5:6

po prodl. (2:0, 1:4, 2:1 - 0:1)

18.01.2018, 17:30 • Ice Palace • Dominik Rejthar (@DominikRejthar)

Tipsport: 2.82 4.1 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Čerepovec určitě mrzí, že nezískal bonusový bod, jelikož v boji o osmičku může být každá ztráta nakonec rozhodující. Severstal proto nadále čekají líté boje o účast v play off. Jaroslavl si naopak ještě více pojistila své čtvrté místo v tabulce v západní konferenci. (20:02:52)

60:41

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Neuběhla ani minuta prodloužení a je rozhodnuto, že bonusový bod berou hokejisté Jaroslavle! Loktionov našel volného BRANDONA KOZUNA, jenž využil zaváhání defenzívy soupeře a poté v tváří tvář překonal gólmana Artamkina. Asistence: Andrej Loktionov.

60:01

Dnešní duel nebere konec, i ve třetí třetině se vše přelévalo ze strany na stranu a nakonec rozhodně až prodloužení, případně nájezdy. je vidět, že konec základní části se blíží a každý bodík je především pro Čerepovec enormně důležitý.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:13

Obránce Severstalu drží kotouč za svojí brankou, duel půjde pravděpodobně do prodloužení.

58:43

Obě mužstva už hlavně nechtějí udělat osudnou chybu.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a Jaroslavl je nastěhována v útočném pásmu.

57:25

Zakázané uvolnění přesune hru zpátky před branku gólmana Sudnicina. ještě předtím ale musí čároví sudí roztrhávat další menší potyčku u mantinelu.

56:48

Severstalu se povedlo vyhodit kotouč do středního pásma a unavená pětice hráčů může v klidu vystřídat.

56:20

Celá hala nyní žene do útoku domácí Čerepovec, jenž se ale v posledních minutách spíše brání, než-li by útočil.

55:31

Uvidíme, co nám ještě přinese zbytek duelu. Je možné, že se ještě někomu podaří rozhodnout duel v řádné hrací době.

53:20

53:20 Alexandr JEVSEJENKOV - 5:5

53:20

Čerepovec právě vstřelil branku!
A je znovu vyrovnáno! Po vyhraném vhazování se od modré čáry do kotouče opřel ALEXANDR JEVEJENKOV, jehož bomba skončila až za zády gólmana Sudnicina, jenž enestačil ani zareagovat. Asistence: Dmitry Kagarlickij.

52:59

Přesilovka ale Čerepovci dlouho nevydrží, jelikož jeden z domácích hokejistů udeřil soupeře do obličeje, ale vylučovat se nakonec nebude.

52:24

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexandr Kadějkin – 2 min., podražení).

52:01

Arťom Iljenko dostal nabito před branku a z voleje těsně minul branku Severstalu!

51:50

Kozun zakončoval z levého kruhu a svojí lapačku musel vytasit na místo určení gólman Artamkin.

51:07

Po reklamní přestávce se bude vhazovat po levici gólmana Sudnicina.

49:55

Hraje se delší dobou bez přerušení, kotouč se momentálně nachází ve třetině Čerepovce.

49:00

Čerepanov je zpět, domácím se tentokrát přesilovka příliš nevyvedla.

48:13

Severstal se sám vyhnal z útočného pásma.

47:25

Hostující obraně se podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry. Nyní je ale už domácí pětice zpátky v pásmu.

47:00

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikita Čerepanov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

47:00

Nyní ale bude mít Severstal další šanci na srovnání v podobě přesilové hry.

46:00

46:00 Georgij IVANOV - 4:5

46:00

Puk přece jenom přešel za brankovou čáru a Jaroslavl je zpátky na konci! Obrana Čerepovce nechala lehkovážně projet až před Sudnicina GEORGI IVANOVA, který poté po zdařilém blafáku poslal kotouč k protější tyči. Puk se na nějaký moment dostal za brankovou čáru, následně ho totiž dokázali obránci Čerepovce vyhodit, to už ale bylo pozdě. Bez asistence.

