FAT PIPE Florbal Chodov – ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice

7:0

konec (0:0, 4:0, 3:0)

20.01.2018, 18:00 • SH Bystřice n/P. • 17. kolo • Jakub Čermák

To bude ode mě dnes vše. Doufám, že jste si zápas společně semnou užili a někdy příště se budu těšit. Hezký večer a dobou noc! (20:07:05)
Skončil nám zápas 17. kola mezi týmy FAT PIPE Florbal Chodov a Unětická 12 Tatran Střešovice. Nakonec papírový favorit z Jižního Města zvítězil přesvědčivě, ale cestu tímto zápasem neměl z daleka tak jednoduchou, jak může napovídat výsledek. Hostující hráčky svou kůži rozhodně nepřijely dát lacino a podle toho také první třetina vypadala. Hostující hráčky hrály překvapivě vyrovnanou partii a po první třetině držely nadějný stav 0:0. Po první přestávce však Chodov zařadil vyšší rychlost a od té doby bylo na hřišti už jen jedno družstvo. Nejvíce dnes zářila Gabriela Tožičková, která si připsala 3 body za jeden gól a dvě asistence. Opomenout také nesmíme gólmanku Chodova Ranochovou, která převedla zejména v první třetině parádní výkon a zaslouženě si z dnešního utkání odnáší čisté konto.
Nejlepší hráčka Tatran Střešovice: Eliška Drbalová
Nejlepší hráčka Florbal Chodov: Gabriela Tožičková
Střely ve třetí třetině:
Chodov 17
Tatran 3

59:38

Domácí hráčky drží balónek a čekají už jen na závěrečnou sirénu.

59:00

Probíhá poslední minuta zápasu.

58:18

Chodov právě vstřelil branku!

Tak nakonec to přesto skončilo brankou, pro míček do rohu si doběhla Tožíčková a dokázala ho dostat k MARTINĚ ŘEPKOVÉ, která nezaváhala a přidává sedmý gól na konto svého týmu. Asistence: Gabriela Tožíčková

58:09

Chodovské hráčky se teď řítily ve čtyřech na branku soupeře, ale nepřesná přihrávka hatí plány.

57:20

Chodov však nechce nechat nic náhodě a opět kontroluje balónek.

56:28

K trestnému stříleni se postavila Karolína Kellovská a počínala si mazácky. Golmance nedala žádnou šanci a nejspíše už definitivně zajistila domácím plný počet bodů. Bez asistence

56:28

V obrovské šanci se teď ocitla jedna z chodovských hráček, avšak trefila pouze tyč. Ale byla faoulována a uvidíme trestné střílení.

56:01

Hostující hráčky se však nemohou dostat k balónku.
Dnešní utkání sleduje 122 diváků.

54:05

Hostující hráčky se nechtějí smířit s nepříznivým výsledkem a bojují až dokonce.

54:01

Oddechový čas pro hosty.

54:01

Několik menších nepřesností na straně Tatranu vyústilo až v branku. První střelu sice Drbalová lapila. Proti dorážce PETRY BERÁNKOVÉ už byla bezmocná. Asistence: Karolína Suchá

52:52

Komplikace v domácí rozehrávce nakonec vyřešila pozorná Ranochová.

51:12

Chodov kontroluje průběh utkání. Jestli budou chtít hostující hráčky nějaké body budou muset přidat.

7:0

Branky a nahrávky: 24. Urbánková (P. Beránková), 28. Tožičková (Kellovská), 33. Peštová (Tožičková), 34. Jiráková (Nosková), 55. P. Beránková (Suchá), 57. Kellovská (TS), 59. Řepková (Tožičková)

FAT PIPE Florbal Chodov: Ranochová (Provázková) – Jiráková, Tožičková, Kellovská – Suchá, Frantíková, Klímová – Kellovská, Urbánková, Plášková – Řepková, Jůzová, Peštová – P. Beránková, Nosková, Svačinová – Belicová, Krauskopfová.

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Drbalová (Humlová) – Zehrerová, Válková, Brotánková – Reková, Kubelková, Reindlová – Viplerová, Brandová, Matěvosová – Chaloupková, Faťunová, Vlachová – Chaloupková, Kramperová.

Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt