Statistiky:
Pořadí
1. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (RUS) 221,60
2. Xenia Stolbovová, Fedor Klimov (RUS) 211,01
3. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (RUS) 210,18
4. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA) 210,17
5. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA) 204,20
6. Nicole Della Monicaová, Matteo Guarise (ITA) 192,38
7. Miriam Zieglerová, Severin Kiefer (AUT) 181,75
8. Annika Hockeová, Ruben Blommaert (GER) 170,21
9. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR) 163,55
10. Lola Esbratová, Andrej Novoselov (FRA) 160,47
11. Laura Barquerová, Aritz Maestu (ESP) 152,08
12. Lana Petranovičová, Antonio Souza-Kordeiru (CRO) 134,97
13. Julija Čtčetininová, Michajl Akulov (SUI) 130,09
14. Sofija Karagodinová, Semjon Stěpanov (AZE) 117,95
Startovní listina
1. Sofija Karagodinová, Semjon Stěpanov (AZE)
2. Lana Petranovičová, Antonio Souza-Kordeiru (CRO)
3. Julija Čtčetininová, Michajl Akulov (SUI)
4. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR)
5. Laura Barquerová, Aritz Maestu (ESP)
6. Annika Hockeová, Ruben Blommaert (GER)
7. Miriam Zieglerová, Severin Kiefer (AUT)
8. Lola Esbratová, Andrej Novoselov (FRA)
9. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (RUS)
10. Nicole Della Monicaová, Matteo Guarise (ITA)
11. Xenia Stolbovová, Fedor Klimov (RUS)
12. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA)
13. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (RUS)
14. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA)
Pořadí po krátkém programu
1. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA) 75,52
2. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (RUS) 72,95
3. Xenia Stolbovová, Fedor Klimov (RUS) 72,05
4. Valentina Marcheiová, Ondrej Hotarek (ITA) 71,89
5. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (RUS) 70,37
6. Nicole Della Monicová, Matteo Guarise (ITA) 64,53
7. Miriam Zieglerová, Severin Kiefer (AUT) 63,94
8. Lola Esbratová, Andrej Novoselov (FRA) 57,48
9. Annika Hockeová, Ruben Blommaert (GER) 57,05
10. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR) 52,32
11. Laura Barquero, Aritz Maestu (ESP) 51,46
12. Julia ČtČetininová, Michajl Akulov (SUI) 46,57
13. Lana Petranovičová, Antonio Souza-Kordeiru (CRO) 45,72
14. Sofija Karagodinová, Semjon Stěpanov (AZE) 41,58
1. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (RUS) 221,60
2. Xenia Stolbovová, Fedor Klimov (RUS) 211,01
3. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (RUS) 210,18
4. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA) 210,17
5. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA) 204,20
6. Nicole Della Monicaová, Matteo Guarise (ITA) 192,38
7. Miriam Zieglerová, Severin Kiefer (AUT) 181,75
8. Annika Hockeová, Ruben Blommaert (GER) 170,21
9. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR) 163,55
10. Lola Esbratová, Andrej Novoselov (FRA) 160,47
11. Laura Barquerová, Aritz Maestu (ESP) 152,08
12. Lana Petranovičová, Antonio Souza-Kordeiru (CRO) 134,97
13. Julija Čtčetininová, Michajl Akulov (SUI) 130,09
14. Sofija Karagodinová, Semjon Stěpanov (AZE) 117,95
Pro Rusko byly sportovní dvojice ohromně úspěšné. Xenia Stolbovová s Fedorem Klimovem vybojovali stříbrné medaile a bronz získali o pouhou jednu jedinou setinku Natalia Zabijaková a Alexander Enbert.
