18.01.2018, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 2.39 3.78 2.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ondřej Kaše (ANA) 1+1, 3 střely, čas na ledě 14:42
Dominik Simon (PIT) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:58 (07:01:59)
1. Cam Fowler (ANA) 0+2
2. Ondřej Kaše (ANA) 1+1
3. Phil Kessel (PIT) 1+1
Domácí celek vyhrává tento zápas 5:3, o svém triumfu rozhodl ve druhé třetině, kterou vyhrál 4:0. Hostující celek se v závěru pokoušel o vyrovnání, ale inkasoval gól do prázdné branky, který stanovil konečný výsledek.

59:59

59:59 Hampus LINDHOLM - 5:3

59:59

Anaheim právě vstřelil branku!
Domácí celek tento zápas vyhraje 5:3, do prázdné branky se prosazuje střelou z velké dálky HAMPUS LINDHOLM. Bez asistence.

59:23

Phil Kessel neprostřelil domácího brankáře, skvěle zasáhl John Gibson.

59:15

Hosté musí rozehrávat od své branky, mnoho času už nemají.

59:00

Poslední minuta hry, Patric Hörnqvist z dobré pozice minu branku.

58:43

Buly před brankou domácích. Hosté si berou oddechový čas.

58:30

Domácí brankář vychytal soupeře v dobré pozici, následně se domácí dvakrát pokusili dostat puk do prázdní branky.

58:06

Tristan Jarry je na střídačce, hosté hrají bez brankáře.

58:00

120 vteřin mají hostující hokejisté na vyrovnání.

57:49

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:26

Tristan Jarry kryje nahození na svou branku, vhazovat se bude před jeho klecí. Domácí mají výhodu buly v útoku.

57:10

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

57:01

Carl Hagelin zakončoval z dobré pozice na kruhu, jeho projektil zastavil brankář.

56:44

Hampus Lindholm zakončoval od modré čáry, jeho projektil končí mimo branku.

55:30

Jakob Silfverberg minul branku soupeře z dobré střelecké pozice.

55:08

Vhazovat se bude před brankou domcích.

55:06

John Gibson kryje kotouč po střele soupeře, zakončoval Carl Hagelin.

55:01

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí celek stále vede o jednu branku. Mnoho šancí nyní nevidíme.

54:06

54:06 Jake GUENTZEL - 4:3

54:06

Pittsburgh právě vstřelil branku!
A je zaděláno na drama, protože hostující celek snižuje na rozdíl jediné branky. V přesilovce se rychlou střelou zápěstím prosazuje z kruhu JAKE GUENTZEL. Asistence: Phil Kessel a Sidney Crosby.

53:32

Antoine Vermette tečoval kotouč před brankou, hostující brankář si dokázal poradit.

53:18

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kevin Bieksa – 2 min., hrubost + 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Jevgenij Malkin – 2 min., hrubost).

52:52

Domácí špatně rozehráli, píská se zakázané uvolnění.

52:41

John Gibson kryje střelecký pokus soupeře, vypálil Olli Määttä.

52:11

John Gibson zasahovat nemusel, střela soupeře byla zablokovaná.

51:40

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme rychlý hokej, dvoubrankový náskok si domácí hokejisté hlídají.

51:00

Po delší době registrujeme střelecký pokus. Zakončoval Kris Letang. Jeho rána ale byla zablokovaná.

50:04

Komerční přestávka.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí hokejisté stále vedou o dva góly.

49:19

Do dobré střelecké pozice se nyní propracoval Riley Sheahan, ale jeho ránu kryje domácí brankář.

48:35

48:35 Phil KESSEL - 4:2

48:35

Krátce před polovinou třetí třetiny hostující celek proměnil přesilovou hru, díky čemuž je sníženo. Střelou příklepem se prosazuje PHIL KESSEL. Asistence: Sidney Crosby a Justin Schultz.

48:22

Přesilovku hrají hosté, nyní pálil Patric Hörnqvist.

48:09

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Corey Perry – 2 min., nedovolené bránění).

48:01

Ryan Getzlaf se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho projektil ale končí mimo branku. Gólman hostů zasahovat nemusel.

47:14

Tristan Jarry výborně zasáhl proti teči, kterou před brankou předvedl domácí Nick Ritchie.

46:52

Pátou domácí branku mohl přidat Ondřej Kaše. Podobně jako jeho kolega před malou chvílí i on trefil brankovou konstrukci.

46:16

Po zakázaném uvolnění Ducks se bude vhazovat před jejich brankou.

45:41

Patric Hörnqvist od modré čáry minul branku, jeho projektil končí mimo.