46:00

Rozhodčí nejdříve chtěl branku uznat rovnou, ale následně si to rozmyslel a raději požádal o pomoc kolegu na videu. Je otázkou, jak nakonec rozhodne.

46:00

V akci je nyní videorozhodčí, který rozhodne o tom, zda Jaroslavl vstřelí branku, nebo ne!

45:23

45:23 Nikolaj STASENKO - 4:4

45:23

Zápas jako hrom! Čerepovec srovnává na 4:4! Střela od modré čáry se od zadního mantinelu odrazila přesně před branku ke NIKOLAIY STATSENKOVI, který odrazil kotouč z blízkosti do svatyně. Asistence: Alexandr Jevsejenko.

44:40

Čerepovec se už usadil v pásmu a připravuje si situaci pro zakončení.

43:50

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikita Čerepanov – 2 min., podražení).

41:59

Čerepocev trochu přitlačil na pilu, ale Talbot už je zpátky na ledě, hosté jsou kompletní.

41:01

Jaroslavl zatím velmi dobře zvládá hru v oslabení a daří se jí pravidelně vyhazovat kotouče ze svého pásma.

40:01

Druhá třetina nabídla úplně jiné dění na hřišti, než jsme viděli v první půli. Jaroslavl se naplno obula do zápasu a během chvíle otočila průběh duelu. Střídat musel už i gólman Hudáček, jenž po čtvrté inkasované brance přepustil místo v bráně Artamkinovi. Čerpeovci se ale ještě těsně před odchodem do kabin povedlo snížit a nadále je proto postaráno o drama.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

40:00 Maxim Rybin (CER)

40:00

40:00

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxime Talbot – 2 min., hrubost).

40:00

Po závěrečném hvizdu se ještě strhla potyčka na ledě, kdy se pěstmi zrovna nešetřilo. Uvidíme, kdo to nakonec odnese trestnými minutami.

39:47

39:47 Pavel ČERNOV - 3:4

39:47

Severstal je zpátky na dostřel! Obléhání v přesilové hře ukončil PAVEL ČERNOV, jenž před brankou byl dostatečně důrazný a dokázal doslova dorvat do branky volný kotouč. To může být důležitá branka pro domácí celek. Asistence: Alexandr Bumagin.

39:39

Čerepovec je ve velkém tlaku před koncem druhé třetiny a ještě se snaží v početní výhodě snížit na rozdíl jedné branky.

38:27

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Ivan Lekomcev – 2 min., hákování).

38:19

Vovčenko se hezky prodral po pravé straně až do zakončení, při němž byl faulován a Čerepovec si zahraje přesilovku.

37:02

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Brandon Kozun – 2 min., nedovolené bránění).

36:19

Už tak velký nápor Jaroslavle je umocněn přesilovou hrou. U branky gólmana Artamkina to létá doslova jako u Verdunu.

35:54

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Daniil Vovčenko – 2 min., vysoká hůl).

35:44

Střídání v týmu Severstal Čerepovec: ze hřiště odchází Július Hudáček, přichází Alexej Artamkin.

35:44

To byl poslední moment gólmana Hudáčka, který odjíždí na střídačku.

35:44

35:44 Staffan KRONWALL - 2:4

35:44

A Lokomotiv ve o dvě branky! Drtivý tlak Jaroslavle ukončil obránce STAFFAN KRONWALL, jenž na modré čáre stahovačkou vyřadil ze hry útočníka bez hole a následně přízemní střelou dostal kotouč za gólmana Hudáčka, který toho příliš neviděl, ale přesto se nejednalo a žádnou nechytatelnou ránu. Bez asistence.

35:40

Obrana Čerepovce nemůže vystřídat a Hudáček ležel už bezmocně na ledě, ale přesto puk neskončil za jeho zády!

