konec (0:0, 3:0, 0:0)

22.01.2018, 17:00 • Arena 2000 • Vojtěch Görög

Tipsport: 1.71 4.3 4.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (19:22:50)
Je dobojováno! Domácí hokejisté vítězí přesvědčivým výsledkem 3:0 a připisují si tři body do tabulky! Amur dnes skoro nic nepředvedl a Lokomotiv vítězí zcela zaslouženě! Dnešní utkání rozhodla druhá třetina, ve které domácí hokejisté vstřelili všechny tři branky dnešního zápasu.
Střely na branku 27:21

59:26

Amur drží puk ve své třetině a už se nikam nežene.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:37

Arťom Iljenko jel sám na Metsolu, ale střelu mezi betony mu brankář Amuru zlikvidoval!

58:00

Nepřesná rozehrávka domácího týmu končí na zakázaném uvolnění.

57:04

Domácí drží kotouč a nepouští Amur do žádného tlaku. O dnešním vítězi je rozhodnuto.

56:27

Amuru se čas na vyrovnání krátí a Lokomotiv už jen brání svůj náskok.

55:40

Ivan Beljakov se zjevil sám u levé tyčky a měl před sebou prázdnou branku, ale puk mu poskočil a Beljakov minul!

55:16

Až nyní se dostal Amur do útočného pásma a kombinuje.

54:48

Hosté se nemohou dostat do útočné třetiny a Lokomotiv dnes brání oslabení naprosto skvělým způsobem!

54:03

Maxim Kondratěv vystřelil od modré čáry a Sudnicin kryje.

53:46

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikita Čerepanov – 2 min., vysoká hůl).

53:02

Amur má ponechanou výhodu a zkouší to v šesti proti pěti!

52:10

Amur se dostal do útočného pásma a držel domácí pod tlakem, ale k žádné střele se hosté nedostali.

51:00

Hokejisté Lokomotivu kontrolují hru a pomalu si kráčí pro tři body.

50:24

Domácí napadají hráče Amuru hodně hluboko a to hostům dělá velké problémy!

3:0

Branky a nahrávky: 22. Averin (Nakládal, Sudnicin), 32. Iljenko (Kronwall), 40. Kajumov (Averin, Loktionov)

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Konovalov) – Kronwall, Nakládal, Pajgin, Jelesin, Koledov, Čerepanov, Lekomcev – Kozun, Talbot, Kontiola – Kajumov, Averin, Loktionov – Kraskovskij, Alexejev, Apalkov – Romanov, Ivanov, Iljenko – Jurtajkin.

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – J. Kolář, Kondratěv, Jordán, Averin, Chabarov, Aťušov, Karmaškov – O. Li, Byvalcev, Potěchin – T. Zohorna, Rasskazov, Picard – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Gorškov – Klopov, Veličkin, Litovčenko – Beljakov.

Rozhodčí: Viktor Gashilov, Andris Ansons – Alexander Otmakhov, Vasily Semechkov

14:19 CHA 2 Potěchin, krosček
20:00 JAR 2 Kontiola, vysoká hůl
21:07 JAR 1:0 Averin (Nakládal, Sudnicin)
31:09 JAR 2:0 Iljenko (Kronwall)
33:11 JAR 2 příliš mnoho hráčů