konec (0:4, 2:7, 0:1)

19.01.2018, 19:30 • 21. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 10.5 9.5 1.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:28:36)
Je dobojováno. Hosté dnes potvrdili roli jasného favorita a od samotného úvodu byli lepším týmem. Po první třetině vedli 4:0, poté během dalších deseti minut druhé části přidali pět přesných zásahů a bylo rozhodnuto. Česká Lípa sice taktéž skórovala, ovšem jen spíše zmírnila ten velký debakl. Nejvíce kanadských bodů dnes zaznamenal Marek Vávra, díky třem brankám a stejnému počtu asistencí jich bylo šest.

Hráči utkání:
Marek Vávra – Jaromír Ekl

59:39

Hosté se dostali do přečíslení tři na jednoho. Nakonec však přišel dobrý zákrok od Ponomareva, který zabránil další inkasované brance.

58:19

Závar před hostující brankou, k zakončení se dostal Kněžour, ovšem proti němu zasáhl Barák, který uklidňuje hru.

57:01

Právě se rozběhly závěrečné tři minuty dnešního utkání, domácí mají navrch, vyložené šance ale v jejich prospěch nepřichází.

56:28

Česká Lípa je v samotném závěru lepší a snaží se o třetí zásah. Pastor teď minul, bylo to s tečí, domácí zůstanou u míčku.

55:02

Do rychlého výpadu se dostal Jansa. Před nim ale na poslední chvíli zasáhl Barák, kteří šel hodně ven z branky!

54:04

Ze standardky mohl skórovat Jirsa. Domácí florbalista však nedokázal najít recept na dobře postavenou zeď soupeře.

53:10

Nakonec z toho byl rychlý kontr soupeře, ovšem ani hosté se do zakončení nedostali, o balónek přišli v souboji u mantinelu.

52:34

Lípa se teď v rohu snaží něco vymyslet, rozhodčí odpískal faul, bude z toho volný úder pro domácí florbalisty.

50:59

V posledních minutách se hra hodně kouskuje, před malou chvíli se navíc rozběhla závěrečná desetiminutovka třetí části.
Dnešní utkání sleduje 268 diváků.

50:10

Na zemi teď zůstal ležet Barák. Po chvíli se ale zvedl a vypadá to, že hostující brankář bude moci pokračovat ve hře.

49:44

Dva zajímavé výpady domácích. Míček zpoza branky směřoval do brankoviště, ovšem nikdo z hráčů České Lípy zahrát nedokázal.

48:58

Ponomarev si dobře pohlídal tyčku, poté střelu zastavil hrudí, florbalisté Chodova však zůstávají u balónku a dělají soupeři problémy.

47:33

Na středu zůstal úplně volný Kadlec, který si míček přichystal, poté vypálil. Jeho pokus pouze prosvištěl kolem hostující svatyně!

46:54

Chodov právě vstřelil branku!
TOM ONDRUŠEK využil dobré přihrávky a z levé strany překonal přesouvajícího se brankáře Ponomareva, který si sice na balónek sáhl, ovšem gólu zabránit nedokázal! Asistence: Marek Vávra.

45:16

Nepřesnosti na obou stranách palubovky, o vítězi je již dávno rozhodnuto, přesto teď oba celky poměrně dost chybují.

44:14

Tentokráte v zakončení Mlejnek. I v tomto případě se ale střela až k Barákovi nedostala, obrana hostí je dnes vážně velmi pozorná.

43:55

Rozhodčí píská a přerušuje hru. Toho oba týmy využívají ke střídání, rozehrávat budou florbalisté Chodova.

42:48

Česká Lípa je v posledních minutách více na míčku. Větší příležitosti však alespoň v těchto chvílích nepřicházejí.

42:01

Do zakončení se dostal Ekl. Jeho pokus se ale k Barákovi nedostal, zasáhla totiž pozorná obrana hostujícího celku.

40:45

Velmi aktivní začátek třetí části, jedna útočná akce střídá tu druhou, začalo se skutečně v obrovském tempu!

40:01

Diváci se rozhodně nenudí, druhá dvacetiminutovka je za námi, viděli jsme už třináct branek. Pro příznivce Chodova je to však veselejší, hosté se totiž dokázali v dosavadním průběhu prosadit už jedenáctkrát!