35:10

V rychlém sledu ale musel Hudáček předvést tři zákroky, aby uchránil svoji svatyni.

34:32

Nápor Lokomotivu stále trvá. Přesto zatím je Hudáček bez práce, jelikož se puk potuluje okolo mantinelu.

33:21

Jaroslavl pokračuje po reklamní přestávce ve svém náporu. Brzy už budou obě mužstva znovu v plném počtu.

32:56

Teď už měli práci znovu obránci gólmana Hudáčka, kteří v rychlém sledu zblokovali dvě střely.

32:29

Lokomotiv uklidnil trochu hru a snaží se hrát opatrně z obrany.

31:34

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Alexandr Ščerbina – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Georgij Ivanov – 2 min., držení protihráče).

31:34

Tak nakonec jsou vyloučeni oba hráči, jelikož rozhodčí viděl u útočníka Čerepovce filmování.

31:22

Ščerbina nyní prosvištěl po levé straně až do útočného pásma, kde ho poté nedovoleně zastavil Ivanov, bude se vylučovat.

30:09

Lokomotiv navýšil enormně své napadání v útočné třetině, což dělá defenzívě Čerepovce obrovské problémy.

29:22

Další nepříliš jistý Hudáčkův zákrok rozpoutal menší závar v prostoru mezikruží, kde vše za něj vyřešili nakonec jeho obránci.

28:42

Zakázané uvolnění Jaroslavle posílá hru zpátky před Sudnicina.

28:03

Geraskinovi se povedlo ujet po levé straně, ovšem v klíčový moment ho z dobré střelecké pozice zradilo zakončení, když netrefil kotouč.

27:14

Husto je nadále před Hudáčkovo klecí. Obrana Severstalu je nadále pod velkým náporem Lokomotivu.

26:30

Na řadu přichází reklamní přestávka. Je otázkou, zda se ještě dokáže Čerepovec zvednout po hrůzostrašném vstupu do druhé periody.

25:52

25:52 Arťom ILJENKO - 2:3

25:52

To je obrat jako hrom v podání Jaroslavle! Prudší nahození Koledova ze střední části Hudáček pouze vyrazil přesně na hůl najíždějícího ARŤOMA ILJENKA, jenž práskl do kotouče, který následně skončil až za zády slovenského gólmana. Asistence: Pavel Koledov.

24:40

Domácí útočník je zpátky ve hře, ale ještě těsně předtím se ve velké šanci ocitl Fatějev, který ovšem nezamířil z blízkosti mezi tři tyče.

24:01

A opět bylo dusno před Hudáčkem, jenž celou nepřehlednou situaci vyřešil přikrytím kotouče.

23:39

Jednomu z domácích útočníků se málem podařilo ujet v oslabení, poslední obránce Lokomotivu ale nakonec zažehnal veškeré nebezpečí.

22:40

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., sekání).

22:35

Teď navíc dostane Lokomotiv možnost si zahrát přesilovou hru.

22:07

22:07 Alexandr JELESIN - 2:2

22:07

Jak málo stačilo, aby bylo znovu srovnáno! Tentokrát se Jaroslavl dostala dopředu po levém křídle, kde se po přihrávce před branku prosadil ALEXANDER YELESIN. Asistence: Jegor Averin, Jegor Korškov.

20:40

20:40 Jakub NAKLÁDAL - 2:1

20:40

Lokomotiv se rázem dostává zpátky do zápasu! Kontiola vyhrál vhazování přesně na JAKUBA NAKLÁDALA, který si jedním dotekem zpracoval kotouč a poté ho příklepem poslal nechytatelně k tyči Hudáčkovy branky. Slovenský brankář ani nestihl reagovat na tuto bombu od modré čáry. Asistence: Petri Kontiola.

20:01

Druhá třetina začala. Obě mužstva hrají nadále ve čtyřech.

