18.01.2018, 17:30 • VTB Ice Palace • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.4 4.0 2.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:21

58:21 Ilja NIKULIN - 4:5

58:21

Dynamo právě vstřelilo branku!
Sto jedna sekund před koncem poslední dvacetiminutovky už je to pouze o jednu branku! Opět u toho byl Ilja Nikulin, který vystřelil od modré čáry a Bespalov to měl hodně složité, protože předním stáli čtyři urostlí hráči. Jedním z nich byl VLADIMIR BRJUKVIN, jehož teč poslala puk až do sítě. Asistence: Ilja Nikulin, Alexej Těreščenko.

58:00

Ivan Bočarov byl povolán na střídačku a Dynamo to v závěrečných dvou minutách bude zkoušet v šesti proti pěti!

54:51

54:51 Ilja NIKULIN - 3:5

54:51

Nějakých pět minut před koncem třetí třetiny tu máme náznak závěrečného dramatu! Michail Varnakov potáhl puk po pravém křídle a zastavil ho pro ILJU NIKULINA, který vystřelil zápěstím milimetrově přesně k vzdálenější tyči. Bespalov natahoval pravou nohu marně. Asistence: Michail Varnakov, Alexej Těreščenko.

47:18

Hlavní rozhodčí Roman Gofman konečně přišel s verdiktem a potvrdil platnost gólu, po kterém Spartak vede už 5:2!

47:18

47:18 Alexandr CHOCHLAČOV - 2:5

47:18

Spartak právě vstřelil branku!
Spartak dává čtvrtý gól v řadě a je už hodně blízko tříbodovému vítězství! Ville Lajunen dostal od Kalinina nahrávku na levé křídlo a z ostrého úhlu vystřelil do Bočarova. Od něj se puk vrátil k finskému obránci, jenž pohotově přihrál skrz brankoviště k vzdálenější tyči a tam už to měl ALEXANDR CHOCHLAČOV hodně jednoduché. Asistence: Ville Lajunen, Dmitrij Kalinin.

46:22

Hodně zbytečný trest pro Dynamo. Jegor Zajcev dětinsky přihrál pád po minimálním střetu s Judinem a zaslouženě dostal menší trest za simulování.

41:30

Alexandr Jerjomenko trochu zaspal začátek třetí třetiny a pro zbytek zápasu ho v brankovišti nahrazuje Ivan Bočarov.

41:30

41:30 Dmitrij ČERNYCH - 2:4

41:30

Tak to je přímo hrůzostrašný začátek třetí třetiny pro domácí Dynamo! Jeden z hostujících hráčů lehounce nahodil puk ze středního pásma, Jerjomenko ho vyrazil jen před sebe a DMITRIJ ČERNYCH se zčistajasna zjevil za obranou soupeře u gólové dorážky. Asistence: Alexej Pepeljajev, Alexandr Děrgačov.

40:35

40:35 Dmitrij KALININ - 2:3

40:35

Hosté na startu třetí třetiny využili dohrávanou přesilovku a překlopili vedení na svou stranu! Chochlačov přihrál podél modré čáry na DMITRIJE KALININA, jehož střelu lehounce tečoval Ryan Stoa a usměrnil puk mimo dosah Jerjomenka. Branka je zatím zapsaná Kalininovi, což se může ještě změnit. Asistence: Alexandr Chochlačov.

38:55

Lukáš Radil byl poněkolikáté tvrdě atakován a teď už si vymodlil přesilovou hru pro Spartak. Za podražení je vyloučen Jegor Zajcev.

37:59

37:59 Dmitrij ČERNYCH - 2:2

37:59

Dvě minuty před koncem druhé části je znovu vyrovnáno! DMITRIJ ČERNYCH ve středním pásmu šťastně přešel přes tři hráče najednou, v levém kruhu pak udělal rychlou stahovačku a napálil část výstroje Jerjomenka, od kterého se puk odrazil za brankovou čáru. Asistence: Dmitrij Judin, Arťom Voronin.

33:59

33:59 Ivan IGUMNOV - 2:1

33:59

Tak to je rychlá odpověď domácího týmu, který si bere vedení zpět! Alexejev kousek před útočnou modrou přenechal puk rozjetému IVANU IGUMNOVI, jenž udělal svižnou kličku na střed a v pádu ještě zavěsil pod horní tyč překvapeného Bespalova. Asistence: Andrej Alexejev.

32:49

32:49 Ryan STOA - 1:1

32:49

Hosté se zaslouženě dočkali gólu a srovnávají na 1:1! RYAN STOA přebral puk ve středním pásmu, udělal několik rychlých kroků a Jerjomenko trochu překvapivě propustil střelu zápěstím z vrcholku levého kruhu za svá záda. Bez asistence.

20:56

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Martinš Karsums – 2 min., podražení).

12:27

Alexandr Děrgačov se v mezikruží dostal k volnému puku a z otočky ho poslal pod výstroj Jerjomenka. Ten měl velkou kliku, že střela proletěla kolem levé tyče ven do bezpečí.

10:48

Jevgenij Arťuchin při odjezdu za střídačku zbytečně sekl Osipova a může být rád, že vyfasoval jen menší trest.

06:11

06:11 Michail VARNAKOV - 1:0

06:11

Domácí využívají přesilovku a radují se z vedení! MICHAIL VARNAKOV dostal přihrávku do pravého kruhu a parádní střelou z první poslal puk k bližší tyči, kam přesunující se brankář Spartaku nedosáhl. Asistence: Juuso Hietanen, Martins Karsums.

04:23

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Chochlačov – 2 min., podražení).

4:5

Branky a nahrávky: 7. Varnakov (Hietanen, Karsums), 34. Igumnov (Alexejev), 55. I. Nikulin (Varnakov, A. Těreščenko), 59. I. Nikulin (I. Nikulin, A. Těreščenko) – 33. Stoa, 38. Černych (Judin, A. Voronin), 41. Kalinin (Chochlačov), 42. Černych (Pepeljajev, Děrgačov), 48. Chochlačov (V. Lajunen, Kalinin)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (42. Bočarov) – I. Nikulin, Volkov, Hietanen, D. Višněvskij, Rylov, Solovjov, J. Zajcev – Karsums, Varnakov, A. Těreščenko – Ignatuškin, Tarasov, Brjukvin – Igumnov, Alexejev, N. Komarov – Sopin, Petunin, Arťuchin – Dm. Kazionov.

Spartak Moskva: Bespalov (Truškov) – Kalinin, Kolcov, Pepeljajev, V. Lajunen, Judin, A. Osipov, Provolněv, Kulik – Stoa, Leščenko, Radil – Podšendjalov, Děrgačov, Chochlačov – Cyplakov, A. Voronin, Černych – A. Kuzněcov, V. Komarov, Talalujev.

Rozhodčí: Gofman, Jeřábek – Vlijugin, Palej

Diváci: 10 314

04:23 SPM 2 Chochlačov, podražení
06:11 DMS 1:0 Varnakov (Hietanen, Karsums)
10:48 DMS 2 Arťuchin, sekání
20:56 DMS 2 Karsums, podražení