40:00

39:53

Domácí se v samotném závěru dostali do přečíslení, jenže branka z toho nebyla, víc už se nejspíše v druhé třetině nestane.

38:45

Dobře to udělal Ponomarev, který chytil míček, poté volil dlouhou přihrávku přes téměř celé hřiště, domácí zůstanou u balónku.

37:59

Závěr druhé části se blíží, balónek za domácí brankou, nakonec i za mantinelem, rozehrávat bude Česká Lípa, oba týmy vzápětí střídají.

36:41

Zahrozili také domácí, do jejich střel se vložili hostující florbalisté, Barák si tak další zákrok připisovat nemusel.

35:51

35:51 Michal STRACHOTA - 2:11

35:51

Střelecké představení pokračuje, na levé straně dostal spoustu prostoru MICHAL STRACHOTA, který překonal Ponomareva, Chodov se po minutě znovu prosazuje! Asistence: Michal Podhráský.

34:51

34:51 Martin PRAŽAN - 2:10

34:51

Ponomarev šel ven z branky, balónek vyrazil rukou před sebe. Napoprvé MARTIN PRAŽAN promáchl, ve druhém případě už mířil naprosto přesně! Asistence: Marek Vávra.

33:32

Hosté se teď snaží kombinovat a nepůjčit míček svému soupeři. Zatím se jim to daří, florbalisté České Lípy se brání.

32:57

32:57 Jaromír EKL - 2:9

32:57

Česká Lípa právě vstřelila branku!
No vida, vzápětí další gól domácích! JAROMÍR EKL si míček naváděl z levé strany na střed, poté vypálil po levé ruce Baráka, který zasáhnout nedokázal! Asistence: Jakub Jirsa.

32:29

32:29 Tomáš KADLEC - 1:9

32:29

Domácí si připisují první přesný zásah! Barák míček vyrazil nohou před sebe, TOMÁŠ KADLEC se otočil a poté prostřelil hostujího gólmana! Asistence: Jaromír Ekl.

31:24

Po dlouhé době si na míček sáhl také Barák. Ten zklidňuje hru, Chodov střídá.

30:28

Závar před domácí brankou, ani nadvakrát teď hosté skórovat nedokázali, Ponomarev ležel na zemi, přesto si připisuje důležité zákroky!

29:35

Domácí se osvobozují jen za cenu dlouhých vyhození, hosté navíc napadají vysoko, což České Lípě dělá obrovské problémy.

28:47

Desítka doslova visí ve vzduchu, nejsme ještě ani v polovině utkání. Ponomarev musí být ve střechu, Chodov je jasně lepší.

28:04

28:04 Martin KOUTNÝ - 0:9

28:04

Výborně to udělal MARTIN KOUTNÝ. Ten se s balónkem otočil, vzápětí volil překvapivé zakončení na bližší tyčku, Ponomarev si tuto branku za rámeček rozhodně nedá! Asistence: Ondřej Plíhal.

27:18

Chytrou přihrávku zpoza brány dostal Jansa. Ten však poté mířil vysoko, míček končí až za mantinely, rozehrávat budou hosté.

26:42

26:42 Marek VÁVRA - 0:8

26:42

Tohle zavání debaklem, po necelé půlminutě hosté využívají přesilovou hru. Na konci pohledné akce byl zakončující MAREK VÁVRA, který trefil odkrytou branku. Asistence: Tomáš Sýkora.

26:13

Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Tomáš Hudík – 2 minuty, Špatné střídání).

25:36

Střela ze střední vzdálenosti, první úspěšný zákrok si v tuto chvíli připsal brankář Ponomarev, který ihned rozehrává.

24:58

Nic se nezměnilo, chodovští florbalisté stále drží balónek a kombinují. Domácí se pouze brání a jdou hodně hluboko.

24:20

Střídání v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa: ze hřiště odchází Jan Dvořák, přichází Ivan Ponomarev.

