21.01.2018, 14:00 • SH Děkanka • 17. kolo • Vojtěch Görög

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (15:45:19)
Nejlepší hráčky utkání
Daniela Kreisingerová (BOH)
Martina Franková (OLO)
Je dobojováno a překvapení je na světě! Olomouc vítězí 1:2 a veze si domů tři body! Bohemka byla lepším týmem, ale Olomouc zabetonovala před brankový prostor a dobrou defenzivou zvládla vyhrát.

59:44

Olomouc je stále u míčku a tohle s Bohemkou nevypadá dobře.

59:22

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:51

Faul v rohu hřiště od Nové, míček pro Olomouc.

58:38

Olomouc drží míček a tahá čas.

58:00

Loudová získala míček a běžela do útoku a nahrála Kadidlové, která minula branku.

57:40

Olomoucké hráčky drží míček a mohou v klidu kombinovat celé dvě minuty.

57:22

Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Lucie Šindelářová – 2 minuty, Bránění ve hře).

57:08

Bohemka v šesti!

56:40

Olomoucké hráčky drží míček a ukrajují cenné vteřinky.

56:32

Oddechový čas pro hosty.

56:00

Střela Mandátové skončila vedle branky.

55:18

Střela Nové šla pod víko, ale Franková opět zasahuje!

54:49

Daniela Kreisingerová musela předvést další dobrý zákrok a v dnešním utkání je jednoznačně nejlepší hráčkou domácího týmu.

54:18

Další pokus Kadidlové, který jen těsně minul branku!

53:34

Loudová našla na středu hřiště Bočanovou, které sjel míček z čepele a její střela nebyla vůbec povedená.

53:00

Jessica Zlámalová se dostala ke střele před velkým brankovištěm a Franková předvedla další skvělý zákrok!

52:28

Střelu Kadidlové zlikvidovala Martina Franková!

52:05

Loudová získala míček za brankou a následný útok domácích byl zastavený faulem.

51:38

Andrea Kadidlová se ke střele nedostala, ale poté získala míček a Bohemka tak zůstává na balónku.

51:11

Alice Pavlíková vystřelila z velkého brankoviště a domácí brankářka zasahuje.

50:54

Olomoucké hráčky si dobře hlídají domácí hráčky a do ničeho je nepouští.

50:28

Daniela Kreisingerová předvedla další skvělý zákrok a drží Bohemku ve hře!

49:46

Rozehrávka Olomouce skončila za mantinelem a Bohemka má míček z poloviny hřiště.

49:10

Daniela Kreisingerová vyběhla z branky a stihla odkopnout míček před dotírající útočnicí.

48:48

Domácí hráčky napadají už za brankou Olomouce a pokoušejí se o vyrovnání.

48:05

Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy si vytvářejí brankové příležitosti.

47:18

Hostující hráčky běžely dva na nikoho a střelu do skoro prázdné branky stihla zlikvidovat helmou Kreisingerová, která udržela naděje domácích na bodový zisk.

46:58

Olomoucké hráčky získaly míček, ale nedostaly se ani za polovinu.

46:37

Nová dobrým zákrokem zastavila rychlý brejk Olomouce.

46:07

Lucie Šindelářová vystřelila z poloviny hřiště a brankářka hostů v poklidu kryje.

45:20

Eliška Reischlová nenašla žádnou spoluhráčku, protože byla její přihrávka zablokována.

44:56

Domácí tým hraje už jen na dvě formace, ale zatím to úspěch nepřineslo.

44:32

Loudová si nahrává s Šindelářovou a obě dvě hráčky se dostaly až za branku.

44:01

Bohemka je u branky Olomouce a kombinuje.

43:31

Rozehrávka Nové skončila za mantinelem a míček má Olomouc.

43:08

Martina Franková předvedla další těžký zákrok a drží svůj tým ve vedení.

42:48

Karla Kalecká dobrým obranným zákrokem zastavila rozvíjející se protiútok Olomouce.

42:27

Lucie Šindelářová se prosmýkla okolo bránící hráčky a z velkého úhlu vystřelila, ale Martina Franková byla pozorná a míček chytila.

41:58

Poláková posílala nahrávku před branku, ale žádnou spoluhráčku nenašla.

41:30

Bohemka získala míček a může založit útočnou akci.

41:04

Olomoucké hráčky se dostaly na útočnou polovinu a drží míček v rohu hřiště.

40:22

Domácí hráčky pokračují v tlaku, který měly ve druhé třetině a Olomouc je zalezlá v obranném boxu.

40:01

Druhá třetina je u konce a do šaten se jde za stavu 1:2 pro Olomouc! Hostující hráčky hrají skvěle do defenzivy a většinu střel domácího týmu blokují. Po střele Mandátové vedla Olomouc už 0:2, ale minutu před koncem druhé třetiny se dokázaly domácí hráčky prosadit a třetí třetina bude hodně zajímavá, protože Bohemka v závěru třetí třetiny jasně přehrála Olomouc a mohla klidně vyrovnat.

40:00

39:45

Domácí hráčky mají tlak, ale vyrovnání to zatím nepřineslo.

38:58

Bohemians právě vstřelili branku!
Máme tu kontaktní branku domácího týmu! Volný úder rozehrála Poláková, který přiťukla míček na ADÉLU BOČANOVOU, která propálila všechny bránící hráčky i brankářku. Asistence: Hana Poláková.

38:56

Bohemka má zajímavou standartku před velkým brankovištěm!

38:38

Nová drží míček a Bohemka za hry střídá.

37:59

Karla Kalecká jen těsně minula branku.

37:40

Domácí hráčky mají velký tlak, ale olomoucké hráčky skvěle blokují jejich střely!

37:17

Nová se vydala na útočný výlet, ale k zakončit nedokázala a s míčkem doběhla až do rohu.

36:42

Bohemka má velký tlak a Martina Franková v brance čaruje!

36:09

Loudová nahodila míček na branku a tam vznikl velký závar, který dokázala hostující obrana ustát a neinkasovat!

35:38

Mandátová předvedla další ránu, kterou zlikvidovala domácí brankářka.

35:10

34:57

Hosté vyhazují.

34:38

Andrea Satýnková vystřelila z levé strany a její pokus byl tečován za branku.

34:14

Minuta přesilové hry je pryč a k jediné střele se dostala Poláková, která trefila bránící hráčku.

33:52

Domácí mají stále míček ve své moci, ale ke střele se zatím nedostali.

33:20

Domácí kombinují okolo bránící čtveřice.

33:10

Vyloučení v týmu FBS Olomouc (Karolína Šablaturová – 2 minuty, Sekání).

33:08

Domácí mají ponechanou výhodu!

32:21

Nová byla přistrčena za brankou a Bohemka má rozehrávku z rohu hřiště.

32:15

Mandátová byla faulována v rohu hřiště a olomoucké hráčky střídají.

31:40

Loudová poslala na zteč Šindelářovou, ale ani její střela nedoletěla k brankářce Olomouce.

31:04

Michaela Neubergerová se vytáčela do střely a byla faulována. Volný úder pro Bohemku.

30:41

Další pokus Mandátové končí vedle branky.

30:05

Petra Hnátová udržela míček před dotírající protihráčkou a zakládá útočnou akci domácích.

29:34

Domácí hráčky mají územní převahu, ale více šancí si vytvářejí olomoucké hráčky.

29:18

Střela Bočanové byla zablokována.

28:34

Do slibné možnosti se probíjela jedna z hostujících hráček a už to vypadalo, že se dostane k zakončení, ale skvělý obranný zákrok předvedla Loudová, která ji čistým způsobem odpálila míček z florbalky.

28:12

Útočný faul domácích dává míček do držení olomouckým hráčkám.

27:49

Petra Mandátová vystřelila ze středu hřiště a jen těsně minula branku domácího celku.

27:27

Bohemka je sice na útočné polovině, ale nemůže se dostat ke střelbě.

27:02

Hostující hráčky šly dvě na nikoho, ale Daniela Kreisingerová podržela svůj tým a chytila tutovku Olomouce!

26:48

Domácí hráčky jsou na útočné polovině a pokoušejí se poprvé překonat pevnou olomouckou obranu.

26:09

Kateřina Peterková vystřelila z levé strany, ale domácí brankářku nepřekonala.

25:24

Alice Pavlíková vystřelila z první velmi nebezpečně a domácí brankářka musela zasahovat nohou.

25:02

Olomoucké hráčky dnes blokují většinu střel Bohemky, která zatím nemůže najít recept na překonání hostující obrany.