45:20

Staňte se fanoušky NHL.cz!

45:20

Rickard Rakell výborně vypálil, jeho projektil zablokoval obránce Brian Dumoulin.

44:44

Šanci si nyní vypracovali domácí hokejisté, ale prosadit se nedokázali. Blízko úspěchu byl Adam Henrique, jehož ránu zastavila branková konstrukce.

43:57

Z bezprostřední blízkosti nyní vypálil Dominik Simon, ale jeho rána se mezi tři tyče nevešla.

43:07

John Gibson kryje střelecký pokus, který vyslal Sidney Crosby. Ten dnes na svůj střelecký úspěch čeká.

42:20

Střel na branku je k vidění velmi málo, gólmani mnoho práce nemají.

41:40

Domácí fanoušci zatím mohou být jednoznačně spokojenější než jejich protivníci.

41:30

Hostující celek se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

40:50

Mnoho šancí v úvodu třetí třetiny k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

40:18

Hampus Lindholm dobře vypálil, jeho projektil kryje hostující brankář. Tristan Jarry si dokázal poradit.

40:01

Končí druhá třetina, kterou domácí celek vyhrál 4:0, díky čemuž vede po čtyřiceti minutách 4:1. Anaheim míří za výhrou. 28:21, střelecky je aktivnější domácí celek.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:30

V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, kterou domácí hokejisté ovládli.

39:17

Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Kris Letang – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Rickard Rakell – 2 min., hákování).

39:15

Mnoho šancí momentálně k vidění není.

39:01

John Gibson si poradil s nahozením, které vyslal Carl Hagelin.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry v této třetině.

38:28

38:28 Ondřej KAŠE - 4:1

38:28

V samotném závěru třetiny navyšuje domácí celek své vedení. Bekhendovou stranou hole poslal kotouč za záda brankáře ONDŘEJ KAŠE.

37:36

Jakob Silfverberg neuspěl bekhendovou stranou hole.

37:26

Hostující Tristan Jarry kryje kotouč po střele, kterou vyslal Francois Beauchemin z ostrého úhlu.

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:28

John Gibson má na svém kontě další zákrok, tentokrát si poradil se zakončením, které vyslal Jamie Oleksiak.

35:56

Corey Perry výborně vypálil, jeho projektil zablokoval hostující Brian Dumoulin.

35:50

Branka Anaheimu vypadla ze svého postavení, a tak je hra přerušena. Vhazovat se bude před brankou domácích.

35:30

Momentálně není k vidění mnoho střeleckých pokusů. Sledujeme klidnější pasáž hry.

34:51

Chris Wagner se střetl se soupeřem, tím byl Tom Kühnhackl.

34:26

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Dostáváme se do finální fáze třetiny.

34:25

Hra je nyní přerušena, z kruhu vypálil Ryan Getzlaf. Jeho projektil zablokoval Brian Dumoulin.

32:50

Hampus Lindholm zablokoval střelecký pokus, který vyslal Olli Määttä.

31:38

Tristan Jarry kryje pokus, který vyslal Cam Fowler. Následně hosté vyhodili přes všechny čáry, bude se vhazovat v jejich obranném pásmu.

31:28

Jevgenij Malkin zakončoval z dobré střelecké pozice, ale trefil jen brankáře následně Carl Hagelin trefil brankovou konstrukci.

30:20

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině, nyní pálil z kruhu hodně nepřesně Ryan Getzlaf.

30:15

29:45

Pittsburgh se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma, výborně hraje domácí tým.

29:34

29:34 Chris WAGNER - 3:1

29:34

Gól při vlastním oslabení. Hostují celek propadl v útočném pásmu, do zakončení z mezikruží se dostal CHRIS WAGNER, který prostřelil brankáře Pittsburghu. Domácí celek vede o dva góly. Asistence: Jakob Silfverberg a Cam Fowler.

29:07

Až nyní se dostal hostující celek do střelecké pozice a zakončení. Patric Hörnqvist neuspěl.

28:15

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jared Boll – 2 min., sekání). Trest odpyká Ryan Getzlaf.

28:05

John Gibson si poradil se střeleckým pokusem, který vyslal hostující Jamie Oleksiak.

27:17

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Pittsburghu. Následně musel Tristan Jarry zasahovat, protože vypálil od modré čáry Hampus Lindholm.

27:08

Justin Schultz zablokoval střelecký pokus, který vyslal J.T. Brown.

27:00

Sedm minut hry je pryč ze druhé třetiny, domácí hokejisté otočili skóre, a tak vedou.

26:33

Hra je přerušena pro zásah vysokou holí. Komerční přestávka.