24:20

24:20 Marek VÁVRA - 0:7

24:20

Skoro minutu teď byla ponechána výhoda, ze které nakonec přichází další gól! MAREK VÁVRA využil dobré přihrávky a střelou z první našel místo u bližší tyče! Asistence: Michal Podhráský.

23:16

Tlak pokračuje, domácí jsou hodně zalezlí. Další střelecké pokusy teď byly zblokované, Chodov zůstává na balónku.

22:13

22:13 Marek VÁVRA - 0:6

22:13

Vstup do druhé třetiny vychází jednoznačně lépe hostům. MAREK VÁVRA na pravé straně využil dobré přihrávky, poté zamířil do odkryté branky, Chodov si připisuje už šestý gól. Asistence: Ondřej Mikeš.

21:20

Vzápětí to mohla být už šestá branka, Maxa dostal přihrávku, jenže poté zamířil pouze vedle svatyně Dvořáka a hodně se na sebe zlobí!

20:32

20:32 Martin PRAŽAN - 0:5

20:32

MARTIN PRAŽAN teď doslova práskl do balónku, ten skončil až za zády domácího brankáře, hosté hned v úvodu druhé části přidávají další gól. Asistence: Tom Ondrušek.

20:01

Je za námi úvodní dvacetiminutovka. Hostující tým potvrzuje roli favorita, je nebezpečnějším a aktivnějším celkem, na svém kontě má už čtyři přesné zásahy. Barák si zatím moc nezachytal. Uvidíme, co nám přinese druhá část.

20:00

19:28

Rozběhla se poslední minuta první třetiny, Česká Lípa snad už minutu drží balónek, i nadále se hraje daleko od Baráka.

18:39

Domácí v tuto chvíli kombinují na vlastní polovině a hledají skulinku v obraně soupeře, hosté pouze vyčkávají.

17:12

Jirsa je zatím nejnebezpečnějším hráčem České Lípy, v tuto chvíli jeho pokus zablokovala pozorná obrana hostí.

16:49

Dobrou přihrávku dostal Ondrušek, na kterého zívala prázdná branka. Hostující florbalista nakonec nemířil přesně, padající Dvořák zasahovat nemusel!

15:02

Posledních pět minut do konce první dvacetiminutovky. Hosté jsou i nadále lepším týmem, Dvořák musí být na pozoru!

14:20

Jedna z mála domácích akcí, Jansa střílel z poměrně dlouhé vzdálenosti, nakonec pouze minul hostující branku!

13:47

Obrovský závar před domácí brankou! Hosté si teď ani nadvakrát nedokázali připsat pátý zápas, Dvořák předvedl dobré zákroky!

12:58

Střelecký pokus z otočky byl zblokovaný a skončil za mantinelem, chodovští florbalisté budou rozehrávat.

12:12

Česká Lípa se nemůže dostat k žádnému zakončení, Barák dnes zatím příliš práce nemá, zatím se hraje pouze na polovině domácího týmu.

11:37

11:37 Tom ONDRUŠEK - 0:4

11:37

Skvělou práci odvedl Vávra, který si balónek navedl na střed, poté ještě volil přihrávku. TOM ONDRUŠEK vzápětí trefil odkrytou branku! Asistence: Marek Vávra.

10:13

Hosté sice přišli o balónek, rozhodčí však ponechával výhodu a píská faul, oba znovu střídají, hra se teď hodně kouskuje.

09:23

Domácí se po obdržené brance dostali dopředu, jenže u míčku znovu nebyli dlouho, musí se zase vracet zpět.

08:44

Velmi nepřehledná situace, hosté se znovu dostali do přečíslení a míček díky nahození putoval před branku. Tam byl nejspíše tečován, autorem branky nakonec ONDŘEJ PLÍHAL. Asistence: Martin Koutný.

07:50

07:50 Michal STRACHOTA - 0:2

07:50

Hosté přidávají další přesný zásah. MICHAL STRACHOTA dostal dobrou přihrávku a poté z pravé strany zamířil přesně, Dvořák bez šance! Asistence: Michal Kotlas.

06:17

Tlak hostů pokračuje. Několik přihrávek teď směřovalo před Dvořáka, ovšem domácí gólman v tuto chvíli nemusel zasahovat.