20:01

První třetina nabídla převahu Čerepovce, který přece jenom má velkou motivaci v podobě postupu do vyřazovacích bojů. Jaroslavl prakticky gólmana Hudáčka příliš neohrozila a pokud nezlepší svůj herní projev, bude se jí těžce dohánět dvoubranková ztráta.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:47

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Averin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikolaj Stasenko – 2 min., hrubost).

19:25

Vylučovat se bude před koncem první části ještě na obou stranách za předchozí souboj.

18:53

V závěru první třetiny se hra přelévá ze strany na stranu, uvidíme, zda ještě přijde nějaká zajímavá šance.

18:01

Jaroslavl opět přidala, ale zatím ani pořádně nevyzkoušela gólmana Hudáčka.

16:52

16:52 Ruslan KARLIN - 2:0

16:52

Obrovská chybě v obraně Jaroslavle a domácí tým navyšuje své vedení! RUSLAN KARLIN obral za brankou o puk obránce Kudaka a následně se dostal před gólmana Sudnicina, jehož překonal přesným bekhendem. Bez asistence.

15:50

Jaroslavl se dvakrát pokoušela prodrat středním pásmem, ale ani jednou jí to nyní nevyšlo.

14:59

Čerepovec znovu zvýšil své obrátky a uzamkl svého protivníka na nějakou dobu u jeho svatyně.

13:29

Z levé strany to zkoušel Monachov, jeho pokus po odrazu od mantinelu skončil v Sudnicinově lapačce.

12:59

Rychlá akce Čerepovce vyústila v zakončení najíždějícího Kagarlickijho do náruče brankáře Sudnicina.

12:38

Jelesin si poměrně efektně zpracoval nad hlavou hokejkou puk, ale samozřejmě se jednalo o vysokou hůl, přesto pěkné zpracování.

12:09

Nyní hru uklidňuje zákrokem Hudáček, po komerční přestávce se bude vhazovat po jeho pravici.

11:52

Ihned po vhazování pálil tvrdě, ale hodně nepřesně obránce Kalašnikov.

10:59

Na druhé straně se ale do gólové pozice dostal Trubačjov, kterého ovšem skvěle vychytal gólman Sudnicin.

09:52

Inkasovaná branka nyní probudila hostující hokejisty, kteří se rázem usadili ve třetině svého protivníka.

08:48

08:48 Dmitrij KAGARLICKIJ - 1:0

08:48

Obrovský závar v pásmu Jaroslavle nakonec končí brankou! Domácí tým zcela vykombinoval soupeřovu čtveřici obránců, nejdříve se dvakrát činil gólman Sudnicin, jenž ovšem už ale následně nestačil v leže na dorážku DMITRIJE KAGARLICKIJHO, který z blízkosti dorazil kotouč za jeho záda. Bez asistence.

08:10

Lokomotiv se osvobodil dlouhým vyhozením a domácí se musí znovu dobývat do útočného pásma.

07:06

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Fatějev – 2 min., nedovolené bránění).

07:06

Tak nakonec rozhodčí vyloučí jen hostujícího hráče za předchozí prohřešek u mantinelu.

07:06

Začátek zápasu a hned nám jiskří emoce na ledě. Po menší potyčce v pásmu Čerepovce se bude vylučovat na obou stranách.

06:31

Na modrou čáru dostal nabito Kornějev, jehož bomba prošla několik metrů vedle branky.

05:41

Jaroslavl se znovu osvobozuje tak, aby to nebylo za zakázané uvolnění.

05:05

Lehká střela od pravého mantinelu pouze prověřila nastavenou hokejku gólmana Sudnicina.

04:29

Severstal je nastěhován v útočné třetině, ale vše se zatím odehrává spíše u mantinelů než v nebezpečných pozicích.

03:41

Hraje se nyní už dlouhou dobu bez přerušení, gólmani obou týmů jsou nadále bez práce.

02:51

Bumagin byl nyní přitlačen v útočném pásmu na mantinel a přišel proto o pásmo a puk.

