po s.n. (3:1) (2:0, 2:4, 1:1 - 0:0)

21.01.2018, 17:00 • SH Děkanka • 21. kolo • Veronika Loudová, Vojtěch Görög

Tipsport: 1.85 5.3 2.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů! (19:35:55)
Nejlepší hráči utkání: Marek Švajný (Otrokovice) a Matyáš Krebner (FbŠ Bohemians).
Máme za sebou dramatický zápas, který musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V prodloužení byli hosté aktivnější, ale Kotouček podržel Bohemians. Domácí pak proměnily všechny 3 nájezdy a nebylo co řešit. Důležité 2 body tak zůstávají v Praze, naopak Otrokovice se trochu překvapivě vrací domů pouze s 1 bodem.

David ŠIMEK - 6:5

V samostatných nájezdech zvítězil tým FbŠ Bohemians.

DAVID ŠIMEK přišel k brance s balónkem na backhandu, před brankou si ho přehodil na forehand a vstřelil gól, jeho nájezd byl nakonec tím rozdílovým!

3. série 3:1

Matyáš Krebner došel k brance a pohotovou přízemní střelou rozhoduje dnešní utkání!

2. série 2:1

Marek Švajný si před Kotoučkem přehodil míček na forehand a překonal domácího brankáře!

2. série 2:0

David Šimek přišel k brance s balónkem na backhandu, před brankou si ho přehodil na forehand a vstřelil gól.

1. série 1:0

Michal Nagy zvolil naprosto stejné zakončení jako Čihák,ale Kotouček v pádu vyškrábl balón mimo branku!

Pavel Čihák vymíchal Michaljoviče, který si lehl a domácí hráč ho překonal střelou do středu branky.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:55

Šimek to zkoušel v posledních vteřinách, ale jeho pokus zblokoval protihráč.

64:05

Krebner střelou od půlky trefuje protihráče.

63:05

Bohemka sportovně vrátila míček Otrokovicím a hosté jsou tak znovu ve 4.

62:50

Bohemians konečně u míčku, Šárka zkoušel střelu z otočky, ale neuspěl.

62:24

Před Zapletalem byla pouze prázdná branka, ale hostující útočník netrefuje!

61:30

Karel Ťopek vypálil od mantinelu, Kotouček vyráží.

61:00

Hostě ještě nepůjčili míček domácím a kombinují na půlce Bohemky.

60:20

Hosté vyhráli buly a dostali se k přečíslení 2 na 1, střelu do odkryté klece zlikvidoval Kotouček!

58:12

Střela domácího hráče skončila vedle branky Otrokovic.

57:41

Domácí přebrali po ubráněném oslabení aktivitu a pokoušejí se strhnout vedení na svou stranu!

56:54

56:54 Matyáš KREBNER - 5:5

56:54

Bohemians právě vstřelili branku!
A je vyrovnáno! Šimek nejprve trefil tyčku a k dorážce se dostal MATYÁŠ KREBNER, který vyrovnává na 5:5! Asistence: David Šimek.

56:21

Krebner vypálil velmi nebezpečně a hostující brankář vytáhl další skvělý zákrok!

56:05

Domácí jsou u míčku a kombinují na útočné polovině.

55:40

Jeden z domácích hráčů inkasoval úder do hlavy a chvilku zůstal ležet na zemi.

55:15

54:49

Bohemka je na útočné polovině a drží míček.

54:04

Domácí hrají tohle oslabení hodně zkušeně a Otrokovice skoro nic nevymysleli.

53:03

Míček skončil za mantinelem a hosté budou rozehrávat ze středu hřiště.

52:38

Domácí i ve čtyrech drží míček a pokoušejí se o vyrovnání.

52:11

Malá domů otrokovických hráčů zastavuje hru.

51:46

Zakončení otrokovického hráče bylo přizvednuto zezulkou nad branku.

51:15

Otrokovice drží míček a zbytečně nestřílejí. V tuhle chvíli jim takový styl hry stačí.

50:30

Hosté mají pětiminutovou přesilovou hru a mohou tak v klidu nasbírat spoustu času.

50:15

Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Daniel Cabejšek – 5 minut, Sekání).

50:00

třetí třetina se přehoupla do své druhé poloviny a Bohemka je stále na polovině Otrokovic.

49:31

Střela Sovjáka skončila vedle branky.

48:53

Domácí jsou na polovině Otrokovic, ale k zakončení se jen horko těžko dostávají. Hosté brání svůj náskok a spoléhají na rychlé brejky.

47:50

Domácí hráči se snaží o vyrovnání, ale Otrokovice hrají velmi dobře.

45:51

Dnešní utkání sleduje 153 diváků.

45:26

Velkou šanci domácích zastavil hostující brankář!

44:10

Hosté jsou aktivnějším celkem a Bohemka má velké problémy. Navíc ztratila nadějné vedení 2:0 po první třetině.

43:27

Jeden z otrokovických hráčů zůstává ležet na zemi a hra se pro jistotu přerušuje.

