7:2

konec (2:1, 4:0, 1:1)

18.01.2018, 17:30 • Ice Palace, Petrohrad • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.12 10.0 14.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:08:05)

Trestné minuty: 10:26
Utkání je u konce a domácí Petrohrad se raduje z jasné výhry 7:2. Ve třetí třetině se už SKA nikam nehnalo a nechalo hrát i soupeře. A ti dali jednu branku, ve 46. minutě snížil Vadim Pereskokov, když dorazil Mamaševovu střelu. Poslední slovo si ale vzali domácí, ve vlastním oslabení se dostali do přečíslení a Nikolaj Prochorkin svou dnes čtvrtou brankou uzavřel střelecký účet tohoto utkání.

59:57

Tak ještě jedno vyloučení... Koná se na straně Petrohradu, Pavel Dacjuk se provinil vysokou holí.

59:50

Hosté vyhazují přes všechny čáry.

59:20

Petrohrad se snaží o ještě jeden gól, už však své kombinace trochu přehání a je to určitá forma exhibice.

58:43

Vladivostok si v závěru utkání okusí, jaké to je hrát ve třech. Dvě minuty za vysokou hůl obdržel Grigorij Vaščenko.

57:35

Přesilovka nyní pro Petrohrad. Dvouminutový trest za držení dostal Ivan Glazkov.

56:27

56:27 Nikolaj PROCHORKIN - 7:2

56:27

Petrohrad právě vstřelil branku!
Domácí vyhráli buly v obranném pásmu a vydali se do rychlého kontru. Z něj vzniklo přečíslení dva na jednoho, přihrávku dostal NIKOLAJ PROCHORKIN, ten si rozpohyboval gólmana a pak v klidu zakončil do odkryté branky. Pro něj to je dnes už čtvrtý gól! Asistence: Sergej Kalinin, Andrej Zubarev.

56:16

Další vyloučení. V útočném pásmu přehnal forčekink domácí Sergej Plotnikov a dostal dvě minuty za podražení.

55:51

Tichonov si zleva sjel s pukem na střed a z mezikruží vyslal svižnou ránu. Gólman Admiralu ji zvládl vyrazit.

55:30

Oslabení domácí hravě přečkali, už jsou zase v plném počtu.

54:20

I v oslabení se domácí cpou do útoku, v dobré pozici byl Kablukov, Serebrjakova ale neprostřelil.

53:30

Admiral si zahraje přesilovou hru, dvě minuty za sekání odjíždí odsedět Vjačeslav Vojnov.

52:54

Tempo nám nyní trochu pokleslo, na obou stranách je všem zřejmé, že o výsledku je rozhodnuto.

51:40

Serebrjakov i nadále nepouští puk za svá záda, nyní si na něj nepřišel Hersley.

51:20

Platilo to i v té druhé minutě, domácí tým je už v plném počtu.

50:20

Minuta z přesilovky je pryč a Vladivostok gólmana domácích prakticky neohrozil.

49:20

Dvouminutovým trestem za sekání byl potrestán domácí Andrej Zubarev.

49:20

V obranném pásmu domácích se do kontaktu dostali domácí Zubarev a hostující Miščenko. Rozhodčí v tom viděl faul a bude vylučovat.

48:35

A Vladivostok je už v plném počtu.

48:30

Až v závěru se ke kloudnějšímu pokusu dostal Širokov, Serebrjakov však drží své čisté konto.

47:29

Tahle přesilovka je ze strany Petrohradu zatím hodně jalová, střely ne a ne přijít.

46:35

Petrohrad má další přesilovku, dvě minuty za sekání dostal Nazir Gičibekov.

45:53

45:53 Vadim PERESKOKOV - 6:2

45:53

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Hostům se daří korigovat nepříjemný výsledek. Zleva vystřelil Mamašev, těsně minul, puk se pal ale odrazil od mantinelu do centra dění a VADIM PERESKOKOV pak už hravě trefil odkrytou část Šesťorkinovy brány. Asistence: Renat Mamašev, Denis Vicharev.

45:26

Dlouhý pas domácích na levou stranu byl až příliš prudký, vzniklo z toho zakázané uvolnění a hra se stěhuje před Šesťorkina.

44:46

Hosté v jednom z mála útoků, jejich snaha ale skončila na modré čáře, kde se do postavení mimo hru dostal Butuzov.

43:43

Na trestné lavici hostů je opět host, zamířil tam Kirill Voronin s desetiminutovým osobním trestem za nesportovní chování.

42:16

První ostrý zákrok má za sebou i Serebrjakov. Vypálil na něj Koskiranta a trefil jej do masky. Rozhodčí pro jistotu přerušil hru a gólman hostů si mohl v klidu zkontrolovat a upravit výstroj.

