29.01.2018, 18:00 • Zimní stadion Prostějov • 44. kolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.87 4.2 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:49

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Radek Prokeš – 2 min., sekání).

55:07

České Budějovice právě vstřelily branku!
České Budějovice nakonec dokázaly využít přesilovou hru a snižují na 7:2! Přesnou přesilovkovou střelou se prezentoval LUKÁŠ KVĚTOŇ! Asistence: Peter Galamboš.

53:44

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Ondřej Mikliš – 2 min., držení).

53:00

Jestřábi právě vstřelili branku!
Další branka! Tak tohle už je debakl! V přesilové hře nahodil puk od modré čáry MILAN ŠVARC a jeho pokus se zastavil až v síti! Asistence: David Dvořáček.

51:05

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Richard Nejezchleb – 2 min., hákování).

50:22

Jestřábi přidávají šestou branku! Za vyhozeným kotoučem dojel TOMÁŠ DIVÍŠEK, který se krásnou kličkou natlačil před branku a střelou pod břevno nedal gólmanovi šanci! Asistence: Tomáš Nouza.

45:13

Ondřej Kachyňa se z mezikruží opřel do odraženého kotouče. Jeho pokus mířil pod břevno, ale Jakub Neužil se roztáhl a parádním zákrokem zachránil Prostějov!

39:55

Tak ještě jedna branka před závěrečnou přestávkou! Po přihrávce Tomáše Nouzy využil další přesilovou hru Prostějova JAN RUDOVSKÝ! Asistence: Tomáš Nouza.

38:05

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Václav Nedorost – 2 min., podražení).

35:06

A další branka domácího celku! Prostějov nepouští soupeře do závěsu a naopak sám odskakuje na rozdíl tří branek! TOMÁŠ NOUZA přeci jen využil přesilovou hru! Asistence: Marek Drtina.

33:25

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Michal Bárta – 2 min., vysoká hůl).

32:06

Hosté se konečně dočkali! Motor bleskově snižuje na rozdíl dvou branek! Jako první našel recept na Neužila MITCHELL FILLMAN! Asistence: Peter Galamboš, Martin Novák.

31:35

A pozor! Nadvláda domácího celku pokračuje! Prostějov totiž přidává třetí branku a s Motorem už to nevypadá vůbec dobře! Další akci Jestřábů přesně zakončil DUŠAN ŽOVINEC! Asistence: Matouš Venkrbec.

30:10

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Daniel Kolář – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Martin Heřman – 2 min., hrubost).

27:23

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Marek Drtina – 2 min., hákování).

21:03

Prostějov v úvodu druhé třetiny přidává další branku a odskakuje do vedení 2:0! Po Drtinově přihrávce se prosadil JAN STARÝ! Asistence: Marek Drtina.

18:40

Prostějov se přeci jen ještě během první třetiny dostává do vedení! Motor sice přestál přesilovou hru, jenže Jestřábi se znovu dostali před Kváču a MATOUŠ VENKRBEC poslal puk do sítě! Asistence: David Dvořáček.

16:09

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Filip Novák – 2 min., hákování).

09:09

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Marek Drtina – 2 min., faul kolenem).

7:2

Branky a nahrávky: 19. Venkrbec (Dvořáček), 22. Starý (M. Drtina), 32. Žovinec (Venkrbec), 36. Nouza (M. Drtina), 40. Rudovský (Nouza), 51. Divíšek (Nouza), 53. Švarc (Dvořáček) – 33. Fillman (Galamboš, Martin Novák), 56. L. Květoň (Galamboš)

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Groh) – M. Drtina, D. Kolář, Ščotka, Havlík, Žovinec, Mikliš – Starý, Divíšek (A), Nouza (A) – Dvořáček, Venkrbec (C), Rudovský – Nestrašil, Prokeš, Švarc – Fiala, V. Meidl, Švec.

Banes Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – Čáp, Kučný, F. Novák (A), Pýcha, Vráblík, Fillman, Kachyňa – L. Květoň, Pajič, Nedorost (A) – Nejezchleb, Vampola, J. Mikyska – Heřman, Vlček, Jonák – M. Bárta, Galamboš, Martin Novák (C).

Rozhodčí: Dědek, Koziol – Bryška, Novák

09:09 PRO 2 M. Drtina, faul kolenem
16:09 CEB 2 F. Novák, hákování
18:40 PRO 1:0 Venkrbec (Dvořáček)
21:03 PRO 2:0 Starý (M. Drtina)
27:23 PRO 2 M. Drtina, hákování