14
14
14
14
14
14
14
14
14
14
13
13
13
13
13
13
13
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11. Xenia Stolbovová, Fedor Klimov (RUS)
12. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA)
13. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (RUS)
14. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA)
1. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (RUS) 221,60
2. Nicole Della Monicaová, Matteo Guarise (ITA) 192,38
3. Miriam Zieglerová, Severin Kiefer (AUT) 181,75
4. Annika Hockeová, Ruben Blommaert (GER) 170,21
5. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR) 163,55
6. Lola Esbratová, Andrej Novoselov (FRA) 160,47
7. Laura Barquerová, Aritz Maestu (ESP) 152,08
8. Lana Petranovičová, Antonio Souza-Kordeiru (CRO) 134,97
9. Julija Čtčetininová, Michajl Akulov (SUI) 130,09
10. Sofija Karagodinová, Semjon Stěpanov (AZE) 117,95
10
10
10
10
10
10
10
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
8
8
8
8
8
8
7
7
7
7
7
7
7
7. Miriam Zieglerová, Severin Kiefer (AUT)
8. Lola Esbratová, Andrej Novoselov (FRA)
9. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (RUS)
10. Nicole Della Monicaová, Matteo Guarise (ITA)
1. Annika Hockeová, Ruben Blommaert (GER) 170,21
2. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR) 163,55
3. Laura Barquerová, Aritz Maestu (ESP) 152,08
4. Lana Petranovičová, Antonio Souza-Kordeiru (CRO) 134,97
5. Julija Čtčetininová, Michajl Akulov (SUI) 130,09
6. Sofija Karagodinová, Semjon Stěpanov (AZE) 117,95
6
6
6
6
6
6
6
6
6
5
5
5
5
5
5
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR)
5. Laura Barquerová, Aritz Maestu (ESP)
6. Annika Hockeová, Ruben Blommaert (GER)
1. Lana Petranovičová, Antonio Souza-Kordeiru (CRO) 134,97
2. Julija Čtčetininová, Michajl Akulov (SUI) 130,09
3. Sofija Karagodinová, Semjon Stěpanov (AZE) 117,95
3
3
3
3
3
3
3
3
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1. Sofija Karagodinová, Semjon Stěpanov (AZE)
2. Lana Petranovičová, Antonio Souza-Kordeiru (CRO)
3. Julija Čtčetininová, Michajl Akulov (SUI)
1. Sofija Karagodinová, Semjon Stěpanov (AZE)
2. Lana Petranovičová, Antonio Souza-Kordeiru (CRO)
3. Julija Čtčetininová, Michajl Akulov (SUI)
4. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR)
5. Laura Barquerová, Aritz Maestu (ESP)
6. Annika Hockeová, Ruben Blommaert (GER)
7. Miriam Zieglerová, Severin Kiefer (AUT)
8. Lola Esbratová, Andrej Novoselov (FRA)
9. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (RUS)
10. Nicole Della Monicaová, Matteo Guarise (ITA)
11. Xenia Stolbovová, Fedor Klimov (RUS)
12. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA)
13. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (RUS)
14. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA)
1. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA) 75,52
2. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (RUS) 72,95
3. Xenia Stolbovová, Fedor Klimov (RUS) 72,05
4. Valentina Marcheiová, Ondrej Hotarek (ITA) 71,89
5. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (RUS) 70,37
6. Nicole Della Monicová, Matteo Guarise (ITA) 64,53
7. Miriam Zieglerová, Severin Kiefer (AUT) 63,94
8. Lola Esbratová, Andrej Novoselov (FRA) 57,48
9. Annika Hockeová, Ruben Blommaert (GER) 57,05
10. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR) 52,32
11. Laura Barquero, Aritz Maestu (ESP) 51,46
12. Julia ČtČetininová, Michajl Akulov (SUI) 46,57
13. Lana Petranovičová, Antonio Souza-Kordeiru (CRO) 45,72
14. Sofija Karagodinová, Semjon Stěpanov (AZE) 41,58
Volnou jízdou sportovních dvojic je myšlen dobře vyvážený program choreograficky zkomponovaný na vybranou hudbu a prováděný po určitou dobu. Délka volné jízdy je určena na čtyři a půl minuty, včetně rozmezí plus nebo minus deset sekund. Hudební doprovod pro krátký program i volnou jízdu může být vybírán z nejrůznějších žánrů.
Programy sportovních dvojic by měly obsahovat kromě prvků sólového bruslení i typické párové prvky jako odhazované a twistované skoky, zvedané figury, společné piruety či spirály spojené navzájem nejrůznějšími kroky, prvky a pohyby.