41:59

Vysoký oblouček končí v lapačce brankáře Šesťorkina, ten si po docela dlouhé době osahal puk.

41:10

Admiral vyhazuje přes všechny čáry, je z toho zakázané uvolnění.

40:55

A jak se už stalo zvykem, Petrohrad se hned od úvodního buly pustil do útoku a usadil se před gólmanem soupeře.

40:01

Hosté udělali změnu v brankovišti, Igor Bobkov zůstal na střídačce, zachytá si Nikita Serebrjakov.

Trestné minuty: 2:10
Po čtyřiceti minutách hry se dá říci, že je rozhodnuto. Petrohrad se ve druhé třetině trochu rozhlížel, ale ve 25. minutě udeřil, když se dnes poprvé trefil Nikolaj Prochorkin a rozjel tak svou show. Sám pak totiž ve 38. a 39. minutě přidal další dvě trefy a zaznamenal tak čistý hattrick! Pohodu Petrohradu pak ještě potvrdil Ilja Kablukov a do kabin se tak jde za stavu 6:1. Stav je to pro hosty možná trochu krutý, ukazuje se však síla domácích, které čelit dá velkou práci.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:35

Tohle je už debakl. Tichonov objel s pukem branku, přihrál na najíždějícího ILJU KABLUKOVA a ten toto nabití využil k tvrdé ráně, kterou prostřelil Bobkova mezi betony. Asistence: Viktor Tichonov, Jegor Jakovlev.

38:26

38:26 Nikolaj PROCHORKIN - 5:1

38:26

Je tu další gól a v hale se slaví hattrick. Hersley přihrál k brance, kde stál nekrytý NIKOLAJ PROCHORKIN, jeho první střelu z nulového úhlu Bobkov ještě zvládl vyrazit, ale na dorážku už domácí útočník odrazil od jeho zad za brankovou čáru. Asistence: Patrik Hersley, Nikita Gusev.

37:06

37:06 Nikolaj PROCHORKIN - 4:1

37:06

Nyní už to ale klaplo a domácí dali čtvrtý gól. Po kombinaci před brankářem se puk odrazil na hůl NIKOLAJE PROCHORKINA, tomu se střela sice moc nepovedla, ale plachtící motýl zapadl za bezmocného Bobkova. Asistence: Maxim Karpov, Nikita Gusev.

36:58

Smyčka se stahuje, zatím je ale koncovka domácích nepřesná.

36:22

Ten byl ale u toho faulován a Renat Mamašev dostal dvě minuty za hákování. Domácí mají přesilovku pět na tři!

36:04

Bobkov pokračuje ve skvělém výkonu, nyní vychytal Kalinina.

35:17

Moc dlouho jim to ale nevydrželo, neboť hráli v šesti a to rozhodčím neuniklo. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Kirill Voronin.

34:58

Hosté se ubránili, jsou v plném počtu.

34:22

Do levého kruhu pro vhazování si na přihrávku zpoza branky nabruslil Bělov, Bobkov si ovšem poradil i s touto nepříjemnou střelou.

33:20

Kombinaci na několik přihrávek zakončil Vojnov, jeho dělovka skončila mezi chrániči brankáře Bobkova.

32:58

Nyní navíc přichází přesilovka pro SKA, dvě minuty za krosček obdržel Jegor Jakovlev.

32:29

Začíná to být v posledních minutách hokej na jednu branku, na tu hostující.

31:30

Puk chvíli tancoval po chráničích gólmana Bobkova, ten jej ale zvládl udržet před brankovou čárou. Tlak Petrohradu začíná mohutnět.

30:02

Další sólo a další úspěšný zákrok hostujícího gólmana. Nyní si vychutnal Kovalčuka.

29:20

O chvíli později Širokova tvrdě atakoval Mnacjan a domácí útočník se u mantinelu skácel k ledu. Bylo to ale v rámci pravidel a vylučovat se nebude.

29:14

29:14 Širokov na Bobkova nevyzrál

29:14

Do sóla se dostal domácí Širokov, zkusil bekhendový blafák, Bobkov se ale nenechal rozhodit a připsal si úspěšný zákrok.

28:35

Na druhé straně si zachytal i Šesťorkin, pěkný pokus vyslal Manukjan.

28:13

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, zprava pálil domácí Koskiranta.

27:46

Mamašev se pokusil o snížení, dostal přihrávku mezi kruhy, jeho okamžitou střelu ale Šesťorkin zvládl pokrýt.

26:59

Bobkov měl nyní co dělat, aby se stihl přemístit ve svém brankovišti, hráči v modrém víří před jeho brankou.

