2:4

konec (1:1)

27.01.2018, 15:00 • Belek, Turecko • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 6.5 4.1 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

AS Trenčín má za sebou prvé prípravné stretnutie v tureckom Beleku. Slovenský tím nestačil aj napriek dobrému výkonu na chorvátsky HNK Hajduk Split v pomere 2:4. Najmä v druhom polčase sa bolo na čo pozerať, Trenčania dvakrát vyrovnávali zásluhou Kleščíka z penalty, na 2:2 zrovnával Mance. Split dával góly najmä po centroch a individuálnych chybách obrany Trenčanov. (16:42:47)

90+1

90

90. Ohandza (HJS)

90

Kamerunčan Ohandza sa po rýchlej kontre dostal k strele, jeho prízemná rana skončila iba na žrdi!

89

Center Ubbinka na prednú tyč odvrátený, predposledná minúta riadnej hrace doby je na konci.

89

Hilary Gong získava roh pre AS, bude z toho kontaktný gól?

88

Ofsajdové postavenie Juranovića, Lawrence prenecháva Chovanovi, ktorý rozohrá jednu z posledných akcií Trenčína.

88

Hajduk aj napriek priebežnému výsledku vysoko napáda Chovana a Juliena, druhý menovaný pod pressingom súpera stratil loptu. Vhadzovanie pre Split.

87

Pridlhý center na Manceho, stretnutie sa blíži ku koncu. Letica sa nemá kam ponáhľať, jeho tím vyhráva o dva góly.

86

Said si loptu nespracoval najmä kvôli defenzívnej výpomoci Sleegersa, ktorý druhý polčas pôsobí na krídle.

85

Chovan už na nič nečaká a rozohráva odkopy z "päťky" nakrátko.

83

83. Said Ahmed Said - 2:4

83

Tím Hajduk Split práve strelil gól! Dobrý center na malé vápno, kde bol nikým nepokrytý SAID AHMED SAID. Presná hlavička, Chovan nemal nárok.

82

Netrvalo to ani dve minúty a je tu ďalší roh pre Hajduk.

81

Desať minút do konca, Trenčín namiesto útočenia musí brániť ataky HNK.

80

Rohový kop Splitu bol zahraný na zadnú tyč, ale Nižić nedokázal v dobrej príležitosti zamieriť presne na bránu.