42:23

42:23 Lukáš PETŘÍK - 4:5

42:23

Otrokovice právě vstřelily branku!
Tak tohle domácí nezvládli a Otrokovice otáčí průběh zápasu! Zapletal poslal nahrávku na vzdálenější tyč a LUKÁŠ PETŘÍK mířil přesně. Asistence: Marek Zapletal.

42:12

Hosté se pokoušeli protlačit ke střele, ale domácí dobře brání a Otrokovice k ničemu nepustili.

41:21

Hra se přelévá ze strany na stranu a ani jeden z celků nemá převahu.

40:31

Hosté drží míček a kombinují na své polovině.

40:01

První vhazování ve třetí třetině vyhráli hosté.

40:01

Druhá třetina je u konce a nabídla 6 branek. Otrokovice zlepšili svou hru a dokázali vyrovnat! Do třetí třetiny se tak půjde za stavu 4:4.

40:00

39:55

Ale domácí získali míček a Šárka se dostal ke dvěma střelám, které ohrozili hostující branku.

39:34

Otrokovice mají míček pod svou kontrolou a chtějí v poklidu dohrát druhou třetinu.

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:46

38:46 Lukáš PEŠAT - 4:4

38:46

Autorem branky je LUKÁŠ PEŠAT. Asistence: Marek Švajný.

38:42

Hosté získali míček a kombinují s ním u své branky.

38:15

Dnešní zápas je velmi vyhrocený a plný osobních soubojů.

37:28

Domácí získali míček a trpělivě kombinují.

37:16

Pešatův pokus pokryl domácí brankář.

35:54

Domácí jsou na útočné polovině a kombinují.

35:37

Lukáš Pešat vybojoval míček za brankou Bohemky a Otrokovice mohou kombinovat.

34:16

34:16 Tomáš SOVJÁK - 4:3

34:16

TOMÁŠ SOVJÁK se dostal do samostatného úniku z pravé strany a vystřelil mezi ruku a nohu brankáře. Asistence: Marek Švajný.

33:39

Útočný faul hostů v rohu hřiště a domácí tak mají míček pod svou kontrolou.

33:13

Patrik Šebek dostal tvrdý úder od protihráče a vybojoval míček pro Bohemku.

32:26

32:26 Adam RŮŽEK - 4:2

32:26

Autorem branky je ADAM RŮŽEK. Asistence: Kryštof Krbec.

32:05

Krásná kombinace hostů vyústila ve střelu Tomáše Sovjáka, který jen těsně minul branku.

31:47

David Šimek trefil brankáře Otrokovic do hrudníku.

31:12

Domácí jsou na útočné polovině a kombinují okolo bránící čtveřice.

30:08

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Matěj Kostka – 2 minuty, Hra na zemi).

30:08

30:08

30:08

Šárku vychytal hostující brankář a domácí budou mít přesilovou hru.

29:31

Využitá přesilová hra! MAREK ŠVAJNÝ vystřelil ze středu hřiště a propálil domácího brankáře. Asistence: Marek Zapletal.

29:04

Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Adam Růžek – 2 minuty, Hrubost).

28:05

27:46

Vojtěch Zezulka vystřelil z poloviny hřiště a minul branku o malinký kousek.

27:00

Domácí kombinují okolo bránící čtveřice, ale ke střele se zatím nedostali.

26:05

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Matěj Kostka – 2 minuty, Sekání).

25:49

25:49 Marek ŠVAJNÝ - 3:1

25:49

Autorem branky je MAREK ŠVAJNÝ. Asistence: Lukáš Pešat.

25:33

Lukáš Miščík střelou z první trefil boční síťku!

24:48

Hosté jsou u míčku a kombinují na polovině Bohemky.

24:19

Michal Kotouček vytáhl skvělý zákrok proti střele z velkého brankoviště!

23:15

Šimek vystřelil z první ze středu hřiště a Radovan Michaljovič předvedl dobrý zákrok!

22:25

Šimek nezpracoval míček na středu hřiště a u míčku jsou hosté.

21:44

Otrokovice se snaží vstřelit kontaktní branku, ale domácí hrají velmi dobře a zatím ovládají tenhle zápas.

20:31

20:31 Matyáš KREBNER - 3:0

20:31

Autorem branky je MATYÁŠ KREBNER, který proběhl celé hřiště a bekhendovou kličkou zakončil přesně. Bez asistence.

20:01

První třetina dnešního utkání je za námi a domácí hráči ji ovládli jak herně tak výsledkově a po první třetině vedou zaslouženě 2:0.

20:00

19:40

Bohemians drží míček a chtějí v poklidu dohrát první třetinu.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:13

David Šimek tečoval před brankou a míček skončil těsně vedle.

17:32

Střela domácího útočníka minula branku.

17:18

Otrokovice se pomalu osmělují a vyrovnávají hru.

16:21

Pešatova střela z otočky letěla nad břevno.

15:32

Otrokovice šli do rychlého útoku, ale do zakončení se nedostali.

14:58

Bohemians drží míček na své polovině a kombinují.