25:41

SKA opět v útočném pásmu, pokouší se o střely z větší vzdálenosti.

24:23

Chvilku jsme nehráli, na ledě se objevila trhlina a bylo potřeba ji opravit. Už je ale vše v pořádku.

24:23

24:23 Nikolaj PROCHORKIN - 3:1

24:23

Přesilovka je nakonec využitá a Petrohrad zase vede o dvě branky. Kovalčuk vymyslel parádní přihrávku skrz pásmo před brankoviště, kde stál NIKOLAJ PROCHORKIN a ten už pouze zametl puk za Bobkovova záda – 3:1. Asistence: Ilja Kovalčuk, Maxim Karpov.

23:17

A další Vojnovova bomba od modré čáry. Nyní se povedeným zákrokem blýskl gólman Bobkov.

23:07

Tvrdou ránu od modré vyslal Vojnov, puk se pak odrazil ven z pásma.

22:31

Renat Mamašev to ale trochu přehnal s důrazem a fauloval. Už je na trestné lavici za držení.

21:30

Nyní už Admiral, ten po snižující brance ztratil ostych a nebojí se zaútočit.

20:40

Úvod druhé třetiny se nese ve stejném duchu, jako ta první, domácí se ihned usadili v útočném pásmu.

Trestné minuty: 2:2
Je za námi první třetina, do které domácí vstoupili jako velká vod a a už ve druhé minutě dostali příležitost ke skórování. A Patrik Hersley toho využil, když svou pohotovou ranou trefil soupeřovu brusli, od které se odrazil do brány. A když dal Sergej Kalinin po rychlé akci druhý gól, vypadalo to jasně. Jenže v závěru třetiny po rychlém kontru snížil bombou Samvel Mnacjan a dal tak utkání nový náboj.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:37

Tohle už bylo o něco lepší, Gusev se pokusil o překvapivou střelu z úhlu, Bobkov však prostor u tyčky zvládl ucpat.

18:45

Kombinace bez zakončení, to nyní sledujeme ze strany petrohradských hokejistů.

17:55

Vladivostok drží puk ve středním pásmu a snaží se prokombinovat do toho útočného.

16:46

Trochu ztichlo i bouřlivé publikum v Ice Palace a i hráči Petrohradu jsou nyní trochu zaražení.

16:10

16:10 Samvel MNACJAN - 2:1

16:10

Hra se ale rychle přesunula na druhou stranu a po kombinaci na jeden dotek pálil z první SAMVEL MNACJAN a tvrdou ranou propálil Šesťorkina. Ten se sice po puku natahoval, lapačkou to ovšem nezvládl. Asistence: Maxim Kazakov, Vladimir Butuzov.

15:45

A už je to zase domácí tým, kdo je usazen v pásmu.

14:44

Petrohrad se hravě ubránil a hraje v plném počtu.

14:34

Kousek od kruhů se ke střele odhodlal Glazkov, jenže puk zvedl až do ochranné sítě... Tohle se moc nepovedlo.

13:33

Hosté kombinují v útočném pásmu, přišlo i zakončení a Šesťorkin chvíli nevěděl, kde má puk.

12:44

Už se pískalo a dvě minuty za vražení na hrazení dostal domácí Sergej Plotnikov.

12:39

Bude se vylučovat, hosté mají zatím ponechanou výhodu.

12:02

O výpad se po levé straně pokusil Zubarev, hosty byl ale přišpendlen k mantinelu.

11:27

Vedení dává domácím klid, ti se tak mohou soustředit na pečlivou práci v obraně a rychlé výpady vpřed.

10:16

Rána za ránou létá na Bobkova, ten se dnes zajisté nebude nudit.

09:41

Admiral se v útočném pásmu moc neohřál, na druhé straně už u mantinelu kombinuje Karpov.

08:35

08:35 Sergej KALININ - 2:0

08:35

A ta skončila gólem! Petrohrad se do pásma dostal pravou stranou, kde měl pro své útočné rejdy dostatek prostoru a po několika přihrávkách se před Bobkovem zjevil SERGEJ KALININ a prostřelil jej mezi betony. Asistence: Vjačeslav Vojnov, Ilja Kovalčuk.

08:17

Kovalćuk předvedl dobrou práci ve svém obranném pásmu a zakládá další akci.

07:33

I hosté umí zaútočit, po pravé straně vznikl rychlý kontr, Manukjanova střela prolétla těsně kolem branky.

06:46

Vladivostok přečkal první oslabení, Fiščenko už je zpět na ledové ploše.

06:24

Admiral se osvobozuje, puk letí až k Šesťorkinovi.

05:05

Od modré pálil Vojnov, jeho střela z první byla sražena a puk skončil v ochranné síti.