01:59

Jaroslavl se příliš ke kotouči nedostává a příště vyčkává, co předvede její protivník.

01:30

Nyní už se domácí celek nastěhoval do útočného pásma, ale jeho akce probíhal výhradně v okolí mantinelů.

00:56

Čerepovec začal aktivněji a zatím je častěji u kotouče.

00:01

Obě mužstva jsou na ledě, následuje ruská hymna. Pak už půjdou týmy do boje.

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – Jevsejenkov, Verjovkin, Kornějev, Stasenko, Višněvskij, Kalašnikov, Masuhr, Kudako – Bumagin, P. Černov (C), Kagarlickij – Geraskin (A), Trubačjov, Vovčenko (A) – Rybin, Karlin, Monachov – Ščerbina, Jašin, Stránský.

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Konovalov) – Nakládal, Kronwall, Jelesin, Koledov, Lekomcev, Čerepanov, Afanasjev – Kozun, Kontiola, Talbot – Averin, Loktionov, Kadějkin – Korškov, Kraskovskij, Apalkov – Fatějev, Ivanov, Iljenko – Jurtajkin.

Rozhodčí: Beljajev, Ovčinikov – Šalagin, Šišlo.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vzájemné zápasy:
31.10.17 Jaroslavl – Čerepovec 0 : 1
15.10.17 Jaroslavl – Čerepovec 6 : 5 po nájezdech
02.09.17 Čerepovec – Jaroslavl 3 : 2
Jaroslavl má už prakticky jistou účast v play off, aktuálně drží třináctibodový náskok nad devátým Dynamem. Otázkou proto spíše je, z které pozice půjde Lokomotiv do vyřazovacích bojů. Na čtvrtém místě má aktuálně náskok čtyř bodů před Novgorodem, který má ale odehráno o dva zápasy více. Na třetí Jokerit naopak ztrácí sedm bodů a už to nevypadá na to, že by ho měl dohnat. V posledních dvou duelech Jaroslavl padla, prohrála postupně s Petrohradem 0:1 a s Vladivostokem 1:3.
Čerepovec má před sebou nejdůležitější fázi sezony. Severstal se nachází aktuálně sice na místě, které zaručuje účast v play off, ale situace okolo klíčové osmé pozice je enormně vyrovnaná. O dvě volná místa do vyřazovacích bojů bojují hned tři mužstva. Spartak a Dynamo Moskva a právě Čerepovec. Domácí tým potřebuje proto každý bod jako sůl, aby se udržel mezi osmičkou celků. V posledním duelu bral pouze bod proti Novgorodu před vlastními fanoušky a tuto ztrátu by rád napravil proti Lokomotivu.
Vítejte u KHL! V rámci dalšího kola Kontinentální hokejové ligy se můžeme těšit na souboj v západní konferenci mezi sedmým Čerepovcem a čtvrtou Jaroslavlí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

5:6

Branky a nahrávky: 9. Kagarlickij, 17. Karlin, 40. P. Černov (Bumagin), 46. Stasenko (Jevsejenkov), 54. Jevsejenkov (Kagarlickij) – 21. Nakládal (Kontiola), 23. Jelesin (Averin, Korškov), 26. Iljenko (Koledov), 36. Kronwall, 46. Ivanov, 61. Kozun (Loktionov)

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (36. Artamkin) – Jevsejenkov, Verjovkin, Kornějev, Stasenko, Višněvskij, Kalašnikov, Masuhr, Kudako – Bumagin, P. Černov (C), Kagarlickij – Geraskin (A), Trubačjov, Vovčenko (A) – Rybin, Karlin, Monachov – Ščerbina, Jašin, Stránský.

Rozhodčí: Beljajev, Ovčinikov – Šalagin, Šišlo

07:06 JAR 2 Fatějev, nedovolené bránění
08:48 CER 1:0 Kagarlickij
16:52 CER 2:0 Karlin
19:47 JAR 2 Averin, hrubost