13:55

Domácí hráči jsou jasně lepší a Otrokovice po aktivním úvodu utkání zaostávají.

12:51

František Vykopal střelou z první minul branku!

12:14

Jakub Šárka vystřelil a trefil prvního bránícího hráče.

11:32

Tvrdý souboj u mantinelu dopadl lépe pro otrokovického hráče a hosté budou mít rozehrávku ze středu hřiště.

10:43

Otrokovice jsou u míčku a kombinují na své polovině.

09:53

09:53 David ŠIMEK - 2:0

09:53

DAVID ŠIMEK dostal krosovou nahrávku a nekompromisně zakončil. Asistence: Jan Dobisík.

09:46

Pavel Čihák vystřelil ze středu hřiště a trefil hostujícího brankáře.

09:21

Bohemka je aktivnější a tlačí otrokovické hráče na jejich polovině.

08:57

08:57 Matyáš KREBNER - 1:0

08:57

MATYÁŠ KREBNER byl úplně osamocený u levého mantinelu a vystřelil přesně na zadní tyčku. Asistence: Vojtěch Zezulka.

08:07

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Lukáš Pešat – 2 minuty, Hrubost).

07:30

Sledujeme velmi vyrovnané utkání a oba týmy si vytvářejí šance.

06:40

Marek Švajný přestřelil branku domácího týmu.

06:22

Bohemka drží míček na polovině soupeře a kombinuje.

05:44

Lukáš Pešat z dobré pozice minul branku!

04:59

Velká šance Zezulky, který z před brankového prostoru trefil brankáře!

04:06

Domácí přebrali aktivitu a dostávají se častěji do zakončení.

03:40

Domácí trefili tyčku!

03:08

Otrokovice jsou aktivnějším týmem a domácí se zatím nemohou dostat do tempa.

02:17

otrokovičtí jsou zpět u míčku a opět kombinují na své polovině.

01:48

Útočný faul domácích zastavuje hru a Otrokovice mají rozehru z rohu hřiště.

01:31

Domácí vybojovali míček a mohou poprvé v utkání založit postupný útok.

01:05

Hosté mají míček pod kontrolou a kombinují na své polovině hřiště.

00:37

Domácí vstřelili branku, ale až po odpískání. Rozhodčí měl tuhle situaci nechat a upískl se.

00:15

Hosté vyhráli vhazování a jsou u míčku.

00:01

FbŠ Bohemians: Kotouček (Kratěk) – Zezulka, Krebner, Cabejšek, Křivanec, Šefčík, Čihák, Krbec – Poláček, Šebek, Dobisík – Šimek, Miščík, Prášek – Mandík, Kindl, Palatínus – Růžek, Šárka.

HU-FA Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný, Kundrata – Sovják, Uhrinovský, Jurčík – Zapletal, Pešat, Kittel – Kvapil, Vykopal, Petřík – Čevela.

Rozhodčí: Dolanský Jiří, Sýkora Vojtěch.
Vzájemné zápasy
HU-FA Panthers Otrokovice 6:4 FbŠ Bohemians
HU-FA Panthers Otrokovice 8:4 FbŠ Bohemians
FbŠ Bohemians 8:9pp HU-FA Panthers Otrokovice
HU-FA Panthers Otrokovice 4:5pp FbŠ Bohemians
HU-FA Panthers Otrokovice
Otrokovice jsou na pátém místě tabulky se ziskem 34 bodů po dvaceti utkáních. V posledním utkání přivítali Otrokovice na domácí půdě Spartu, které podlehli 6:7 po prodloužení. V případě dnešní výhry se mohou Otrokovice více osamostatnit na pátém místě a dotáhnout pražskou Spartu.

Nejproduktivnější hráči
Lukáš Pešat 10+25
Marek Zapletal 26+5
Petr Kittel 17+9
FbŠ Bohemians
Domácí hráči jsou na šestém místě extraligové tabulky se ziskem 33 bodů po dvaceti utkáních. Střed tabulky je hodně našlapaný a čtvrtou Spartu dělí od osmých Střešovic pouze sedm bodů. Bohemka ztrácí na svého dnešního soupeře pouze jeden bod a budeme tak sledovat souboj o páté místo! Domácí hráči vyhráli z posledních čtyř utkání hned 3 a v předchozím zápase porazila Bohemka Ostravu 7:3!

Jakub Šárka 33+12
David Šimek 27+16
Matyáš Krebner 14+13
Krásný nedělní podvečer všem florbalovým fanouškům! Dnešní florbalový den na Děkance nekončí a my se společně podíváme na souboj mezi domácí Bohemkou a hosty z Otrokovic!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

6:5

Branky a nahrávky: 9. Krebner (Zezulka), 10. Šimek (Dobisík), 21. Krebner, 33. Růžek (Krbec), 57. Krebner (Šimek), rozh. náj. Šimek – 26. Švajný (Pešat), 30. Švajný (Zapletal), 35. Sovják (Švajný), 39. Pešat (Švajný), 43. Petřík (Zapletal)