04:46

Hosté se vydali do útoku a dokonce se jim podařilo i vystřelit na Šesťorkina, poté ale přišel útočný faul. Dvě minuty za držení dostal Ivan Fiščenko.

03:45

První útok Petrohradu je natlačen v útočném pásmu, Bobkov si musí hlídat své brankoviště, před ním totiž operuje Kovalčuk.

02:37

SKA je v laufu, najednou tu byl brejk dva na jednoho, který zakončoval Tichonov. Jeho rychlý švih skončil těsně vedle Bobkovovy branky.

01:11

01:11 Patrik HERSLEY - 1:0

01:11

No tak to je hodně rychlý úvod do utkání. Domácí se dostali do pásma a po přihrávce od modré vystřelil PATRIK HERSLEY. Jeho rána by šla mimo, ale trefil hostujícího Glazkova do brusle, od které se puk odrazil do sítě. Asistence: Nikolaj Prochorkin, Nikita Gusev.

00:36

Nahození do pásma zastavil za svou brankou hostující gólman Bobkov, Admiral jde do prvního útoku.

00:01

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Koskinen) – Zubarev, Vojnov, J. Jakovlev, Hersley, Zub, A. Bělov, Rykov – Kovalčuk, Dacjuk, Kalinin – N. Gusev, Prochorkin, S. Plotnikov – Širokov, Kablukov, Karpov – Tichonov, Koskiranta, Ketov.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Zemčonok, Miščenko, Mnacjan, Glazkov, Volčenkov, Vaščenko, Mamašev – Kazakov, J. Jakovlev, V. Butuzov – K. Voronin, Vicharev, A. Alexejev – Fiščenko, Machanovskij, Pereskokov – Kovaljov, Manukjan, Gičibekov.

Rozhodčí: Ansons, Ščenjov – Sadovnikov, Sazonov.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, zápas za pár okamžiků začne.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zápas v hale Ice Palace začne v 17:30, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Admiral Vladivostok

Hostům patří 11. místo ve Východní konferenci se ziskem 58 bodů a už nemají šanci na postup do play-off. Nic už tak není platný mohutný finiš a zlepšená forma, která přináší výhry. Vladivostoku se v posledním utkání podařilo vyhrát na ledě Jaroslavli 3:1, když góly nastříleli Glazkov, Miščenko a Voronin.

SKA Petrohrad

Domácí tým je jasným lídrem celé soutěže. Na čele Západní konference má 129 bodl a jedenáctibodový náskok na druhé CSKA Moskva. Petrohrad dnes pokračuje v sérii domácích utkání a ta je zatím stoprocentní. O síle SKA se po Kunlunu a Jaroslavli přesvědčil i Spartak Moskva, který v Petrohradu prohrál 4:1. O branky vítězů se postarali Kalinin, Širokov, Thoresen a Ketov. Favorit je dnes jasný, jsou do domácí hokejisté.

Čeljabinsk – Petrohrad 2:6
Toljatti – Petrohrad 0:5
Petrohrad – Kunlun 4:2
Petrohrad – Jaroslavl 1:0
Petrohrad – SPartak Moskva 4:1
Dobrý podvečer u KHL. Společně se podíváme na utkání mezi týmy SKA Petrohrad a Admiral Vladivostok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

7:2

Branky a nahrávky: 2. Hersley (Prochorkin, N. Gusev), 9. Kalinin (Vojnov, Kovalčuk), 25. Prochorkin (Kovalčuk, Karpov), 38. Prochorkin (Karpov, N. Gusev), 39. Prochorkin (Hersley, N. Gusev), 40. Kablukov (Tichonov, J. Jakovlev), 57. Prochorkin (Kalinin, Zubarev) – 17. Mnacjan (Kazakov, V. Butuzov), 46. Pereskokov (Mamašev, Vicharev)

Admiral Vladivostok: Bobkov (41. Serebrjakov) – Zemčonok, Miščenko, Mnacjan, Glazkov, Volčenkov, Vaščenko, Mamašev – Kazakov, J. Jakovlev, V. Butuzov – K. Voronin, Vicharev, A. Alexejev – Fiščenko, Machanovskij, Pereskokov – Kovaljov, Manukjan, Gičibekov.

Rozhodčí: Ansons, Ščenjov – Sadovnikov, Sazonov

Diváci: 11 380

01:11 PET 1:0 Hersley (Prochorkin, N. Gusev)
04:46 VLD 2 Fiščenko, držení protihráče
08:35 PET 2:0 Kalinin (Vojnov, Kovalčuk)
12:44 PET 2 S. Plotnikov, vražení na hrazení
16:10 VLD 2:1 Mnacjan (Kazakov, V. Butuzov)