24:19

Olomouc právě vstřelila branku!
Hosté jdou do dvoubrankového vedení! PETRA MANDÁTOVÁ vystřelila z velké vzdálenosti a trefila se přesně. Asistence: Barbora Pařízková.

23:48

Loudová poslala skvělou krosovou nahrávku a její spoluhráčka vystřelila z první, ale i tenhle pokus byl ztečovaný mimo tři tyče.

23:32

Eliška Reischlová běžela sama na branku z levé strany a trefila Frankovou do hrudníku.

23:05

Andrea Kadidlová na sebe navázala tři hráčky a poslala nahrávku na spoluhráčku, která trefila bránící hráčku.

22:33

Olomouc svým aktivním napadáním vybojovala míček a bude mít rozehru z rohu hřiště.

22:00

Olomoucké hráčky šly do rychlého brejku, který dokázaly zakončit, ale domácí brankářka předvedla dobrý zákrok!

21:41

Eliška Reischlová vystřelila kousek před velkým brankovištěm a minula branku!

21:06

Loudová svým důrazem vybojovala míček v rohu a odchází střídat. Bohemka má míček a kombinuje.

20:15

Olomoucké hráčky vstupují do druhé třetiny stejně aktivně jako do té první a jsou na polovině domácího celku.

20:01

První třetina mezi Bohemkou a Olomoucí je za námi a hostující hráčky jdou do šaten za jednobrankového náskoku. Olomouc byla na začátku třetiny lepší a vytěžila z toho branku. Domácí hráčky zlepšovaly svou hru a od poloviny třetiny byly aktivnější, ale žádnou tutovku si nevypracovaly. Olomouc spoléhá na rychlé brejky, které jsou velmi nebezpečné.

20:00

19:50

Olomoucké hráčky mají míček a v první třetině se nic dalšího nestane.

19:29

Kadidlová vystřelila z otočky a její pokus byl tečován mimo tři tyče.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:56

Veronika Loudová si u mantinelu poradila s atakem Oháňkové a udržela míček pro domácí tým.

18:28

Loudová získala míček za svou brankou a nyní si nahrává s Šindelářovou.

17:51

Nová drží míček a domácí hráčky střídají.

17:21

Rozehrávka Nové byla zablokovaná a Olomouc má míček.

16:47

Střela Peterkové jen těsně minula levou tyčku domácí branky!

16:18

Barbora Suchánková se dostala ke střele z velkého úhlu a Daniela Kreisingerová vyrazila tenhle pokus helmou.

15:54

Loudová zablokovala pokus olomoucké útočnice a Bohemka získala míček.

15:23

Andrea Satýnková poslala na branku svůj čtvrtá pokus a Martina Franková je zatím bezchybná.

14:55

Poláková byla na malou chvíli osamocená před brankou Olomouce, ale včas se k ní stihla vrátit jedna obránkyně a zablokovala její střelu.

14:28

Kristýna Andrlová trefila bránící hráčku, ale míček vybojovala zpět a Bohemka tak drží Olomouc pod tlakem.

13:56

Domácí hráčky byly dobrým napadáním vyhnané až ke své brance odkud se pokusí založit další útok.

13:14

Bohemka je aktivnější, ale branky jsme se zatím nedočkali.

13:00

Eliška Císařová vystřelila z poloviny hřiště a hostující brankářka zasahuje.

12:20

Poláková dobře napadá a dělá velké problémy v hostující rozehrávce.

11:48

Loudová rozehrála útočnou akci na jejímž konci byla Andrea Satýnková, která se ke střele nedostala.

11:17

Domácí hráčky drží míček a střídají.

10:53

Daniela Kreisingerová předvedla sérii dobrých zákroků proti dorážkám olomouckých hráček.

10:20

Olomoucké hráčky přišly o míček za svou brankou a Bohemka začíná přebírat otěže zápasu.

09:55

Střela Mandátové byla zablokována.

09:36

Míček skončil za mantinelem a Olomouc bude mít rozehrávku.

09:09

Andrea Satýnková střílela od pravého mantinelu, ale její pokus byl přizvednutý nad branku.

08:56

Alice Pavlíková vystřelila z otočky a domácí brankářka zasahuje pravou rukou.

08:37

Tereza Reimerová měla další dobrou střeleckou příležitost, ale tentokrát minula branku!

08:15

Eliška Císařová měla odkrytou branku, ale na míček nedosáhla!

07:51

Barbora Pařízková se zamotala do svých kliček a před svou brankou přišla o míček.

