3:4
konec (1:2, 0:0, 2:2)
18.01.2018, 18:30 • Arena Riga • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)
Tipsport: 2.68 3.9 2.3 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.68 - 3.9 - 2.3
Dinamo Riga – Amur Chabarovsk
3:4
konec (1:2, 0:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 19. M. Redlihs (Indrašis), 46. M. Redlihs (Salmela), 48. Salmela (McMillan, Kristo) – 10. Vj. Ušenin (Vl. Ušenin, Gorškov), 15. Byvalcev (Aťušov, O. Li), 43. Frolov (Litovčenko), 44. Picard (T. Zohorna)
Karty:
Neproměněná penalta:
Dinamo Riga:
Kalninš (Armalis) – Zile, Galvinš, Ališauskas, Balinskis, Stollery, Salmela, Jerofejevs, Batna – Kristo, Razgals, McMillan – Skvorcovs, Indrašis, Jevpalovs – Darzinš, M. Redlihs, Bičevskis – Meija, Berzinš, E. Kulda.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk:
Metsola (Alikin) – Kondratěv, J. Kolář, Averin, Jordán, Chabarov, Aťušov, Karmaškov – O. Li, Byvalcev, Potěchin – Litovčenko, Rasskazov, T. Zohorna – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin – Frolov, Klopov, Picard – Beljakov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Cyplakov, Sojn – Kučava, Sivov
Diváci: 4330
1. třetina | ||||
07:55 | RIG | 2 | Darzinš, podražení | |
10:00 | CHA | 0:1 | Vj. Ušenin (Vl. Ušenin, Gorškov) | |
11:24 | RIG | 2 | Indrašis, podražení | |
14:51 | CHA | 0:2 | Byvalcev (Aťušov, O. Li) | |
17:33 | CHA | 2 | O. Li, podražení | |
18:56 | RIG | 1:2 | M. Redlihs (Indrašis) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:18 | CHA | 1:3 | Frolov (Litovčenko) | |
43:17 | CHA | 1:4 | Picard (T. Zohorna) | |
45:35 | RIG | 2:4 | M. Redlihs (Salmela) | |
46:29 | CHA | 2 | Gorškov, držení protihráče | |
47:18 | RIG | 2 | Zile, nedovolené bránění | |
47:39 | RIG | 3:4 | Salmela (McMillan, Kristo) | |
Konec |
Omsk – Čeljabinsk 14:00 1:2
Jekatěrinburg – Barys 15:00 2:4
Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 15:00 0:3
Toljatti – Novosibirsk 16:00 0:1
Čerepovec – Jaroslavl • po prodl. 17:30 5:6
Minsk – Kunlun 17:30 1:3
Dynamo Moskva – Spartak Moskva 17:30 4:5
Petrohrad – Vladivostok 17:30 7:2
Riga – Chabarovsk 18:30 3:4
Letňany – Havlíčkův Brod 15:00 5:6
Mountfield HK – Havířov 15:00 1:2
Kladno – Slavia • po prodl. 16:00 5:4
PZ Kladno – Třemošná 16:00 6:3
Liberec – Sparta 16:00 6:1
Mladá Boleslav – Zlín 16:15 2:6
Ústí n/L – K. Vary 17:00 1:2
Pardubice – Žďár n/S 17:00 2:1
Vsetín – Warriors Brno 17:00 3:1
HC Plzeň – Chomutov 17:00 3:1
Kometa Brno – Jihlava 18:00 4:2
Poruba – HK MD Šumperk 18:00 0:11
Č. Budějovice – HC Litvínov 18:00 3:4
Vítkovice – Přerov 18:00 2:4
Michal Jordán (CHA): 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:44
Jan Kolář (CHA): 0+0, 0 střel, čas na ledě 24:15
Tomáš Zohorna (CHA): 0+1, 2 střely, čas na ledě 16:32
59:37
59:04
58:11
57:26
56:45
55:53
55:02
54:05
53:03
52:06
51:15
50:02
49:11
48:28
47:39
47:39 Anssi SALMELA - 3:4