05:22

Nepřesná rozehrávka hostů, balónek končí až za mantinelem, oba celky v tuto chvíli střídají, na palubovku míří čerstvé síly.

04:37

Vůbec poprvé se nyní dostali do kombinace také florbalisté České Lípy, vzápětí však přišel faul na hostujícího brankáře.

03:52

Hosté se dostali do přečíslení tři na jednoho! Strachota to vzal na sebe, udělal kličku na střed a vypálil. Domácí brankář dobře zakročil!

03:01

V tuto chvíli se domácí osvobodili jen za cenu dlouhého odpalu balónku, chodovští hráči už rozvíjí další útočnou akci

02:12

Zatím se hraje v podstatě před domácí brankou, Chodov svému soupeře nepůjčuje balónek a Česká Lípa se brání.

01:27

Velmi brzy přichází také změna ve skóre! Na levé straně zůstal úplně volný DANIEL MAXA, který následně střelou na vzdálenější tyč poslal hosty do vedení! Asistence: Michal Strachota.

00:24

Hostující florbalisté podle očekávání začali aktivněji a od samotného úvodu jsou lepším týmem a drží míček.

00:01

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Ponomarev (Dvořák) – Vnuk, Dzierža, Kadlec, Slaný – Mlejnek, Böhme, Hřebřina – Karel, Matějíček, Jansa – Pastor, Kněžour, Jirsa – Hudík, Ekl.

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Kašovský, Fiala, Sýkora, Kotlas, Bouša, Podhráský – Maxa, Žák, Mikeš – Vávra, Ondrušek, Řezáč – Koutný, Matejčík, Strachota – Plíhal.

Rozhodčí: Čížek, Laštovička.
Hosté do utkání půjdou v roli velkého favorita. Úvodní vzájemné utkání v této sezóně skončilo vítězstvím Chodova 10:3. Jak zápas dopadne nyní? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Na druhé straně FAT PIPE Florbal Chodov. Když už jsem zmiňoval domácí, tak po prvním a třetím týmu tabulky teď narazí na ten druhý. Chodov má 52 bodů, ovšem o zápas méně, v případě vítězství se může dostat do čela tabulky. Venku hrál Chodov desetkrát, celkově posbíral pětadvacet bodů. Hosté mají ohromnou formu, z posledních deseti utkání v české lize ani jednou nezaváhali!
FBC 4CLEAN Česká Lípa je tuto chvíli s osmnácti body na jedenácté pozici. Domácí florbalisté dostávají spoustu branek, mají druhou nejhorší defenzivu v celé soutěži. Na své palubovce hrála Česká Lípa devětkrát, dokázala nasbírat devět bodů, tedy přesně polovinu. Los jim v posledních zápasech nepřál, narazili totiž na Vítkovice a Mladou Boleslav, podle očekávání z obou soubojů odešli bez bodu.
Florbalová Tipsport Superliga pokračuje jednadvacátým kolem, na programu je řada zápasů. Už v pátek nás mimo jiné čeká souboj, ve kterém FBC 4CLEAN Česká Lípa na domácí palubovce přivítá FAT PIPE Florbal Chodov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

2:12

Branky a nahrávky: 33. Kadlec (Ekl), 33. Ekl (Jirsa) – 2. Maxa (Strachota), 8. Strachota (Kotlas), 9. Plíhal (Koutný), 12. Ondrušek (Vávra), 21. Pražan (Ondrušek), 23. Vávra (Mikeš), 25. Vávra (Podhráský), 27. Vávra (Sýkora), 29. Koutný (Plíhal), 35. Pražan (Vávra), 36. Strachota (Podhráský), 47. Ondrušek (Vávra)

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (25. Ponomarev) – Vnuk, Dzierža, Kadlec, Slaný – Mlejnek, Böhme, Hřebřina – Karel, Matějíček, Jansa – Pastor, Kněžour, Jirsa – Hudík, Ekl.

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Kašovský, Fiala, Sýkora, Kotlas, Bouša, Podhráský – Maxa, Žák, Mikeš – Vávra, Ondrušek, Řezáč – Koutný, Matejčík, Strachota – Plíhal, Eremiáš.

Rozhodčí: Čížek, Laštovička