07:34

První formace domácích předvedla slušný tlak a zamotala hráčkám Olomouce hlavy.

07:11

Lucie Šindelářová dostala míček před velké brankoviště, vystřelila a Martina Franková předvedla skvělý zákrok!

06:51

Andrea Satýnková vystřelila ze středu hřiště a její pokus byl zablokován.

06:15

Bohemka získala míček a kombinuje na své polovině.

05:47

Olomouc hraje velmi dobře a domácí hráčky jsou zaskočené.

05:10

Autorem branky je TEREZA REIMEROVÁ, která vystihla domácí rozehrávku a rychlou střelou trefila levou šibenici. Bez asistence.

04:16

Polákové se nahrávka příliš nepovedla a zahnala svou spoluhráčku do rohu hřiště.

03:53

Nová drží míček za brankou a domácí hráčky střídají.

03:27

Olomouc je zatím aktivnější a domácí se k ničemu nedostali.

03:03

Marta Horáčková se vytočila ke střele, ale její pokus byl tečován mimo tři tyče.

02:58

Tereza Reimerová byla sama před brankou, ale míček hodně špatně trefila a domácí brankářka v poklidu zasahuje.

02:09

Domácí hráčky získaly míček a nahrávají si za svou brankou. Olomouc dobře napadá.

01:40

Eliška Reischlová ztratila míček na polovině hřiště, ale hosté se z rychlého brejku neprosadili.

01:14

Hana Poláková získala míček a Šindelářová vystřelila, hostující brankářka kryje.

00:57

Tereza Bořutová dlouho držela míček proti dvěma protihráčkám, ale pak si pomohla nedovoleným zákrokem a míček má Bohemka.

00:31

Olomoucké hráčky drží míček a jsou na polovině domácích.

00:01

FbŠ Bohemians: Kreisingerová (Omelková) – Šindelářová, Nguyenová, Císařová, Nová, Loudová, Andrlová, Hnátová – Cukrová, Reischlová, Kadidlová – Poláková, Neubergerová, Zlámalová – Satýnková, Kalecká, Bočanová.

FBS Olomouc: Franková – Mandátová, Podroužková, Peterková, Pejzlová – Pavlíková, Suchánková, Pařízková – Rozenbergová, Oháňková, Horáčková – Šablaturová, Sklenářová, Bořutová – Reimerová, Cholinská.

FBS Olomouc
Hostující hráčky mají úplně jiné problémy a bojují o samotnou záchranu v nejvyšší soutěži! Olomouci patří jedenácté místo se ziskem deseti bodů po šestnácti utkáních. V posledních zápasech střídá Olomouc výhry s prohrami a v předchozím zápase dokázaly olomoucké hráčky vyhrát nad Jičínem 8:4 a stáhly tak náskok Jičína, který je osmý, na pouhých 5 bodů.

Nejproduktivnější hráčky
Jitka Oháňková 11+7
Lucie Cholinská 10+5
Tereza Reimerová 8+6
FbŠ Bohemians
Domácí hráčky jsou na šesté pozici extraligové tabulky se ziskem dvaceti šesti bodů po šestnácti zápasech! Bohemka má náskok na sedmé Židenice 11 bodů a šesté místo v tabulce bez problémů udrží. Hráčky Bohemians bojují s Panterkami o páté a šesté místo a oba tyto celky mají 26 bodů. Bohemka držela vítěznou sérii tří utkání, kterou v předchozím zápase přerušily hráčky Vítkovic, které na Děkance vyhrály 1:11.

Hana Poláková 26+11
Eliška Reischlová 17+6
Adéla Bočanová 7+16
Veronika Loudová 3+5
Krásné nedělní odpoledne všem florbalovým fanouškům! V dnešním textovém přenosu se společně podíváme na Děkanku, kde se střetne domácí tým FbŠ Bohemians proti FBS Olomouc!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

1:2

Branky a nahrávky: 39. Bočanová (Poláková) – 6. Reimerová, 25. Mandátová (Pařízková)

Rozhodčí: Mik Patrik, Szilvási Petr

05:10 OLO 0:1 Reimerová
24:19 OLO 0:2 Mandátová (Pařízková)
33:10 OLO 2 2MIN Šablaturová, Sekání
38:58 BOH 1:2 Bočanová (Poláková)
57:22 BOH 2 2MIN Šindelářová, Bránění ve hře