence: Marek Brada.

27:23

Moravskoslezský kraj rychle srovnává! Nahození Smolky srazil Suchánek jen před sebe a stejně jako u předchozí branky i nyní nastal šrumec před brankovištěm. Tím, kdo dotlačil kotouč do sítě, byl nejspíš kapitán hostů ALEX KOTÁSEK! Asistence: Josef Krejsa, René Smolka.

25:40

Olomoucký kraj právě vstřelil branku!
Velký zmatek se zrodil po nahození Kunsta před brankou Slíže a nakonec to byl nejspíš STANISLAV SVOZIL, kdo dotlačil puk do sítě! Olomoucký kraj poprvé v utkání vede! Asistence: Michal Šilhavý a Stanislav Kunst.

24:57

Velká chyba hostů a ke střele se z ničeho nic dostal Antonín Zarmzlák! Jeho příklep ale minul branku.

22:33

Moravskoslezský kraj chyboval při střídání a dostává trest za příliš mnoho hráčů na kedě. Trest odpyká Tomáš Raszka.

20:09

Obrovská šance Olomouckého kraje! Z podobné pozice, ze které Krejsa v páté minutě skóroval, zakončoval dvakrát Jakub Zembol! Slíž ho však vychytal!

18:15

S vyloučeními se nám v České Třebové roztrhl pytel, minutový trest za podražení dostává Jiří Fibigr, tentokrát si přesilovku zahraje Moravskoslezský kraj.

16:40

Patrik Bujak dostává minutový trest a Olomoucký kraj bude hrát další přesilovku, jednu dnes již využil.

14:34

Je vyrovnáno! Ryšavý poslal prudký puk před branku a LUKÁŠ KUNCEK tečuje puk za Slížova záda! Asistence: Martin Ryšavý a Michal Šilhavý.

14:14

A ještě šance pro Olomoucký kraj, Michal Ramík dostává trest za hákování.

13:02

A další vyloučení, podruhé v utkání na trestné lavici Přecechtěl.

12:40

A když se Moravskoslezský kraj ubránil, tak se do brejku dostal Martin Ryšavý, který ale minul branku soupeře! Další obrovská šance na vyrovnání!

10:48

V obrovské šanci na hranici brankovišti neuspěl Martin Kubík, který ani nadvakrát neprotlačil puk za Suchánkova záda.

09:11

Tentokrát se vylučuje i na straně Moravskoslezského kraje. Minutu za hákování dostal Schauer.

07:29

Velký závar před Suchánkem, když si zpoza branky vyjel na brankoviště Schauer, hosté ale druhý gól nepřidali.

05:00

Přesná gólová přihrávka před branku od zadního mantinelu a nedostatečně pokrytý JOSEF KREJSA zavěsil z první a bez přípravy pod břevno! Moravskoslezský kraj otevírá skóre utkání. Asistence: Alex Kotásek, Marek Brada.

03:17

U mantinelu si nedovoleně počínal Lukáš Přecechtěl, když zezadu poslal soupeře na hrazení. Je z toho první vyloučení, které v turnaji zznamená trest jedné minuty.

02:09

Další velká šance Olomouckého kraje, kdy se za obranu dostal Ryšavý, napřáhl na kruzích, ale Slíž vytěsnil lapačkou kotouč mimo tyče!

00:35

Martin Ryšavý se po pár vteřinách objevil před brankou soupeře a Slíž musel vynaložit veškeré úsilí, aby vychytal útočníka Olomouckého kraje!

2:4

Branky a nahrávky: 15. Kuncek (Ryšavý, Šilhavý), 26. Svozil (Šilhavý, Kunst) – 5. Krejsa (Kotásek, Brada), 28. Kotásek (Krejsa, Smolka), 33. Krejsa (Brada), 41. Krejsa

Olomoucký kraj: Suchánek (Zlatnický) – Křivohlávek, Hrůzek, Kunst, Petr Kubíček II, Přecechtěl, Svozil (C), Petr Kubíček I – Ryšavý (A), Havel, Kučera, Štíbr, Přibyl, Kuncek, Minařík, Fibigr, Šilhavý, Zembol (A), Vyroubal. Trenér: Aleš Verlík.

Moravskoslezský kraj: Slíž (Bartošák) – Bechný, Bujak, Bystroň, Cubo, Machů, Puchala, Smolka, Zmarzlák – Brada, Kotásek, Krčmarský, Krejsa, Kubík, Moškoř, Przybyla, Ramík, Raszka, Schauer, Szturc, Vojkůvka. Trenéři: Stanislav Sztefek, Libor Polášek.

Rozhodčí: Vrba – Roupec, Kotrba

03:17 OLK 2 Přecechtěl, vražení na hrazení
05:00 MSK 0:1 Krejsa (Kotásek, Brada)
09:11 MSK 2 Schauer, hákování
13:02 OLK 2 Přecechtěl, sekání
14:14 MSK 2 Ramík, hákování