25:42

25:42 Adam HENRIQUE - 2:1

25:42

Domácí celek otáčí skóre a dostává se do vedení. Z předbrankévého prostoru se prosazuje po Kašeho pasu ADAM HENRIQUE. Hostující obrana si nedokázala pohlídat soupeře a je z toho malér. Asistence: Ondřej Kaše a Nick Ritchie.

25:40

Ondřej Kaše ani Adam Henrique nedokázali prostřelit brankáře.

24:53

John Gibson si poradil se střelou od modré čáry, zakončoval obránce Olli Määttä.

24:37

Vhazovat se nyní bude před brankou Ducks. Následně musel John Gibson zasahovat, protože vypálil Justin Schultz.

24:17

24:17 Rickard RAKELL - 1:1

24:17

A máme vyrovnáno. Vypálil Francois Beauchemin a jeho pokus před brankou výborně tečoval obranou nepohlídaný RICKARD RAKELL. Asistence: Francois Beauchemin a Cam Fowler.

23:35

Ryan Getzlaf vypálil z dobré pozice, ale jeho pokus kryje hostující brankář. Tristan Jarry má na svém kontě další zákrok.

23:25

22:44

Matt Hunwick se položil do střely, kterou se prezentoval Jakob Silfverberg.

22:35

Z pravého kruhu vypálil Ondřej Kaše, ale jeho rána snadno kryje Tristan Jarry.

22:22

Pittsburgh se brání zodpovědně, dokázali kotouč vyhodit přes všechny čáry.

21:53

Corey Perry vypálil, jeho projektil zablokoval Brian Dumoulin.

21:25

Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Justin Schultz – 2 min., hákování).

21:24

Tristan Jarry musel zasahovat, poradil si s pokusem od modré čáry, který vyslal Brandon Montour.

21:00

Nyní se píská zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Penguins.

20:21

Patric Hörnqvist dobře vypálil, jeho ránu zápěstím kryje brankář Ducks. Vhazovat se bude před jeho brankou.

20:10

Zápas pokračuje druhou třetinou, o jednu branku zatím vedou hosté.

20:01

V první třetině byl střelecky aktivnější domácí celek, ale prosadil gólově se dokázal hostující tým. V předposlední minutě pálil přesně Jevgenij Malkin.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:42

Z horní hranice kruhu pálil J.T. Brown. Jeho rána ale končí mimo branku. Následně se píská postavení mimo hru.

19:10

Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

19:00

Píská se postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

18:26

18:26 Jevgenij MALKIN - 0:1

18:26

Hostující celek se dostává v závěru první třetiny do vedení. Po rychlé akci se prosazuje střelou zápěstím šikovný JEVGENIJ MALKIN. Domácí brankář na kotouč nedosáhl. Asistence: Patric Hörnqvist a Carl Hagelin.

17:56

Znovu zakončoval Dominik Simon, tentokrát jeho projektil končí mimo.

17:30

Dominik Simon nyní vypálil, jeho pokus zablokoval domácí obránce. Dobrá práce domácího beka.

17:00

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

16:29

Chris Wagner se položil do střely, kterou vyslal Jake Guentzel.

15:01

Dostáváme se do finální fáze první třetiny, sledujeme rychlý hokej, který se musí líbit.

14:51

Francois Beauchemin zablokoval střelecký pokus, která vyslal z kruhu Riley Sheahan.

14:48

Vhazovat se bude před brankou Pittsburghu. Domácí celek hraje nyní aktivněji,

14:47

Hra je nyní přerušena, z ostrého úhlu to zkoušel J.T. Brown, ale hostující brankář puk nepropustil za svá záda.

14:15

John Gibson má na svém kontě další zákrok, střelou příklepem neuspěl Daniel Sprong.

13:40

Sledujeme rychlý hokej, mnoho šancí momentálně k vidění není.

12:34

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Penguins

12:20

Tristan Jarry si poradil s ránou od modré čáry, zkoušel to Cam Fowler.

11:29

Chris Wagner ani Josh Manson nedokázali v dobrých pozicích prostřelit brankáře soupeře. Tristan Jarry kryje pokusy soupeře.

11:22

Jevgenij Malkin pálil mimo branku z prostoru mezi kruhy

10:54

Domácí brankář po rychlé akci přerušuje hru, kryje kotouč po střele Phila Kessela.

10:46

Při vlastním oslabení pálil od modré Cam Fowler. Jeho pokus snadno kryje brankář.

10:16

Patric Hörnqvist z předbrankového prostou pálil nad. Jeho projektil byl nepřesný.

10:04

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., krosček).

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině.

09:37

Domácí zkušený Ryan Getzlaf se probojoval ke střele z kruhu, jeho rána končí mimo.

09:20

Kris Letang se probojoval ke střele od modré čáry, jeho ránu vyrazil brankář domácích.

08:32

Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Jevgenij Malkin – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Brandon Montour – 2 min., sekání).

08:31

Olli Määttä střelou příklepem neuspěl.

08:25

Z velmi podobného prostoru pálil Phil Kessel. S jeho ránou si zkušený John Gibson poradil.

08:23

Patric Hörnqvist vypálil z předbrankové pozice, kotouč kryje brankář Ducks.

07:47

07:34

Hostující brankář má na svém kontě další zákrok, nyní si poradil s pokusem Perryho.

06:41

Cam Fowler pálil od modré čáry, jeho projektil snadno zastavil Tristan Jarry. Později zakončoval Rickard Rakell.

05:54

Ryan Getzlaf pálil od modré čáry, jeho projektil kryje hostující brankář. Následně neuspěl stejný hráč z dobré pozice

05:47

Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Phil Kessel – 2 min., sekání).

05:37

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek nechce chybovat.

05:05

Od modré čáry pálil Josh Manson. Střelu domácího obránce kryje Tristan Jarry.

04:38

Tentokrát se do postavení mimo hru dostal domácí tým. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Mnoho šancí tento zápas zatím nenabízí.

03:46

Celý proces se bude opakovat, znovu se Pittsburgh dostal do postavení mimo hru.

03:34

Vhazovat se bude ve středním pásmu, píská se postavení mimo hru.

03:27

Z hodně ostrého úhlu vypálil Jakob Silfverberg, ale jeho pokus kryje brankář Penguins. Následně pálil z lepší pozice Ryan Kesler mimo.

02:35

Od modré čáry pálil obránce Josh Manson, jehož pokus postrádal přesnost.

02:19

Ryan Reaves se propracoval do střelecké pozice, s jeho střelou neměl brankář mnoho práce.

02:08

Špatně to není sehrál hostující celek, je z toho jen zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou hostujícího týmu.

01:50

John Gibson přerušuje hru. Dobře vypálil Conor Sheary, jehož pokus domácí brankář ukryl do výstroje.

01:02

Sidney Crosby to zkoušel z kruhu, jeho pokus ale branku minul. Následně pálil nepřesně od modré čáry Matt Hunwick.

00:25

Nyní se hraje za brankou domácího týmu, kde se střetli dva hokejisté.

00:01

Úvodní buly vyhrává domácí celek, jmenovitě Ryan Getzlaf.

00:01

Za malý moment zápas začne.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Fowler, Bieksa, H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour – Rakell, Getzlaf, Perry – D. Grant, Kesler, Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Wagner, Vermette, J.T. Brown.

Pittsburgh Penguins: Jarry (DeSmith) – Dumoulin, Letang, Määttä, J. Schultz, Hunwick, Oleksiak – Simon, Crosby, Sprong – Hagelin, Malkin, Hörnqvist – Sheary, Guentzel, Kessel – Kühnhackl, Sheahan, Reaves..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Anaheim Ducks odehrál 45 zápasů s bilancí 17-3-9-16 a vybojoval 49 bodů. V tabulce Západní konference je na dvanácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Vancouverem Canucks 5:0 a Los Angeles Kings 4:2. Nestačil na Colorado Avalanche 1:3, Calgary Flames 2:3 a Edmontone Oilers 1:2 v nájezdech.
Pittsburgh Penguins odehrál 46 zápasů s bilancí 15-9-3-19 a vybojoval 51 bodů. V tabulce Východní konference je na osmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s New Yorkem Islanders 4:0, Bostonem Bruins 6:5 v prodloužení, Detroitem Red Wings 4:1 a New Yorkem Rangers 5:2. Nestačil na Carolinu Hurricanes 0:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks – Pittsburgh Penguins.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

5:3

Branky a nahrávky: 25. Rakell (Beauchemin, Fowler), 26. Henrique (O. Kaše, N. Ritchie), 30. Wagner (Silfverberg, Fowler), 39. O. Kaše, 60. H. Lindholm – 19. Malkin (Hörnqvist, Hagelin), 49. Kessel (Crosby, J. Schultz), 55. Guentzel (Kessel, Crosby)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Fowler, Bieksa, H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour – Rakell, Getzlaf, Perry – Boll, Kesler, Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Wagner, Vermette, J.T. Brown.

Rozhodčí: Watson, Hebert – Gibbs, Racicot

Diváci: 17 291

05:47 PIT 2 Kessel, sekání
08:32 PIT 2 Malkin, sekání